Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Silk'n pulzný laserový epilátor Motion Silk'n náhradní hlavy pro zubní kartáček Sonic Smile pink gold (4 kusy, 4 barvy kroužků)
Silk'n pulzný laserový epilátor Motion

Pulzný laserový epilátor s 350 000 svetelnými impulzmi pre dlhodobé odstránenie nežiaducich chĺpkov Silk'n Motion ponúka 3 čidlá pre farbu, pohyb a dotyk spolu s technológiou Touch&Glide zaisťujú hladké a pohodlné oholenie so skvelými výsledkami. Energetickú úroveň 1 je dokonca možné použiť aj po opaľovaní.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Silk'n náhradní filtry pro peelingový přístroj ReVit Essential 2.0 (30 ks) Silk'n náhradní hlavy pro zubní kartáček Sonic Smile pink gold (4 kusy, 4 barvy kroužků)
Silk'n náhradní filtry pro peelingový přístroj ReVit Essential 2.0 (30 ks)

Filtry ReVit Essential – Doplňovací sada 30 ks filtrů k přístroji.

môžete mať 09.10 - 10.10

Silk'n náhradní hlavy pro zubní kartáček ToothWave extra soft SMALL (2 kusy) Silk'n náhradní hlavy pro zubní kartáček ToothWave extra soft SMALL (2 kusy)
Silk'n náhradní hlavy pro zubní kartáček ToothWave extra soft SMALL (2 kusy)

Hlavice ke kartáčku ToothWave, extra měkké / malé / 2ks pro pohodlné čištění zubů. Štětiny těchto kartáčkových hlav pro Silk"n ToothWave jsou vyrobeny z extra měkkého materiálu, který je šetrný k zubní sklovině a dásním, ale je schopen účinně a snadno odstranit nečistoty.

môžete mať 09.10 - 10.10

Silk'n náhradní válečky pro FreshPedi Soft and Medium Silk'n náhradní hlavy pro zubní kartáček ToothWave extra soft SMALL (2 kusy)
Silk'n náhradní válečky pro FreshPedi Soft and Medium

Silk'n náhradní válečky pro FreshPedi Soft and Medium

môžete mať 09.10 - 10.10

Silk'n Odstraňovač stvrdnutej kože s odsávaním Fresh Pedi Black Silk'n náhradní hlavy pro zubní kartáček ToothWave extra soft SMALL (2 kusy)
Silk'n Odstraňovač stvrdnutej kože s odsávaním Fresh Pedi Black

Vodeodolný elektrický odstraňovač mozoľov pracuje s 3 rôznymi brúsnymi kotúčmi a podtlakovým systémom, ktorý zaisťuje bezproblémovú prácu bez neporiadku.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
Silk'n dámsky holiaci strojček LadyShave Wet&Dry Silk'n Elektrický odstraňovač mozoľov s vákuovým odsávaním Fresh Pedi Mint
Silk'n dámsky holiaci strojček LadyShave Wet&Dry

Elektrický holiaci strojček pre mokré aj suché holenie je ideálny na rýchle odstránenie nežiaducich chĺpkov na tele. Silk'n LadyShave Wet & Dry ponúka až 75 minút bezdrôtového používania, zastrihávač a nastaviteľné rýchlosti pre optimálne výsledky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Silk'n Elektrický odstraňovač mozoľov s vákuovým odsávaním Fresh Pedi Mint Silk'n Elektrický odstraňovač mozoľov s vákuovým odsávaním Fresh Pedi Mint
Silk'n Elektrický odstraňovač mozoľov s vákuovým odsávaním Fresh Pedi Mint

Silk´n FreshPedi je vybavený 3 rôznymi rotačnými brúsnymi kotúčmi (jemný, stredný a hrubý), aby ste si mohli vybrať, ktorý je pre vaše nohy najvhodnejší. Prístroj vám umožní bezpečne a efektívne odstrániť drsnú a zrohovatenú kožu z chodidiel.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
Silk'n loknovacia kulma AutoTwist Silk'n loknovacia kulma AutoTwist
Silk'n loknovacia kulma AutoTwist

Automatická kulma s technológiou 3D Smart Curling pre dlhodobé výsledky na všetkých typoch vlasov. Silk´n AutoTwist je vybavená 25mm hlavnou s turmalínovým povlakom a chladnou špičkou. 4 stupne pre nastavenie teploty: od 150 do 210 °C.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Silk'n sušič vlasov SilkyAir Pro Silk'n loknovacia kulma AutoTwist
Silk'n sušič vlasov SilkyAir Pro

Fén na vlasy s bezkefovým motorom s príkonom 1600 W a rýchlosťou až 110 000 otáčok za minútu. Silk'n SilkyAir Pro ponúka koncentrovaný prúd vzduchu pre rýchle vysúšanie, technológiu Premium Water Ion pre menšie krepovanie vlasov a 6 teplôt a 3 rýchlosti. Súčasťou balenia sú 2 magnetické nadstavce, tepelne odolná podložka a cestovné puzdro.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Silk'n epilátor Jewel Luxx Silk'n loknovacia kulma AutoTwist
Silk'n epilátor Jewel Luxx

IPL epilátor vyžaruje 200 000 svetelných pulzov a odstránenie chĺpkov je dlhodobé. Silk´n Jewel Luxx je vhodný na celé telo a tvár, ponúka 5 výkonnostných úrovní a nastaviteľnú rýchlosť. Vstavaný Skin Colour senzor.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Silk'n Odstraňovač stvrdnutej kože s odsávaním VacuPedi Silk'n Odstraňovač stvrdnutej kože s odsávaním VacuPedi
Silk'n Odstraňovač stvrdnutej kože s odsávaním VacuPedi

Inteligentné odstraňovač stvrdnutej kože a mozoľov, ktorý pracuje s rotujúcimi brúsnymi kotúčmi a so vstavaným vákuovým systémom. Bezpečne, ľahko a bezbolestne odstraňuje stvrdnutú kožu a mozole, zatiaľ čo vákuový systém okamžite odsaje uvoľnenú kožu.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
Silk'n laserový epilátor Glide Rapid Silk'n Odstraňovač stvrdnutej kože s odsávaním VacuPedi
Silk'n laserový epilátor Glide Rapid

Laserový epilátor odstraňuje nežiaduce chĺpky z celého tela za menej ako 20 minút. Silk'n Glide Rapid disponuje patentovanou technológiou HPLTM, nastaviteľnou rýchlosťou a metódou pulzovania a kĺzania. Plánovač ošetrenia s inteligentnou Silk´n mobilnou aplikáciou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Silk'n epilátor Infinity Prestige Silk'n Odstraňovač stvrdnutej kože s odsávaním VacuPedi
Silk'n epilátor Infinity Prestige

IPL epilátor vyžaruje 600 000 svetelných pulzov a vyznačuje sa špičkovým dizajnom. Silk'n Infinity Prestige je vhodný na domáce použitie a je možné ho použiť na všetky odtiene pleti. Ponúka pulznú a kĺzavú metódu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Silk'n VacuPedi odstraňovač ztvrdlé kůže s odsáváním Silk'n VacuPedi odstraňovač ztvrdlé kůže s odsáváním
Silk'n VacuPedi odstraňovač ztvrdlé kůže s odsáváním

Elektrický odstraňovač ztvrdlé kůže a mozolů s vakuovým systémem Silk"n VacuPedi.Užijte si perfektně upravená jemná chodidla během několika sekund se Silk’n VacuPedi, s tímto inteligentním odstraňovačem ztvrdlé kůže a mozolů, který pracuje s rotujícími brusnými kotouči a s vestavěným vakuovým syst…

môžete mať 09.10 - 10.10

Silk'n čistiaca kefka na tvár Pure Silk'n VacuPedi odstraňovač ztvrdlé kůže s odsáváním
Silk'n čistiaca kefka na tvár Pure

Čistiaca kefka na profesionálne čistenie tváre a odstraňovanie make-upu. Silk'n Pure ponúka vibračnú a pulzujúcu funkciu s 2 nastaveniami intenzity, vodoodolné prevedenie a časovač automatického vypnutia. Súčasťou balenia sú dve hlavice pre normálnu a citlivú pokožku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Silk'n čistiaci prístroj na tvár Bright Silk'n VacuPedi odstraňovač ztvrdlé kůže s odsáváním
Silk'n čistiaci prístroj na tvár Bright

Silikónová čistiaca kefka na tvár odstráni nečistoty a zvyšky makeupu, čistí póry a jemne exfoliuje pokožku. Silk'n Bright má dlhé mäkké silikónové štetiny, ponúka 7 rôznych rýchlostných nastavení a inteligentný intervalový časovač. 100% vodotesný. Cestovné puzdro je súčasťou balenia.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Silk'n čistiaci prístroj na tvár Bright PINK Silk'n čistiaci prístroj na tvár Bright PURPLE
Silk'n čistiaci prístroj na tvár Bright PINK

Silikónová čistiaca kefka na tvár odstráni nečistoty a zvyšky makeupu, čistí póry a jemne exfoliuje pokožku. Silk'n Bright PINK má dlhé mäkké silikónové štetiny, ponúka 7 rôznych rýchlostných nastavení a inteligentný intervalový časovač. 100 % vodotesný. Cestovné puzdro je súčasťou balenia.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Silk'n čistiaci prístroj na tvár Bright PURPLE Silk'n čistiaci prístroj na tvár Bright PURPLE
Silk'n čistiaci prístroj na tvár Bright PURPLE

Silikónová čistiaca kefka na tvár odstráni nečistoty a zvyšky makeupu, čistí póry a jemne exfoliuje pokožku. Silk'n Bright PURPLE má dlhé mäkké silikónové štetiny, ponúka 7 rôznych rýchlostných nastavení a inteligentný intervalový časovač. 100 % vodotesný. Cestovné puzdro je súčasťou balenia.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Silk'n čistiaci prístroj na tvár Fresh Silk'n čistiaci prístroj na tvár Bright PURPLE
Silk'n čistiaci prístroj na tvár Fresh

Čistiaci prístroj na tvár s dávkovačom prípravku na umývanie tváre. Silk'n Fresh využíva patentovanú 360° vibračnú technológiu, ponúka 2 rýchlostné nastavenia a IPX7 vodeodolnosť. 2 typy hlavíc v balení.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Silk'n epilátor EpiTweez Silk'n Narovnávacia kefa na vlasy GoBrush Mist
Silk'n epilátor EpiTweez

Epilátor je navrhnutý na rýchle odstraňovanie chĺpkov a zachytí aj tie najkratšie. Silk‘ n EpiTweez je vhodný na epiláciu celého tela – pre veľké aj citlivé oblasti. Súčasťou balenia sú 2 kryty epilátora.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Silk'n fén SilkyLocks Silk'n Narovnávacia kefa na vlasy GoBrush Mist
Silk'n fén SilkyLocks

Sušič vlasov s príkonom 2200 W a inovatívnou iónovou funkciou. Silk'n SilkyLocks eliminuje krepatenie vlasov a zanecháva úroveň vlhkosti vlasov optimálne v rovnováhe. Vďaka priloženému koncentrátoru a difuzéru môžete vlasy upravovať veľmi presne, alebo im dodať väčší objem.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Silk'n Narovnávacia kefa na vlasy GoBrush Mist Silk'n Narovnávacia kefa na vlasy GoBrush Mist
Silk'n Narovnávacia kefa na vlasy GoBrush Mist

Styling ová kefa s parou pre hladké a zdravé vlasy Silk "n GoBrush Mist Chceli ste vždy dokonale rovné vlasy, ktoré žiaria ako diamant? Potom je čas zoznámiť sa so Silk ´n GoBrush Mist ! Táto inovatívna kefa na rovné vlasy kombinuje technológiu žehličky na vlasy a vyhrievanej kefy na rozčesávanie a…

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis

Spoločnosť Silk'n Home Skinnovations Ltd. je svetovým lídrom v oblasti profesionálnych estetických zariadení pre krásnu pokožku. Vyrába vysoko efektívne zariadenia pre domáce použitie. Silk'n je súkromná spoločnosť s poslaním rozvíjať, vyrábať, inovovať a predávať tú najbezpečnejšiu a najefektívnejšiu spotrebnú elektroniku.

Tím skúsených vedcov, inžinierov a obchodného vedenia vedie dlhodobé úspešné záznamy o zavádzaní inovatívnych svetelných, laserových a LED produktov, založených na globálnych estetických zariadeniach na celosvetovom trhu. Rodina výrobkov Silk'n má viac ako 1 milión spokojných užívateľov po celom svete a objavila sa v rôznych televíznych programoch a časopisoch, ako je napríklad Oprah Magazine, Rachael Ray, The Doctors, Dr Oz, Allure, Vogue a ďalších.

Silk'n získal ocenenie za Najlepší výrobok založený na laserovej epilácii a Výrobok roka v kategórii Anti-Aging.