Scosche FreeFlow držiak do ventilácie VP2M-SP
17,90 € 15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Držiak na mobilný telefón do ventilácie automobilu od značky Scosche. Univerzálne prevedenie s čeľusťami pre rôzne druhy telefónu s maximálnou šírkou 85 mm. Integrované otočné rameno pre nastavenie polohy v rámci 360 °. Systém uchytenia do mriežky ventilácie. Otvorená konštrukcia s minimálnym záberom vzduchovej cirkulácie.

Scosche MagicMount rear view MAGRVM2
23,90 €

Magnetický držiak pre mobilné telefóny, GPS, tablety od značky Scosche. Určený na prichytenie o spätné zrkadlo. Vybavený kĺbom pre možnosť rotácie v rámci 360 °. 4 spôsoby uchytenia magnetickej samolepky. Bez mechanických častí a čeľustí. Pevné a spoľahlivé magnety. Balenie obsahuje aj 2 magnetické štítky MagicPlate.

Scosche Magnetický teleskopický držiak na palubnú dosku či okno MPWDEX2-XTSP
29,80 € 29 €

Výpredaj

Magnetický držiak na mobilný telefón od značky Scosche. Uchytenie na palubnú dosku či okno s prísavkou StickGrip. Možnosť otáčania v rámci 200°. Neodymové magnety pre pevné držanie. V balení nájdete Extendo držiak, veľký magnetický štítok MagicPlate, malý magnetický štítok MagicPlate, alkoholový čistič plôch, samolepiacu montážnu podložku.

Scosche HandleIT puzdro na riadidlá 2v1 BM2N1
14,90 €

Cyklo / moto držiak na mobilný telefón či kameru od značky Scosche. Upevnenie na riadidlá do priemeru 3 cm Držiak na GoPro. Vodeodolnosť aj nastaviteľný kĺb v rozmedzí 360°. Plnohodnotné komfortné ovládanie cez ochrannú fóliu. Pre telefóny s veľkosťou 16,5 × 8,9 × 2 cm. Balenie obsahuje objímku na riadidlá s ramenom, inbus kľúč, 2 × skrutka.

Scosche MagicMount Dash MAGDMI
14,90 €

Magnetický držiak pre mobilné telefóny, GPS, tablety od značky Scosche. Určený na prichytenie k palubnej doske. Vybavený kĺbom pre možnosť rotácie v rámci 360 °. 4 spôsoby uchytenia. Bez mechanických častí a čeľustí. Balenie obsahuje aj 2 magnetické štítky MagicPlate.

Scosche FreeFlow magnetický držiak do ventilácie MM2VP2SR-SP
22,90 €

Výpredaj

Magnetický držiak na mobilný telefón od značky Scosche. Univerzálne prevedenie s magnetickým úchytom. Integrované otočné rameno pre nastavenie polohy v rámci 360 °. Systém uchytenia do mriežky ventilácie. Otvorená konštrukcia s minimálnym záberom vzduchové cirkulácie.

Scosche FreeFlow magnetický držiak s Qi nabíjaním do ventilácie MQ2VP2-XT
71,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetický držiak na mobilný telefón od značky Scosche. Výkon 10 W. Bezdrôtové nabíjanie Quick charge 3.0 s certifikáciou Qi. Integrované otočné rameno pre nastavenie polohy v rámci 360 °. Systém uchytenia s neodýmovými magnetmi. V balení nájdete USB-C kábel, autoadaptér, 2 kovové ne-magnetické pliešky, klipy pre uchytenie, nano handričku.

Scosche MagicMount Pre magnetický držiak s Qi nabíjaním do ventilácie MPQ2V-XTSP
65,90 € 60,90 €

Výpredaj

Magnetický držiak na mobilný telefón od značky Scosche. Výkon 10 W. Bezdrôtové nabíjanie Quick charge 3.0 s certifikáciou Qi. Integrované otočné rameno pre nastavenie polohy v rámci 360 °. Systém uchytenia s neodymovými magnetmi. V balení nájdete microUSB-USB kábel, autoadaptér, 5 kovových ne-magnetických plieškov, klipy pre uchytenie, nano handričku.

Scosche MagicMount Pre magnetický držiak s Qi nabíjaním na dosku / palubku MPQ2WD-XTSP
69,40 €

Výpredaj

Magnetický držiak na mobilný telefón od značky Scosche. Výkon 10 W. Bezdrôtové nabíjanie Quick charge 3.0 s certifikáciou Qi. Integrované otočné rameno pre nastavenie polohy v rámci 360 °. Systém uchytenia s neodýmovými magnetmi. V balení nájdete microUSB-USB kábel, autoadaptér, 5 kovových ne-magnetických plieškov, klipy pre uchytenie, nano handričku.

Scosche MagicMount Vent MAGVM2I
14,80 €

Výpredaj

Magnetický držiak pre mobilné telefóny, GPS, tablety od značky Scosche. Určený na prichytenie k ventilácii. Vybavený kĺbom pre možnosť rotácie v rámci 360 °. 4 spôsoby uchytenia. Bez mechanických častí a čeľustí. Balenie obsahuje aj 2 magnetické štítky MagicPlate.

Scosche Magnetický držiak 3. generácie s Qi nabíjaním, Dash MCQD-XTET
86,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetický držiak na mobilný telefón od značky Scosche. Výkon 10 W. Samolepiaca základňa 3M pre rovné aj prehnuté plochy. Bezdrôtové nabíjanie s certifikáciou Qi. LED prstenec s indikáciou nabíjania. V balení nájdete USB-C kábel, autonabíjačku, 2 magnetické pliešky, klipy pre uchytenie, šablóny pre nalepenie.

Scosche Magnetický držiak 3. generácie s Qi nabíjaním, Window / Dash MCQWD-XTET
80,40 €

Výpredaj

Magnetický držiak na mobilný telefón od značky Scosche. Výkon 10 W. Prísavný systém pre rôzne plochy. Otočný kĺb v rámci 360° Bezdrôtové nabíjanie Quick charge 3.0 s certifikáciou Qi. LED prstenec s indikáciou nabíjania. V balení nájdete USB-C kábel, autoadaptér, 3 kovové pliešky MagicPlate, klipy pre uchytenie, 12V autonabíjačka.

Scosche MagicMount Dash/Vent 2v1 MAGDV-XTSP1
20,90 €

Magnetický držiak 2v1 pre mobilné telefóny, GPS, tablety od značky Scosche. Určený na prichytenie na ventiláciu či na palubnú dosku. Vybavený kĺbom pre možnosť rotácie v rámci 360 °. 4 spôsoby uchytenia. Bez mechanických častí a čeľustí. Balenie obsahuje aj 2 magnetické štítky MagicPlate.

Scosche TerraClamp puzdro na riadidlá 2v1 PSM11002
32,90 €

Cyklo držiak na mobilný telefón či kameru od značky Scosche. Upevnenie na riadidlá do priemeru 4,45 cm Vodeodolnosť aj nastaviteľný kĺb v rozmedzí 360°. Plnohodnotné komfortné ovládanie cez ochrannú fóliu. Upínací systém z nerezu. Pre telefóny s veľkosťou 16,5 × 8,9 × 2 cm. Vnútorné vrecko na uloženie kľúčov, karty.

Scosche Handle bar XL mount MBM2SMI
35,90 €

Motocyklový držiak s pevným elastickým istením na mobilný telefón od značky Scosche. Zachováva prístupnosť ku všetkým ovládacím prvkom a konektorom Extra silné magnety pre maximálnu priľnavosť. Okrem držiaka v balení nájdete aj 2 magnetické štítky MagicPlate, 2 elastické istenie pre smartphony aj tablet, a pre odolné púzdra.