Sally Hansen Urýchľovač zaschnutí laku Insta Dri (Top Coat) 13,3 ml
4 €

Insta Dri Top Coat urýchľuje zaschnutí farebného laku na nechty. Obsiahnuté UV filtre chránia farbu laku pred vyblednutím a žltnutím spôsobenom vonkajším prostredím a vplyvom slnečného žiarenia. Môžete použiť aj medzi lakovaním farebným lakom pre osvieženie farby a dodanie lesku.

Sally Hansen Lak na nechty 3v1 Insta Dri ( Nail Color ) 9,17 ml-23%
6 € 4,60 €

Jeden ťah štetca, jedna vrstva laku a ste pripravená !! Rýchle schnutie už do 60 sekúnd! Prečo používať veľké množstvo fľaštičiek, keď je bleskurýchla manikúra na dosah? Nové vylepšené zloženie 3 v 1 Sally Hansen Insta-Dri® laku na nechty, obsahujúca tiež podkladovú bázu a krycí lak, v jedinom kroku

Sally Hansen Lak na nechty Color Therapy 14,7 ml-32%
9,70 € 6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Ošetrujúci a skrášľujúci lak na nechty prinášajúci intenzívnu farebnú terapiu pre nechty, ktoré potom budú zdravé vo vnútri a krásne navonok. Výživný komplex prírodných olejov – acaiový, prvosienkový a arganový – ktoré vyživujú a hydratujú slabé, suché nechty.

Sally Hansen Lak na nechty good. kind. pure. 10 ml
9,20 €

Novinka

Celá táto rada produktov na nechty je absolútne plant-based, sa 100% vegánskymi zložením. Nový plant-based štetček je vytvorený tak, aby dokonale korešpondoval so zložením laku. S 22 novými odtieňmi inšpirovanými prírodou a 2 novými produktmi na starostlivosť o nechty ponúka good. kind. pure.

Sally Hansen Tónovací krém na nohy (Airbrush Legs Smooth) 118 ml
9,20 € 7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Dokonalé nohy v jedinom okamihu! Airbrush Legs má ľahko roztierateľnú krémovú textúru, ktorá dokonale splynie s vašou pokožkou a zjednotí jej odtieň. Ľahučké zloženie kryje nedokonalosti ako žilky, pigmentové škvrny a fliačiky. Zanecháva nohy hladké, zamatovo hebké a neodolateľne zvodné.

Sally Hansen Vrchný lak na nechty good. kind. pure. (Top Coat) 11 ml
9,20 €

Novinka

Vrchný lak na nechty z radu good. kind. pure. , ktorá ponúka 100% vegánske laky na nechty. Obsahuje iba tie ingrediencie, ktoré sú dobré pre vaše nechty aa to bez mnohých najškodlivejších chemikálií, ktoré sa bežne používajú v lakoch na nechty.

Sally Hansen Zpevňující lak na nechty good. kind. pure. 11 ml
9,20 €

Novinka

Zpevňující lak z radu good. kind. pure. , ktorá ponúka 100% vegánske laky na nechty. Obsahuje iba tie ingrediencie, ktoré sú dobré pre vaše nechty aa to bez mnohých najškodlivejších chemikálií, ktoré sa bežne používajú v lakoch na nechty.