Schupp Masážny olej Citrón - 1000 ml
18,58 €

Citrónový masážny olej s vitamínom E, jojobovým olejom a prírodným olejom z citrónov. Balenie 1000 ml. Osvedčené masážne oleje najvyššej kvality s vitamínom E a prírodnými olejmi, bez konzervačných látok a farbív. Doprajte si osviežujúci masáž.

Schupp Deka na fangoparafín, 200x140 cm, modrá
101,26 €

Splátky bez navýšenia

Kvalitná deka špeciálne určená pre celotelové fangoparafínové zábaly a to vďaka rozmerom 140 cm x 200 cm. Polyesterová deka typu larisa vhodná predovšetkým pre zábalová terapia zaistí dokonalú tepelnú izoláciu.

Schupp Masážny olej Granátové jablko, 200 ml
7,20 €

Masážny olej z granátového jablka bohatý na mandľové, sójové a jojobový olej vrátane bisabol. Vhodný pre veľmi unavenú pokožku. Cenný olej z granátového jablka chráni Vaše telo pred voľnými radikálmi a podporujú jeho regeneráciu.

Schupp Alkoholový prípravok Arnika 45%, 1000ml
12,04 €

Pre unavené a ťažké nohy. Obsahuje prírodný extrakt z arniky, ktorý podporuje prekrvenie pokožky a povzbudzuje jej funkcie. Jemne zahrieva. 45 Vol .-% 2 propanol. Slúži ako prevencia preležanín a na odstránenie prebytočnej mastnoty po masážach.

Schupp Alkoholový prípravok Pomaranč 45%, 1000 ml
15,07 €

Slúži ako prevencia preležanín a na odstránenie prebytočnej mastnoty po masážach. Pre osvieženie a povzbudenie unavených nôh. Je určené na priame vmasírovaní do pokožky, kde zlepšuje prekrvenie.

Schupp Alkoholový prípravok Pomaranč 70%, 1000ml
16,25 €

Pre osvieženie a povzbudenie unavených nôh, ako prevencia preležanín a na odstránenie prebytočnej mastnoty po masážach. Je určený k priamemu vmasírovaní do pokožky, kde zlepšuje prekrvenie.

Schupp Aromatický masážny olej, Balance, 100 ml
17,47 €

Prírodné, bez chemických a konzervačných látok. 100 ml balenie je vhodné ako skúšobná vzorka oleja alebo do menších prevádzok či pre domáce využitie. Rovnováhu tela zaistí olej z pomarančov, mandarínok, extraktu z Ylang-Ylang a ďalšie účinných látok.

Schupp Aromatický masážny olej, Balance, 2500 ml
142,74 €

Prírodné, bez chemických a konzervačných látok. 100% prírodné. Rovnováhu tela zaistí olej z pomarančov, mandarínok, extraktu z Ylang-Ylang a ďalších účinných látok. Aróma masážny olej Balance navodzuje harmóniu tela i duše. Je označené kontrolným znakom „kontrolovaná prírodná kozmetika“.

Schupp Aromatický masážny olej, Bambucké maslo, Aloe, 500 ml
42,15 €

Čisto prírodný hypoalergénny masážny olej. Ideálne riešenie pre citlivú a podráždenú pokožku. Tento masážny olej je určený pre obzvlášť citlivú pokožku. Ide o hypoalergénne produkt s neutrálnou vôňou s upokojujúcim bambuckým maslom a zvlhčujúcim olejom z Aloe Vera.

Schupp Aromatický masážny olej, Citrusy Rozmarín (Active), 100 ml
17,47 €

Najkvalitnejšie, čisto prírodný masážny olej uvoľní telo aj dušu a nechá zabudnúť na stresy všedného dňa. Nechajte sa uniesť omamnou vôňou citrónu, pomaranča a rozmarínu. 100 ml balenie je vhodné ako skúšobná vzorka oleja alebo do menších prevádzok či pre domáce využitie.

Schupp Aromatický masážny olej, Citrusy Rozmarín (Active), 2500 ml
142,74 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompozícia zostavená z rozmarínu, pomarančového a citrónového oleja. Čisto prírodné. Nechajte sa uniesť omamnou vôňou citrónu, pomaranča a rozmarínu. Masážny olej pôsobí na telo i myseľ osviežujúcim účinkom a má pozitívny vplyv na správne prekrvenie pokožky.

Schupp Aromatický masážny olej, Citrusy Rozmarín (Active), 500 ml
44,27 €

Kompozícia zostavená z rozmarínu, pomarančového a citrónového oleja. Čisto prírodné. Nechajte sa uniesť omamnou vôňou citrónu, pomaranča a rozmarínu. Masážny olej pôsobí na telo i myseľ osviežujúcim účinkom a má pozitívny vplyv na správne prekrvenie pokožky.

Schupp Aromatický masážny olej, Divoká ruža, 500 ml
42,15 €

Vyrobený len z prírodných surovín, bez syntetických farbív a parfumu, bez konzervačných látok, bez minerálnych olejov. Vôňa divoko rastúcich ruží pohladí Vaše zmysly a omamné arómu uvedie do kvitnúce letnej prírody.

Schupp Aromatický masážny olej, Energy, 100 ml
17,47 €

Vhodný pre ayurvédsku masáž pre všetky typy DOS. Najvhodnejšie masážny olej k povzbudenie celého organizmu po náročných pracovných dňoch. 100 ml balenie je vhodné ako skúšobná vzorka oleja alebo do menších prevádzok či pre domáce využitie.

Schupp Aromatický masážny olej, Ibištek Citrón, 500 ml
42,15 €

Luxusné viaczložkový čisto prírodný aromatický masážny olej. Bez syntetických konzervantov a farbív. Vyskúšajte drahocenný zjemňujúci výťažok z kvetov ibišteka v kombinácii s osviežujúcou citrónom vôňou.

Schupp Aromatický masážny olej, Kokos, 100 ml
17,47 €

Prírodné, bez chemických parfémov a konzervačných látok. Exotická vôňa kokosu Vás prenesie do tropických oblastí plných relaxácie. 100 ml balenie je vhodné ako skúšobná vzorka oleja alebo do menších prevádzok či pre domáce využitie.

Schupp Aromatický masážny olej, Levanduľa Rosalina, 3000 ml
174,70 €

Viaczložkový čisto prírodné, s kvalitnými a o pokožku ošetrujúcimi oleji. Vyskúšajte omamnú vôňu ošetrujúceho oleja z čerstvých levanduľou a Rosaline. Ekonomické 3l balení. Presvedčte sa s naším luxusným masážnym olejom, že v pokoji tkvie veľká sila.

Schupp Aromatický masážny olej, Limetka Mäta, 100 ml
17,47 €

Čisto prírodné, bez konzervantov, farbív a emulgátorov. 100 ml balenie je vhodné ako skúšobná vzorka oleja alebo do menších prevádzok či pre domáce využitie. Limetka-mätový olej je skvelý aj pre starostlivosť o telo a pleť.

Schupp Aromatický masážny olej, Med Zázvor, 500 ml
42,15 €

Vyrobený z prírodných surovín, bez syntetických farbív a parfumu, bez konzervačných látok a bez minerálnych olejov. Súčasťou balenia je aj praktický dávkoač. Prípravok má na pokožku hrejivý účinok.

Schupp Aromatický masážny olej, Orange Spirit, 500 ml
42,15 €

100% prírodný, s vysokým obsahom sójového, kokosového a jojobového oleja. Vhodný pre suchú a zrelú pleť. Tajomná vôňa esenciálnych olejov západného indického santalového dreva a aromatických pomarančov príjemne upokojí Vaše telo i myseľ.

Schupp Aromatický masážny olej, Pomaranč, 100 ml
17,47 €

Základ tvoria čisté rastlinné oleje, ktoré sú bez obsahu konzervačných látok, farbív a emulgátorov. Najkvalitnejšie masážny olej s pomarančovým olejom. Je vyrábaný s tou najvyššou starostlivosťou, osvieži unavenú pokožku a dodá jej späť stratený lesk.

Schupp Aromatický masážny olej, Pomaranč, 2500 ml
142,74 €

Posledný kus za túto cenu!

Základ tvoria čisté rastlinné oleje, ktoré sú bez obsahu konzervačných látok, farbív a emulgátorov. Najkvalitnejšie masážny olej s pomarančovým olejom. Je vyrábaný s tou najvyššou starostlivosťou, osvieži unavenú pokožku a dodá jej späť stratený lesk.

Schupp Aromatický masážny olej, Pomaranč, 500 ml + dávkovač
44,27 €

Pomáha zlepšiť stav pleti, je účinný v boji s celulitídou. Má hrejivé účinky. Najkvalitnejšie masážny olej s pomarančovým olejom je vyrábaný s tou najvyššou starostlivosťou. Masážny olej osvieži unavenú pokožku a dodá jej späť stratený lesk. Dávkovač zadarmo.

Schupp Aromatický masážny olej, Pomaranč Lemongras, 500 ml
42,15 €

Vyrobený z prírodných surovín, bez syntetických farbív a parfumu, bez konzervačných látok a bez minerálnych olejov. Súčasťou balenia je praktický dávkovač. Regenerujúce Aromatický masážny olej Pomaranč-lemongrass pochádza z prírodných olejov v kvalite kontrolovaného biologického pestovanie.

Schupp Aromatický masážny olej, Relax, 100 ml
17,47 €

Zložený iba zo 100% prírodných substancií tej najvyššej kvality. Uvoľňuje stres a napätie. Santalové drevo, pačuli, ylang-ylang a levandule, vanilka – to je kompozícia oleja Relax. 100 ml balenie je vhodné ako skúšobná vzorka oleja alebo do menších prevádzok či pre domáce využitie.

Schupp Aromatický masážny olej, Relax, 2500 ml
142,74 €

Masážny olej zložený iba zo 100% prírodných substancií tej najvyššej kvality. Santalové drevo, pačuli, ylang-ylang a levandule, vanilka – to je kompozícia oleja Relax vo výhodnom balení. Prírodný olej Relax uvoľňuje stres a napätie.

Schupp Aromatický masážny olej, Relax, 500 ml + dávkovač
44,27 €

Zložený iba zo 100% prírodných substancií tej najvyššej kvality. Uvoľňuje stres a napätie .. Santalové drevo, pačuli, ylang-ylang a levandule, vanilka – to je kompozícia oleja Relax. 100 ml balenie je vhodné ako skúšobná vzorka oleja alebo do menších prevádzok či pre domáce využitie.

Schupp Aromatický masážny olej, Ruža, 100 ml
17,47 €

Vhodný nielen k luxusné masáže, ale aj k starostlivosti o telo či peelingům. Masážny aromatický olej čisto prírodného zloženia s upokojujúce vôňou ruží. 100 ml balenie je vhodné ako skúšobná vzorka oleja alebo do menších prevádzok či pre domáce využitie.

Schupp Bio masážna sviečka, litsea cubeba a ylang ylang, 50 ml
14,95 €

100% prírodné zloženie a čistý včelí vosk. Ideálne k uvoľňujúce a ošetrujúce masáži. Obsahuje prírodné zložky z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva! Masážna sviečka je bez farbív, syntetických vonných látok a parafínov. Ylang-Ylang – Cananga odorata pochádza z Indonézie a Filipín.

Schupp BIO masážny olej, Pitta, 1000 ml
31,76 €

Ajurvédsky masážny olej Pitta v bio kvalite pre pravú masáž podľa Ajurvéda. Ájurvédská Abhyanga masáž ohriatym olejom slúži predovšetkým na vyrovnanie a aktiváciu životnej energie prirodzenou cestou, preto je veľmi dôležité používať kvalitný olej. Preto Vám ponúkame masážna olej vyrovnávajúci Pitt…

Schupp BIO masážny olej, Tri Dosh, 1000 ml
31,76 €

Ajurvédsky masážny olej Tri Dosh v bio kvalite pomáha navrátiť rovnováhu troch základných DOS. Masážny olej určený predovšetkým pre Ájurvéda. Najčistejšie sezamový olej, vitamín E a vyvážená prírodné vonná kompozícia zaručuje veľmi jemnú masáž.

Schupp BIO masážny olej, Vata, 1000 ml
31,76 €

Masážny prípravok starajúca o pokožku prírodným extraktom z nechtíka lekárskeho a rastlinnými olejmi. Vhodný pre citlivú a suchú pokožku.

Schupp Dávkovač masážne emulzie a oleje, 1000 ml
4,88 €

Tento dávkovač je určený pre masážne emulzie a oleje firmy Schupp s objemom 1 000 ml. Jednoducho stlačíte a môžete začať masírovať. Dĺžka dávkovača je cca 31,5 cm, bielej farby, materiál plast. Na jedno stlačenie získate až 30 ml napr. Tohto oleja či emulzie.

Schupp Dávkovač masážne emulziea oleje PINO, 1000 ml
6,02 €

Tento dávkovač je určený pre použitie masážnych prostriedkov firmy Pino, radu Liquiderma, balenie 1 000 ml. Dávkovač je vhodný napr. Pre masážne emulzie Pink Grapefruit 1 000 ml. Jednoduché, praktické a hygienické použitie. Farba biela, materiál plast, dĺžka cca 29 cm.

Schupp Deka na fangoparafín, 200x140 cm, žltá
101,26 €

Splátky bez navýšenia

Fangoparafínová deka typu larisa s olemovanými kraji v rozmere 140 cm x 200 cm. Kvalitná deka určená predovšetkým pre fangoparafínové zábaly zabezpečí minimálnu tepelnú stratu počas zábalová terapie. Jej rozmer umožňuje pohodlne zakryť celého klienta.