Sepea Elisa screen test 200+
412,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Elisa screen test 200 + je presný laboratórny test, ktorý skúma Vašu reakciu na 222 potravín. Pri tomto type testovania je krvný vzorka analyzovať softvérovú immunoassay microarray technológií FoodPrint, ktorá dnes patrí k najpresnejším na svete.

Sepea Candida albicans screen test IgA / IgG
76 €

Posledný kus za túto cenu!

Candida albicans screen test je presný laboratórny test, ktorý skúma protilátky na Candida albicans. Pri tomto type testovania je krvný vzorka analyzovať presnou laboratórne Elisa technológií. Ide o presné laboratórne určenie hladiny protilátok IgA, IgG z krvného séra profesionálnym analytikom.

Sepea Elisa screen test 109
321,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Elisa screen test 109 je presný laboratórny test, ktorý skúma Vašu reakciu na 109 potravín. Pri tomto type testovania je krvný vzorka analyzovať presnou laboratórne Elisa technológií. Ide o presné laboratórne určenie potravín ktoré zapríčiňujú zvýšenú hladinu protilátok IgG vo vašej krvi.

Sepea Food Detective + SLUŽBA (vyhodnotenie)
115,60 €

Food Detective je základný jednoduchý laboratórny test potravinovej intolerancie. Vyhodnocovaný originálnou súpravou Food dodávanú britskou spoločnosťou Cambridge Nutritional Sciences (Omega Diagnostics). Test si urobíte z pohodlia domova a potom zašlite na adresu, ktorá je uvedená pri teste.