Sana Filtrační láhev Sana 600 ml, černá
63,13 €

Filtrační láhev Sana 600 ml

Nerezová filtrační láhev Sana s objemem 600 ml zaručí čistou vodu i mimo domov! Kvalitní filtr s aktivním uhlím je o kapacitě 300 litrů. Díky němu se z kohoutkové vody odstraní řada.

Sana Komerčné odšťavovač Horeca EUJ-909
1 618,76 €

 

Komerčný odšťavovač SANA HORECA EUJ-909 S TECHNOLÓGIOU lisované za studena

Sana Horeca EUJ-909 je prvým komerčným šnekovým odšťavovačom na svete. Pochádza od európskej značky Sana. Tento typ odšťavovača je na.

Sana Domáca pekáreň Basic
230,33 €

CHYTRÁ DOMÁCA PEKÁREŇ SANA SMART BREAD MAKER (ZÁKLADNÁ)

Múdra domáca pekáreň Sana Smart Bread Maker je výsledkom dvadsiatich rokov skúseností s pečením chleba. Vyvinuli sme jedinečnú multifunkčné domácu pekáreň, ktorá je.

Sana BradoLife Sana Odstraňovač stvrdnutej kože/kalusu
19,99 €

Sana Pedi účinne a rýchlo odstraňuje stvrdnutú pokožku z päty, chodidiel a nôh. Je šetrný k pokožke a ani častým používaním nepoškodí vaše nohy. Perfektne sa hodí na ošetrovaný povrch nôh a dostane sa aj na ťažko dostupné miesta.

Sana Sana extra silný sprej na kontrolu zápachu v obuvi
2,99 €

Sana extra silný sprej na kontrolu zápachu v obuvi je špeciálne vyvinutý na deodoráciu, dezinfekciu obuvi s menšou ventiláciou alebo zvýšenou fyzickou záťažou. Pri pravidelnom používaní efektívne znižuje výskyt baktérii a húb, ktoré spôsobujú nepríjemne zápachy.

Sana Filtračná vložka Antibacterial
21,06 €

Filtračná vložka Sana Antibacterial je určená pre filtračné fľašu Sana 600 ml. Filtrácia obsahuje aktívne uhlie z kokosových škrupín. Poréznosti 0,6 –0,8 ㎛. Životnosť je 200 litrov.

Fľaša Sana s antibakteriálnou vložkou.

Sana Sana Púder na nohy
2,99 €

Púder na nohy Sana obsahuje deodoranty, antimykotiká a antibakteriálne prísady. Chráni, deodoruje a udržuje chodidlá v suchu.

Sana BradoLife Sana Mikrominerálne valčeky
9,99 €

Náhradné valčeky sú bezpečné a účinne odstraňujú drsnú, tvrdú, suchú, popraskanú a kalusovú pokožku z chodidiel. Tieto valčeky sú kompatibilné so všetkými modelmi Sana Pedi.

Sana Filtračná vložka Classic
15,79 €

Filtračná vložka Sana Classic je kompatibilný s filtračnou fľašou Sana 600 ml. Obsahuje aktívne uhlie z kokosových škrupín. Životnosť filtračnej vložky je 300 litrov, čo zodpovedá 200 kusom plastových fliaš (1,5.

Sana Sana antiperspiračný sprej na nohy
2,99 €

Sana antiperspiračný sprej na nohy ich chráni pred potením, zápachom, pretože reguluje vylučovanie potu. Jeho časté používanie znižuje opuchy nôh, osviežuje a deodoruje chodidlo po celý deň.

Sana Sana krém na starostlivosť o nohy 3 v 1
2,99 €

Krém na starostlivosť o nohy Sana 3 v 1 je bohatý na rastlinné účinné látky. Odporúča sa na časté používanie. Prísady ako urea a výživná účinná látka, spôsobujú hydratáciu a mäkkosť suchých nôh. Znižuje potenie a deodorizuje.

Sana Sana krém na starostlivosť o nohy pre diabetikov
2,99 €

Sana krém na starostlivosť o nohy bol vyvinutý pre diabetikov. Obsahuje vitamíny (E, B5 provitamín), bylinnú účinnú látku (čajovníkový olej, výťažok z harmančeka a nechtíka lekárskeho), takže ho možno použiť na problémy s rukou a nohou diabetikov.

Sana Sana krém na zmäkčenie chodidla a proti kalusu/stvrdnutiu kože
2,99 €

Krém na zmäkčenie päty a proti kalusu s obsahom byliniek poskytuje účinnú starostlivosť o extra suchú pokožku päty. Obsah urey hydratuje a udržuje jemnú pokožku, pomáha regenerácii pokožky. Pri pravidelnom používaní uzdravuje trhliny a bráni vzniku nových.

Sana Sana sprej na starostlivosť o nohy
2,99 €

Sana sprej na starostlivosť o nohy osviežuje a deodorizuje chodidlo po dlhú dobu. Prírodné zložky éterického oleja zlepšujú cirkuláciu krvi a zlepšujú účinok deodoračného materiálu.Deodorizuje, osviežuje a neutralizuje zápach.