Saris Adaptér rámu bicykla
37 €

Vytvorí virtuálny „horný rám“ bicykla, ktorý umožní zavesenie bicykla na nosič. Vhodný pre použitie s nosičmi Saris Bones a Axis.


Saris BONES 2-bike nosič bicyklov
169 €
+ doprava zadarmo

Najpopulárnejší nosič bicyklov na zadné dvere. Precízne navrhnutý dizajn a z pohľadu jednoduchosti v obsluhe a ponúkanému výkonu, možno najlepší nosič aký sme testovali. Pre 2 bicykle do hmotnosti max. 32 Kg, EU Homologácia.


Saris BONES 3 - bike nosič bicyklov
189 €

164 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Najpopulárnejší nosič bicyklov na zadné dvere vo svete! Precízne navrhnutý dizajn z pohľadu jednoduchosti v obsluhe a ponúkanému výkonu, prémiová kvalita. Pre 3 bicykle do hmotnosti max. 48 Kg, EU Homologácia. Vyrobené v USA.


Saris Držiak kolesa TRAPS
45 €

Držiak predného kolesa do kufra auta určený pre použitie s nosičmi TRAPS 1 a TRAPS 3.


Saris GRAN FONDO 2 - Bike
259 €
+ doprava zadarmo

Štýlový a praktický nosič na zadné dvere, nepotrebujete svetelnú rampu ani 3. poznávaciu značku. Nosič nie je v kontakte s rámom bicykla, preto je nosič vhodný aj pre majiteľov karbónových bicyklov. Hmotnosť: 7,9 Kg, nosnosť: 32 Kg, kolesá 700c, 26", 27,5", 29", EU Homologácia


Saris Ochranné remene HUTCH HUGGERS
20 €

Adaptér Saris Hutch Huggers je určený na úchytné popruhy, a zabezpečí bezpečnú montáž všetkých modelov nosiča bicyklov Saris Bones 2 a 3 – bike v prípadoch, keď má vozidlo celopresklenné zadné dvere auta, alebo vtedy, keď to výrobca odporúča.


Saris Poistné remene (2ks)
9 €

Balenie 2ks poistných remeňov s prackou, ktoré zabránia otáčaniu riadidiel a kolies bicykla počas prevozu.


Saris SOLO 1 - bike nosič bicyklov
65 €
+ doprava zadarmo

Nízka cena, jednoduchá montáž a malé rozmery charakterizujú tento praktický nosič na 1 bicykel. S nosnosťou do 16 Kg bez problémov odveziete väčšinu na trhu dostupných bicyklov. Vyrobený v USA.


Saris SUPERBones™ 3 - Bike nosič bicyklov
399 €
+ doprava zadarmo

Prémiový nosič pre 3 bicykle s automatickou obsluhou, s integrovaným ochranným zabezpečením proti odcudzeniu, bezpečnostnými prvkami a vertikálnou stabilizáciou bicyklov počas prevozu. Váha: 8,4 Kg, kapacita 3 bicykle s nosnosťou do 48 Kg.


Saris Svetelná rampa 7-pól (EU)
59 €

Duplikované osvetlenie k nosičom bicyklov na zadné dvere pre bezpečnú a legálnu prevádzku vozidla. Odporúčame použiť vždy vtedy, keď sú svetlá, alebo EČV vozidla prekryté prevážanými bicyklami.


Saris TRAPS 1 nosič bicyklov
119 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pre cyklistov, ktorí uprednostia prepravu bicykla(ov) v úložnom priestore automobilu. Autonosič je vhodný na použitie v zadnom, úložnom priestore automobilov po sklopení zadného radu sedadiel ako aj SUV a minivanov.


Saris TRAPS 3 - Track nosič bicyklov
229 €
+ doprava zadarmo

Pre cyklistov, ktorí uprednosťujú prepravu bicyklov vo vnútornom priestore automobilu. Autonosič je vhodný na použitie v zadnom, úložnom priestore automobilov, ako aj SUV a minivanov. Dĺžka lišty 90cm. Max. 3 bicykle


US výrobca autonosičov na bicykle prémiovej kvality.

US výrobca autonosičov na bicykle prémiovej kvality.