Sidolux PROFESSIONAL na ploché obrazovky, LCD 200 ml
4,66 € 3,30 €

Sidolux Professional je čistiaci prostriedok určený na ploché obrazovky, mobily, tablety, okuliare, televízie a notebooky. Čistič je perfektný na všetky typy monitorov, tabletov a televízorov. Prostriedok čistí bez šmúh a obsahuje antistatickú ochranu proti prachu.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Konvalinka 1 l
3,87 € 2,60 €

Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok je určený na všetky umývateľné povrchy a podlahy s vôňou konvalinky. Čistič obsahuje funkciu Soda power, vďaka ktorej si poradí s väčšinou nečistôt aj mastnotou. Možno používať ako roztok s vodou pre bežné vytieranie a otieranie povrchov alebo ako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Sidolux MP 750 ml Premium dr. / lam.olej Pomaranč
4 € 3,30 €

Komplexný čistiaci prostriedok MP 750 ml Premium dr. / lam. olej Pomaranč od výrobcu Sidolux na plávajúce a laminátové povrchy. Obsahuje aktívne čistiace zložky, ktoré si ľahko poradia s nečistotami a mastnotou. Je doplnený pomarančovým olejom a prírodnými ovocnými voskmi, ktoré ošetria podlahu a dodajú lesk. Môžete využiť na rôzne typy podláh – plávajúce i laminátové, prípadne tiež na nábytok.

Sidolux Universal Soda Power s marseillským mydlom 5 l
9,67 € 8 €

Univerzálny čistiaci prostriedok disponuje funkciou Soda Power, ktorá zmäkčuje vodu a účinne odmasťuje a čistí rôzne povrchy. Možno ho použiť ako roztok či neriedený koncentrát. Sidolux Universal Soda Power s marseillským mydlom 5 l má arómu aj s harmančekom a jazmínom.

Sidolux M rozprašovač proti prachu s vôňou marseillského mydla 400 ml
4,26 € 2,90 €

Sidolux čistiaci prostriedok odstraňuje všetky drobné častice z povrchu nábytku a nezanecháva šmuhy. Okrem účinného čistenia vytvára Sidolux M na povrchu aktívny štít, ktorý chráni nábytok pred opätovným usadzovaním prachu. Prostriedok má navyše príjemnú vôňu.

Sidolux PROFESSIONAL čistič kúpeľne s aktívnou penou 500 ml
3,09 € 2,40 €

Sidolux Professional je určený na udržanie hygienickej čistoty v kúpeľniach. Vďaka špeciálnej receptúre ľahko a účinne odstraňuje vodný kameň, zvyšky mydla a iné nečistoty z vodovodných batérií, sprchových zásten, umývadiel, vaní.

Sidolux Universal Soda Power Zelené hrozno 5 l
9,67 € 7,90 €

Univerzálny čistiaci prostriedok so sviežou vôňou disponuje funkciou Soda Power, ktorá zmäkčuje vodu a účinne odmasťuje a čistí rôzne povrchy. Bude ideálnym pomocníkom pri utieraní. Sidolux Universal Soda Power Zelené hrozno 5 l má arómu obohatenú o grep, pomelo a aloe vera.

Sidolux EXPERT ochranný lesk na vonkajšie povrchy KAMEŇ, DLAŽBA 750 ml
4 € 3,70 €

Špeciálny čistiaci prostriedok Expert ochranný lesk na vonkajšie povrchy Kameň, dlažba 750 ml od výrobcu Sidolux vyčistí a ochráni vonkajšie aj vnútorné povrchy. Svojim zložením zacelí póry a chráni povrchy pred vniknutím nečistôt a vody do hĺbky. Taktiež chráni proti erózii, mrazu či machu. Môžete využiť na rôzne typy podláh z mramoru, prírodného kameňa, pieskovca, zámkovej dlažby, obklady aj obkladové pásiky.

Sidolux Window nano code flower 500 ml
3 € 2,30 €

Jedinečný čistiaci prostriedok Window nano code flower 500 ml od výrobcu Sidolux vyčistí a ochráni váš nábytok. Je vybavený praktickým rozprašovačom, ktorý uľahčuje nanášanie prípravku. Obsahuje malé čiastočky nano code, ktoré na povrchu zanechajú ochrannú vrstvu. Obsahuje tiež alkohol pre čistenie bez šmúh. Použiť môžete na rôzne povrchy ako sklo, okná, plasty, obklady a ďalšie.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Japonská čerešňa, 1 l
3,87 € 2,60 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia arómou japonskej sakury s ľahkým nádychom marseillského mydla. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Universal Soda Power Japonská čerešňa 5 l
9,67 € 8 €

Univerzálny čistiaci prostriedok so sviežou vôňou japonskej sakury disponuje funkciou Soda Power, ktorá zmäkčuje vodu a účinne odmasťuje a čistí rôzne povrchy. Bude ideálnym pomocníkom pri utieraní. Sidolux Universal Soda Power Japonská čerešňa 5 l má arómu obohatenú o vôňu marseillského mydla.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Marseillské mydlo, 1 l
3,87 € 2,60 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia aromatickými marseillského mydla s ľahkým nádychom harmančeka a jazmínu. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux M rozprašovač proti prachu s vôňou ALOE 400 ml
4,26 € 3 €

Sidolux čistiaci prostriedok odstraňuje všetky drobné častice z povrchu nábytku a nezanecháva šmuhy. Okrem účinného čistenia vytvára Sidolux M na povrchu aktívny štít, ktorý chráni nábytok pred opätovným usadzovaním prachu. Prostriedok má navyše príjemnú vôňu.

Sidolux Universal Soda Power Čerstvý citrón 5 l
9,67 € 7,80 €

univerzálny čistiaci prostriedok so sviežou ovocnou vôňou disponuje funkciou Soda Power, ktorá zmäkčuje vodu a účinne odmasťuje a čistí rôzne povrchy. Bude ideálnym pomocníkom pri utieraní. Sidolux Universal Soda Power Čerstvý citrón 5 l má arómu obohatenú o citrónovú kôru a grapefruit.

Sidolux Čistiaci prostriedok na okná s nano technológiou Arctic 500 ml
3,87 € 2,40 €

Sidolux Window Nano Code Artic je účinný čistič sklenených plôch a okien, zrkadiel, obkladov, porcelánu aj plastu. Čistiaci prostriedok obsahuje malé čiastočky Nano Code, Ktoré na čistenom povrchu zostávajú a zanechávajú tak ochrannú vrstvu, ktorá má samočistiaci efekt. Obsah fľaše je 500 ml.

Sidolux Baltic Amber - Universal
4 € 2,70 €

Praktický univerzálny čistiaci prostriedok Baltic Amber Universal od výrobcu Sidolux pomôže so starostlivosťou o vašu domácnosť. Vďaka Soda power pomôže s nečistotami pri vytieranie podláh, utieranie povrchov či ako koncentrát na mastnotu a silné nečistoty. A po čistení sa môžete tešiť aj na príjemnú vôňu. Užite si jednoduché upratovanie s jedným prostriedkom.

Sidolux Baltic Amber - Multipurpose
4 € 3,20 €

Praktický univerzálny čistiaci prostriedok Baltic Amber Universal od výrobcu Sidolux pomôže so starostlivosťou o vašu domácnosť. Využitie nájde všade, pretože ho možno použiť na väčšinu povrchov, ako drevo, plast, mdf, nerez a ďalšie. Vďaka technológii Active Shield pôsobí antistaticky. A po čistení sa môžete tešiť aj na príjemnú vôňu. Užite si jednoduché upratovanie s jedným prostriedkom.

Sidolux PROFESSIONAL čistič kuchyne s aktívnou penou 500 ml
3,09 € 2,30 €

Sidolux Professional je určený na udržanie každodennej čistoty v kuchyniach. Prostriedok ľahko a účinne odstraňuje nečistoty typické pre kuchyne ako zaschnuté zvyšky jedla, nečistoty, mastnotu. K tomu navyše zanecháva príjemnú sviežu ovocnú vôňu.

Sidolux PREMIUM FLOOR CARE drevené a laminátové podlahy s avokádovým olejom-39%
12,90 € 7,80 €

Akcia

Sidolux PREMIUM FLOOR CARE s avokádovým olejom je špeciálnym čistiacim prostriedkom na umývanie plávajúcich a drevených podláh. Možno využiť aj na iné povrchy, ktoré sú vyrobené z týchto materiálov. Obsiahnutý avokádový olej zvýrazňuje odtieň podlahy, navracia jej lesk a ochraňuje pred vlhkosťou.

Sidolux Baltic Amber - window
4 € 2,50 €

Praktický čistiaci prostriedok Baltic Amber Window od výrobcu Sidolux pomôže nielen pri čistení okien. Obsahuje malé nano častice, ktoré zostávajú na povrchu a vytvárajú tak ochrannú vrstvu. Môžete použiť aj na obklady, zrkadlá a ďalšie podobné povrchy. Vďaka obsahu alkoholu nezanecháva šmuhy a po čistení sa môžete tešiť aj na príjemnú vôňu. Užite si jednoduché upratovanie.

Sidolux Professional na silné nečistoty - dvojfázový
3,90 € 3,10 €

Moderný prostriedok Sidolux Professional na silné nečistoty dvojfázový čistič s objemom 500 ml poslúži na odstránenie silných nečistôt. Je najmä určený na umývanie okenných rámov, plastového záhradného nábytku, žalúzií, bicyklov, skeletov kosačiek na trávu a iných povrchov znečistených mastnými nečistotami. Účinne čistí kuchynské digestory, skrinky, umývateľné plochy a steny.

Sidolux Universal SODA POWER s vôňou PINK CREAM 1000 ml
3 € 2,50 €

Všestranný čistiaci prostriedok Universal Soda Power s vôňou Pink Cream 1000 ml od výrobcu Sidolux vyčistí a prevonia váš domov. Vďaka funkcii Soda Power si poradí so silnými nečistotami, ale aj s mastnotou. Jednoducho roztok zmiešajte s vodou pre bežné upratovanie. Pre väčšie nečistoty použite ako koncentrát. Doprajte si dokonale čistú domácnosť s vôňou sviežeho ovocia s tónmi cukrovej vaty až po niekoľko dní.

Sidolux Universal SODA POWER s vôňou Lavender Paradise 5000 ml
9 € 7,60 €

Všestranný čistiaci prostriedok Universal Soda Power s vôňou Lavender Paradise 5000 ml od výrobcu Sidolux vyčistí a prevonia váš domov. Vďaka funkcii Soda Power si poradí so silnými nečistotami, ale aj s mastnotou. Jednoducho roztok zmiešajte s vodou pre bežné upratovanie. Pre väčšie nečistoty použite ako koncentrát. Doprajte si dokonale čistú domácnosť s vôňou ľahko korenenej levandule a eukalyptu až po niekoľko dní.

Sidolux AKTÍVNY ČISTIČ na náhrobné kamene z moderných materiálov 250 ml
4 € 3,70 €

Špeciálny aktívny čistič na náhrobné kamene z moderných materiálov 250 ml od výrobcu Sidolux náhrobky nielen vyčistí, ale aj ochráni. Svojim zložením si poradí s veľmi silnými nečistotami i sadzami. Praktický rozprašovač pre jednoduché použitie, potom stačí preleštiť suchou handrou. Navyše na povrchu zanecháva neviditeľný ochranný film. Môžete využiť na rôzne typy povrchov z mramoru, lešteného kameňa, terazzo a ďalších.

Sidolux Lesk na ošetrenie vonkajších povrchov, 5 l
23,34 € 21,50 €

Ochranný prostriedok na kameň, dlažbu a mramor. Prostriedok zo série Sidolux Expert sa ľahko aplikuje a vytvára kvalitný lesklý efekt, ktorý dodá povrchu nový život. Navyše chráni pred mechanickým poškodením, vyblednutím farieb a opätovným znečistením.

Sidolux Universal SODA POWER s vôňou Blue Flower 5000 ml
9 € 8 €

Všestranný čistiaci prostriedok Universal Soda Power s vôňou Blue Flower 5000 ml od výrobcu Sidolux vyčistí a prevonia váš domov. Vďaka funkcii Soda Power si poradí so silnými nečistotami, ale aj s mastnotou. Jednoducho roztok zmiešajte s vodou pre bežné upratovanie. Pre väčšie nečistoty použite ako koncentrát. Doprajte si dokonale čistú domácnosť s vôňou krehkých kvetín okorenených ružovým korením až po niekoľko dní.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Modrá kvetina, 1 l
3,87 € 2,60 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia arómou kvetín s púdrovými tónmi a nádychom ružového korenia. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux M spray proti prachu s vôňou Marsellského mydla 350 ml
5,05 € 3,10 €

Sidolux M je vhodný na bežné denné čistenie väčšiny plôch od nečistôt, mastnoty a prachu. Vďaka novej formule Active Shield zaceľuje póry materiálov a zabraňuje tak aktívne usadzovaniu prachu. Nezanecháva šmuhy, dodáva jemný lesk a pôsobí antistaticky.

Sidolux Baltic Amber Premium Floor - wood & laminate
5 € 3,50 €

Praktický čistiaci prostriedok Baltic Amber Premium Floor – wood & laminate od výrobcu Sidolux pomôže so starostlivosťou o vaše podlahy. Obsahuje malé častice, ktoré odstraňujú zaschnuté nečistoty a mastnotu. Je obohatený o prírodné ovocné vosky, chráni podlahu od mechanického poškodenia a po čistení sa môžete tešiť aj na príjemnú vôňu. Užite si jednoduché upratovanie.

Sidolux Universal SODA POWER s vôňou Konvalinka 5000 ml
9 € 7,50 €

Všestranný čistiaci prostriedok Universal Soda Power s vôňou Konvalinka 5000 ml od výrobcu Sidolux vyčistí a prevonia váš domov. Vďaka funkcii Soda Power si poradí so silnými nečistotami, ale aj s mastnotou. Jednoducho roztok zmiešajte s vodou pre bežné upratovanie. Pre väčšie nečistoty použite ako koncentrát. Doprajte si dokonale čistú domácnosť s vôňou bielych konvaliniek a jarnú sviežosti až po niekoľko dní.

Sidolux M spray proti prachu s vôňou LEMON 350 ml
4 € 2,80 €

Jedinečný čistiaci prostriedok M spray proti prachu s vôňou Lemon 350 ml od výrobcu Sidolux vyčistí a ochráni váš nábytok. Je vybavený praktickým rozprašovačom, ktorý uľahčuje odstraňovanie nečistôt a prachu. Obsahuje antistatický aktívny štít, ktorý chráni proti opätovnému usadzovaniu prachu. Použiť môžete na rôzne drevené povrchy, sklo, plasty či nábytok z MDF. Navyše nezanecháva šmuhy, ale len príjemnú citrónovú vôňu.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Divoké kvety 1 l
3,87 € 2,60 €

Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok je všestranný a vhodný na všetky umývateľné povrchy a podlahy. Možno ho použiť spoločne s vodou pre bežné vytieranie a otieranie, alebo aj ako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Jarná lúka, 1 l-50%
3,87 € 1,90 €

Akcia

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia povzbudzujúcou arómou jarnej lúky plnej prvých kvetov a sviežej trávy. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux M rýchločistič kože 200 ml
4 € 3,30 €

Špeciálny čistiaci prípravok M rýchločistič kože 200 ml od výrobcu Sidolux vyčistí a ošetrí kožené výrobky. Je vybavený praktickým rozprašovačom, ktorý uľahčuje nanášanie prípravku. Obsahuje prírodné vosky, ktoré vrátia elastickosť, priedušnosť a lesk koženým výrobkom. Navyše kožené produkty konzervuje a zvýrazňuje štruktúru kože. Použiť môžete na rôzne povrchy ako kožené sedačky, koženky, opasky, topánky a ďalšie.

Sidolux Čistiaci prostriedok na okná s nano technológiou Citrón 500 ml
3,87 € 2,30 €

Sidolux Window Nano Code s vôňou limetky je účinný čistič sklenených plôch a okien, zrkadiel, obkladov, porcelánu i plastu. Čistiaci prostriedok obsahuje malé čiastočky Nano Code, Ktoré na čistenom povrchu zostávajú a zanechávajú tak ochrannú vrstvu, ktorá má samočistiaci efekt. Obsah fľaše je 500 ml.

Sidolux Expert ochranný lesk PVC, dlažba 750 ml
6,22 € 3,80 €

Sidolux Expert na umelé povrchy je prípravok pre kompletnú starostlivosť o interiérovú podlahu. Je vhodný najmä na PVC, linolea, obklady, dlažby a vinyl. Podlaha získava vďaka Sidoluxu Expert čistotu a lesk.

Sidolux PREMIUM FLOOR CARE drevené a laminátové podlahy s jojobovým olejom-40%
13,10 € 7,80 €

Akcia

Sidolux PREMIUM FLOOR CARE s jojobovým olejom je špeciálnym čistiacim prostriedkom na umývanie plávajúcich a drevených podláh. Možno využiť aj na iné povrchy, ktoré sú vyrobené z týchto materiálov. Obsiahnutý jojobový olej zvýrazňuje odtieň podlahy, navracia jej lesk a ochraňuje pred vlhkosťou.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Svieži citrón, 1 l
3,87 € 2,60 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia arómou citróna s ľahkými tónmi citrónovej kôry a grapefruitu. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Universal SODA POWER s vôňou LAVENDER PARADISE 1000 ml
3 € 2,60 €

Všestranný čistiaci prostriedok Universal Soda Power s vôňou Lavender Paradise 1000 ml od výrobcu Sidolux vyčistí a prevonia váš domov. Vďaka funkcii Soda Power si poradí so silnými nečistotami, ale aj s mastnotou. Jednoducho roztok zmiešajte s vodou pre bežné upratovanie. Pre väčšie nečistoty použite ako koncentrát. Doprajte si dokonale čistú domácnosť s vôňou ľahko korenenej levandule a eukalyptu až po niekoľko dní.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Zelené hrozno, 1 l-50%
3,87 € 1,90 €

Akcia

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia arómou šťavnatého hrozna, grepu a pomela doplnenou o aloe vera. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Ochrana a lesk PVC 5 l
23,27 € 21,30 €

Prostriedok na plávajúce a drevené podlahy dodáva lesk. Možno ho aplikovať maximálne v 3 vrstvách. Účinne ochraňuje pred mechanickým poškodením, vyblednutím a opakovaným znečistením. Sidolux Ochrana a lesk PVC 5 l zaschne počas 30–60 min.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Kvetinový vánok, 1 l
3,87 € 3,20 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia arómou pivoniek, kosatca a tulipánov doplnenou vôňou drevín. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok s vôňou Cherry lady 1 l
3,87 € 2,60 €

Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok je určený na všetky umývateľné povrchy a podlahy s vôňou Cherry Cherry Lady. Čistič obsahuje funkciu Soda power, vďaka ktorej si poradí s väčšinou nečistôt aj mastnotou. Možno používať ako roztok s vodou pre bežné vytieranie a otieranie povrchov alebo ako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.