Silampos Nízky kastról 2,9 l Profi 24 cm
49,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nízky kastról s robustnou a masívnou konštrukciou s objemom 2,9 litra je vyrobený pod značkou Silampos zaisťujúca dlhú životnosť. K výrobe sú použité najlepšie materiály z nerezovej ocele.


Silampos Kastról 7,5 l Profi 30 cm
88,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kastról s robustnou a masívnou konštrukciou s objemom 7,5 litra je vyrobený pod značkou Silampos zaisťujúca dlhú životnosť. K výrobe sú použité najlepšie materiály z nerezovej ocele.


Silampos Hrniec 12,5 l Profi 30 cm
98,95 €

89,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Objemný hrniec Profi s priemerom 30 cm značky Silampos je vhodný pre všetky druhy ohrevov vrátane indukčného a tiež do rúry. Vďaka termickému dnu so systémom Impack bonding je ohrev rýchly a úsporný.


Silampos Hrniec 15 l Profi 32 cm
113,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka termickému dnu so systémom Impack bonding je ohrev rýchly a úsporný. Objemný hrniec Profi s priemerom 32 cm značky Silampos je vhodný pre všetky druhy ohrevov vrátane indukčného a tiež do rúry.


Silampos Hrniec s vložkou na cestoviny 20 Profi
96 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hlboký hrniec s vložkou na cestoviny s robustnou a masívnou konštrukciou zaisťujúci dlhú životnosť. Kvalitne, precízne a dizajnovo spracovaný hrniec značky Silampos nájdete v balení vrátane vložky a pokrievky.


Silampos Kastról 9 l Profi 32 cm
98 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kastról s robustnou a masívnou konštrukciou s objemom 9 litra je vyrobený pod značkou Silampos zaisťujúca dlhú životnosť. K výrobe sú použité najlepšie materiály z nerezovej ocele.


Silampos Panvica 24 Profi
34,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Panvica Profi značky Silampos s robustnou a masívnou konštrukciou zaisťujúca dlhú životnosť. K výrobe panvice o priemere 24 cm sú použité najlepšie materiály z nerezovej ocele 18/10.


Silampos Univerzálny naparovač 20 Profi Tejo
24,68 €
23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnovo spracovaný naparovač značky Silampos s robustnou a masívnou konštrukciou zaisťujúci dlhú životnosť. K výrobe sú použité najlepšie materiály z nerezovej ocele 18/10.


Silampos Hrniec na mlieko 1,9 l Profi
29 €

K výrobe sú použité najlepšie materiály z nerezovej ocele 18/10. Mliekovar Profi je vybavený puzdreným termickým dnom, ktoré je vyrobené pomocou systému Impact bonding pre rýchly a úsporný ohrev.


Silampos Kanvica 1,75 l Commodore
34,19 €

Nerezová kanvica Commodore s pogumovanou rukoväťou s objemom 1,75 litra. Kvalitne a precízne spracovaná kanvica s funkčným a štýlovým dizajnom. K výrobe sú použité najlepšie materiály z nerezovej ocele 18/10.


Silampos Kanvica 2 l Jasmin
45,60 €
+ doprava zadarmo

Kvalitne a precízne spracovaná varná kanvica s funkčným a štýlovým dizajnom od značky Silampos. K výrobe sú použité najlepšie materiály z nerezovej ocele 18/10. Kanvica s objemom 2 litre v celonerezovom prevedení.


Silampos Kanvica 2 l Oxford
49,40 €
+ doprava zadarmo

K výrobe sú použité najlepšie materiály z nerezovej ocele 18/10. Kvalitne a precízne spracovaná kanvica s funkčným a štýlovým dizajnom. Vhodné pre všetky druhy ohrevov vrátane indukčného.


Silampos Kanvica 2,7 l Miramar
37,99 €

Termické dno kanvice Miramar je vyrobené pomocou systému Impact Plus Disc, čo umožňuje rýchly a úsporný ohrev. Kvalitne a precízne spracovaná kanvica s funkčným a štýlovým dizajnom.


Silampos Panvica 26 Profi
39,20 €

K výrobe panvice o priemere 26 cm sú použité najlepšie materiály z nerezovej ocele 18/10. Panvica Profi značky Silampos s robustnou a masívnou konštrukciou zaisťujúca dlhú životnosť.