Sebastian Pro. Maska pre vlnité a kučeravé vlasy Twisted (Mask)-24%
22,70 € 17,20 €

Akcia

Maska pre vlnité a kučeravé vlasy Twisted hĺbkovo regeneruje vlasy a obnovuje ich štruktúru. Maska zlepšuje pružnosť vlasových vlákien a zároveň uľahčuje rozčesávanie a predchádza tak poškodeniu vlasov. Výsledkom sú vlasy hebké na dotyk a lesklé na pohľad.

Sebastian Pro. Penové tužidlo Thickefy Foam 190 ml-29%
24,30 € 17,10 €

Akcia

Penové tužidlo Thickefy Foam je určené pre všetky typy vlasov, predovšetkým však pre jemné vlasy. S týmto penovým tužidlom dosiahnete vytúžený objemu a spevnenie. Vďaka svojej ľahkej textúre nezaťažuje vlasy, navyše vlasy posilňuje.

Sebastian Pro. Regeneračná hmla na vlasy Potion 9 Lite 150 ml
13,70 €

Regeneračná hmla na vlasy Potion 9 Lite účinne regeneruje dehydrované vlasy. Obsahuje aktívne cielené ošetrujúce zložky obohatené o ochrannú účinnú zmes. Táto hmla udrží pod kontrolou akýkoľvek účes a je vhodná pre stredne jemné a jemné vlasy.

Sebastian Pro. Šampón pre jemné vlasy Volupt (Shampoo)
13,30 € 12,20 €

Šampón pre jemné vlasy Volupt šetrne umýva vlasy a čistí pokožku hlavy bez zaťaženia. Dodáva vlasom plný objem vďaka revolučnej technológii. Inovatívne zloženie je navrhnuté tak, aby vlasy nezaťažili, ale dodalo im ľahkosť a podporilo ich následný styling. .

Sebastian Pro. Semi-permanentné lesk na vlasy Cellophanes 300 ml
35,80 € 33 €

Semi-permanentné lesk na vlasy Cellophanes Clear dodá vlasom oslnivý farebný tón až na 4 týždne. Tento prípravok má špeciálny nízkokyselé pH (2,8 – 3,3), ktoré umožňuje, aby sa na povrchu vlasov uložili farebné molekuly a vytvorili tak priesvitný lesklý film okolo každého vlákna.

Sebastian Pro. Sprej pre definíciu a tvar vlasov Shaper Zero Gravity
7,30 € 6,70 €

Akcia

Sprej pre definíciu a tvar vlasov Shaper Zero Gravity je vhodný pre všetky typy vlasov, úplne ideálny je však pre jemné vlasy. S týmto sprejom zažijú vaše vlasy stav beztiaže. Svoj účes môžete kedykoľvek zmeniť, jednoducho ho pretvoríte.