Segway Ninebot by Segway Kickscooter ES1
550,98 € 355 €

Posledný kus za túto cenu!

Voľný čas, nakupovanie alebo dochádzanie do práce či do školy – s celkovou hmotnosťou 11,3 kg je KickScooter ES1 predurčený ako ideálny spoločník pre cestovanie.

Segway Ninebot Kickscooter E22E
439 €

Skladacia elektrická kolobežka. Ninebot Kickscooter E22E od prémiovej značky Segway má bezúdržbové 9" kolesá so všetkými výhodami vzduchových pneumatík, dosahuje maximálnu rýchlosť 20 km/h a na jedno nabitie prejde až 20 km. Počas jazdy z kopca rekuperuje energiu a je vybavená prednou aj zadnou brzdou, LED svetlami a silnými odrazkami.

Segway Ninebot by Segway GoKart Kit
728,50 €

Prvá elektrická motokára svojho druhu. Ninebot by Segway Gokart Kit zrýchli z 0 na 20 km/h do 2 sekúnd, má mechanickú ručnú brzdu aj spiatočku. Rám aj volant sú nastaviteľné pre postavy s výškou 130–190 cm, maximálna nosnosť 100 kg. 3 režimy jazdy umožňujú bezpečne jazdiť aj deťom. Produkt nefunguje samostatne, je rozšírením produktov Ninebot S, miniPRO a miniLITE.

Segway Ninebot by Segway Z10
2 070 €

Posledný kus za túto cenu!

Supervýkonná elektrická jednokolka pre milovníkov adrenalínu. Ninebot Z10 od prémiovej značky Segway má robustné koleso s priemerom 18" a šírkou 4,5", výkon 1800 W, maximálna rýchlosť až 45 km/h a špičkový dojazd 90 km. Zvládne až 25° stúpanie, je vodeodolná a vybavená automatickými LED diódami novej generácie.

Segway Ninebot by Segway S Black
539 €

Stylový elektrický hoverboard. Ninebot S od prémiové značky Segway má 2 výkonné 350W motory, na jedno nabití ujede až 22 km a dosahuje maximální rychlosti 16 km/h. Unese až 85 kg, je voděodolný a nabíjí se pouhé 3 hodiny. Navíc je kompatibilní s Ninebot GoKart, takže z něj snadno uděláte závodní motokáru.

Segway Ninebot by Segway Drift W1
386 €

Prvé elektrické samobalančné kolieskové korčule. Ninebot Drift W1 od prémiovej značky Segway jazdí rýchlosťou až 12 km/h a na jedno nabitie vás budú voziť až 45 minút. Majú predné aj zadné LED svetlá, protišmykové nášľapy a krytie proti vode IP54. Každá samotne váži len 3,5 kg a dobre sa prenášajú.

Segway Ninebot by Segway S-Plus
934,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Šikovný elektrický hoverboard špičkovej kvality. Ninebot S-Plus od prémiovej značky Segway má 2 výkonné 400W motory, na jedno nabitie prejde až 35 km a dosahuje maximálnu rýchlosť 20 km/h. Unesie až 100 kg a je vodeodolný. Ovládať ho možno aj na diaľku a je vybavený vysoko praktickou funkciou Nasleduj ma.

Segway Ninebot by Segway S White - rozbalené-36%
539 € 341 €

Rozbalené

Stylový elektrický hoverboard. Ninebot S od prémiové značky Segway má 2 výkonné 350W motory, na jedno nabití ujede až 22 km a dosahuje maximální rychlosti 16 km/h. Unese až 85 kg, je voděodolný a nabíjí se pouhé 3 hodiny. Navíc je kompatibilní s Ninebot GoKart, takže z něj snadno uděláte závodní motokáru.

Segway Ninebot by Segway Kickscooter External Battery
230 €

Externá batéria pre elektrické kolobežky Ninebot Kickscooter ES1 a ES2. Ninebot Kickscooter External Battery zvýši dojazd kolobežky až na 45 km a maximálnu rýchlosť o 5 km/h (u ES1 na 25 km/h, u ES2 na 30 km/h). Má kapacitu 5200 mAh a váži 1,5 kg. Naviac je vybavená svetelnou signalizáciou a červeným podsvietením.

Segway Ninebot Gokart s pohonnou jednotkou
1 000 € 975 €

Elektrická motokára pre malých i veľkých. Ninebot by Segway Gokart má motor s výkonom 700 W a zrýchli z 0 na 20 km/h do 2 sekúnd. Je vybavený mechanickou ručnou brzdou aj spiatočkou, rám i volant sú nastaviteľné pre postavy s výškou 130–190 cm, maximálna nosnosť 100 kg. 3 režimy jazdy potešia milovníkov adrenalínu aj tých, ktorí preferujú bezpečie.

Segway Ninebot Kicskcooter MAX G30
859 €

Elektrická kolobežka vhodná aj na veľké vzdialenosti. Ninebot Kicskcooter MAX G30 prejde na jedno nabitie až 65 km a je vybavená vstavanou rýchlonabíjačkou. Má veľké bezdušová 10"kolesá, dvojitý brzdný systém s rekuperáciou a dosahuje rýchlosť až 25 km / h. Zvládne až 20° stúpanie a je odolná proti vode s krytím IPX5.

Segway Ninebot Kickscooter E25E
549 €

Skladacia elektrická kolobežka. Ninebot Kickscooter E25E od prémiovej značky Segway má bezúdržbové 9" kolesá so všetkými výhodami vzduchových pneumatík, dosahuje maximálnu rýchlosť 25 km/h a na jedno nabitie prejde až 25 km. Počas jazdy z kopca rekuperuje energiu a je vybavená prednou aj zadnou brzdou, LED svetlami a silnými odrazkami.

Segway Ninebot Kickscooter E45E
729 €

Skladacia elektrická kolobežka s mimoriadne dlhým dojazdom. Ninebot Kickscooter E45E od prémiovej značky Segway má bezúdržbové 9" kolesá so všetkými výhodami vzduchových pneumatík, dosahuje maximálnu rýchlosť 25 km/h a na jedno nabitie prejde až 45 km. Počas jazdy z kopca rekuperuje energiu a je vybavená prednou aj zadnou brzdou, LED svetlami a silnými odrazkami.

Segway Prilba L / XL, čierna
71,90 €

Pevná, odolná a štýlová prilba na elektrickú kolobežku. Peilba Segway má vonkajšiu vrstvu z tvrdého polykarbonátu a je vyplnená expandovaným polystyrénom. Je ľahká a priedušná, ale zároveň vás spoľahlivo chráni pred vážnymi úrazmi. Veľkosť L/XL pre obvod hlavy 58 – 63 cm.

Segway Ninebot Kickscooter zámok
24,90 €

Spoľahlivý zámok, ktorý ochráni vašu elektrickú kolobežku pred zlodejmi. Zámok Segway má jadro z opleteného oceľového kábla potiahnuté PVC, takže si pri zamykaní kolobežku nepoškriabete. Špirálová konštrukcia je praktická a skladná a predvolený kód môžete ľahko nastaviť aj resetovať.

Segway Ninebot Kickscooter Bag
31,90 €

Tvrdá škrupinová brašna, ktorá slúži ako prídavné úložisko pre elektrické kolobežky. Segway Ninebot Kickscooter Bag je kompatibilný so všetkými kolobežkami Segway Ninebot Kickscooter, perfektne chráni všetko, čo si do nej dáte, je ľahká a ľahko sa upevňuje.

Segway Ninebot eKickScooter ZING E10
259 €

Novinka

Skládací koloběžka je určená dětem od 8 do 14 let. Segway Ninebot eKickScooter ZING E10 má nosnost 50 kg a díky množství automatických jízdních režimů ji zvládnou ovládat i vaši nejmenší. Nízké těžiště a tři nezávislé brzdy zaručují naprosté bezpečí a snadnou manévrovatelnost. Lehce ji složíte stiskem jediného tlačítka.

Segway Ninebot eKickscooter ZING E8, modrá
229 €

Novinka

Skládací koloběžka je určená dětem od 6 do 12 let. Segway Ninebot eKickscooter ZING E8 má nosnost 50 kg a díky množství automatických jízdních režimů ji zvládnou ovládat i vaši nejmenší. Nízké těžiště a tři nezávislé brzdy zaručují naprosté bezpečí a snadnou manévrovatelnost. Lehce ji složíte stiskem jediného tlačítka.

Segway Ninebot eKickscooter ZING E8, růžová
229 €

Novinka

Skládací koloběžka je určená dětem od 6 do 12 let. Segway Ninebot eKickscooter ZING E8 má nosnost 50 kg a díky množství automatických jízdních režimů ji zvládnou ovládat i vaši nejmenší. Nízké těžiště a tři nezávislé brzdy zaručují naprosté bezpečí a snadnou manévrovatelnost. Lehce ji složíte stiskem jediného tlačítka.

Segway Prilba detská, oranžová
68,90 €

Pevná, odolná a štýlová detská prilba na elektrickú kolobežku. Prilba Segway má vonkajšiu vrstvu z tvrdého polykarbonátu a je vyplnená expandovaným polystyrénom. Je ľahká a priedušná, ale zároveň vaše najmenšie spoľahlivo chráni pred vážnymi úrazmi. Vhodná pre obvod hlavy 50–55 cm.