SES Raketa s bublinami

SES Raketa s bublinami

Hodnotenie: 3
9,22 €

7,30 €

Nová vonkajšia zábava: bublinová raketa! Namočte raketu v mydle a hoďte ju do vzduchu. Huííííí, raketa pomaly padá a za sebou vytvára dlhú stopu bublín. Koľko bublín napočítate?


SES Farby na piesok ružová, modrá
9,47 €
9,22 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrátky v pieskovisku môžu byť ešte zábavnejšie, ak si piesok nafarbíte! Zafarbite obyčajný piesok do krásnej modrej alebo žltej farby s touto sadou farieb na piesok. Vďaka tomu si môžete vyrobiť svoj vlastný pieskový raj.


SES Chodníkové kriedy so šablónami
9,96 €

8,90 €

Premeňte zem v obrovské umelecké dielo! Kombinujte šablóny a vyfarbite ich kriedami. Môžete vytvoriť krásnu mandalu a ďalšie obrazce. Zábavná vonkajšia činnosť s fantastickým výsledkom.


SES Detské holenie
9,21 €

7,60 €

Deti radi napodobňujú činnosť dospelých, teraz si malí chlapci môžu vyskúšať aké je sa oholiť. Daj si penu na tvár a holenie môže začať. Pena je šetrná k pokožke a plastová žiletka je úplne bezpečná. Kúpanie tak bude ešte zábavnejšie! Deti sa hravou formou učia hygienické a sociálne návyky.


SES Maľovanie vo vode - voňajúce farby
10,90 €

Voňavé prstové farby s pečiatkami v tvare morských zvieratiek. Ideálne pre maľovanie obrázkov vo vani, ktoré mokrou špongiou ľahko zmyjete!


SES Mozaika na doske
10,69 €

Máte radi mozaiku? Ideálny produkt značky SES pre všetkých m alých tvorivcov. Mozaiku zostavujete na bielo dierovanej doske, pomocou klasických farebných plastových špendlíčkov. Tie do dierok krásne zapadnú. Hra podporuje u malých detí koordináciu očí a rúk, rozvoj jemnej motoriky prstov a presnosť prevedenia.


SES Odlievanie a maľovanie koní
13,99 €
13,40 €

Veľká sada pre odlievanie reliéfov koní. Deti môžu pomocou tejto sady vyrábať prívesky, magnety, alebo darčeky pre svojich najbližších. Hmotu, vzniknutú zmiešaním pevnej jemnej sadry s vodou, nalejú do priložených foriem. Potom kone ozdobia farbami.


SES Odlievanie a maľovanie sada mačky a psy
14,40 €

Forma na odlievanie a maľovanie mačičiek a psíkov. Obľúbená činnosť každých detí! Vyrábajte 3D obrázky, prívesky, magnety alebo darčeky pre Vašich najbližších.


SES Sadrový komplet - kôň s hrivou
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyrobte si pomocou pevnej pogumovanej forme na odlievanie dokonale prepracovanú figúrku koňa. V balení nájdete tiež veľkú škálu farieb na ozdobenie a vymaľovanie koníka.


SES Sadrový komplet - kôň s trblietkami
12,40 €

Vyrobte si pomocou pevnej pogumovanej forme na odlievanie dokonale prepracovanú figúrku koňa. V balení nájdete tiež farbu a trblietky na ozdobenie a vymaľovanie koníka.


SES Sádrový komplet - T-rex
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pevná gumová forma na odlievanie dokonale prepracovanej figúrky dinosaura T-Rexa. Vytvorte si vlastnú jedinečnú figúrku obľúbeného dinosaura a vyfarbite ju podľa svojho. Formu možno použiť opakovane.


SES Tvarovacie balóniky s pumpičkou
8,50 €

Súprava tvarovacích balónikov s kvalitnou pumpičkou na výrobu zvieratiek a postavičiek. Nechajte deti ukázať aká predstavivosť v nich je. Hrať sa s balónikmi je bezpečná a pritom veľmi smiešny hra.


SES Sadrový komplet - kôň
9,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Odlievanie koníka zo špeciálne tvrdenej a veľmi jemnej sadry určenej práve pre odlievanie. Výroba je jednoduchá, hmotu nemusíte miešať dopredu – stačí nasypať sadru do formy a zaliať vodou v odporúčanom pomere!


SES Výroba dekorace-svítící girlanda
16,40 €

Prebuďte v sebe kreatívneho ducha a vytvorte si vlastné svetelné lampióniky! Modernú svetelnú reťaz je veľmi jednoduché vyrobiť, stačí len farebné bavlnky vytvarovať na balónik a namočiť do špeciálnej zmesi.


SES Výroba drevených hračiek
15,99 €
15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Výroba drevených hračiek – z presných drevených dielov rôznych veľkostí si pomocou klincov a lepidla vyrobíte svoje originálne hračky. Drevené diely, kladivko s vyťahovačom klinčekov, klinčeky, lepidlo aj „pomocná ruka“ sú obsahom balenia.


SES Výroba sviečok

SES Výroba sviečok

Hodnotenie: 4,5
13,99 €
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Výroba sviečok je dekoratívna sada pomocou ktorej si budú môcť deti z tvárnych voskov a priloženého knôtu vyrobiť ozdobné originálne sviečky. Tie sa budú skvele hodiť ako výzdoba do izby alebo ako darček.


SES Výroba zmrzliny z plastelíny
13,27 €

11,43 €

Milovníci zmrzliny budú nadšení! Teraz si môžete vytvoriť zmrzlinu z plastelíny. Základom je mäkká, poddajná modelovacia hmota, ktorá perfektne drží a výborne sa s ňou pracuje. Môžeš kombinovať štyri farby z nich dve sú voňajúce. Plastelína rozvíja a zdokonaľuje fantáziu, predstavivosť a kreativitu detí.


SES Vyšívacie krabičky
9,58 €

Vyrob si svoju, krásnu vyšívanú šperkovnicu! Výšivky krabičky dostanú krásny, romantický vzhľad. Sada rozvíja jemnú motoriku, kreativitu a učí trpezlivosti. Obsahuje 3 papierové krabičky v troch rôznych tvaroch a pomôcky k vyšívaniu, nechýba podrobný návod, ktorý vás naučí vyšívanie.


SES Vyšívanie dečka kôň
9,30 €

Vyšívacia dečka s obľúbeným motívom koníka poteší nielen priaznivcov tohto veľkého zvieraťa. Poteší tiež mamičky, ktoré môžu deťom ukázať ako sa môžu vo voľných chvíľach zabaviť. Výrobok môžu deti využiť ako darček alebo dekoráciu do izbičky.


SES Farby na textil a hodváb-trendy farby
24,99 €

13,90 €

Farby na textil a hodváb ozdobia všetky druhy látok. Deti si môžu pomaľovať šiestimi módnymi farbami tričká, tašky, topánky alebo napríklad závesy vo svojej izbičke. Farby výborne kryjú.


SES Mega bublifuk XL

SES Mega bublifuk XL

Hodnotenie: 5
13,27 €

11,80 €

Prestali baviť malé bubliny? Chceš si užiť väčšiu srandu, SES ti prináša mega bublifuk XXL na super maxi bubliny. S týmto bublifukom už nikdy nezažiješ nudu, len zábavu. Je to ľahké, namoč špagát do nádoby s náplňou podľa návodu a urob mega bubliny.


SES Doktorský kufrík

SES Doktorský kufrík

Hodnotenie: 2,5
12,40 €

Doktorský kufrík je ako skutočný. Obsahuje všetky potrebné nástroje k základnému ošetreniu malého pacienta. Kto sa nehral ako dieťa na doktora? Teraz sa môžu deti cítiť ako ozajstní lekári.


SES Farebná guľôčka

SES Farebná guľôčka

Hodnotenie: 3
8,50 €

Kresliaca vosková rôznofarebná gulička pre deti, ktoré nevedia ešte držať ceruzku v ruke. Nekreslí na ruky a je ľahko vyprateľná z odevu. Formuje dlaň a učí správnemu uchopeniu ceruzky.


SES Maľovanie a tvorenie koníkov
16,60 €
15,49 €

S touto kreatívnou sadou si môžete vyrábať koníky zo sadry a krásne si ich vymaľovať. Nalejte sadru do formy, nechajte uschnúť a vymaľujte si podľa svojej predstavy. Môžete si tak ľahko vytvoriť krásne dekoratívne výtvory. Hračka zábavnou formou rozvíja u detí predstavivosť a kreativitu.


SES Modelína s třpytkami
9,21 €

Vyrobte si najkrajšie trblietavé diela z tejto plastelíny. Mäkká, poddajná modelovacia hmota, ktorá perfektne drží a výborne sa s ňou pracuje. Opakovane si s ňou deti užijú veľa zábavy, navyše vďaka uzatvárateľným kelímkom len tak nevyschne. Plastelína rozvíja a zdokonaľuje fantáziu, predstavivosť a kreativitu detí.


SES Moje prvé maľovanie štetcom a vodou
12 €

Čarovanie s vodou a farbou bez neporiadku! K tomu slúži táto sada od SES. Mokrým štetcom dieťa maľuje po karte a postupne vzniká farebný obrázok. Stačí iba 5 minút na zaschnutie a farba zase zmizne. Maľovanie pre najmenšie deti už od 1 roka.


SES Moje prvé prstové farby 4x150ml
10,40 €

Moje prvé prstové farby sú špeciálne určené najmenším deťom už od jedného roka. Farby sú zdravotne nezávadné a ľahko zmývateľné z rúk aj z oblečenia. Obsahuje 4 základné farby žltú, modrú, červenú a zelenú.


SES Náhradná náplň do bublifuku
8,30 €

Originálna náplň pre SES megabubliny a SES megabubliny XXL. S týmto jedinečným mydlovým roztokom je vyfukovanie bublín neskutočnou zábavou. Robte obrovské bubliny, ktoré len tak neprasknú.


SES Odlievanie a maľovanie svietiacich zvieratiek
12,99 €
12,40 €

Odlievanie a maľovanie svietiacich zvieratiek je skvelá hračka na zabavenie vašich výtvarníkov. Reliéfna forma na odlievanie má motívy zvieratiek. Pomocou tejto sady môžu deti vyrábať svietiace prívesky, magnety, alebo darčeky pre svojich najbližších.


SES Sadrový trojkomplet - dinosaury
12,40 €

Sadrový trojkomplet dinosaury prináša nový rozmer odlievania. Deti z troch pevných gumových foriem na odlievanie vytvoria dokonale prepracovaný model dinosaurov. Potom si ich môžu nafarbiť farbičkami.


SES Zatĺkačka

SES Zatĺkačka

Hodnotenie: 5
15,40 €

Zatĺkačka je skvelá hračka pre malých kutilov, ktorí sa chcú podobať svojmu otcovi. Na korkovú podložku si deti zostavia z drevených dielov farebný obrázok a potom ho zatlčú pomocou kladivka a špendlíkov.


SES Zažehľovacie koráliky zvieratká 3D
16,23 €
14,75 €

Zažehľovacie koráliky vám prinášajú ešte viac zábavy! Vďaka tejto unikátnej sade SES si môžete vytvoriť roztomilé 3D zvieratá, a vystaviť si ich vo svojej izbičke. Postupujte podľa návodov a vytvorte si slona, psa, opicu, delfína, koňa, líšku, korytnačku, tučniaka a papagája a ďalšie. Kreatívna hračka podnecujúca tvorivosť a rozvíjajúca motorické zručnosti.