Sanct Bernhard Selen 200 µg 180 kapslí
12,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Selén je veľmi dôležitý stopový prvok pre správne fungovanie nášho organizmu. Je súčasťou mnohých enzýmov, podporuje rast a zdravie vlasov, nechtov, zabezpečuje správnu funkciu štítnej žľazy a imunitného systému. Navyše znižuje oxidačný stres a ochraňuje tak bunky a spomaľuje starnutie.

Sanct Bernhard Pupalkový olej 200 tablet
10,50 €

Pupalkový olej prispieva k normálnemu stavu pokožky ak hormonálnej rovnováhe. Priaznivo pôsobí tiež na vzhľad a zdravie vlasov a nechtov. .

Sanct Bernhard Stevia 1 000 tabliet
11,70 €

Stévia je prírodné sladidlo vyrobené z listov stévie. Veľmi praktické balenie je vhodné aj na cesty a obsahuje 1000 tabliet, z ktorých každá nahradí jednu kocku cukru. Stévia je vhodná aj pre osoby trpiace cukrovkou a nadváhou. .

Sanct Bernhard Elixir železa 500 ml
11,30 €

Sanct Bernhard Elixir železa znižuje tiež únavu a vyčerpanosť. Niektoré skupiny ľudí sú viac ohrození nedostatkom železa.

Sanct Bernhard Olej z tresčej pečene 200 kapslí
9,50 €

Olej z tresčej pečene má celý rad pozitívnych účinkov na ľudské zdravie. Z minulosti máme olej z tresčej pečene často spojený s nepríjemnou chuťou. Dnes Olej z tresčej pečene je však pripravený v uzavretých kapsliach, a tak vo svojich ústach rozhodne nepocítite nepríjemnú chuť ani zápach.

Sanct Bernhard Slávka jedlá 170 kapslí
14,10 €

Slávka jedlá je bohatá na vápnik, vitamín C, horčík a glykosaminoglykánová (GAG) – kombinácia týchto látok pomáha udržiavať pružnosť kĺbov.

Sanct Bernhard Stevia 600 tabliet
9,30 €

Stévia Sanct Bernhard je prírodné sladidlo vyrobené z listov stévie. Veľmi praktické balenie vhodné aj na cesty obsahuje 600 tabliet a každá z nich nahradí jednu kocku cukru. Stévia je vhodná aj pre osoby trpiace cukrovkou a nadváhou.

Sanct Bernhard Zázvorové bonbony BIO 170 g
4,60 €

Zázvorové cukríky BIO s ostrou korenenou chuťou organicky pestovaného zázvorového koreňa vám spríjemní deň. Zázvor je cenený predovšetkým pre svoju horkú a korenistú chuť a svoje účinky podporujúce správne zažívanie.