Salvador Dali

Salvador Dali Sea & Sun In Cadaqués - EDT 30 ml

Salvador Dali Sea & Sun In Cadaqués - EDT

10,50 € 0,35 €/ml
Posledný kus za túto cenu!

Dámska vôňa Sea & Sun In Cadaqués je stelesnením príjemného pokojného životného štýlu v dedinke Cadaqués. Tu Dalí spoznal svoju ženu a múzu Galu. Sea & Sun In Cadaqués je toaletná voda pre dlhé horúce letné dni.

Partner: Vivantis
Salvador Dali Eau De Rubylips - EDT 30 ml
9x

Salvador Dali Eau De Rubylips - EDT

10,80 € 0,36 €/ml

Eau De Rubylips značky Salvador Dalí je vôňa bielych kvetov výnimočnej sviežosti a zrelého ovocia, ktoré zvádza na zahryznutie. Dokáže prekvapiť, zaujať aj úplne nadchnúť, rovnako ako umenie Salvadora Dalího.

Partner: Vivantis
Salvador Dali Sun & Roses - EDT 100 ml
1x

Salvador Dali Sun & Roses - EDT

13,10 € 0,13 €/ml

Zákazníkmi veľmi obľúbená a vyhľadávaná značka Salvador Dalí predstavuje ďalšiu zo svojich vôní pre ženy s názvom Sun & Roses. Táto kvetinovo-ovocná vôňa je určená všetkým slečnám a ženám, ktoré tento typ vôní vyhľadávajú – je vhodná na teplé jarné a letné dni. Na trh bola uvedená v roku 2013. .

Partner: Vivantis
Salvador Dali Itisdream - EDT 50 ml

Salvador Dali Itisdream - EDT

17,80 € 0,36 €/ml

Ďalšie vôňou, ktorú značka Salvador Dalí predstavuje verejnosti, je Itisdream – jedná sa o ďalší kvetinovo-ovocnú vôňu, ktorá sa otvára sviežimi ovocnými tónmi, ktoré pozvoľna prechádzajú v kvetinové srdce a v základe vôňu korunuje ambra, pižmo a cédrové drevo.

Partner: Vivantis
Salvador Dali Dali - EDT 30 ml

Salvador Dali Dali - EDT

10,80 € 0,36 €/ml

Salvadro Dalí predstavuje ďalšiu dámsku vôňu, jedná sa o kvetinovo-ovocnú vôňu Dali, ktorá sa otvára sviežimi tónmi mandarínky, bergamotu a kvetu pomarančovníka. V srdci vône sa nachádza jazmín, ruže a magnólie, základ je drevitý s prímesou vanilky a pižma. Na trh bola uvedená v roku 2011.

Partner: Vivantis
Salvador Dali Dali Parfum - EDT 30 ml

Salvador Dali Dali Parfum - EDT

13,30 €
12,10 € 0,40 €/ml

Dali Parfum Eau De Toilette je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Vďaka korenisto-zeleným tónom v úvode, ktoré kontrastujú s bohato zastúpeným kvetinovým srdcom je veľmi intenzívny. Ocenia ju predovšetkým priaznivkyne neprehliadnuteľných a ťažších parfumov. Na trh bola uvedená v roku 1985.

Partner: Vivantis
Salvador Dali Little Kiss Me - toaletná voda s rozprašovačom 50 ml

Salvador Dali Little Kiss Me - toaletná voda s rozprašovačom

16,60 € 0,33 €/ml

Little Kiss Me je ako explózia radosti, farieb a zmyselnosti. Táto vôňa je vhodná na obdobie jari a leta, kedy všetko septembra a prekvitá, kedy po zotmení začínajú párty pod hviezdnou oblohou. Exotický koktail magnólie, vodných tónov a pižma je zmyselnou kombináciou pre veselú a vášnivú ženu.

Partner: Vivantis
Salvador Dali Lovely Kiss - EDT 50 ml

Salvador Dali Lovely Kiss - EDT

12,40 € 0,25 €/ml

Salvador Dalí Lovely Kiss je kvetinovo-ovocná letná vôňa plná sviežosti. Bola vytvorená pre dievčatá a ženy, ktoré majú svoj vlastný štýl a na nič sa nehrajú. S touto romantickou vôňou sa budete cítiť naozaj výnimočne. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2011.

Partner: Vivantis

Surrealistický maliar Salvador Dalí sa preslávil vďaka svojim maľbám o ktorých sa dodnes odborníci sporia či ich stvoril génius alebo šialenec. Vôňe Salvador Dalí sú obľúbené nielen kvôli krásnej vôni, ale aj preto, že každý flakón do ktorého sa plní je umeleckým dielom. V ponuke parfumov Salvador Dalí nájdete parfémy pre ženy aj pre mužov, ktoré vás nadchnú aj prekvapia.