SMARTWOOL detské ponožky K HIKE LIGHT STRIPED CREW-54%
11,90 € 5,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské trekingové ponožky K HIKE LIGHT STRIPED CREW od americkej značky SMARTWOOL. Zaistí vašim deťom vďaka Merino vlne tepelnú izoláciu a priedušnosť po celý deň. Deti si budú užívať ako všetky vonkajšie aktivity, tak aj cestu do školy bez akýkoľvek komplikácií.

SMARTWOOL W Phd Outdoor Light Crew-32%
18,48 € 12,45 €

Výpredaj

Smartwool PhD Outdoor light Crew jsou dámské vysoké trekové ponožky, využijete je však i při jiných outdoorových aktivitách. Ponožky dokonale sedí díky technologii 4 Degree Elite fit system.

SMARTWOOL Phd Outdoor Light Mini Black-30%
18,69 € 12,95 €

Výpredaj

Pánske nižšie trekové ponožky Smartwool PhD Outdoor Light Mini s novou patentovanou technológiou Indestructawool™, vďaka ktorej sú ponožky oveľa odolnejšie a pohodlnejšie než predtým.

SMARTWOOL M Merino Sport 150-50%
54,95 € 27,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske športové tričko Smartwool M Merino Sport 150. Kombinácia vlny merino a polyesteru má za následok odolnosť voči pachu pri zachovaní pevnosti a rýchlejšiemu schnutiu.

SMARTWOOL M Merino Sport 150-50%
61,95 € 30,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske športové tričko Smartwool M Merino Sport 150. Kombinácia vlny merino a polyesteru má za následok odolnosť voči pachu pri zachovaní pevnosti a rýchlejšiemu schnutiu.

SMARTWOOL M Spruce Street Crew-50%
19,95 € 9,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Unisex voľnočasové ponožky Smartwool M Spruce Street Crew sú vyrobené z Merino vlny v dizajne s farebnými pruhmi a prevedením light.

SMARTWOOL M Merino 250 Baselayer 1/4 Zip-50%
99,95 € 49,95 €

Výpredaj

Pánske tričko Smartwool M Merino 250 Baselayer 1/4 Zip. Vnútorná vrstva z Merina odvádza vlhkosť od tela a reguluje telesnú teplotu. Môžete ho nosiť samostatne alebo ako spodnú vrstvu v chladnejšom počasí. Špeciálny strih First Layer zamedzí podráždeniu a odreninám.

SMARTWOOL Merino 250 Cuffed Beanie-50%
26,95 € 13,45 €

Výpredaj

Unisex čiapka Smartwool Cuffed Beanie je vďaka zahnutému okraju ešte hrejivejšia cez uši a je preto skvelá do mierneho aj chladnejšieho počasia. Je vyrobená z vlny Merino a preto skvele izoluje a odvádza vlhkosť, aby ste boli po celý čas v úplnom pohodlí.

SMARTWOOL M Merino 250 Baselayer Crew-50%
94,95 € 47,45 €

Výpredaj

Najpredávanejšie a najteplejšie pánske spodné tričko Smartwool M Merino 250 Baselayer Crew sa dočkalo inovácie v podobe vylepšeného strihu, švov zamedzujúcich podráždeniu alebo odreniny pokožky a panelov, ktoré zvyšujú komfort pri nosení batohu.

SMARTWOOL Phd Ski Ultra Light 25Th Anniversary Prn-50%
22,95 € 11,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Unisex lyžiarske ponožky Smartwool Phd Ski Ultra Light 25Th Anniversary Prn. Vďaka kombinácii technológie Indestructawool™ zaručujúcej výnimočnú odolnosť, systému 4 Degree™ Elite Fit, vďaka ktorému ponožka skvele drží na mieste, a technológie Shred Shield™ zamedzujúcej poškodeniu materiálu prstami vďaka posilnenej špičke, sú to perfektné ponožky do lyžiarskych topánok.

SMARTWOOL W Merino 250 Baselayer 1/4 Zip-50%
99,95 € 49,95 €

Výpredaj

Dámske tričko Smartwool W Merino 250 Baselayer 1/4 Zip. Vnútorná vrstva z Merina odvádza vlhkosť od tela a reguluje telesnú teplotu. Môžete ho nosiť samostatne alebo ako spodnú vrstvu v chladnejšom počasí. Špeciálny strih First Layer zamedzí podráždenie a vznik odrenín.

SMARTWOOL Phd Outdoor Medium Crew-31%
24,04 € 16,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Smartwool PhD Outdoor medium Crew sú pánske vysoké trekové ponožky, vhodné pre náročné výpravy do hôr. Ponožky dokonale sedia vďaka technológii 4 Degree Elite fit system.

SMARTWOOL Phd Ski Light Elite Pow Days Print-50%
26,95 € 13,45 €

Výpredaj

Unisex lyžiarske ponožky Smartwool Phd Ski Light Elite Pow Days Print. Patentovaný systém 4 Degree™ Elite Fit a zóny z jemnej látky (meshe) pre zvýšenie priedušnosti. Vďaka mäkkému polstrovaniu sa ubránite pľuzgierom, pretože vás v topánkach nebudú tlačiť nahrnuté ponožky.

SMARTWOOL W Merino Sport 150 Powder Flower Ls Tee-50%
61,95 € 30,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske športové tričko Smartwool W Merino Sport 150 Powder Flower Ls Tee. Kombinácia vlny merino a polyesteru má za následok odolnosť voči pachu pri zachovaní pevnosti a rýchlejšiemu schnutiu.

SMARTWOOL W Merino Sport 250 Ls 1/4 Zip-50%
94,95 € 47,45 €

Výpredaj

Dámska mikina Smartwool W Merino Sport 250 Ls 1/4 Zip je vyrobená z merino vlny a polyesteru. Ideálne na športové aktivity do chladného počasia. Minimum švov ocení vaša pokožka. Materiál je príjemný na nosenie. Mikina dobre padne na ženské telo. Tkanina je priedušná a poradí si s potom.

SMARTWOOL W PhD Pro Freeski-50%

SMARTWOOL W PhD Pro Freeski

Hodnotenie: 3,7
26,95 € 13,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske lyžiarske podkolienky Smartwool W PhD Pro Freeski vám poskytnú slobodu pohybu, po ktorej na svahoch túžite. S patentovanou Indestructawool™ technológiou, ktorá zaručuje výnimočnú životnosť a pohodlie, zvládnete dosiahnuť akýkoľvek vrchol.

SMARTWOOL detské podkolienky K SKI RACER-53%
15,90 € 7,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské lyžiarske podkolienky KIDS SKI RACER od americkej značky SMARTWOOL zaistí vašim deťom vďaka Merino vlne tepelnú izoláciu a priedušnosť po celý deň na svahu aj na dlhšie zimnej prechádzke. Polstrované chodilo a päta pre absorpciu nárazu a väčšie teplo.

SMARTWOOL detské podkolienky K SKI RACER-53%
15,90 € 7,45 €

Výpredaj

Detské lyžiarske podkolienky KIDS SKI RACER od americkej značky SMARTWOOL zaistí vašim deťom vďaka Merino vlne tepelnú izoláciu a priedušnosť po celý deň na svahu aj na dlhších zimných prechádzok. Polstrované chodilo a päta pre absorpciu nárazu a väčšie teplo.

SMARTWOOL detské podkolienky K WINTERSPORT POLAR BEAR-52%
17,90 € 8,45 €

Výpredaj

Detské podkolienky K WINTERSPORT POLAR BEAR od americkej značky SMARTWOOL sú ideálne pre všetky zimné dobrodružstvá. Jemné polstrovanie holení a chodidiel absorbuje nárazy a udržuje teplo. Vaše deti sa na zjazdovkách budú cítiť ako doma. Vyrobené v USA z importovanej priadze.

SMARTWOOL detské podkolienky K WINTERSPORT POLAR BEAR-52%
17,90 € 8,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské podkolienky K WINTERSPORT POLAR BEAR od americkej značky SMARTWOOL sú ideálne pre všetky zimné dobrodružstvá. Jemné polstrovanie holennej časti a chodidiel absorbuje nárazy a udržuje teplo. Vaše deti sa na zjazdovkách budú cítiť ako doma. Vyrobené v USA z importovanej priadze.

SMARTWOOL dětské ponožky K HIKE LIGHT CREW-54%
10,90 € 4,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské hikingové ponožky K hike LIGHT CREW od americkej značky SMARTWOOL zaistia vašim deťom vďaka Merino vlne tepelnú izoláciu a priedušnosť po celý deň. Stredné polstrovanie im zaistí pohodlie pri výletoch do hôr a vychádzkach do prírody.

SMARTWOOL detské ponožky K HIKE LIGHT CREW potion pink-54%
10,90 € 4,95 €

Výpredaj

Detské hikingové ponožky K HIKE LIGHT CREW potion pink od značky Smartwool sú vyrobené z kvalitnej novozélandskej merino vlny. Ponožky sa dobre nosia nielen vďaka plochým švom, ale aj špeciálnemu tvaru členkov, ktorý zamedzuje posúvaniu ponožiek v topánke.

SMARTWOOL detské ponožky K HIKE LIGHT STRIPED CREW deep navy-54%
11,90 € 5,45 €

Výpredaj

Detské trekové ponožky K HIKE LIGHT STRIPED CREW deep navy od americkej značky Smartwool sú vyrobené z novozélandskej merino vlny. Kvalitný materiál podporuje odvod potu a bráni zápachu. Vysoko priedušné ponožky udržujú teplo a zároveň sa vďaka elastickej oblúkovej obrube dobre nosí.

SMARTWOOL detské ponožky K WINTERSPORT STRIPE alpine blue-52%
17,90 € 8,45 €

Výpredaj

Detské ponožky s polstrovaním v miestach chodidiel, lýtok aj holene. Pomáhajú udržovať nôžky v hrejivom prostredí. Vrstva z Merina funguje ako tepelná regulácia a odvádza zvyškovú vlhkosť. Smartwool detské ponožky K WINTERSPORT STRIPE alpine blue sú vďaka svojej výške ideálne ku snehovým hrám.

SMARTWOOL detské ponožky K WINTERSPORT STRIPE black-52%
17,90 € 8,45 €

Výpredaj

Detské ponožky s polstrovaním v miestach chodidiel, lýtok aj holene. Pomáhajú udržovať nôžky v hrejivom prostredí. Vrstva z Merina funguje ako tepelná regulácia a odvádza zvyškovú vlhkosť. Smartwool detské ponožky K WINTERSPORT STRIPE black sú vďaka svojej výške ideálne k snehovým hrám.

SMARTWOOL detské ponožky K WINTERSPORT STRIPE mountain purple-52%
17,90 € 8,45 €

Výpredaj

Detské ponožky s polstrovaním v miestach chodidiel, lýtok aj holene. Pomáhajú udržovať nôžky v hrejivom prostredí. Vrstva z Merina funguje ako tepelná regulácia a odvádza zvyškovú vlhkosť. Smartwool detské ponožky K WINTERSPORT STRIPE mountain purple sú vďaka svojej výške ideálne ku snehovým hrám.

SMARTWOOL detské ponožky K WINTERSPORT YETTI BETTY bright coral-52%
17,90 € 8,45 €

Výpredaj

Detské ponožky K WINTERSPORT YETI od značky Smartwool sú navrhnuté tak, aby pomáhali udržať prsty v teple. Ponožky sú ideálne na akékoľvek zimné dobrodružstvo. S ľahko polstrovanou holeňou a priehlavkom budú deti na svahoch ako doma.

SMARTWOOL K WINTERSPORT YO YETTI bright blue-52%
17,90 € 8,45 €

Výpredaj

Detské ponožky so zosilnenými švami v oblasti špičky a päty. Pomáhajú udržiavať nôžky v teple. Prepracovaný motív snežného muža na lyžiach. Smartwool detské ponožky K WINTERSPORT YO YETTI bright blue sú vďaka svojej výške ideálne k vonkajšiemu objavovaniu v zimných mesiacoch.

SMARTWOOL unisex ponožky Phd Outdoor Medium Pattern Crew (10006100SMW01)-30%
25,95 € 17,95 €

Výpredaj

Unisex ponožky Smartwool PhD Outdoor Medium Pattern Crew (10006100SMW01) sú pohodlné, odolné a skvele sedia. Kombinujú technológiu Indestructawool zaručujúcu výnimočnú odolnosť namáhaných miest, systém 4 Degree Elite Fit, vďaka ktorému ponožky skvele držia na mieste.

SMARTWOOL W Phd Pro Free Ski
27,10 €

Lyžiarske podkolienky SMARTWOOL W PhD Pre Free Ski ponúkajú pohodlie, ktoré na svahu potrebujete. Podkolienky dokonale sedia vďaka technológii 4 Degree Elite fit system.

SMARTWOOL W PhD Ski Light Pattern-50%
26,95 € 13,45 €

Výpredaj

Smartwool W PhD Ski Light Pattern sú dámske lyžiarske podkolienky, vyrobené prevažne z vlny merino, ktorá zaisťuje teplo a sucho. Podkolienky dokonale sedia vďaka technológii 4 Degree Elite fit system

SMARTWOOL W Phd Ski Medium Pattern-50%
26,95 € 13,45 €

Výpredaj

Smartwool W Phd Ski Medium Pattern jsou dámské lyžařské podkolenky, vyrobeny z vlny merino, zajišťující teplo a sucho. Podkolenky dokonale sedí díky technologii 4 Degree Elite fit system.