Saffran Paplón UNIVERSAL, prešívaný biely - 140 x 200 cm
4x

Saffran Paplón UNIVERSAL, prešívaný biely

20,86 €
18,90 €

Paplón UNIVERSAL je najpredávanejším klasickým antialergickým paplónom s kvalitným povrchom z mikrovlákna. Paplón je vhodný na celoročné použitie. Veľkosť: 140 × 200 cm. Materiál: Výplň – 100% Polyester; Povrch – 100% Mikrovlákno. Hustota: 300g/m²

Partner: Saffran
-30%
Saffran Froté prestieradlá 150x200 - béžová

Saffran Prestieradlá 150x200, 400 Gr (6 farieb)

18,76 €
13 €

Froté prestieradlá je vyrobený zo 100% vysoko kvalitnej bavlny. Pri umývaní odolný voči oderu. Ideálne pre SPA centrá, kozmetické salóny, hotely, ubytovne, športové centrá. Froté prestieradlá je najlepšie pre darček vašim blízkym alebo priateľom.

Partner: Saffran

Textilné výrobky svetovej triedy, najlepšie a dostupné. Je to všetko o Saffran!

Spoločnosť sídli v srdci Európy a pôsobí po celom svete. Rozsah celého sortimentu textilu pre hotely a reštaurácie, nemocnice a kliniky, taktiež domov a propagačný sortiment pre reklamné kampane.

Viac ako 10 rokov skúseností a nahromadené vedomosti urobili Saffran odborníkom na textilnom trhu ako aj v oblasti výroby. Spoločnosť je zameraná na najnovšie technológie a trendy, permanentné inovácie, kvalitu manažmentu a služieb.

Cieľom Saffran je priniesť kúsok šťastia a radosti zákazníkom a poskytnúť im konkurenčnú výhodu na trhu.

Základné hodnoty spoločnosti ─ láska, vášeň, starostlivosť, poctivosť a otvorenosť ─ prináša Saffran každému členovi nášho tímu, ako aj zákazníkom, partnerom, spoločnosti, prírode a svetu!