Secret Dezodorant v spreji All Day Fresh Delicate Scent 150 ml
3,50 €

Novinka

Secret dezodorant sprej All Day Fresh Delicate Scent sa ľahko nanáša a jeho textúra jemne splynie s vašou pokožkou. Dezodorant v spreji vytvorí suchý film, ktorý chráni vašu pokožku pred zápachom a zároveň nezanecháva biele a žlté škvrny na vašu pokožke a oblečenie.

Secret Tuhý antiperspirant Delicate Scent 40 ml
3,50 €

Novinka

Tuhý antiperspirant Delicate Scent sa ľahko nanáša a jeho textúra jemne splynie s vašou pokožkou. Tuhý antiperspirant vytvorí suchý film, ktorý chráni vašu pokožku pred zápachom a zároveň nezanecháva biele a žlté škvrny na vašej pokožke a oblečenie.

Secret Tuhý krémový antiperspirant Delicate Scent 40 ml
3,50 €

Novinka

Secret tuhý krémový antiperspirant Delicate Scent je navrhnutý s vyváženým pH a hydratačným zložením, aby vašu pokožku udržiaval hebkú a dlhodobo voňavú. Ponúka technológiu vylepšených vôní, ktoré budete milovať.

Secret Tuhý krémový antiperspirant Rosewater Scent 40 ml
3,50 €

Novinka

Secret tuhý krémový antiperspirant Rosewater Scent je navrhnutý s vyváženým pH a hydratačným zložením, aby vašu pokožku udržiaval hebkú a dlhodobo voňavú. Ponúka technológiu vylepšených vôní, ktoré budete milovať.

Secret Dezodorant v spreji All Day Fresh Rosewater Scent 150 ml
3,50 €

Novinka

Secret dezodorant sprej All Day Fresh Rosewater Scent sa ľahko nanáša a jeho textúra jemne splynie s vašou pokožkou. Dezodorant v spreji vytvorí suchý film, ktorý chráni vašu pokožku pred zápachom a zároveň nezanecháva biele a žlté škvrny na vašu pokožke a oblečenie.

Secret Tuhý antiperspirant Rosewater Scent 40 ml
3,50 €

Novinka

Secret tuhý antiperspirant Rosewater Scent sa ľahko nanáša a jeho textúra jemne splynie s vašou pokožkou. Tuhý antiperspirant vytvorí suchý film, ktorý chráni vašu pokožku pred zápachom. Dezodorant nezanecháva biele a žlté škvrny na vašej pokožke a oblečenie.

Secret Tuhý krémový antiperspirant Natura l unscented 40 ml
3,50 €

Novinka

Secret tuhý krémový antiperspirant Natura l unscented je navrhnutý s vyváženým pH a hydratačným zložením, aby vašu pokožku udržiaval hebkú a dlhodobo voňavú. Ponúka technológiu vylepšených vôní, ktoré budete milovať.