SIKU Farmer - Traktor New Holland s prívesom Joskin, 1:50-18%
28 € 22,90 €

Traktor New Hollandprívesom Joskin je dokonalý model poľnohospodárskej techniky v mierke 1: 50. Je vyrobený z veľmi odolných kovových a plastových dielikov. Vhodný pre domáce hranie, ale tiež je neoddeliteľnou súčasťou hračiek na piesok. Pre deti vo veku 3+, alebo pre vášnivých zberateľov replík týchto strojov.

SIKU World - autosalón + darček-17%
24,20 € 19,90 €

Autosalón ponúka miesto pre 3 autá na parkovanie. Súčasťou autosalónu sú presklené brány, ktoré umožňujú jednoduchý príchod a odchod. Autosalón umožňuje jednoduché zapojenie sady so SIKUWORLD. Balenie obsahuje darček zdarma a to luxusný Kabriolet Porsche 911 Turbo (1337). Vhodné pre deti od 3 rokov.

SIKU Super - Transporter na prepravu koní, 1:50-22%
38,80 € 30,20 €

Model auta slúžiaceho ku transportu koní je dokonale prepracovaný, je možné otvoriť zadné aj postranné dvere návesu, ktoré po sklopení fungujú ako nástupné / výstupné mólo pre kone a ich majiteľa. Zo strany vozidla je sú ešte jedna menšia dvierka, ktoré ukrývajú malú poličku, napríklad na pitnú vodu pre kone. Pre lepšiu kontrolu, tu je zviera počas prevozu v poriadku, môže poslúžiť otváracia strecha.

SIKU Super - Mercedes-Benz nákladné auto-56%
37,70 € 16,40 €

Model nákladného automobilu Mercedes Benz Zetros Abrollmulde poteší každého chlapca. Tento detailne spracovaný model je vyvedený mierke 1:50 a pre maximálnu zábavu má jeho korba otváracie zadné dvere. Kolesá nákladného auta sú pogumovaná, vďaka čomu je jazda s modelom dokonale hladká. Táto krásna hračka môže robiť radosť deťom od 3 rokov.

SIKU Sada áut - pracovné autá 5 ks
17,60 €

Darčeková sada 5 modelov pracovných vozidiel od výrobcu Siku, ktoré verne kopírujú súčasné vozidlá. Hranie sa s autami zabaví nielen deti, ale aj dospelákov a poteší zberateľov či modelárov. Modely sú vyrobené z kovu s plastovými dielmi.

SIKU Super 2309 auto US polícia Dodge RAM 1500-23%
15 € 11,50 €

RAM 1500 US polícia je masívny pick-up s 8-valcovým motorom svetoznámej značky Dodge. V mierke 1:50 demonštruje tento pick-up svoju skutočnú nádheru a funkčnosť. Kapotu, dvere a veko batožinového priestoru možno otvoriť. Autíčko má tiež odnímateľné kolesá. Kvalitné prepracovanie modelu v je zabezpečené nemeckým výrobcom Siku.

SIKU Super 0702 Mercedes set klasik, 3ks
19,20 € 18,70 €

Limitovaná sada troch ikonických autíčok značky Mercedes-Benz. Mercedes Benz 300 SL v nádhernom krémovom prevedení je legendou z päťdesiatych rokov. Teraz môžete mať túto legendu doma, ako kvalitný kovový model s jemnými detailmi, otváracími dverami a gumovými pneumatikami. Mercedes SLS-AMG vo vínovom prevedení je detailne prepracovaný model s otváracími dverami, ktorý ocenia nielen deti, ale aj zberatelia. Mercedes Benz SLR-McLaren v šedom prevedení je neobyčajný kovový model neobyčajného auta s hore vyklápacími dverami, za ktorým sa obzrie každý automobilový fanúšik.

SIKU česká verzia autobus v českých farbách
8 €

Kĺbový autobus v českých farbách je vyrobený z kovu v kombinácii s plastom. Stredová časť autobusu je v kĺbe ohybná, takže zatáčanie autobusu na jednotlivé strany uchváti všetky malé vodiča. Kvalitné prepracovanie modelu v je zabezpečený nemeckým výrobcom Siku.

SIKU Farmer - traktor John Deere s vlekom, 1:50-18%
28 € 22,90 €

SIKU Farmer traktor John Deere 8000 s vlekom v mierke 1:50. Vyklápací príves je vyrobený z vysoko kvalitného liateho kovu a má plastové naklápanie, sklápač – natáča doľava.

SIKU Farmer - Ťahač s podvalníkom a traktory John Deere, 1:87
19,20 € 18,70 €

Posledný kus za túto cenu!

SIKU Farmer ťahač s podvalníkom a traktory John Deere v mierke 1:87. Prevažne kovový model, ktorý je doplnený plastovými dielmi vyniká jemným a kvalitným spracovaním detailov. Náves možno odpojiť a traktory na neho môžu nabiehať pomocou sklápacej rampy v zadnej časti.

SIKU Super 3530 Cestný valec 1:50
18,80 € 16,80 €

Siku Super Cestný valec je tradičné zariadenie pre každú stavbu. Valec zaujme presnú podobou kolies s gumovými behúňmi, rotujúcim valcom a kĺbovým spojom. Veľmi kvalitné spracovanie v mierke 1:50 od nemeckej značky Siku.

SIKU Teleskopický žeriav, 1:87
19,60 € 17,20 €

Teleskopický žeriav v mierke 1:87 od značky Siku. Kabína a otočná ruka sú vyrábané z tlakovo liateho kovu. Žeriav je vybavený štyrmi podperami pre lepšiu stabilitu. Výšku háku žeriava možno meniť pomocou otočnej páky.

SIKU Super - Ťažký autožeriav Liebherr 1:87-16%
22,30 € 18,70 €

SIKU Super ťažký autožeriav Liebherr v mierke 1:87. Model je vyrobený výhradne z tlakovoliateho kovu. Cestuje na sedem nápravovom podvozku s pogumovanými pneumatikami. Agregáty sa otáčajú o 360°.

SIKU Super - Mercedes Maybach 6
11,90 € 10,90 €

Extravagantné prémiové Grand Coupé, autíčko Vision Mercedes Maybach 6 zo série šíku Super. Voz vám poskytne senzačú „podívanú“, dlhá kapota, nízka strecha a dobre vyvážená zadná časť. Ide o model v mierke 1:50, ktorý má otvárateľné dvere. Je vyrobený z kovu s plastovými časťami.

SIKU Super - protipožiarne lietadlo
27,50 €

S bežnými protipožiarnymi prostriedkami nie je možné bojovať s požiarmi. Požiarna brigáda potrebuje podporu zo vzduchu. Rovnako ako skutočné lietadlo, môže byť aj požiarne lietadlo Siku naplnené vodou. Signálová žltá farba umožňuje požiarnym posádkam na zemi vidieť protipožiarne lietadlá aj v hustom dyme.

SIKU Super - Ťažký ťahač s bagrom a dopravnými značkami 1:87-17%
53 € 43,60 €

Ťažký ťahač s bagrom a dopravnými značkami určite poteší každého malého robotníka. 4-osý ťahač MAN zelenej farby a za sebou má príves, ktorý možno oddeliť. Na prívese vezie Liebherr pásový bager v červenej farbe a s pohyblivou lopatou.

SIKU Kamión s vyklápacím vlekom červený, 1:50
32,30 € 27,20 €

SIKU Super – Kamión s vyklápacím prívesom s najnovšou kabínou pre vodiča Mercedes-Actros a spojlerom ako dvojnápravový kamión a príves. Pohyblivé oporné pätky a otváracia zadná klapka na sklápacom prívese dopĺňajú tento pôsobivo výkonné nákladné vozidlo a príves vhodný pre stavenisko a poľnohospodársku dopravu.

SIKU Super1790 nakladač MAN s kolesovým nakladačom JCB
32,90 €

Nakladač MAN s kolesovým nakladačom JCB zo série SIKU Super. Tirák s 3 nápravami s ľahkosťou ťahá kolesový nakladač JCB na svojom valníku. Čas na vyloženie: Prístupová rampa môže byť sklopená dolu a ťažký JCB pomaly zosúva. Nakladacie rameno a veľký lopatový bager nakladača sú pohyblivé a po vyložení sa okamžite presunú do pracovnej polohy.

SIKU World 5509 autobusová zastávka-20%
35 € 28 €

Akcia

SIKUWORLD má teraz novú inteligentnú autobusovú zastávku s priehľadnou strechou a stenami, ktoré vás ochránia pred nepríjemným počasím pri čakaní na školský autobus. Keď je tma, na autobusovej zastávke sa rozsvietia dve veľké lampy. S automatom na lístky, reklamným štítom a núdzovým volacím tlačidlom má autobusová zastávka veľa detailov, s ktorými sa môžete hrať. Svetlo modrý školský autobus Sprinter Mercedes-Benz je súčasťou sady.

SIKU Sada áut - poľnohospodárske stroje 5 ks-20%
17,70 € 14,10 €

Darčeková sada 5 modelov poľnohospodárskych strojov výrobcu Siku, ktoré verne kopírujú súčasné vozidlá. Zabavia nielen deti, ale aj „dospelákov“, potešia zberateľov či modelárov. Modely sú vyrobené z kovu s plastovými dielmi.

SIKU Super - Ťahač s vlekom a 2 traktory New Holland 1:87
20,30 € 19,10 €

Ťahač s vlekom a dvoma traktormi New Holland od značky Siku. Model je vyrobený z tlakovo liateho kovu. Kabíny traktorov sú odnímateľné. Všetky vozidlá majú gumené pneumatiky a originálne detailné ráfiky.

SIKU Super 0701 Mercedes set farebný, 3 ks
19,20 € 17,60 €

Limitovaná sada troch ikonických autíčok značky Mercedes-Benz. Mercedes Benz 300 SL v nádhernom modrom prevedení je legendou z päťdesiatych rokov. Teraz môžete mať túto legendu doma, ako kvalitný kovový model s jemnými detailmi, otváracími dverami a gumovými pneumatikami. Mercedes SLS-AMG v žltom prevedení je detailne prepracovaný model s otváracími dverami, ktorý ocenia nielen deti, ale aj zberatelia. Mercedes Benz SLR-McLaren v červenom prevedení je neobyčajný kovový model neobyčajného auta s vyklápacími dverami nahor, za ktorým sa obzrie každý automobilový fanúšik.

SIKU Super - Vysokozdvižný vozík Linde, mierka 1:50
7,70 € 7,60 €

Detailne prepracovaný model vysokozdvižného vozíka Linde v mierke 1: 50 je ideálny pre deti od 3 rokov, ale tiež aj pre zberateľov týchto zmenšenín. Je detailne spracovaný do posledného detailu. Balenie obsahuje vozík a 2 palety.

SIKU Super česká verzia - polícia Mercedes AMG G65
13,40 € 11,80 €

SIKU Super česká verzia polícia Mercedes AMG G65 má 12 valcový motor, s výkonom 600 konských síl. Vďaka tomuto vybaveniu je polícia pripravená na akciu aj v tom najťažšom teréne. Výrazný vzhľad tohto terénneho vozidla zdôrazňujú farby v českom prevedení. U miniatúry v mierke 1:50 možno otvoriť predné a zadné dvere a navyše je možné vymeniť všetky štyri kolesá. Kvalitné prepracovanie modelu v je zabezpečené nemeckým výrobcom Siku.

SIKU World 5609 Stajňa s koňmi a traktorom-17%
58 € 47,80 €

Stajňa s koňmi a traktorom vytvára pre deti inšpiráciu pre nový herný svet so zvieratami a vidieckym poľnohospodárskym životom. Kone stojaci vo výbehu hlasno vítajú prichádzajúcich a tešia sa na vychádzku. Na dvore je však ešte veľa práce. Balíky sena sa musia uložiť na senník pomocou traktora Fendt 939 s drapákom na balíky.

SIKU Super 2348 BMW i8

SIKU Super 2348 BMW i8

Hodnotenie: 3,7
11,90 € 11,50 €

BMW i8 je športový hybridný automobil, ktorý zaujme pozornosť pri obyčajnom parkovaní. Široké dvere modelu sú otváracie rovnako ako u originálu. Autíčko zo série Siku Super je vyrobené v mierke 1:50. Kvalitné prepracovanie modelu je zabezpečené nemeckým výrobcom Siku.

SIKU Zametacie vozidlo 1:50

SIKU Zametacie vozidlo 1:50

Hodnotenie: 4,6
7,70 € 7,60 €

Malé zametacie vozidlo zo série Siku Super je zložené z dvoch nezávislých častí, ktoré sú spojené otočným kĺbom. Model sa dodáva s jedným kontajnerom, ktorý sa dá umiestniť do auta.

SIKU Farmer 3060 John Deere nákladné auto
13 € 12,20 €

John Deere Gator je veľmi obľúbený farmársky pomocník! Tento všestranný stroj sa hodí na akékoľvek pole a je vhodný pre rôzne práce na farme SIKU vo svete farmárov 1:32. Autentická kabína sa otvorí a kompaktný nakladací priestor vzadu má funkciu sklápania. Kvalitné prepracovanie modelu je zabezpečený nemeckým výrobcom Siku.

SIKU Traktor so sklápacím prívesom, 1:87
15,30 €

Traktor so sklápacím prívesom v sympatickej mierke 1:87 od značky Siku. Vozidlo má originálne detailne prepracované ráfiky a pneumatiky z vysoko kvalitného plastu.

SIKU Super - Žeriav 1:87-17%

SIKU Super - Žeriav 1:87

Hodnotenie: 2,8
26,50 € 21,80 €

Akcia

Impozantný model staveniska so žeriavom v mierke 1:87. Tento model z tlakovo liateho kovu má rotujúce telo. Hák žeriava je vyrobený z kovu a výškovo nastaviteľný pomocou mechanicky otočnej páky.

SIKU Super 2306 požiarne auto-16%
13,80 € 11,50 €

K nehode v plnej sile s týmto autíčkom zo série Siku Super! Originálne terénne vozidlo model Mercedes G. Variant AMG G65, ktorý má motory V12 bi-turbo a 630 koní, je obzvlášť silný. Auto je neprehliadnuteľné vďaka majáčiku na streche. U miniatúry v mierke 1:50 možno otvoriť predné a zadné dvere a navyše je možné vymeniť všetky štyri kolesá. Kvalitné prepracovanie modelu v je zabezpečené nemeckým výrobcom Siku.

SIKU Farmer - John Deere 8500i-18%
16,50 € 13,40 €

Meter za metrom, impozantný kombajn John Deere 8500 žne kukuričné pole. SIKU pripravilo novinku v presnom kovovom a plastovom prevedení v rozlíšení 1:87 v modeli 8000. Veľké, silné, pogumované kolieska s výstupkami dokážu ísť aj v rozbahnenej pôde. Detaily potešia každého farmára.

SIKU Super - Bojový tank, 1:50
35 € 30,60 €

Kovový, detailne prepracovaný model bojového tanku Leopard II, verzia A6. Jedná sa o ťažký tank nemeckej výroby. Model je vernou kópiou originálu v mierke 1:50. Je vybavený plastovými pohyblivými pásmi. Riadiacu vežu možno otáčať o 360°

SIKU World - Semafory s dopravnými značkami
12,30 € 11,10 €

Skvelé rozšírenie k novému systému SIKU World Semafory s dopravnými značkami. Možno použiť ku všetkým hracím doskám Siku setov a vytvoriť tak ojedinelý hrací dopravný systém.

SIKU Kombajn John Deere 9680i, 1:87-17%
20,30 € 16,80 €

Kombajn John Deere 9680 je najväčší kombajn vyrábaný v Európe. Jeho model od firmy SIKU v mierke 1:87 je takmer celý z kovu. Je vybavený otáčajúcimi sa kolesami, ktoré sú vytvorené do detailu podľa skutočnosti. Stroj má otočné rameno pre vysypanie vymláteného zrna a pohyblivú žaciu časť.

SIKU Hydraulický bager Liebherr, 1:87-16%
16,90 € 14,10 €

Veľký bager LIEBHERR 976 je vyrobený prevažne z kovu s doplnkami z plastu. Model má otočnú platformu a pohyblivé rameno ako pri skutočnom stroji. Vyniká tiež jemnými detailmi a kvalitným spracovaním. 1:87.

SIKU Super 3062 česká verzia - hasiči Mercedes AMG G65
13,40 € 12,60 €

Posledný kus za túto cenu!

SIKU Super česká verzia hasiči Mercedes AMG G65 má motory V12 bi-turbo a 630 HP. Auto je neprehliadnuteľné aj s vypnutým modrým osvetlením na streche. U miniatúry možno otvoriť predné a zadné dvere a navyše je možné vymeniť všetky štyri kolesá. Požiarne auto dokáže vyťahovať ťažké náklady.

SIKU Smetiarske auto Scania, 1:87
12,70 € 11,80 €

Smetiarske auto Scania s nadstavbou fauna Variopress v mierke 1:87 je vyrobené prevažne z kovu vrátane korby a zadného čela. Korbu možno zdvihnúť a čelo otvoriť pre vyprázdnenie „odpadkov“. Súčasťou je aj jeden kontajner z plastu s otváracím vekom.

SIKU Super - Trajekt Mein Schiff 1
11,50 € 9,90 €

Detailne prepracovaný model Mein Shiff 1. Prírastok do lodnej flotily v neobvyklej mierke 1: 1400. Neobvyklý a vizuálne nádherný dizajn flotily Mein Shiff spoločnosti TUI Cruises prvý predstavil model Mein Shiff 1. Tento model je vybavený kovovým trupom a plastovou konštrukciou a bol vytvorený s dôrazom na detail.

SIKU Super - Snežná rolba 1:87-16%
13,80 € 11,50 €

Snežná rolba pre prípravu zjazdovky značky Siku. Model vyrábaný v mierke 1:87 je vyrobený takmer výlučne z kovu. Prednú dosku je možné vyklopiť na pravú aj ľavú stranu.

SIKU Traktor Massey Ferguson s prívesom, 1:87-20%
15,30 € 12,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Ďalší z kvalitných a príťažlivých modelov v mierke 1:87. Traktor Massey Ferguson s veľkým trojosovým prívesom Krampe je vyrobený z kovu s plastovými doplnkami. Vlek je okrem malých častí, ktoré sú plastové, celokovový.

SIKU Farmer 1856 Traktor John Deere 9630 s bránami Amazone Centaur
20,70 € 17,60 €

Kovový model kĺbového traktora John Deere 9630 s dvojitými kolesami a viacúčelovými bránami Amazone. Model traktora je prepracovaný do jemných detailov vrátane potlače. Zatáčanie je realizované pomocou kĺbu uprostred traktora. Pripojiteľné brány Amazone možno zdvihnúť do prepravnej polohy alebo nechať sklopeneé v pracovnej pozícii.

SIKU Super 1866 Kamión s vlekom a športovým lietadlom 1:87
21,10 € 19,10 €

Kovový ťahač Mercedes Actros s vlekom a športovým lietadlom. Kvalitné prepracovanie modelu v mierke 1:87 je zabezpečený nemeckým výrobcom Siku. Lietadlo je vybavené pohyblivou vrtuľou a otáčajúcimi sa kolieskami. Krídla sú odmontované pre umožnenie prevozu na letisko.

SIKU Preprava ťažkého nákladu s jachtou, 1:87-22%
27,70 € 21,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Ťažkotonážny ťahač MAN s prívesom a veľkou luxusnou motorovou jachtou si už nemusia dovoliť iba bohatí z riviéry. Ťahač a valník sú vyrobené prevažne z kovu. Motorová jachta Drettmann je z plastu a vďaka odnímateľnému vŕšku kajuty si budete môcť prezrieť detailne vypracovaný interiér.

SIKU Super 3451 česká verzia - ambulancia Mercedes AMG G65
13,40 €

SIKU Super česká verzia ambulancia Mercedes AMG G65. Model českej ambulancie poteší všetkých priaznivcov značky SIKU. Je vyrobený ako verná kópia skutočného automobilu a disponuje mnohými prepracovanými detailmi.

SIKU Super - Liebherr T264-17%
27,70 € 22,90 €

Model nakladača Liebherr Muldenkipper T264, ktorý nadchne všetkých milovníkov ťažkej techniky. Autíčko v detailnom prevedení v mierke 1:87. Je vyrobené z kovu s plastovými doplnkami.

SIKU Farmer 3049 - Bobcat
18,83 €

Bobcat
SIKU Farmer – Kompaktní nakladač Manitou 3300 V je velkým pomocníkem na farmě i na stavbě. Nakládá seno a krmivo, sklápí štěrk a písek.

SIKU Dvojposchodový linkový autobus MAN, 1:87-19%
13,80 € 11,10 €

Dvojposchodové autobusy MAN sú známe predovšetkým z Berlína. Kvalitné spracovanie modelu s mnohými detailami exteriéru i interiéru je na trhu výnimkou. Autobus poslúži ako hračka do detskej izby, tak aj ako model do zbierky.

Značka SIKU bola založená v roku 1921, v tej dobe spoločnosť vyrábala spotrebný tovar a popolníky, venovala sa aj zlievarenskej činnosti. Potom sa začali vyvíjať a vyrábať aj nové výrobky z plastu, čo bolo v tej dobe úplnou novinkou V roku 1950 sa značka SIKU umiestnila medzi TOP značkami na veľtrhu hračiek v Norimbergu a od tej doby pravidelne presviedča svojich priaznivcov o vysokej kvalite a pridanej hodnote technických inovácií. V roku 1954 už bolo vo výrobe 32 nových plastových modelov áut v meradle 1:60. Hračky z kovu začali svoju cestu v roku 1963, vyrábali sa metódou odlievania zinku. V tej dobe to bolo okolo 16 modelov. Dnes ich Siku vyrába cez 250. Rok 1983 priniesol tému poľnohospodárstva a ďalšiu mierku 1:32. Táto mierka sa v nasledujúcich rokoch stala jednou z najpredajnejších v sortimente Siku. Rok 2004 priniesol ďalšiu novinku SikuControl32, čo je prvý model pohybujúci sa elektronicky na diaľkové ovládanie. Táto séria sa potom ďalej rozvíjala a zdokonaľovala. Dnes ponúka firma SIKU aj autíčka rádiovo riadené.

Značka SIKU bola založená v roku 1921, v tej dobe spoločnosť vyrábala spotrebný tovar a popolníky, venovala sa aj zlievarenskej činnosti. Potom sa začali vyvíjať a vyrábať aj nové výrobky z plastu, čo bolo v tej dobe úplnou novinkou V roku 1950 sa značka SIKU umiestnila medzi TOP značkami na veľtrhu hračiek v Norimbergu a od tej doby pravidelne presviedča svojich priaznivcov o vysokej kvalite a pridanej hodnote technických inovácií. V roku 1954 už bolo vo výrobe 32 nových plastových modelov áut v meradle 1:60. Hračky z kovu začali svoju cestu v roku 1963, vyrábali sa metódou odlievania zinku. V tej dobe to bolo okolo 16 modelov. Dnes ich Siku vyrába cez 250. Rok 1983 priniesol tému poľnohospodárstva a ďalšiu mierku 1:32. Táto mierka sa v nasledujúcich rokoch stala jednou z najpredajnejších v sortimente Siku. Rok 2004 priniesol ďalšiu novinku SikuControl32, čo je prvý model pohybujúci sa elektronicky na diaľkové ovládanie. Táto séria sa potom ďalej rozvíjala a zdokonaľovala. Dnes ponúka firma SIKU aj autíčka rádiovo riadené.