-46%
50,11 € 26,96 €

Partner Toy WHALE vibrátor pre páry Nový partnerský vibrátor Partner Toy Whale Vás presvedčí nielen svojim dizajnovým prevedením pripomínajúcim veľrybu, ale tiež tým, že Vám i Vašej druhej polovičke príjemne spestrí milostné radovánky.

30 €

Posledný kus za túto cenu!

Curvy 2+ stimuluje klitoris kombináciou tlakových vĺn a intenzívnych vibrácií, ktoré sú ženami hodnotené ako najpríjemnejšie pre stimuláciu klitorisu a nápomocné k dosiahnutiu aj niekoľkým orgazmov. Tento model ponúka 11 intenzít tlakových vĺn a 11 vibračných módov.

62,50 € 53,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nástupca celosvetovo populárnych vibrátorov s tlakovou vlnou Satisfyer, sa predstavuje v novom dizajne, novým elegantným vzhľadom a ďalšími vibračnými funkciami. Satisfyer Pre 3 Vibration vďaka svojmu tvaru skvele padne do ruky. Vyrobené z lekárskeho silikónu a ABS plastu.

39,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Párový vibrátor Double Joy stimuluje oboch partnerov počas sexu. Vďaka dizajnu v tvare písmena U zaisťuje zmysluplnú stimuláciu klitorisu, bodu G a penisu.

11,59 €

Šikovný stimulátor, ktorý svojimi drobnými sacími impulzami bombarduje klitoris. Je úplnne vodotesný, môžete používať vo vani aj v sprche. 10 ročná záruka od výrobcu!

-17%
31,70 € 26,20 €

Satisfyer 2 ponúka úplne prevratnú funkciu pre dráždenie klitorisu – ten zmyselne nasaje a úplne bezkontaktne stimuluje vďaka funkcii podtlakových vĺn. Satisfyer 2 bude vašim ideálnym spoločníkom nielen na doma, ale aj na cestách.

62,50 € 53,50 €

Bezdotykový stimulátor klitorisu Plus Clitoral Suction Vibrator kombinuje vibračný stimulačný vlny so zmyslovými vibráciami, čo vám ponúka neporovnateľný zážitok! Nastavenie tlakových vĺn a vibrácií možno riadiť samostatne.

23,25 €

Ak hľadáte erotický tovar za dobrú cenu, preskúmajte Couples – masážny prístroj Partner ! Celý svet možností pre predstavivosť a pre zábavu!

Farba: fialová
Materiál: Silikónové
Vodeodolnosť: áno
Dobíjacie batérie: USB
Funkcie: 10

-44%
43,59 € 24,26 €

Satisfyer 2 NEXT GENERATION Satisfyer 2 je novým přírůstkem do rodiny Satisfyer pro stimulaci klitorisu.Už na první pohled vám Satisfyer 2 díky svému ergonomickému designu skvěle padne do ruky.

-40%
77,11 € 46,09 €

Satisfyer Curvy 1+ Rose Red Satisfyer prichádza s novým radom podtlakových vibrátorov s názvom Curvy, ktorá podporuje mobilnú aplikáciu.

-40%
77,11 € 46,09 €

Satisfyer Curvy 1+ White Satisfyer prichádza s novým radom podtlakových vibrátorov s názvom Curvy, ktorá podporuje mobilnú aplikáciu.

-40%
77,11 € 46,06 €

Satisfyer Curvy 3+ Pink Satisfyer Curvy 3 + stimuluje klitoris kombináciou tlakových vĺn a intenzívnych vibrácií, ktoré sú ženami hodnotené ako najpríjemnejšie pre stimuláciu klitorisu a nápomocné k dosiahnutiu aj niekoľkým orgazmov.

-54%
84,47 € 38,38 €

Satisfyer Double Joy biela párový vibrátor S novinkou od značky Satisfyer Double Joy zažijete intenzívnejšie zážitky pri milovaní. Párový vibrátor Double Joy stimuluje oboch partnerov počas sexu.

-40%
77,11 € 46,06 €

Novinka

Satisfyer Dual Pleasure Mauve Stimulácia klitorisu a bodu G sa Satisfyer Dual Pleasure. Pre Satisfyer Dual Pleasure hovorí hneď niekoľko dôvodov.

-26%
62,95 € 46,25 €

Novinka

Satisfyer Endless Joy Multi Vibrator Black Satisfyer Endless Love ponúka neobmedzené možnosti pre vzrušujúce erotické hrátky s celým radom stimuláciou ako pre ňu tak aj pre neho, pri spoločných intímnych chvíľach.

-26%
62,95 € 46,25 €

Novinka

Satisfyer Endless Joy Multi Vibrator Pink Satisfyer Endless Love ponúka neobmedzené možnosti pre vzrušujúce erotické hrátky s celým radom stimuláciou ako pre ňu tak aj pre neho, pri spoločných intímnych chvíľach.

18,99 €

Vzrušujúce tlakové vlny stimulujú klitoris bezdotykovo v 11 intenzitách. Okrem toho tento model Love Breeze nadchne hlavou z mäkkého silikónu, dobíjacou batériou a ergonomickým, vodotesným prevedením.

-40%
77,11 € 46,06 €

Novinka

Satisfyer Love Triangle Black stimulátor klitorisu Revolučná luxusné stimulátor klitorisu od značky Satisfyer. Satisfyer Love Triangle kombinuje osvedčenú technológiu Air-Pulse s dômyselnými vibráciami a hladkú silikónovou hlavicou.

-45%
77,11 € 42,39 €

Akcia

Satisfyer Love Triangle White stimulátor klitorisu Revolučná luxusné stimulátor klitorisu od značky Satisfyer. Satisfyer Love Triangle kombinuje osvedčenú technológiu Air-Pulse s dômyselnými vibráciami a hladkú silikónovou hlavicou.

96,24 € 84,82 €

Satisfyer Luxury Pret a porter Luxusná rada značky SATISFYER. Nový a elegantný dizajn. Garancia klitorálního orgazmu. SATISFYER LUXURY PRET-A-PORTER: Dizajnové prevedenie na najvyšších priečkach.

-25%
61,68 € 46,25 €

Satisfyer men heat vibration Páni, hľadali ste masturbátor, ktorý Vás poriadne nažhaví? Vaše hľadanie je u konca! Prinášame Vám Satisfyer Men Heat Vibration.

-42%
74,25 € 42,39 €

Satisfyer Partner Plus Remote vibrátor pre páry Partner Plus je vibrátor, ktorý spoľahlivo umocní zážitok z milovania u oboch partnerov. Jeho vrchná časť je špeciálne ergonomicky tvarovaná tak, aby dokonale priľnula k ženskému klitorisu.

-69%
43,55 € 13,46 €

Satisfyer Plugs black s ada análnych kolíkov Satisfyer Plugs – 3 zvodné kľúče, ktoré otvoria každá zadné vrátka. Táto príťažlivá trojica je dokonalým doplnkom pre tvoja análny dobrodružstvo.

-17%
60,52 € 50,11 €

Satisfyer Pre 2 Vibration stimulátor klitorisu Tretia generácia Satisfyeru Pre 2 je doplnená o „kúzlo vibrácie“ a kombinuje celosvetovo obľúbenou stimuláciu klitorisu prostredníctvom podtlaku s nemenej obľúbenými vibráciami v jednej hračke.

Satisfyer vyvinul revolučnú technológiu, ktorá prvýkrát umožňuje stimuláciu klitorisu. Vedie k pocitu uspokojenia bez nadmerného dráždenia klitorisu. Sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných materiálov, majú moderný, ergonomický dizajn a po všetkých stránkach zodpovedajú najmodernejším trendom v oblasti erotiky.

Satisfyer vyvinul revolučnú technológiu, ktorá prvýkrát umožňuje stimuláciu klitorisu. Vedie k pocitu uspokojenia bez nadmerného dráždenia klitorisu. Sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných materiálov, majú moderný, ergonomický dizajn a po všetkých stránkach zodpovedajú najmodernejším trendom v oblasti erotiky.