Scamp Vankúšik, colorful heart
3x

Scamp Vankúšik

11,80 €

Tvarujúci vankúšik Scamp proti splošteniu hlavičky. Vankúšik udržuje hlavičku dieťatka počas spánku v správnej pozícii, čím pomáha predchádzať nežiaducim deformáciám hlavičky.

Tovar od predajcu MALL
-20%
Scamp Dojčiaci vankúš 150x30 cm, BlueWhiteStarClouds
3x

Scamp Dojčiaci vankúš 150x30 cm

29,60 €
23,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Dojčiaci vankúš Scamp pre tehotné mamičky, pre dojčiace mamičky a dojčatá aj pre väčšie deti. Vankúš je možné dobre tvarovať, aby tak zodpovedal lepšie vašim potrebám, možno ho použiť aj ako zábranu do postieľky.

Tovar od predajcu MALL
Scamp Dojčiaci rukávnik, hedgehog green
1x

Scamp Dojčiaci rukávnik

17,20 €
Posledný kus za túto cenu!

Rukávnik je veľmi praktický, stačí len natiahnuť na ruku. Vďaka svojmu dizajnu si ho ľahko upravíte na predlakťový, dojčenie tak bude pohodlné ako pre bábätko, tak aj pre vás. Dojčiaci rukávnik je ideálnym pomocníkom zvlášť na cesty, vzhľadom na svoju kompaktnú veľkosť nebude pre vás dojčenie náročné ani na cestách alebo na návšteve. Rukávnik je obojstranný, ušitý z dvoch druhov tkanín. Na rukávniku je malý zips, ktorý vám umožní upravovať jeho výplň podľa vašich potrieb. Je vhodný pre alergikov, pretože odpudzuje prachové častice. Tiež nepodporuje výskyt roztočov, baktérií a ďalších nepríjemných mikroorganizmov.

Tovar od predajcu MALL
-18%
Scamp Dojčiaci vankúš 150x30 cm, GreyWhiteLittleBigStars
6x

Scamp Scamp dojčiaci vankúš 150x30 cm

28,90 €
23,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Dojčiaci vankúš, ktorý je možné prať aj s výplňou – má viac možností použitia: pre tehotné mamičky, pre dojčiace mamičky a dojčatá aj pre väčšie deti. Vankúš je možné dobre tvarovať, aby tak zodpovedal lepšie vašim potrebám, možno ho použiť aj ako zábranu do postieľky. Poťah sa dá stiahnuť, na oboch koncoch je šnúra, takže sa dá vankúš na koncoch zaviazať. Vnútorný poťah sa dá otvoriť, tak aby bolo možné výplň doplniť alebo odobrať, podľa potrieb mamičky.

Tovar od predajcu MALL
Scamp Hniezdo soft, Mouse
35x

Scamp Hniezdo soft

28,40 €
Posledný kus za túto cenu!

Detské hniezdo soft od značky Scamp má niekoľko možností využitia. Môžete ho použiť v postieľke pre väčší pocit bezpečia, na cestách ako postieľku alebo prebaľovaciu podložku alebo pre bezpečný spánok v posteli u rodičov. Hniezdočko je určené pre bábätká od 0 do 6 mesiacov.

Tovar od predajcu MALL
Scamp Látkové plienky 70x70 cm 3ks, modré auto
8x

Scamp Látkové plienky 70x70cm 3ks

7,70 €

SCAMP látkové plienky 70×70 cm s motívom zaujmú aj vaše dieťatko. Sú ideálnym pomocníkom pre každú mamičku. Či už pre podkladanie hlavičky bábätka, na otieranie alebo ako podpora pre zdravý vývoj bedrových kĺbov u novorodencov je dobré ich mať vždy po ruke.

Tovar od predajcu MALL
Scamp Deka 6-vrstvová Viacfarebná

Scamp Deka 6-vrstvová

24,10 €
Posledný kus za túto cenu!

Pohodlná šesťvrstvová deka je ideálna do kočíka, postieľky či autosedačky. Vďaka špeciálnej úprave žakárovým strojovým tkaním dokáže dieťaťu poskytnúť maximálny komfort a pocit tepla. Scamp deka 6-vrstvová je vyrobená z prírodného materiálu (bavlna), ktorý je šetrný k jemnej detskej pokožke. Hmotnosť deky 500 g.

Tovar od predajcu MALL
Scamp deka minky Ružová/šedá

Scamp Deka minky

24,70 €
Posledný kus za túto cenu!

Obojstranná deka z bavlneného materiálu, ktorý poskytne dieťaťu maximálny komfort a teplo. Jedná sa o veľmi kvalitnú tkaninu, ktorá spĺňa certifikáciu Ökotex. Scamp deka minky tiež zaujme svojim dizajnom s motívom a originálnym balením s výrezom v tvare srdiečka. Vďaka tomu je deka vhodná ako darček.

Tovar od predajcu MALL
-15%
Scamp Látkové plienky 70x70 3ks, blue
13x

Scamp Látkové plienky 70x70 3ks

5,90 €
5 €
Posledný kus za túto cenu!

SCAMP látkové plienky 70×70 cm v niekoľkých farebných variantoch sú ideálnym pomocníkom pre každú mamičku. Či už pre podkladanie hlavičky bábätka, na otieranie alebo ako podpora pre zdravý vývoj bedrových kĺbov u novorodencov je dobré ich mať vždy po ruke.

Tovar od predajcu MALL
Scamp Multi-vankúš 230x130 cm, little heart w/g
1x

Scamp Multi-vankúš 230x130 cm

42,90 €

Dojčiaci vankúš XXL Scamp poskytuje účinnú pomoc počas tehotenstva, umožňuje tehotnej matke zaujať najpohodlnejšiu polohu. Podporuje pás počas spánku a odpočinku, dvíha stehná a podopiera brucho matky, zatiaľ čo leží na boku.

Tovar od predajcu MALL
Táto maďarská rodinná firma bola založená v roku 1993 a modely, ktoré v nej boli vyrobené testovali najskôr rodičia na svojich deťoch a až potom sa firma zaoberala predajom dojčenského oblečenia. Dojčenské oblečenie Scamp je vyrobené zo 100% bavlny a patentky sú bez niklového materiálu, tak ich môžu nosiť aj deti s alergiou na kovy. Pri výrobe a farbení materiálu sa aplikujú farbiace látky výhradne z krajín EÚ, ktoré podliehajú prísnym zdravotným kritériám. Textílie disponujú certifikátom najvyššej kvality. Samotné pomenovanie SCAMP sa zrodilo v roku 2006 a je registrovaná ochranná známka. Scamp je značkou kvality a pohodlia pre vašich malých nezbedníkov.