Sidolux Čistiaci prostriedok na okná s nano technológiou Arctic 500 ml
3,87 € 3,09 €

Sidolux Window Nano Code Artic je účinný čistič sklenených plôch a okien, zrkadiel, obkladov, porcelánu aj plastu. Čistiaci prostriedok obsahuje malé čiastočky Nano Code, Ktoré na čistenom povrchu zostávajú a zanechávajú tak ochrannú vrstvu, ktorá má samočistiaci efekt. Obsah fľaše je 500 ml.

Sidolux Čistiaci prostriedok na okná s nano technológiou Citrón 500 ml
3,87 € 3,09 €

Sidolux Window Nano Code s vôňou limetky je účinný čistič sklenených plôch a okien, zrkadiel, obkladov, porcelánu i plastu. Čistiaci prostriedok obsahuje malé čiastočky Nano Code, Ktoré na čistenom povrchu zostávajú a zanechávajú tak ochrannú vrstvu, ktorá má samočistiaci efekt. Obsah fľaše je 500 ml.

Sidolux Expert ochranný lesk na podlahy drevené, plávajúce 750 ml
6,22 € 5,05 €

Sidolux Expert s arganovým olejom je prípravok pre kompletnú starostlivosť o drevenú, parketovú a plávajúcu podlahu. Arganový olej konzervuje a dokonale sa stará o drevo, dodáva mu prirodzený lesk a vyživenie, navyše podlahu chráni pred negatívnym pôsobením vody.

Sidolux Expert ochranný lesk PVC, dlažba 750 ml
6,22 € 5,05 €

Sidolux Expert na umelé povrchy je prípravok pre kompletnú starostlivosť o interiérovú podlahu. Je vhodný najmä na PVC, linolea, obklady, dlažby a vinyl. Podlaha získava vďaka Sidoluxu Expert čistotu a lesk.

Sidolux Lesk na ošetrenie vonkajších povrchov, 5 l
23,34 € 19,45 €

Ochranný prostriedok na kameň, dlažbu a mramor. Prostriedok zo série Sidolux Expert sa ľahko aplikuje a vytvára kvalitný lesklý efekt, ktorý dodá povrchu nový život. Navyše chráni pred mechanickým poškodením, vyblednutím farieb a opätovným znečistením.

Sidolux M rozprašovač proti prachu s vôňou ALOE 400 ml
4,26 € 3,09 €

Sidolux čistiaci prostriedok odstraňuje všetky drobné častice z povrchu nábytku a nezanecháva šmuhy. Okrem účinného čistenia vytvára Sidolux M na povrchu aktívny štít, ktorý chráni nábytok pred opätovným usadzovaním prachu. Prostriedok má navyše príjemnú vôňu.

Sidolux M rozprašovač proti prachu s vôňou marseillského mydla 400 ml
4,26 € 3,09 €

Sidolux čistiaci prostriedok odstraňuje všetky drobné častice z povrchu nábytku a nezanecháva šmuhy. Okrem účinného čistenia vytvára Sidolux M na povrchu aktívny štít, ktorý chráni nábytok pred opätovným usadzovaním prachu. Prostriedok má navyše príjemnú vôňu.

Sidolux M spray proti prachu s vôňou Marsellského mydla 350 ml
5,05 € 3,87 €

Sidolux M je vhodný na bežné denné čistenie väčšiny plôch od nečistôt, mastnoty a prachu. Vďaka novej formule Active Shield zaceľuje póry materiálov a zabraňuje tak aktívne usadzovaniu prachu. Nezanecháva šmuhy, dodáva jemný lesk a pôsobí antistaticky.

Sidolux M spray starostlivosť o nábytok s vôňou Mandle 350 ml
5,05 € 3,87 €

Prostriedok Sidolux M Furniture Care je vhodný na údržbu dreveného (matného aj lesklého) nábytku, jeho impregnáciu a leštenie. Vďaka obsiahnutému prírodnému vosku vytvára na povrchu tenkú ochrannú vrstvu. Prípravok vonia po mandliach.

Sidolux Ochrana a lesk PVC 5 l
23,27 € 19,42 €

Prostriedok na plávajúce a drevené podlahy dodáva lesk. Možno ho aplikovať maximálne v 3 vrstvách. Účinne ochraňuje pred mechanickým poškodením, vyblednutím a opakovaným znečistením. Sidolux Ochrana a lesk PVC 5 l zaschne počas 30–60 min.

Sidolux PROFESSIONAL čistič kuchyne s aktívnou penou 500 ml
3,09 € 2,31 €

Sidolux Professional je určený na udržanie každodennej čistoty v kuchyniach. Prostriedok ľahko a účinne odstraňuje nečistoty typické pre kuchyne ako zaschnuté zvyšky jedla, nečistoty, mastnotu. K tomu navyše zanecháva príjemnú sviežu ovocnú vôňu.

Sidolux PROFESSIONAL čistič kúpeľne s aktívnou penou 500 ml
3,09 € 2,31 €

Sidolux Professional je určený na udržanie hygienickej čistoty v kúpeľniach. Vďaka špeciálnej receptúre ľahko a účinne odstraňuje vodný kameň, zvyšky mydla a iné nečistoty z vodovodných batérií, sprchových zásten, umývadiel, vaní.

Sidolux PROFESSIONAL na ploché obrazovky, LCD 200 ml-50%
4,66 € 2,30 €

Akcia

Sidolux Professional je čistiaci prostriedok určený na ploché obrazovky, mobily, tablety, okuliare, televízie a notebooky. Čistič je perfektný na všetky typy monitorov, tabletov a televízorov. Prostriedok čistí bez šmúh a obsahuje antistatickú ochranu proti prachu.

Sidolux Universal Soda Power Čerstvý citrón 5 l
9,67 € 7,35 €

univerzálny čistiaci prostriedok so sviežou ovocnou vôňou disponuje funkciou Soda Power, ktorá zmäkčuje vodu a účinne odmasťuje a čistí rôzne povrchy. Bude ideálnym pomocníkom pri utieraní. Sidolux Universal Soda Power Čerstvý citrón 5 l má arómu obohatenú o citrónovú kôru a grapefruit.

Sidolux Universal Soda Power Japonská čerešňa 5 l
9,67 € 7,35 €

Univerzálny čistiaci prostriedok so sviežou vôňou japonskej sakury disponuje funkciou Soda Power, ktorá zmäkčuje vodu a účinne odmasťuje a čistí rôzne povrchy. Bude ideálnym pomocníkom pri utieraní. Sidolux Universal Soda Power Japonská čerešňa 5 l má arómu obohatenú o vôňu marseillského mydla.

Sidolux Universal Soda Power s marseillským mydlom 5 l
9,67 € 7,35 €

Univerzálny čistiaci prostriedok disponuje funkciou Soda Power, ktorá zmäkčuje vodu a účinne odmasťuje a čistí rôzne povrchy. Možno ho použiť ako roztok či neriedený koncentrát. Sidolux Universal Soda Power s marseillským mydlom 5 l má arómu aj s harmančekom a jazmínom.

Sidolux Universal Soda Power Zelené hrozno 5 l
9,67 € 7,35 €

Univerzálny čistiaci prostriedok so sviežou vôňou disponuje funkciou Soda Power, ktorá zmäkčuje vodu a účinne odmasťuje a čistí rôzne povrchy. Bude ideálnym pomocníkom pri utieraní. Sidolux Universal Soda Power Zelené hrozno 5 l má arómu obohatenú o grep, pomelo a aloe vera.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Divoké kvety 1 l
3,87 € 3,08 €

Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok je všestranný a vhodný na všetky umývateľné povrchy a podlahy. Možno ho použiť spoločne s vodou pre bežné vytieranie a otieranie, alebo aj ako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Japonská čerešňa, 1 l
3,87 € 3,08 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia arómou japonskej sakury s ľahkým nádychom marseillského mydla. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Jarná lúka, 1 l
3,87 € 3,08 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia povzbudzujúcou arómou jarnej lúky plnej prvých kvetov a sviežej trávy. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Konvalinka 1 l
3,87 € 2,70 €

Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok je určený na všetky umývateľné povrchy a podlahy s vôňou konvalinky. Čistič obsahuje funkciu Soda power, vďaka ktorej si poradí s väčšinou nečistôt aj mastnotou. Možno používať ako roztok s vodou pre bežné vytieranie a otieranie povrchov alebo ako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Kvetinový vánok, 1 l
3,87 € 3,08 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia arómou pivoniek, kosatca a tulipánov doplnenou vôňou drevín. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Marseillské mydlo, 1 l
3,87 € 3,08 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia aromatickými marseillského mydla s ľahkým nádychom harmančeka a jazmínu. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Modrá kvetina, 1 l
3,87 € 3,08 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia arómou kvetín s púdrovými tónmi a nádychom ružového korenia. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok s vôňou Cherry lady 1 l
3,87 € 2,70 €

Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok je určený na všetky umývateľné povrchy a podlahy s vôňou Cherry Cherry Lady. Čistič obsahuje funkciu Soda power, vďaka ktorej si poradí s väčšinou nečistôt aj mastnotou. Možno používať ako roztok s vodou pre bežné vytieranie a otieranie povrchov alebo ako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Svieži citrón, 1 l
3,87 € 3,08 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia arómou citróna s ľahkými tónmi citrónovej kôry a grapefruitu. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Zelené hrozno, 1 l
3,87 € 3,08 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia arómou šťavnatého hrozna, grepu a pomela doplnenou o aloe vera. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Baltic Amber - Multipurpose
4 € 3 €

Novinka

Praktický univerzální čisticí prostředek Baltic Amber Universal od výrobce Sidolux pomůže s péčí o vaši domácnost. Využití najde všude, protože jej lze použít na většinu povrchů, jako dřevo, plast, mdf, nerez a další. Díky technologii Active Shield působí antistaticky. A po čištění se můžete těšit i na příjemnou vůni. Užijte si snadný úklid s jedním prostředkem.

Sidolux Baltic Amber Premium Floor - wood & laminate
5 € 4 €

Novinka

Praktický čisticí prostředek Baltic Amber Premium Floor – wood & laminate od výrobce Sidolux pomůže s péčí o vaše podlahy. Obsahuje malé částice, které odstraňují zaschlé nečistoty a mastnotu. Je obohacen o přírodní ovocné vosky, chrání podlahu mechanickému poškození a po čištění se můžete těšit i na příjemnou vůni. Užijte si snadný úklid.

Sidolux Baltic Amber - Universal
4 € 3 €

Novinka

Praktický univerzální čisticí prostředek Baltic Amber Universal od výrobce Sidolux pomůže s péčí o vaši domácnost. Díky Soda power pomůže s nečistotami při vytírání podlah, utírání povrchů či jako koncentrát na mastnotu a silné nečistoty. A po čištění se můžete těšit i na příjemnou vůni. Užijte si snadný úklid s jedním prostředkem.

Sidolux Baltic Amber - window
4 € 2 €

Novinka

Praktický čisticí prostředek Baltic Amber Window od výrobce Sidolux pomůže nejen při čištění oken. Obsahuje malé nano částice, které zůstávají na povrchu a vytváří tak ochrannou vrstvu. Můžete použít i na obklady, zrcadla a další podobné povrchy. Díky obsahu alkoholu nezanechává šmouhy a po čištění se můžete těšit i na příjemnou vůni. Užijte si snadný úklid.