Sensor chlapčenský kompresný set
31 €

Univerzálna detská termobielizeň, špeciálna konštrukcia pleteniny umožňuje používať túto bielizeň obojstranne a prispôsobiť sa tak teplotným podmienkam.

Sensor Merino Active Pánske Tričko dl.rukáv
62 €

Sensor **Merino Wool Active pánske tričko s dlhým rukávom je vyrobené z vysoko kvalitnej vlny **Merino, ktorá je príjemná na tele a prirodzene odvádza vlhkosť. Hreje, aj keď je vlhká a je odolná proti zápachu.

Sensor Merino Wool trenírky pánske 3-Pack-22%
72,95 € 56,30 €

Akcia

Sensor Merino Wool boxerky pánske 3-Pack je balenie po troch kusoch. Boxerky sú vyrobené z vysoko kvalitnej vlny Merino, ktorá je príjemná na tele a prirodzene odvádza vlhkosť.

Sensor Merino Active 2 Pack Dámske nohavičky s nohavicemi-46%
38,95 € 20,99 €

Akcia

Dámske nohavičky Sensor Merino Active 2 Pack sú vyrobené z vysoko kvalitnej vlny Merino, ktorá je príjemná na tele a prirodzene odvádza vlhkosť. Hreje, aj keď je vlhká a je odolná proti zápachu. 2 kusy v balení

Sensor unisex čiapka Merino Extreme
22,10 € 17,70 €

Čiapky Merino Extreme značky Sensor je ideálnou voľbou do chladných a veterných dní. Slušivý a moderný dizajn čiapky ocenia nielen muži, ale aj ženy. Čiapka sa vďaka svojej vysokej elastickosti skvelo prispôsobí na vašu hlavu.

Sensor Merino Df Pánské Tričko Dl. Rukáv Zip
61,95 € 55,90 €

Pánske tričko s dlhým rukávom a krátkym zipsom vyrobené z úpletu unikátnej konštrukcie kombinujúce polyester na vnútornej strane a vysoko kvalitné Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavnou výhodou tejto kombinácie je to, že polyester urýchľuje transport potu do vonkajšej vlnenej vrstvy, ktorá má jedinečný antiodor zabraňujúci tvoreniu pachov a navyše má skvelú termoregulačnú funkciu.

Sensor Merino Upper Pánská Mikina Celozip
92,95 € 83,90 €

Praktická a pohodlná pánska mikina MERINO UPPER je upnutejšia a napriek relatívne slabej hrúbke materiálu je úžasne funkčná.

Sensor pánske tričko Merino Extreme Dl. Rukáv Zips
100,80 €

Splátky bez navýšenia

Veľmi hrejivé pánske funkčné tričko z exkluzívneho materiálu Merino Extreme je vhodné nielen do extrémnych podmienok. Merino vlna ako 100 % prírodné vlákno vyniká svojimi skvelými tepelnoizolačnými vlastnosťami a tiež vysokou antibakteriálnou schopnosťou.

Sensor Merino Wool Pt Kompas pánske tričko kr.ruk.-49%
57,95 € 28,99 €

Akcia

Sensor Merino Wool Pt Kompas pánske tričko kr.ruk. je vyrobené z vysoko kvalitnej vlny Merino, ktorá je príjemná na tele a prirodzene odvádza vlhkost. Hreje, aj keď je vlhké a je odolné proti zápachu.

Sensor Active dlhý rukáv pánsky
18,95 € 16,30 €

Akcia

Pánske tričko s dlhým rukávom Active je univerzálny prvá vrstva z modelového radu termobielizne Sensor. Bielizeň je veľmi príjemná na telo, dobre tepelne izoluje a účinne transportuje pot z telesného povrchu. V spojení so strihovým riešením poskytuje svojmu nositeľovi maximálnu voľnosť pohybu. Gramáž tohto úpletu je 150g/m2 čo ho radí medzi univerzálnu funkčnú bielizeň určené pre celoročné použitie.

Sensor dámske tričko Merino Df Dl.Rukáv Zip
59,30 €

Dámske tričko Merino Df značky Sensor je vyrobené z kvalitných materiálov. Kombinácia polyesteru a merina ocenia predovšetkým tie dámy, ktoré sú citlivé na „hryzenie“ vlny. Polyester urýchľuje transport potu do vlnenej vrstvy a bráni tvorbe pachov. Tričko je ideálne na športy v extrémnych klimatických podmienkach.

Sensor pánske tričko Merino Active Polo Kr.Rukáv
59,60 €

Pánske polo tričko s krátkym rukávom Sensor Merino Active Polo je vyrobené z vysoko kvalitného merina pochádzajúceho z Nového Zélandu. Materiál je veľmi príjemný na tele a vďaka jemným a dlhým vláknam prirodzene absorbuje a odvádza vlhkosť.

Sensor dámske nohavičky Merino 2 pack
36,90 € 31,40 €

Novinka

Dámske nohavičky Sensor Merino Active sú vyrobené z vysoko kvalitnej vlny Merino, ktorá je príjemná na tele a prirodzene odvádza vlhkosť. Hrejú, aj keď sú vlhké a sú odolné proti zápachu.  

Sensor pánska vesta Merino Extreme
74,60 €

Pánska vesta Merino Extreme značky Sensor je ideálnou voľbou do chladných dní. Hrejivý a prírodný materiál má termoregulačné schopnosti, odvádza vlhkosť a vyniká antibakteriálnymi schopnosťami. Užívajte si vaše výlety i športové aktivity v pohodlí s touto vestou. 

Sensor unisex set Merino ČIAPKA + TUBA
34,30 € 29,20 €

Novinka

Multifunkčná čiapka a šatka značky Sensor sú vyrobené z príjemnej merino vlny, ktorá hreje, aj keď je vlhká. Čiapka je vhodná pod prilbu nielen na bicykel a lyže, ale aj ako ochrana pred slnkom pri vysokohorských túrach. Zo šatky možno vytvoriť čiapku, šatku na krk, potítko na ruku a ďalšie. 

Sensor Active dlhý rukáv dámsky
18,95 € 16,30 €

Akcia

Dámske tričko s dlhým rukávom Active je univerzálna prvá vrstva z modelového radu termoprádla Sensor. Bielizeň je veľmi príjemná na telo, dobre tepelne izoluje a účinne transportuje pot z telesného povrchu. V spojení so strihovým riešením poskytuje svojmu nositeľovi maximálnu voľnosť pohybu. Gramáž tohto úpletu je 150g/m2, čo ho radí medzi univerzálne funkčné prádlo určené pre celoročné použitie.

Sensor pánske trenírky Merino 2 pack
59,50 € 50,60 €

Novinka

Pánske trenírky Sensor Merino Active sú vyrobené z vysoko kvalitnej vlny Merino, ktorá je príjemná na tele a prirodzene odvádza vlhkosť. Hreje, aj keď sú vlhké a sú odolné proti zápachu.  

Sensor dámske tričko Original Active 2-Pack-25%
39,95 € 29,60 €

Akcia

Dámske termotričko Sensor Original Active 2-Pack je vhodné pre celoročné použitie a nájde svoje uplatnenie aj u mimošportových aktivitách. Materiál je veľmi príjemný na dotyk a vďaka rebrovej väzbe zaisťuje vysokú elasticitu, zároveň je veľmi odolné proti oderu. 2 tričká v balení.

Sensor Merino Active Pt Adventure Pánske Tričko
66 €

Pánske tričko Merino Performance Tee je vyrobené z vysoko kvalitnej vlny **Merino z Nového Zélandu. Tričko má voľnejší civilnejší strih a potlač na hrudi. Tričko vďaka jemným a dlhým vláknam **prirodzene absorbuje a odvádza vlhkosť, hreje, aj keď je vlhké.

Sensor Merino Impress Dámské Tričko Dl.Rukáv
61,95 € 55,90 €

Dámske tričko s dlhým rukávom Sensor Merino Impress. Dokonale funkčný materiál v nevšednom prevedení v sebe snúbi praktickosť a krásu. Exkluzívne vlastnosti získava **100% Merino **vďaka unikátnemu výrobnému postupu.

Sensor pánske tričko Merino Active Kr. Rukáv
59,40 € 47,50 €

Pánske tričko Merino Active značky Sensor je určené nielen na každodenné nosenie, ale aj na všetky druhy zimných športov a voľnočasových aktivít. Tričko je vyrobené z príjemného materiálu, ktorý odvádza pot od pokožky. Môžete ho použiť ako prvú vrstvu oblečenia.

Sensor Merino Active Pt Track Pánske Tričko Kr.Rukáv-49%
57,95 € 28,99 €

Akcia

Pánske tričko Merino Performance Tee je vyrobené z vysoko kvalitnej vlny Merino z Nového Zélandu. Tričko má voľnejší civilnejší strih a je s potlačou na prsiach. Tričko vďaka jemným a dlhým vláknam prirodzene absorbuje a odvádza vlhkosť, hreje, aj keď je vlhké. Tričko Merino je odolné proti zápachu i pri dlhšom nosení.

Sensor pánske tričko Merino Active dl. rukáv Rolák Zips
62,80 € 50,20 €

Pánske tričko Merino Active značky Sensor je určené nielen na každodenné nosenie, ale aj na všetky druhy zimných športov a voľnočasových aktivít. Tričko je vyrobené z príjemného materiálu, ktorý odvádza pot od pokožky. Môžete ho použiť ako prvú vrstvu oblečenia.

Sensor pánska mikina Coolmax Thermo
55,40 € 45,90 €

Pánska mikina Coolmax Thermo značky Sensor je určená nielen na každodenné nosenie, ale aj na všetky druhy zimných športov a voľnočasových aktivít. Mikina je vyroben8 z príjemného materiálu, ktorý odvádza pot od pokožky. Môžete ju použiť ako prvú alebo druhú vrstvu oblečenia.

Sensor Merino Aictive 2 Pack Pánske Trenky-72%
53,95 € 14,99 €

Akcia

Pánske boxerky Sensor Merino Active 2 Pack sú vyrobené z vysoko kvalitnej vlny Merino, ktorá je príjemná na tele a prirodzene odvádza vlhkosť a hreje, aj keď je vlhká. Vlna je odolná proti zápachu. 2 kusy v balení

Sensor Merino Wool PT pánsky dlhý rukáv čierna Hory
52,12 € 48 €

Sensor Merino Wool PT Hory je pánske tričko s dlhým rukávom, ktoré je vyrobené z vysoko kvalitnej Merino vlny. Je veľmi príjemné na tele a odolné proti zápachu. Vďaka voľnejšiemu strihu je vhodné na výlety aj do mesta.

Sensor Tube Merino Wool

Sensor Tube Merino Wool

Hodnotenie: 4,9
17,95 € 16,90 €

Sensor Tube Merino Wool unisex je multifunkčná šatka určený pre široké využitie pri športových aktivitách. Je vhodná pod cyklistickú aj lyžiarsku prilbu alebo možno ju použiť ako čelenku.

Sensor dámske tričko Merino Active Pt Mountains kr.rukáv
55,70 € 44,60 €

Dámske tričko Merino Active Pt Mountains značky Sensor je určené nielen na každodenné nosenie, ale aj na všetky druhy zimných športov a voľnočasových aktivít. Tričko je vyrobené z príjemného materiálu, ktorý odvádza pot od pokožky. Môžete ho použiť ako prvú vrstvu oblečenia.

Sensor dámsky set Aktive dl.rukáv + spodky
40,90 € 37,40 €

Dámsky set Aktive značky Sensor je vhodný k celoročnému užívaniu aj u mimošportových aktivít. Set sa skladá z trička s dlhým rukávom a spodok. Príjemný materiál s rebrovanou väzbou zaistí vysokú elasticitu. Termoprádlo je vhodné pre športy s nižšou a strednou telesnou aktivitou.

Sensor Active spodky pánske-21%
18,95 € 14,80 €

Akcia

Pánske spodky Active je univerzálna prvá vrstva z modelového radu termoprádla Sensor. Bielizeň je veľmi príjemná na telo, dobre tepelne izoluje a účinne transportuje pot z telesného povrchu. V spojení so strihovým riešením poskytuje svojmu nositeľovi maximálnu voľnosť pohybu. Gramáž tohto úpletu je 150g/m2 čo ho radí medzi univerzálne funkčné prádlo určené pre celoročné použitie.

Sensor Double Face Dámske Tričko Dl.Rukáv-74%
30,95 € 7,99 €

Akcia

Dámske funkčné tričko Sensor Double Faceobojstrannej pleteniny vhodné do nižších teplôt. Svojimi vlastnosťami sa hodí pre aktívny pohyb aj kľudový režim.

Sensor Double Face EVO rolák pánsky
31 €

Double Face EVO je špeciálny dvojvrstvový pánsky materiál od značky Sensor. Dve vrstvy sú spojené „chytovou väzbou“ a tvoria sendvič, kde každá strana má rozdielne vlastnosti.

Sensor dámsky set tričko + spodky Original Active
40,70 € 37 €

Dámsky set Original Active značky Sensor je ideálny nielen na športové aktivity po celý rok. Je vyrobený z príjemného materiálu, ktorý má rebrovú väzbu a tá sa postará o vysokú elasticitu. Tento set sa skladá z trička a nohavíc. Umožní vám maximálnu voľnosť v pohybe, nech už robíte čokoľvek.

Sensor pánske tričko Double Face Dl.Rukáv
29,70 €

Pánske tričko Double Face značky Sensor patrí medzi jedno z najuniverzálnejších tričiek. Špeciálna konštrukcia pleteniny a strihu umožňuje používať termoprádlo obojstranne s inými teplotnými vlastnosťami. 

Sensor chlapčenské termoprádlo Original Active
28,90 € 24,40 €

Novinka

Termoprádlo Sensor Original Active je vhodné pre celoročné použitie a nájde svoje uplatnenie aj u mimošportových aktivitách. Materál je veľmi príjemný na dotyk a vďaka rebrovej väzbe zaisťuje vysokú elasticitu, zároveň je dobre odolný proti oderu. Toto termoprádlo Vám ponúkne maximálnu voľnosť pohybu, skvelé termoregulačné vlastnosti a výborný pomer medzi cenou a kvalitou.

Sensor pánske boxerky Merino Air Long
35,50 € 28,90 €

Pánske boxerky Merino Air značky Sensor sú ľahké a príjemné na dotyk. Boxerky majú ploché švy, ktoré dodávajú ešte väčšie pohodlie pri nosení. Sú vyrobené z priedušného a rýchloschnúceho materiálu, takže ich môžete využívať na všetky druhy športov s vyššou záťažou a tiež na outdoorové aktivity.

Sensor je firma vyrábajúca funkčné prádlo, termoprádlo, ponožky, čiapky, bundy a cyklo dresy.

Sensor je firma vyrábajúca funkčné prádlo, termoprádlo, ponožky, čiapky, bundy a cyklo dresy.