Sanit SANIT all Dishes 5 L, prípravok na riadu - koncentrát
7,19 €

SANIT all Dishes 5l, prípravok na nábobí – prípravok na umývanie riadu Vysoko koncentrovaný prípravok na umývanie riadu so sviežou vôňou limetky, s obsahom glycerínu as D-panthenolom na ochranu pokožky. Pohlcuje nepríjemné pachy kuchyne a zanecháva riad lesklé

Sanit all MULTI CLEANER čistiaci prípravok - 5 l
9,41 €

Posledný kus za túto cenu!

Multi cleaner – je samoleštiaci bezfosfátový prípravok na umývanie okien, riadu, obkladu, podláh atď. Je jemne parfumovaný nezanecháva šmuhy naopak zanecháva príjemnou ovocnou vôňou.

Sanit SANIT all cleaner cream 670g (500ml)
1,57 €

Veľmi jemný tekutý piesok spája silu čistiaceho prášku s jemnosťou krému. Je šetrný a pritom veľmi účinný. Bez veľkej fyzickej námahy umyje i silne znečistené povrchy. Odstráni usadené nečistoty, pripáleniny, výBorne odmasťuje.

Sanit SANIT all - Interior ROOM 5l rýchla dezinfekcia plôch
30,80 €

Tekutý dezinfekčný bezchlórový prostriedok na okamžité použitie pre rýchlu dezinfekciu plôch, predmetov, povrchov a ťažko prístupných miest postrekom. V domácnostiach, školách a škôlkach, ubytovacích zariadeniach.

Sanit SANIT all AIR dezinfekčný prostriedok 5 l
36 €

SANIT all – AIR – je bezchlórový dezinfekčný roztok špeciálne upravený na okamžité použitie pre rýchlu dezinfekciu plôch, predmetov, povrchov a ťažko prístupných miest fogováním (zahmlievaním). Touto aplikáciou sa dosahuje vysokej kvality dezinfekcie, pri nízkej spotrebe dezinfekčného roztoku.

Sanit Dezinfekčné prostriedok Sanit All Univerzál 500 ml
4,03 €

Dezinfekčný prostriedok Sanit All Univerzál – bezpachový, bezalkoholový a bezchlórový prostriedok určený na rýchlu dezinfekciu akéhokoľvek povrchu a priestoru. Nepoškodzuje žiadne Materiály ako je sklo, drevo, kov, plast, papier, textíliu alebo gumu – je nekorozívny.

Sanit SANIT all Glass 1 L prípravok na sklá, zrkadlá a keramiku
2,88 €

SANIT all Glass 1 L – vysoko účinný prípravok s obsahom čpavku na čistenie skiel, zrkadiel a keramiky, výBorne odstraňuje hmyz z čelných skiel automobilov, možno ho použiť aj na čistenie všetkých vodou umývateľných plôch v domácnostiach a priemysle – sklo, okenné tabule, zrkadlá atď ..

Sanit SANIT all Profi - N, dezinfekcia na podlahu 5 L
51,80 €

SANIT all Profi – N – čistiaci a dezinfekčný prostriedok určený na podlahy Tak i na strojové umývanie, pretože je nepenivý. Na umývanie nesavých povrchov-podlahy, pracovnej plochy. Prostriedok sa vyznačuje dobrou odmasťovacou schopnosťou.

Sanit SANIT all WC gél 5 l
10,50 €

SANIT all WC gél 5 L – kyslý čistiaci prípravok na toaletnej misy, pisoáre a ďalšie sanitárnu keramiku. Účinne odstraňuje hrdzu, vodný a močový kameň, plesne a iné nečistoty. Pôsobí nad aj pod vodnou hladinou. Zanecháva žiarivý lesk a sviežu vôňu.

Sanit SANIT all WC gél 750ml - ocean, modrý
1,73 €

SANIT all WC gel 750ml – kyslý čistiaci prípravok na toaletnej misy, pisoáre a ďalšie sanitárnu keramiku. Účinne odstraňuje hrdzu, vodný a močový kameň, plesne a iné nečistoty. Pôsobí nad aj pod vodnou hladinou. Zanecháva žiarivý lesk a sviežu vôňu.