Segway Ninebot by Segway ONE S2-32%
826,67 € 553,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyrazte na miesta, o ktorých ste doteraz nemali ani potuchy, že existujú. ONE S2 zvládne terén, s ktorým sa obyčajný hoverboard nevyporiada. Prijmite výzvy a stretávajte nových priateľov vďaka Ninebot by Segway Aplikácii.

Segway Ninebot by Segway Z10
2 070 € 1 934 €

Supervýkonná elektrická jednokolka pre milovníkov adrenalínu. Ninebot Z10 od prémiovej značky Segway má robustné koleso s priemerom 18" a šírkou 4,5", výkon 1800 W, maximálna rýchlosť až 45 km/h a špičkový dojazd 90 km. Zvládne až 25° stúpanie, je vodeodolná a vybavená automatickými LED diódami novej generácie.

Segway Ninebot by Segway Drift W1
386,10 €

Prvé elektrické samobalančné kolieskové korčule. Ninebot Drift W1 od prémiovej značky Segway jazdí rýchlosťou až 12 km/h a na jedno nabitie vás budú voziť až 45 minút. Majú predné aj zadné LED svetlá, protišmykové nášľapy a krytie proti vode IP54. Každá samotne váži len 3,5 kg a dobre sa prenášajú.

Segway Ninebot by Segway GoKart Kit
734,60 €

Prvá elektrická motokára svojho druhu. Ninebot by Segway Gokart Kit zrýchli z 0 na 20 km/h do 2 sekúnd, má mechanickú ručnú brzdu aj spiatočku. Rám aj volant sú nastaviteľné pre postavy s výškou 130–190 cm, maximálna nosnosť 100 kg. 3 režimy jazdy umožňujú bezpečne jazdiť aj deťom. Produkt nefunguje samostatne, je rozšírením produktov Ninebot S, miniPRO a miniLITE.

Segway Ninebot eKickscooter ZING E8, ružová
232,70 €

Skladacia kolobežka je určená deťom od 6 do 12 rokov. Segway Ninebot eKickscooter ZING E8 má nosnosť 50 kg a vďaka množstvu automatických jazdných režimov ju zvládnu ovládať aj vaši najmenší. Nízke ťažisko a tri nezávislé brzdy zaručujú úplné bezpečie a ľahkú manévrovateľnosť. Ľahko ju zložíte stlačením jediného tlačidla.

Segway Ninebot eKickscooter ZING E8, modrá
232,70 €

Skladacia kolobežka je určená deťom od 6 do 12 rokov. Segway Ninebot eKickscooter ZING E8 má nosnosť 50 kg a vďaka množstvu automatických jazdných režimov ju zvládnu ovládať aj vaši najmenší. Nízke ťažisko a tri nezávislé brzdy zaručujú úplné bezpečie a ľahkú manévrovateľnosť. Ľahko ju zložíte stlačením jediného tlačidla.

Segway Ninebot Externá batéria E22E, E45E, Esx
237 €

Posledný kus za túto cenu!

Výrazne zvýši dojazd, stúpavosť aj maximálnu rýchlosť vašej elektrokolobežky – externá batéria Segway Ninebot E22E, E45E, ESX je plne kompatibilná s modelmi elektrokolobežiek KickScooter ES1, ES2, ES2L, ES4, E22D, E45E, E45D a prirába sa jednoducho na riadidlá pomocou nadstavca.

Segway Ninebot eKickScooter ZING E10
271,30 €

Skladacia kolobežka je určená deťom od 8 do 14 rokov. Segway Ninebot eKickScooter ZING E10 má nosnosť 50 kg a vďaka množstvu automatických jazdných režimov ju zvládnu ovládať aj vaši najmenší. Nízke ťažisko a tri nezávislé brzdy zaručujú úplné bezpečie a ľahkú manévrovateľnosť. Ľahko ju zložíte stlačením jediného tlačidla.

Segway Ninebot Kickscooter zámok
24,90 €

Spoľahlivý zámok, ktorý ochráni vašu elektrickú kolobežku pred zlodejmi. Zámok Segway má jadro z opleteného oceľového kábla potiahnuté PVC, takže si pri zamykaní kolobežku nepoškriabete. Špirálová konštrukcia je praktická a skladná a predvolený kód môžete ľahko nastaviť aj resetovať.

Segway Ninebot Kickscooter Držiak smartphone
33 €

Frčíte na elektrokolobežke a zároveň sa pozeráte na mapu zobrazenú na displeji mobilu bez toho, aby ste ho držali v ruke – to nie je sen, to vám umožní praktický držiak smartphone Segway Ninebot Kickscooter so štvorramennou konštrukciou a s možnosťou nastavenia v 360 stupňoch horizontálne aj vertikálne.

Segway Ninebot Kickscooter Bag
31,90 €

Tvrdá škrupinová brašna, ktorá slúži ako prídavné úložisko pre elektrické kolobežky. Segway Ninebot Kickscooter Bag je kompatibilný so všetkými kolobežkami Segway Ninebot Kickscooter, perfektne chráni všetko, čo si do nej dáte, je ľahká a ľahko sa upevňuje.

Segway Ninebot Kickscooter E22E
439 € 389 €

Skladacia elektrická kolobežka. Ninebot Kickscooter E22E od prémiovej značky Segway má bezúdržbové 9" kolesá so všetkými výhodami vzduchových pneumatík, dosahuje maximálnu rýchlosť 20 km/h a na jedno nabitie prejde až 20 km. Počas jazdy z kopca rekuperuje energiu a je vybavená prednou aj zadnou brzdou, LED svetlami a silnými odrazkami.

Segway Ninebot Kickscooter E45E
729 € 654,50 €

Skladacia elektrická kolobežka s mimoriadne dlhým dojazdom. Ninebot Kickscooter E45E od prémiovej značky Segway má bezúdržbové 9" kolesá so všetkými výhodami vzduchových pneumatík, dosahuje maximálnu rýchlosť 25 km/h a na jedno nabitie prejde až 45 km. Počas jazdy z kopca rekuperuje energiu a je vybavená prednou aj zadnou brzdou, LED svetlami a silnými odrazkami.

Segway Ninebot Kicskcooter MAX G30
859 € 843 €

Elektrická kolobežka vhodná aj na veľké vzdialenosti. Ninebot Kicskcooter MAX G30 prejde na jedno nabitie až 65 km a je vybavená vstavanou rýchlonabíjačkou. Má veľké bezdušová 10"kolesá, dvojitý brzdný systém s rekuperáciou a dosahuje rýchlosť až 25 km / h. Zvládne až 20° stúpanie a je odolná proti vode s krytím IPX5.

Segway Ninebot Kickscooter E25E
549 € 499 €

Skladacia elektrická kolobežka. Ninebot Kickscooter E25E od prémiovej značky Segway má bezúdržbové 9" kolesá so všetkými výhodami vzduchových pneumatík, dosahuje maximálnu rýchlosť 25 km/h a na jedno nabitie prejde až 25 km. Počas jazdy z kopca rekuperuje energiu a je vybavená prednou aj zadnou brzdou, LED svetlami a silnými odrazkami.

Segway Ninebot Kickscooter Air T15E
710 €

Posledný kus za túto cenu!

S krásnym futuristickým dizajnom a ambientným podsvietením – moderná elektrokolobežka Segway Ninebot Kickscooter Air T15E sa nedá nezamilovať. Jazdí rýchlosťou až 20 km/h a vďaka 250 W motoru vyjde aj 15 % sklon. Dojazd na nabitie je 12 km, má multifunkčný blatník a kolobežku je možné do sekundy zložiť do ľahko prenosnej veľkosti s výškou len 22 cm. Dokovaciu stanicu nájdete v balení.

Segway Ninebot Externá batéria E25E
285 €

Výrazne zvýši dojazd, stúpavosť aj maximálnu rýchlosť vašej elektrobežky – externá batéria Segway Ninebot E25E je plne kompatibilná s modelmi elektrokolobežiek KickScooter E25E a E25D a prirába sa jednoducho na riadidlá pomocou nadstavca.

Segway Ninebot Gokart s pohonnou jednotkou
1 052,20 €

Elektrická motokára pre malých i veľkých. Ninebot by Segway Gokart má motor s výkonom 700 W a zrýchli z 0 na 20 km/h do 2 sekúnd. Je vybavený mechanickou ručnou brzdou aj spiatočkou, rám i volant sú nastaviteľné pre postavy s výškou 130–190 cm, maximálna nosnosť 100 kg. 3 režimy jazdy potešia milovníkov adrenalínu aj tých, ktorí preferujú bezpečie.

Segway Ninebot by Segway S Black
539 €

Štýlový elektrický hoverboard. Ninebot S od prémiovej značky Segway má 2 výkonné 350 W motory, na jedno nabitie prejde až 22 km a dosahuje maximálnu rýchlosť 16 km/h. Unesie až 85 kg, je vodeodolný a nabíja sa len 3 hodiny. Naviac je kompatibilný s Ninebot Gokart, takže z neho ľahko urobíte závodnú motokáru.