SIKU Sada 3 vozidiel ambulancia - česká verzia
11,60 €

Trojdielna sada vozov záchrannej služby v českej verzii. Balené v blistri. Sada obsahuje sanitku, pohotovostné auto a osobné auto ambulancia. Kovový model s plastovými časťami.


SIKU World - autosalón
23,35 €

20,90 €

Autosalón s farebnou zadnou stenou ponúka miesto až trom autám na parkovanie. Vytvor nový scenár hry na každý deň pre svoje autá. Široké, presklené vráta umožňujú ľahký príchod a odchod. Štandardná hracia doska Siku umožňuje jednoduché zapojenie sady so Siku World. Súčasťou balenia je aj jedno autíčko.


SIKU Super - Ťahač s vlekom a 2 traktory New Holland 1:87
19,25 €

16,10 €

Ťahač s vlekom a dvoma traktormi New Holland od značky Siku. Model je vyrobený z tlakovo liateho kovu. Kabíny traktorov sú odnímateľné. Všetky vozidlá majú gumené pneumatiky a originálne detailné ráfiky.


SIKU World - vodná plocha a obtlačky
19,84 €
18,20 €

Pre vlastníkov lodí a kapitánov na lodiach vo Vašej herni Vám Siku poskytuje vhodné vodné cesty. Štyri modré panely symbolizujú vodný tok pre lode a člny. Súčasťou sú aj polepy na zdobenie. Všetko môže byť pestro zdobené a skombinované podľa Vašej fantázie. To je na tejto Siku World vodnej ploche to zábavné.


SIKU Sada 3 policajné autá - česká verzia
11,66 €

10,40 €

Trojdielna sada policajných vozov v českej verzii. Balené v blistri. Sada obsahuje policajnú dodávku, policajnú motorku a policajné auto. Kovový model s plastovými časťami.


SIKU Električka 1:87

SIKU Električka 1:87

Hodnotenie: 4,5
12 €

10,80 €

Električka medzinárodne známeho výrobcu Bombardier je model v mierke 1:87 značky Siku. Električka s dvoma vagónmi je vybavená uzamykacou centrálnou časťou. Nápravy sú vernou kópiou originálu. Je vybavená spojovacím systémom na prednej a zadnej strane, čo umožňuje spojenie niekoľkých modelov električiek.


SIKU Control - RC Tahač MAN
333,90 €
+ doprava zadarmo

SIKU CONTROL32 Ťahač je rádiom riadený model novej generácie. RC truck sa ovláda diaľkovým ovládaním Modul s 2,4 GHz technológiou. Elektronické prvky u tohto modelu uchvátia ako deti aj dospelých.


SIKU Záchranný automobil Mercedes Sprinter, 1:50
11,90 €
11,20 €

Sanitka na platforme Mercedesu Sprinter je ďalšia z radu záchranných vozidiel v mierke 1:50. Otváracie dvere kabíny vodiča, bočné a zadné dvere do zadného priestoru, kde nájdete realistické nosítka. Záchranné vozidlo Mercedes Sprinter, 1:50


SIKU Traktor Deutz so sadou prívesov Joskin, 1:87
15,30 €

Nový traktor Agrotron X720 od výrobcu poľnohospodárskych strojov Deutz je spolu s vlekom a tromi rôznymi nadstavbami zo série Joskin Cargo špeciálnou súpravou. Môžete si vybrať, či chcete vyjsť s vlekom na siláž, na hnojivo alebo maštaľný hnoj.


SIKU Farmer - Aebi TerraTrac TT211
22,60 €

Pre kosenie na nábrežiach a strmých svahoch je Aebi TerraTrac TT211 najlepším pomocníkom! Kompaktný a veľmi ovládateľný nástroj od švajčiarskeho výrobcu sa používa v mnohých skladoch miestnych úradov a diaľnic. Vozidlo SIKU je vybavené prednou kosačkou.


SIKU Kamión s vyklápacím vlekom červený, 1:50
21,60 €

Transportér so sklápacím prívesom Mercedes-Actros od značky šíku. Traktorový náves Fliegl má kovovú skriňu. Sklápací príves s rebríkom a s plošinou je vyrobený z plastu. Kamión má dve výsuvné podpery pre lepšiu stabilizáciu.


SIKU Control Sklopný valník s batériou
83,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sklopný valník s dobíjateľnou batériou vhodný na pripojenie za niektorý z traktorov radu SIKU Control. Model je kompatibilný ako s RC diaľkovými ovládačmi pracujúcimi na frekvencii 2,4 GHz, tak s IR diaľkovými ovládačmi.


SIKU Štvorkolka s prívesom a vodným skútrom, 1:50
11,07 €
10,30 €

Štvorkolka s prívesom a vodným skútrom od značky Siku v mierke 1:50. Vďaka tejto sade si môžu chlapci brať svoju obľúbenú hračku aj do vane. Model je vyrobený z kovu s plastovými dielmi.


SIKU Farmer - Traktor John Deere s lesným prívesom 1:50
26,20 €

21,90 €

Farmer traktor John Deere 8430 s lesným prívesom v mierke 1:50. Dvojnápravový príves s pohyblivými žeriavom má tiež pazúr na nakladanie dodávaných plastových kmeňov stromov.


SIKU Hydraulické rýpadlo Volvo EC290, 1:50
23 €

20,50 €

Pekný model rýpadla Volvo je vyrobený takmer celý z kovu. Plastové sú iba piestnice, pohyblivé pásy a niekoľko menších doplnkov, ako hydraulické vedenie. Rýpadlo je pohyblivé ako to skutočné – otočná vrchná časť a funkčné rameno s lyžicou.


SIKU Hydraulický bager Liebherr, 1:87
12,85 €
12,50 €

Veľký bager LIEBHERR Litronic 974 je vyrobený prevažne z kovu s doplnkami z plastu. Model má otočnú platformu a pohyblivé rameno ako pri skutočnom stroji. Vyniká tiež jemnými detailmi a kvalitným spracovaním. 1:87.


SIKU Kombajn John Deere 9680i, 1:87
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kombajn John Deere 9680 je najväčší kombajn vyrábaný v Európe. Jeho model od firmy SIKU v mierke 1:87 je takmer celý z kovu. Je vybavený otáčajúcimi sa kolesami, ktoré sú vytvorené do detailu podľa skutočnosti. Stroj má otočné rameno pre vysypanie vymláteného zrna a pohyblivú žaciu časť.


SIKU Super - Otočný požiarny rebrík, merítko 1:87
10,90 €

9,60 €

SIKU Super otočný požiarny rebrík v mierke 1:87. Model má ako vysúvací rebrík, tak aj oporné vzpery pre väčšiu stabilitu. Veľmi kvalitné kovové spracovanie značky Siku.


SIKU Otočný stožiarový žeriav, 1:87
42,60 €
+ doprava zadarmo

Stožiarový žeriav Liebherr je k videniu takmer na každom stavenisku. Model vyrobený z kovu a plastu s výškou 40 cm. Skladacie rameno s kabínou vodiča so závažím sú otočné o 360 stupňov. Hák žeriava je ručne ovládaný pomocou lanového navijaku.


SIKU Policajný minibus Mercedes, 1:50
16,83 €

14,30 €

Nový Mercedes Sprinter je vzorom tohto modelu s kovovou karosériou. Vyznačuje sa aj otváracími dverami, ako u kabíny vodiča, tak aj bočnými a oboma zadnými.


SIKU Smetiarske auto Scania, 1:87
10,80 €
10,40 €

Smetiarske auto Scania s nadstavbou fauna Variopress v mierke 1:87 je vyrobené prevažne z kovu vrátane korby a zadného čela. Korbu možno zdvihnúť a čelo otvoriť pre vyprázdnenie „odpadkov“. Súčasťou je aj jeden kontajner z plastu s otváracím vekom.


SIKU Racing - Audi RS5 s dálk. ovladačem a baterií 1:43
151,40 €
+ doprava zadarmo

Dálkově ovládaný model závodního automobilu Audi RS5 DTM ze série Siku Racing, nadchne všechny milovníky rychlých, závodních aut. Připoj se i ty do pořádného závodu. Díky sytému dálkového ovládání je možné, aby v závodě startovalo více závodníků najednou.


SIKU Racing - sada cesty rovné
27,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírte a zväčšite si si svoju Siku Racing pretekársku dráhu. A užite si tak ešte viac napätia a zábavy pri pretekoch. Balenie obsahuje štyri rovné pásy cesty vrátane upevňovacích prvkov, tri kaluže a jednu šípku. Súčasti dráhy sa dajú jednoducho spojiť a rozpojiť.


SIKU Sada 3 Hasičské autá - česká verzia
11,66 €

10,10 €

Trojdielna sada hasičských vozidiel v českej verzii. Balené v blistri. Sada obsahuje osobné auto, dodávku a veľký požiarny automobil. Kovový model s plastovými časťami.


SIKU Sada 4 áut a 1 helikoptéry
13,67 €
12,80 €

Darčeková sada 5 modelov áut záchranárskych zložiek od výrobcu Siku. Balenie obsahuje vrtuľník, požiarne auto, 2× policajné auto a auto ambulancie. Modely sú vyrobené z kovu s plastovými dielmi.


SIKU Sada áut - pracovné autá 5 ks
13,67 €

11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Darčeková sada 5 modelov pracovných vozidiel od výrobcu Siku, ktoré verne kopírujú súčasné vozidlá. Hranie sa s autami zabaví nielen deti, ale aj dospelákov a poteší zberateľov či modelárov. Modely sú vyrobené z kovu s plastovými dielmi.


SIKU Sada osobných áut, 5 ks
13,67 €
12,80 €

Darčeková sada 5 modelov osobných vozidiel od výrobcu Siku, ktoré verne kopírujú súčasné vozidlá. Hranie sa s autami zabaví nielen deti, ale aj dospelákov a poteší zberateľov či modelárov. Modely sú vyrobené z kovu s plastovými dielmi.


SIKU Sada väčších áut + vrtuľník, 5ks
13,67 €
12,40 €

Darčeková sada 5 modelov vozidiel záchranných zložiek od výrobcu Siku. Hranie sa s autami zabaví nielen deti, ale aj dospelákov a poteší zberateľov či modelárov. Modely sú vyrobené z kovu s plastovými dielmi.


SIKU Set mestské vozidlá + značky
16,26 €

14,30 €

Darčeková sada 3 modelov mestských vozidiel a značky od výrobcu Siku. Hranie sa s autami zabaví nielen deti, ale aj dospelákov a poteší zberateľov či modelárov. Modely sú vyrobené z kovu s plastovými dielmi.


SIKU Set poľnohospodárske vozidlá
16,26 €
14,70 €

Darčeková sada 3 modelov poľnohospodárskych vozidiel od výrobcu Siku. Hranie sa s autami zabaví nielen deti, ale aj dospelákov a poteší zberateľov či modelárov. Modely sú vyrobené z kovu s plastovými dielmi.


SIKU Control - RC Ťahač Scania R620 so sklápacím návesom a d.o.
346,70 €
+ doprava zadarmo

RC model na diaľkové ovládanie ťahača Scania R620 so sklápacím návesom na sypké materiály v mierke 1:32 patrí k tomu najlepšiemu, čo môžete od SIKU dostať. Kovový model v elegantnej tmavomodrej metalíze, s plastovými doplnkami, prepracovaný do najmenších detailov a opatrený jemnou potlačou, je diaľkovo ovládateľný.


SIKU SlKU World - Heliport
22,69 €
20,50 €

Je tu niekto, kedy by radšej využil Heli-Taxi, aby sa vyhol zápcham na cestách v meste? To je teraz možné v SIKU svete. **Nový heliport ** zaisťuje optimálne pristávacie podmienky pre modely helikoptér v mierke 1:87 a 1:50 a to či je deň alebo noc.


SIKU Super - Snežná rolba 1:87
12 €
11,20 €

Snežná rolba pre prípravu zjazdovky značky Siku. Model vyrábaný v mierke 1:87 je vyrobený takmer výlučne z kovu. Prednú dosku je možné vyklopiť na pravú aj ľavú stranu.


SIKU Super - Darčeková súprava 3 policajné autá
20,50 €

Třídílná sada sportovních policejních aut. Sada obsahuje 3 vozy různých policejních aut. Díky tomuto setu policejních aut zaručeně dostihnete každého zločince. Kvalitní zpracování z kovu s plastovými doplňky.


SIKU Super - Hasiči MAN s otočným rebríkom
27,84 €

23,80 €

Je hlásený požiar vo viacpodlažnom obytnom bloku! Hasičský voz MAN je poháňaný vznetovým motorom s výkonom 300 koní. Vozidlo má výsuvný rotačný rebrík s košom, ktorý možno rozložiť a rozšíriť do ideálnej polohy. Zapnite hadice!


SIKU Super - Žeriav 1:87
22,10 €

18,70 €

Impozantný model staveniska so žeriavom v mierke 1:87. Tento model z tlakovo liateho kovu má rotujúce telo. Hák žeriava je vyrobený z kovu a výškovo nastaviteľný pomocou mechanicky otočnej páky.


SIKU Super - protipožiarne lietadlo
24,64 €

21,30 €

S bežnými protipožiarnymi prostriedkami nie je možné bojovať s požiarmi. Požiarna brigáda potrebuje podporu zo vzduchu. Rovnako ako skutočné lietadlo, môže byť aj požiarne lietadlo Siku naplnené vodou. Signálová žltá farba umožňuje požiarnym posádkam na zemi vidieť protipožiarne lietadlá aj v hustom dyme.


SIKU Super - Sada záchranná služba 1:87
11,77 €
11 €

Sada záchranných zložiek skladajúca sa z vrtuľníka a sanitky. Sanitka Mercedes Sprinter a vrtuľník Eurocopter EC 145 ADAC sa vždy ponáhľajú na pomoc v núdzi. Oba modely sú takmer celé vyrobené z kovu a zaujmú precíznymi detailmi. Rotory helikoptéry sa môžu otáčať.


SIKU Super - Tank, 1:87
9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

SIKU Super Tank v mierke 1:87. Leopard II verzia A6 je hlavný bojový tank s pohyblivými dielmi z plastu. Obrnená horná časť s pohybujúcou sa hlavňou sa otáča o 360 stupňov.


SIKU Super - Ťažký autožeriav Liebherr 1:87
14,30 €

SIKU Super ťažký autožeriav Liebherr v mierke 1:87. Model je vyrobený výhradne z tlakovoliateho kovu. Cestuje na sedem nápravovom podvozku s pogumovanými pneumatikami. Agregáty sa otáčajú o 360°.


SIKU Teleskopický žeriav, 1:87
14,20 €

Teleskopický žeriav v mierke 1:87 od značky Siku. Kabína a otočná ruka sú vyrábané z tlakovo liateho kovu. Žeriav je vybavený štyrmi podperami pre lepšiu stabilitu. Výšku háku žeriava možno meniť pomocou otočnej páky.


Značka SIKU bola založená v roku 1921, v tej dobe spoločnosť vyrábala spotrebný tovar a popolníky, venovala sa aj zlievarenskej činnosti. Potom sa začali vyvíjať a vyrábať aj nové výrobky z plastu, čo bolo v tej dobe úplnou novinkou V roku 1950 sa značka SIKU umiestnila medzi TOP značkami na veľtrhu hračiek v Norimbergu a od tej doby pravidelne presviedča svojich priaznivcov o vysokej kvalite a pridanej hodnote technických inovácií. V roku 1954 už bolo vo výrobe 32 nových plastových modelov áut v meradle 1:60. Hračky z kovu začali svoju cestu v roku 1963, vyrábali sa metódou odlievania zinku. V tej dobe to bolo okolo 16 modelov. Dnes ich Siku vyrába cez 250. Rok 1983 priniesol tému poľnohospodárstva a ďalšiu mierku 1:32. Táto mierka sa v nasledujúcich rokoch stala jednou z najpredajnejších v sortimente Siku. Rok 2004 priniesol ďalšiu novinku SikuControl32, čo je prvý model pohybujúci sa elektronicky na diaľkové ovládanie. Táto séria sa potom ďalej rozvíjala a zdokonaľovala. Dnes ponúka firma SIKU aj autíčka rádiovo riadené.

Značka SIKU bola založená v roku 1921, v tej dobe spoločnosť vyrábala spotrebný tovar a popolníky, venovala sa aj zlievarenskej činnosti. Potom sa začali vyvíjať a vyrábať aj nové výrobky z plastu, čo bolo v tej dobe úplnou novinkou V roku 1950 sa značka SIKU umiestnila medzi TOP značkami na veľtrhu hračiek v Norimbergu a od tej doby pravidelne presviedča svojich priaznivcov o vysokej kvalite a pridanej hodnote technických inovácií. V roku 1954 už bolo vo výrobe 32 nových plastových modelov áut v meradle 1:60. Hračky z kovu začali svoju cestu v roku 1963, vyrábali sa metódou odlievania zinku. V tej dobe to bolo okolo 16 modelov. Dnes ich Siku vyrába cez 250. Rok 1983 priniesol tému poľnohospodárstva a ďalšiu mierku 1:32. Táto mierka sa v nasledujúcich rokoch stala jednou z najpredajnejších v sortimente Siku. Rok 2004 priniesol ďalšiu novinku SikuControl32, čo je prvý model pohybujúci sa elektronicky na diaľkové ovládanie. Táto séria sa potom ďalej rozvíjala a zdokonaľovala. Dnes ponúka firma SIKU aj autíčka rádiovo riadené.