Sneaky Proof Protector Sprey
11,61 €

Novinka

Ochranný sprej Sneaky Proof je prvotriedny nano ochranný sprej, ktorý pôsobí proti dažďu, škvrnám a vode. Je určený na klobúky, topánky, doplnky a oblečenie. Vysoko odolná štruktúra je neviditeľná, vzdušná, rýchlo účinná a obsahuje super nanotechnológiu.


Sneaky Cleaner
7,73 €

Novinka

Sneaky čistič na topánky je prvotriedne čistiaci roztok na Vaše topánky, tenisky a čižmy. Čistič na topánky obsahuje unikátny aplikátor, ktorý vytvára čistiacu penu priamo z fľaše. Nepotrebujete misku s vodou, pretože Sneaky Clean bol vytvorený tak, aby sa priamo aplikoval na topánku.


Sneaky Cleaning Kit
13,94 €

Novinka

Čistiaca súprava na tenisky a vychádzkovú obuv obsahuje prvotriedny hlboko čistiaci roztok pre Vaše topánky, tenisky a vychádzkovú obuv.

Pomocou pumpičky vytvorte spenený čistiaci roztok. Aplikujte priamo na topánku, nie je nutné miešať s vodou. Kefa s veľkými štetinami je vysoko účinná na škvrny a je vhodná na odstraňovanie nečistôt z jemných látok. Super jemná utierka z mikrovlákna je ideálna na utieranie. Vhodné na všetky typy materiálov vrátane semišu, nubukovej kože, kože, syntetických materiálov a plátna.

"Sneaky Clean

Sneaky Clean obsahuje prvotriedny hlboko čistiaci roztok pre Vaše topánky, tenisky a vychádzkovú obuv.

Krok 1 – Ak je to možné, odstráňte z topánok šnúrky. Krok 2 – Aplikujte malé množstvo peny priamo na topánku. Krok 3 – Na čistenie použite kefu a kefujte jemnými a krúživými pohybmi. V prípade potreby aplikujte viac peny. Krok 4 – Na odstránenie prebytočných nečistôt použite utierku z mikrovlákna a nečistoty utrite. Krok 5 – Nechajte topánku voľne uschnúť. "


Sneaky Eraser
7,73 €

Novinka

Sneaky Eraser je súprava k suchému čisteniu pre odstránenie nečistôt a škvŕn z vašej obuvi. Funguje na semiši a nubukovej koži a výborne účinkuje pri odstraňovaní škvŕn z gumových podrážok, špičiek topánok a špičiek shell toe! Vďaka svojej kompaktnej veľkosti je vynikajúcim čistiacim prostriedkom pri cestovaní.


Sneaky Fresh
7,73 €

Novinka

Sneaky Fresh osviežovač obuvi a dezodorant odstraňuje zápach z topánok, tenisiek a klobúkov. Špeciálne vytvorené zloženie pôsobí rýchlo a účinne na odstránenie baktérií a nemaskuje zápach pomocou vône.


Sneaky Protector Sprey
7,73 €

Novinka

Ochranný sprej Sneaky je prvotriedny sprej určený na ochranu obuvi, pôsobiaci proti dažďu, škvrnám a proti vode na Vašej obuvi. Vysoko odolná štruktúra je neviditeľná, priedušná, účinkuje rýchlo a obsahuje super nanotechnológiu.


Sneaky Wipes
5,01 €

Novinka

Sneaky utierky na topánky sú prvotriedne obojstranné utierky určené na čistenie topánok, tenisiek a vychádzkovej obuvi. Každá utierka má na jednej strane gumové výčnelky, ktoré pomáhajú odstrániť a vyčistiť nečistoty. Druhá strana je hladká a je určená k jemnému očisteniu a utretiu vonkajšej časti topánky.