SALUTEM Pharma Bioproteínov 70% GreenPro Natu ral 300 g
13,70 €

Bioproteínov GreenPro obsahuje vysoké množstvo rastlinného proteínu, ktoré dokonale nahradí potrebný príjem bežných proteínov, ale je navyše v biokvalite. Ušetrí čas aj peniaze vďaka jeho rýchlej a jednoduchej príprave! Podporte rast svalovej hmoty s novým bioproteínov GreenPro natural. .

SALUTEM Pharma Bioproteínov 70% GreenPro Vanilka 300 g
13,70 €

Bioproteínov GreenPro obsahuje vysoké množstvo rastlinného proteínu, ktoré dokonale nahradí potrebný príjem bežných proteínov, a je navyše v biokvalite. Bude vám chutiť, ušetrí čas aj peniaze vďaka jeho rýchlej a jednoduchej príprave! Je vhodný aj pre vegánov.

SALUTEM Pharma BioSmoothie GreenPro Detox 300 g
15,70 €

GreenPro Detox obsahuje špeciálnu kombináciu prírodných látok (zelenina, obilniny) so silným detoxikačným účinkom, ktoré sú navyše v biokvalite. Ušetrí čas aj peniaze vďaka jeho rýchlej a jednoduchej príprave! Podporte očistu svojho organizmu s novým BioSmoothie GreenPro detox. .

SALUTEM Pharma Magnézium Chelate 375 mg + B6 10 x 25 ml
9,30 €

Magnézium Chelate 375 mg + B6 je prípravok obsahujúci maximálne vstrebateľnú formu horčíka, navyše s výbornou višňovou príchuťou. Horčík je dôležitý pre normálnu činnosť svalov a spolu s vitamínom B prispieva k normálnemu fungovaniu nervového systému, a znižuje únavu a vyčerpanie.