Sensai Peelingová maska Silky Purifying Extra Care (Peeling Mask) 90 ml

Sensai Peelingová maska Silky Purifying Extra Care (Peeling Mask) 90 ml

54,30 €
49,20 €
Akcia

Maska a peeling v jednom dokáže perfektne vyčistiť a detoxikovať všetky typy pleti! Napomôže vám k čistej a vláčne pleti. Reguluje tvorbu kožného mazu, neupcháva póry a udržuje potrebou dávku hydratácie. Upokojujúce vôňa krémové masky vás perfektne zrelaxuje.

Partner: Vivantis
Sensai Omladzujúci pleťový krém Ultimate (The Cream) (Objem 40 ml)

Sensai Omladzujúci pleťový krém Ultimate (The Cream)

541,30 €
Doprava zadarmo

Luxusný krém s bohatou textúrou plný vône a sily kvetu Sakury, ktoré aktivuje vaše gény s cieľom zmeniť osud vašej pleti. Napravuje genetické škody a dodáva vitalitu vďaka vzácnemu komplexu večnosti Sakura Eternal.

Partner: Vivantis
Sensai Regeneračný koncentrát Ultimate (The Concentrate ) 30 ml

Sensai Regeneračný koncentrát Ultimate (The Concentrate ) 30 ml

540,30 €
502,40 €
Doprava zadarmo
Akcia

Vzácna koncentrácia luxusných ingrediencií. Len jedna kvapka prebudí vitalitu pokožky a dodá výnimočne krásnu pleť. Koncentrát s bohatou textúrou, ktorý okamžite preniká do pleti. Podporuje obnovu pleti, pomáha napraviť genetické poškodenie spôsobené UV žiarením a voľnými radikálmi.

Partner: Vivantis
Sensai Rozjasňujúce tvárenka (Blooming Blush) 4 g (Odtieň 02 Blooming Peach)

Sensai Rozjasňujúce tvárenka (Blooming Blush) 4 g

36 €

Tvárenka Blooming Blush s jemnou a ľahkou textúrou dodáva pleti prirodzenú farbu a rozjasnenie. Možno ju ľahko a rovnomerne aplikovať a mixovať. Odhaľte svoju krásu pomocou hodvábne žiarivej pleti.

Partner: Vivantis

Sensai je značkou luxusnej japonskej kozmetiky určenej tým najnáročnejším zákazníkom. Patrí do portfólia spoločnosti Kanebo Cosmetics, ktorej história siaha až do roku 1887. Dnes je považovaná za svetového lídra v oblasti výskumu kyseliny hyalurónovej a jej výrobky sa predávajú vo viac ako päťdesiatich krajinách.

Vďaka stimulácii produkcie kyseliny hyalurónovej sa pleťové bunky doslova ponoria do nekonečného oceánu vlhkosti - životodárneho prostredia, v ktorom je pleť vyživovaná a hydratovaná a stáva sa prirodzene krásnou. Filozofia Kanebo Cosmetics znie: "Krása je viac ako len vonkajší vzhľad. Krása obohacuje ducha a dodáva nám odvahu i sebavedomie."

Kľúčovou ingredienciou produktov je Koishimaru - mimoriadne vzácny hodváb, ktorý predtým mohli používať iba príslušníci japonskej cisárskej rodiny. Koishimaru stimuluje produkciu vyššie zmieneného KH, vďaka čomu bude vaša pokožka maximálne hydratovaná, vyživená, pružná a nádherne vyhladená.