Sidolux PROFESSIONAL čistič kuchyne s aktívnou penou 500 ml-25%
3,09 € 2,30 €

Sidolux Professional je určený na udržanie každodennej čistoty v kuchyniach. Prostriedok ľahko a účinne odstraňuje nečistoty typické pre kuchyne ako zaschnuté zvyšky jedla, nečistoty, mastnotu. K tomu navyše zanecháva príjemnú sviežu ovocnú vôňu.

Sidolux PROFESSIONAL na ploché obrazovky, LCD 200 ml-22%
4,66 € 3,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Sidolux Professional je čistiaci prostriedok určený na ploché obrazovky, mobily, tablety, okuliare, televízie a notebooky. Čistič je perfektný na všetky typy monitorov, tabletov a televízorov. Prostriedok čistí bez šmúh a obsahuje antistatickú ochranu proti prachu.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Konvalinka 1 l-30%
3,87 € 2,70 €

Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok je určený na všetky umývateľné povrchy a podlahy s vôňou konvalinky. Čistič obsahuje funkciu Soda power, vďaka ktorej si poradí s väčšinou nečistôt aj mastnotou. Možno používať ako roztok s vodou pre bežné vytieranie a otieranie povrchov alebo ako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Sidolux Universal Soda Power s marseillským mydlom 5 l
9,67 € 8,80 €

Univerzálny čistiaci prostriedok disponuje funkciou Soda Power, ktorá zmäkčuje vodu a účinne odmasťuje a čistí rôzne povrchy. Možno ho použiť ako roztok či neriedený koncentrát. Sidolux Universal Soda Power s marseillským mydlom 5 l má arómu aj s harmančekom a jazmínom.

Sidolux Lesk na ošetrenie vonkajších povrchov, 5 l-16%
23,34 € 19,40 €

Ochranný prostriedok na kameň, dlažbu a mramor. Prostriedok zo série Sidolux Expert sa ľahko aplikuje a vytvára kvalitný lesklý efekt, ktorý dodá povrchu nový život. Navyše chráni pred mechanickým poškodením, vyblednutím farieb a opätovným znečistením.

Sidolux Čistiaci prostriedok na okná s nano technológiou Arctic 500 ml-27%
3,87 € 2,80 €

Sidolux Window Nano Code Artic je účinný čistič sklenených plôch a okien, zrkadiel, obkladov, porcelánu aj plastu. Čistiaci prostriedok obsahuje malé čiastočky Nano Code, Ktoré na čistenom povrchu zostávajú a zanechávajú tak ochrannú vrstvu, ktorá má samočistiaci efekt. Obsah fľaše je 500 ml.

Sidolux Universal Soda Power Zelené hrozno 5 l
9,67 € 8,90 €

Univerzálny čistiaci prostriedok so sviežou vôňou disponuje funkciou Soda Power, ktorá zmäkčuje vodu a účinne odmasťuje a čistí rôzne povrchy. Bude ideálnym pomocníkom pri utieraní. Sidolux Universal Soda Power Zelené hrozno 5 l má arómu obohatenú o grep, pomelo a aloe vera.

Sidolux Universal Soda Power Čerstvý citrón 5 l
9,67 € 9 €

univerzálny čistiaci prostriedok so sviežou ovocnou vôňou disponuje funkciou Soda Power, ktorá zmäkčuje vodu a účinne odmasťuje a čistí rôzne povrchy. Bude ideálnym pomocníkom pri utieraní. Sidolux Universal Soda Power Čerstvý citrón 5 l má arómu obohatenú o citrónovú kôru a grapefruit.

Sidolux Universal Soda Power Japonská čerešňa 5 l
9,67 € 8,50 €

Univerzálny čistiaci prostriedok so sviežou vôňou japonskej sakury disponuje funkciou Soda Power, ktorá zmäkčuje vodu a účinne odmasťuje a čistí rôzne povrchy. Bude ideálnym pomocníkom pri utieraní. Sidolux Universal Soda Power Japonská čerešňa 5 l má arómu obohatenú o vôňu marseillského mydla.

Sidolux M rozprašovač proti prachu s vôňou marseillského mydla 400 ml-20%
4,26 € 3,40 €

Sidolux čistiaci prostriedok odstraňuje všetky drobné častice z povrchu nábytku a nezanecháva šmuhy. Okrem účinného čistenia vytvára Sidolux M na povrchu aktívny štít, ktorý chráni nábytok pred opätovným usadzovaním prachu. Prostriedok má navyše príjemnú vôňu.

Sidolux Ochrana a lesk PVC 5 l-16%
23,27 € 19,40 €

Prostriedok na plávajúce a drevené podlahy dodáva lesk. Možno ho aplikovať maximálne v 3 vrstvách. Účinne ochraňuje pred mechanickým poškodením, vyblednutím a opakovaným znečistením. Sidolux Ochrana a lesk PVC 5 l zaschne počas 30–60 min.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Japonská čerešňa, 1 l-32%
3,87 € 2,60 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia arómou japonskej sakury s ľahkým nádychom marseillského mydla. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Marseillské mydlo, 1 l-30%
3,87 € 2,70 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia aromatickými marseillského mydla s ľahkým nádychom harmančeka a jazmínu. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Window nano code flower 500 ml-23%
3 € 2,30 €

Jedinečný čistiaci prostriedok Window nano code flower 500 ml od výrobcu Sidolux vyčistí a ochráni váš nábytok. Je vybavený praktickým rozprašovačom, ktorý uľahčuje nanášanie prípravku. Obsahuje malé čiastočky nano code, ktoré na povrchu zanechajú ochrannú vrstvu. Obsahuje tiež alkohol pre čistenie bez šmúh. Použiť môžete na rôzne povrchy ako sklo, okná, plasty, obklady a ďalšie.

Sidolux Universal SODA POWER s vôňou Blue Flower 5000 ml
9 € 8,30 €

Všestranný čistiaci prostriedok Universal Soda Power s vôňou Blue Flower 5000 ml od výrobcu Sidolux vyčistí a prevonia váš domov. Vďaka funkcii Soda Power si poradí so silnými nečistotami, ale aj s mastnotou. Jednoducho roztok zmiešajte s vodou pre bežné upratovanie. Pre väčšie nečistoty použite ako koncentrát. Doprajte si dokonale čistú domácnosť s vôňou krehkých kvetín okorenených ružovým korením až po niekoľko dní.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Svieži citrón, 1 l-30%
3,87 € 2,70 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia arómou citróna s ľahkými tónmi citrónovej kôry a grapefruitu. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Čistiaci prostriedok na okná s nano technológiou Citrón 500 ml-35%
3,87 € 2,50 €

Sidolux Window Nano Code s vôňou limetky je účinný čistič sklenených plôch a okien, zrkadiel, obkladov, porcelánu i plastu. Čistiaci prostriedok obsahuje malé čiastočky Nano Code, Ktoré na čistenom povrchu zostávajú a zanechávajú tak ochrannú vrstvu, ktorá má samočistiaci efekt. Obsah fľaše je 500 ml.

Sidolux AKTÍVNY ČISTIČ na náhrobné kamene z moderných materiálov 250 ml
4 € 3,80 €

Špeciálny aktívny čistič na náhrobné kamene z moderných materiálov 250 ml od výrobcu Sidolux náhrobky nielen vyčistí, ale aj ochráni. Svojim zložením si poradí s veľmi silnými nečistotami i sadzami. Praktický rozprašovač pre jednoduché použitie, potom stačí preleštiť suchou handrou. Navyše na povrchu zanecháva neviditeľný ochranný film. Môžete využiť na rôzne typy povrchov z mramoru, lešteného kameňa, terazzo a ďalších.

Sidolux Baltic Amber Premium Floor - wood & laminate-22%
5 € 3,90 €

Praktický čistiaci prostriedok Baltic Amber Premium Floor – wood & laminate od výrobcu Sidolux pomôže so starostlivosťou o vaše podlahy. Obsahuje malé častice, ktoré odstraňujú zaschnuté nečistoty a mastnotu. Je obohatený o prírodné ovocné vosky, chráni podlahu od mechanického poškodenia a po čistení sa môžete tešiť aj na príjemnú vôňu. Užite si jednoduché upratovanie.

Sidolux Universal SODA POWER s vôňou LAVENDER PARADISE 1000 ml
3 € 2,80 €

Všestranný čistiaci prostriedok Universal Soda Power s vôňou Lavender Paradise 1000 ml od výrobcu Sidolux vyčistí a prevonia váš domov. Vďaka funkcii Soda Power si poradí so silnými nečistotami, ale aj s mastnotou. Jednoducho roztok zmiešajte s vodou pre bežné upratovanie. Pre väčšie nečistoty použite ako koncentrát. Doprajte si dokonale čistú domácnosť s vôňou ľahko korenenej levandule a eukalyptu až po niekoľko dní.

Sidolux MP 750 ml Premium dr. / lam.olej Pomaranč
4 € 3,50 €

Výpredaj

Komplexný čistiaci prostriedok MP 750 ml Premium dr. / lam. olej Pomaranč od výrobcu Sidolux na plávajúce a laminátové povrchy. Obsahuje aktívne čistiace zložky, ktoré si ľahko poradia s nečistotami a mastnotou. Je doplnený pomarančovým olejom a prírodnými ovocnými voskmi, ktoré ošetria podlahu a dodajú lesk. Môžete využiť na rôzne typy podláh – plávajúce i laminátové, prípadne tiež na nábytok.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Divoké kvety 1 l-27%
3,87 € 2,80 €

Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok je všestranný a vhodný na všetky umývateľné povrchy a podlahy. Možno ho použiť spoločne s vodou pre bežné vytieranie a otieranie, alebo aj ako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Sidolux M rozprašovač proti prachu s vôňou ALOE 400 ml-20%
4,26 € 3,40 €

Sidolux čistiaci prostriedok odstraňuje všetky drobné častice z povrchu nábytku a nezanecháva šmuhy. Okrem účinného čistenia vytvára Sidolux M na povrchu aktívny štít, ktorý chráni nábytok pred opätovným usadzovaním prachu. Prostriedok má navyše príjemnú vôňu.

Sidolux Universal Sóda Power Green Grapes - 1 l
2,03 €

Sidolux UNI jarná lúka – parfemovaný univerzálny prostriedok je všestranným a krásne voňavým čistiacim prostriedkom v každej domácnosti a to na všetky typy umývateľných povrchov.

Sidolux Expert na umývanie linolea a dlažby-48%
8 € 4,10 €

Akcia

Sidolux prostriedok je vďaka použitému systému Clean amp Perfect účinnejší než akýkoľvek iný Receptúra bola vytvorená tak aby si prostriedok dobre poradil s mastnými či zaschnutými škvrnami Navyše jeho roztieranie po povrchu oveľa jednoduchšie vďaka obsiahnutým zlúčeninám silikónu…

Sidolux Universal SODA POWER s vôňou PINK CREAM 1000 ml-23%
3 € 2,30 €

Výpredaj

Všestranný čistiaci prostriedok Universal Soda Power s vôňou Pink Cream 1000 ml od výrobcu Sidolux vyčistí a prevonia váš domov. Vďaka funkcii Soda Power si poradí so silnými nečistotami, ale aj s mastnotou. Jednoducho roztok zmiešajte s vodou pre bežné upratovanie. Pre väčšie nečistoty použite ako koncentrát. Doprajte si dokonale čistú domácnosť s vôňou sviežeho ovocia s tónmi cukrovej vaty až po niekoľko dní.

Sidolux M Rýchločistič na kožu s prírodnými vosky - 200 ml
3,29 €

Sidolux na kožu s prírodnými voskami – tento špeciálny čistiaci a ošetrujúci prípravok je vhodný na všetky lesklé kožené výrobky. Prípravok sa veľmi ľahko aplikuje a skvelý výsledok je znateľný ihneď po prvom použití.

Sidolux Universal Sóda Power Lavender Paradise - 1 l
2,03 €

Sidolux UNI levanduľová záhrada – parfemovaný univerzálny prostriedok je všestranným a krásne voňavým čistiacim prostriedkom v každej domácnosti a to na všetky typy umývateľných povrchov.

Sidolux Universal Sóda Power Spring Meadow - 1 l
1,92 €

Sidolux UNI jarná lúka – parfemovaný univerzálny prostriedok je všestranným a krásne voňavým čistiacim prostriedkom v každej domácnosti a to na všetky typy umývateľných povrchov.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Modrá kvetina, 1 l-27%
3,87 € 2,80 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia arómou kvetín s púdrovými tónmi a nádychom ružového korenia. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux PROFESSIONAL čistič kúpeľne s aktívnou penou 500 ml-22%
3,09 € 2,40 €

Sidolux Professional je určený na udržanie hygienickej čistoty v kúpeľniach. Vďaka špeciálnej receptúre ľahko a účinne odstraňuje vodný kameň, zvyšky mydla a iné nečistoty z vodovodných batérií, sprchových zásten, umývadiel, vaní.

Sidolux Baltic Amber - Multipurpose
4 € 3,40 €

Praktický univerzálny čistiaci prostriedok Baltic Amber Universal od výrobcu Sidolux pomôže so starostlivosťou o vašu domácnosť. Využitie nájde všade, pretože ho možno použiť na väčšinu povrchov, ako drevo, plast, mdf, nerez a ďalšie. Vďaka technológii Active Shield pôsobí antistaticky. A po čistení sa môžete tešiť aj na príjemnú vôňu. Užite si jednoduché upratovanie s jedným prostriedkom.

Sidolux Baltic Amber - Universal-42%
4 € 2,30 €

Výpredaj

Praktický univerzálny čistiaci prostriedok Baltic Amber Universal od výrobcu Sidolux pomôže so starostlivosťou o vašu domácnosť. Vďaka Soda power pomôže s nečistotami pri vytieranie podláh, utieranie povrchov či ako koncentrát na mastnotu a silné nečistoty. A po čistení sa môžete tešiť aj na príjemnú vôňu. Užite si jednoduché upratovanie s jedným prostriedkom.

Sidolux Baltic Amber - window-37%
4 € 2,50 €

Praktický čistiaci prostriedok Baltic Amber Window od výrobcu Sidolux pomôže nielen pri čistení okien. Obsahuje malé nano častice, ktoré zostávajú na povrchu a vytvárajú tak ochrannú vrstvu. Môžete použiť aj na obklady, zrkadlá a ďalšie podobné povrchy. Vďaka obsahu alkoholu nezanecháva šmuhy a po čistení sa môžete tešiť aj na príjemnú vôňu. Užite si jednoduché upratovanie.

Sidolux Nano Code čistič okien s vôňou kvetín - 500 ml
1,72 €

Sidolux čistič okien – veľmi účinný čistič sklenených plôch, zrkadiel, okien, obkladov, porcelánu alebo plastu. Prostriedok obsahuje alkohol a Tak je s ním čistenie veľmi jednoduché, pretože nezanecháva šmuhy.

Sidolux Professional Aktívna pena na kuchyne-32%
3 € 2,03 €

Akcia

Aktívna pena ľahko a účinne odstraňuje všetky nečistoty v kuchyni ako sú zvyšky jedla mastnota a iné nečistoty Sidolux bol navrhnutý na udržanie každodennej čistoty všetkých povrchov v kuchyni Vhodný na digestory kuchynské skrinky keramické povrchy povrchy z lakovaného dreva a chromoniklové…

Sidolux Professional dvoufázový čistič na silné nečistoty 500 ml-42%
6 € 3,43 €

Akcia

Odrážky Dvoufázový čisticí prostředek na silné nečistoty Určený na většinu omyvatelných povrchů z plastu nerezu lakovaného dřeva keramiky skla PVC smaltu apod Používá senbspk mytí okenních rámů plastového zahradního nábytku žaluzií jízdních kol alu kol u automobilů…

Sidolux Aktívne čistič na náhrobné kamene z moderných materiálov - 250 ml
3,24 €

Sidolux Aktívny čistič na náhrobné kamene z moderných Materiálov – mramor, leštený kameň, terazzo, dokonale umýva a čistí, zanecháva čistené povrchy krásne lesklé a hlavne zabraňuje usadzovaniu nečistôt. Prostriedok nezanecháva šmuhy a po použití stačí kameň doleštiť suchou handrou.

Sidolux Baltic Amber čistič okien - 500 ml
1,67 €

Sidolux čistič okien – veľmi účinný čistič sklenených plôch, zrkadiel, okien, obkladov, porcelánu alebo plastu. Prostriedok obsahuje alkohol a Tak je s ním čistenie veľmi jednoduché, pretože nezanecháva šmuhy. Upratujte ľahko a rýchlo s voňavým Sidoluxem! Prečo práve čistič okien Sidolux?

Sidolux Baltic Amber Premium Floor drevené a laminátové podlahy - 750 ml
3,50 €

Sidolux Premium Floor Care – prípravok pre kompletnú sTarostlivosť o vaše plávajúce a laminátové podlahy. Aktívne zložky obsiahnuté v tomto prípravku ľahko odstraňujú čiastočky nečistôt a mastnoty a zároveň obsahuje pomarančový olej, ktorý vašu podlahu dokonale ošetruje a dodá jej lesk.

Sidolux Baltic Amber univerzálny rozprašovač - 500 ml
2,61 €

Sidolux univerzálny čistič – veľmi účinný čistič všetkých univerzálnych povrchov v domácnosti. Ľahko odstraňuje všetky druhy nečistôt v kúpeľni alebo kuchyni. Vyčistí sTopy mydla a make-upu alebo tiež sTopy ceruziek a fix z nábytku. Upratujte ľahko a rýchlo s voňavým Sidoluxem!

Sidolux Christmas Time limitovaná vianočné edícia v rozprašovači 500ml
2,61 €

Sidolux M proti prachu je špeciálny sprej vhodný na väčšinu povrchov, ktoré sa doma nachádza. Produkt Anti Dust je možné použiť na drevo, mdf, plast, lakované povrchy a nerez. Prostriedok veľmi príjemne vonia a jeho použitie je veľmi jednoduché vďaka nádobke, ktorá pasuje priamo do ruky.