Sally Hansen Urýchľovač zaschnutí laku Insta Dri (Top Coat) 13,3 ml
3,90 €

Insta Dri Top Coat urýchľuje zaschnutí farebného laku na nechty. Obsiahnuté UV filtre chránia farbu laku pred vyblednutím a žltnutím spôsobenom vonkajším prostredím a vplyvom slnečného žiarenia. Môžete použiť aj medzi lakovaním farebným lakom pre osvieženie farby a dodanie lesku.

Sally Hansen Kliešte na riasy Sexy Lash
5,60 €

Klieštiky na natočenie rias Sexy Curl s vám natočí, zvýrazní riasy po celý deň. Vďaka kovovým uškám sa sila natočenie dobre kontroluje.

Sally Hansen Lak na nechty 3v1 Insta Dri ( Nail Color ) 9,17 ml
5,60 €

Novinka

Jeden ťah štetca, jedna vrstva laku a ste pripravená !! Rýchle schnutie už do 60 sekúnd! Prečo používať veľké množstvo fľaštičiek, keď je bleskurýchla manikúra na dosah? Nové vylepšené zloženie 3 v 1 Sally Hansen Insta-Dri® laku na nechty, obsahujúca tiež podkladovú bázu a krycí lak, v jedinom kroku

Sally Hansen Lak na nechty Color Therapy 14,7 ml
9,30 € 6,40 €

Ošetrujúci a skrášľujúci lak na nechty prinášajúci intenzívnu farebnú terapiu pre nechty, ktoré potom budú zdravé vo vnútri a krásne navonok. Výživný komplex prírodných olejov – acaiový, prvosienkový a arganový – ktoré vyživujú a hydratujú slabé, suché nechty.

Sally Hansen Tónovací krém na nohy (Airbrush Legs Smooth) 118 ml
8,60 €

Dokonalé nohy v jedinom okamihu! Airbrush Legs má ľahko roztierateľnú krémovú textúru, ktorá dokonale splynie s vašou pokožkou a zjednotí jej odtieň. Ľahučké zloženie kryje nedokonalosti ako žilky, pigmentové škvrny a fliačiky. Zanecháva nohy hladké, zamatovo hebké a neodolateľne zvodné.