Safety 1st Zábrana Wall Fix Metal, biela
35,30 €

29,41 €

Safety 1st Wall fix Metal je kovová zábrana, ktorou zabezpečíte otvory 62 – 102cm. Táto široká detská brána sa otvára pohodlne oboma smermi. Je ľahko inštalovateľná pomocou jednoduchého mechanizmu.


Safety 1st Sweet Safe

Safety 1st Sweet Safe

Hodnotenie: 5
99,96 €

93,50 €
+ doprava zadarmo

Safety 1st Sweet Safe je autosedačka, ktorá spája výhody prenosnej sedačky pre najmenších a autosedačka, ktorá porastie s dieťaťom, Túto sedačku je možné umiestňovať ako proti smeru jazdy (od narodenia do 10 kg), tak aj po smere jazdy (od 9 do 18 kg) a zaisťuje tak bezpečnosť vášho dieťaťa približne do 4 rokov jeho veku.


Safety 1st Chodítko Bolid
46,32 €
+ doprava zadarmo

Keď dieťatko začína samostatne sedieť, môžete ho usadiť do pohodlného sedadla chodítka Bolid. Chodítko skvele zabaví vaše dieťa, vďaka hraciemu pultíku s interktívnymi hračkami.


Safety 1st Crazy Peps
38,59 €

Kočík Safety 1st Crazy Peps má veselý design s 3D motívmi. Kočík je veľmi ľahký a ľahko sa ovláda. Skvele sa hodí na cestovanie s deťmi, vďaka kompaktnému zloženiu a nízkej váhe. Farebné motívy zaujmú každé dieťatko.


Safety 1st Detská postieľka Calidoo
193,44 €
+ doprava zadarmo

Postieľka Calidoo 2 v 1 je použiteľná buď samostatne v priestore, alebo ju možno pripnúť k rodičovskej posteli. Vďaka 7 výškovým polohám sa prispôsobí veľkej škále postelí.


Safety 1st Essential newborn vanity
15,41 €

Safety 1st Essential Newborn Vanity je praktický hygienický set v cestovnej taštičke, ktorý vám pomôže so základnou starostlivosťou o dieťa.


Safety 1st Organizér

Safety 1st Organizér

Hodnotenie: 5
11,50 €

8,50 €

Safety 1st Organizér na sedadlo nabízí prostor pro ukládání hraček, občerstvení a současně chrání přední sedadlo před znečištěním špinavými botami dětí. Kromě spousty kapes nabízí speciální držák na láhve a klip na dudlík.


Safety 1st Prebaľovací pult Dolphy
193,44 €

Prebaľovací pult Doplhy 2 v 1 vďaka viacúčelovému použitiu poteší každú mamičku. Prebaľovací pult má integrovanú vaničku a kolieska pre jednoduchšie premiestnenie kam potrebujete.


Safety 1st Rainbow
65,62 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Rainbow je ľahký kočík, ktorý ponúka 4 pozície mechanického polohovania chrbtovej opierky. -Pre deti od od 6 mesiacov do 15 kg. Súčasťou kočíka je nákupný kôš a slnečná strieška.


Safety 1st Rozšírenie zábrany Easy Close Metal 14 cm, čierna
9,23 €

Safety 1st Rozšírenie zábrany o 14cm. Vďaka tomuto predĺženiu sa dá Safety 1st zábrana predĺžiť o 14 cm, aby ste ju prispôsobili pre širší priechod. Praktické zaklinenie bez vŕtania alebo skrutkovania v dvernom ráme alebo na stene. Kompatibilný so zábranami Safety 1st Easy Close Metal a Auto Close.


Safety 1st Rozšírenie zábrany Easy Close Metal 7 cm, čierna
5,76 €

Safety 1st Rozšírenie zábrany o 7cm – Vďaka tomuto predĺženiu sa dá Safety 1st zábrana predĺžiť o 7 cm, aby ste ju prispôsobili pre širší priechod Praktické zaklinenie bez vŕtania alebo skrutkovania v dvernom ráme alebo na stene. – Kompatibilné so zábranami Safety 1st Easy Close Metal, Auto Close a Flat Step.


Safety 1st Safe Contact Plus
42,50 €
38,80 €

Safety 1st Safe Contact Plus digitální audio chůvička s dosahem až 300m. Je kompatní a rodičovská jednotka se snadno vejde do kapsy. Nechybí jí ani technologie DECT, která je garancí spolehlivého fungování bez rušení signálu a funkce VOX.


Safety 1st Soft Dreams
49,90 €
+ doprava zadarmo

Safety 1st Soft Dreams je praktická cestovní postýlka určena pro děti od 0 do 36 měsíců. Je skvělou volbou na cesty díky své nízké hmotnosti. Je vysoce stabilní.


Safety 1st Taly 2in1
220,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Kočík Taly 2 v 1 je skvelou kombináciou kočíka a detskej autosedačky. Je vhodný pre deti od narodenia do cca 3,5 rokov. Kočík má robustný rám a vďaka luxusnému odpruženiu sa s ním skvelo manipuluje – hodí sa aj na dlhé prechádzky.


Safety 1st Teamy
200,81 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kočík Teamy pre dvojičky od 6 mesiacov alebo súrodencov. Športový kočík, ktorý pomôže vám aj vašim deťom zvládnuť akýkoľvek terén. Vďaka robustnému rámu a otočným predným kolečkám sa s ním skvelo manipuluje.


Safety 1st Teeny
142,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Teeny je skvelým parťákom na cestovanie, či už lietadlom, autobusom alebo vlakom. Vďaka ultratenkej konštrukcii a kompaktnému zloženiu sa zmestí naozaj všade. Okrem malého rozmeru je Teeny tiež veľmi pohodlný pre vaše dieťatko vďaka polstrovanému sedadlu a polohovateľnej opierke.


Safety 1st Up To Me
115,84 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Up To Me je ľahký kočík vhodný na každodenné používanie. K použitiu od narodenia, vďaka polohe do ľahu – 5 možností nastavenia polôh sedenia.


Safety 1st Urban Trek 2in1
231,75 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Urban Trek 2 v 1 má robustný rám s nastaviteľnou rukoväťou. Vďaka kolesám z materiálu EVA zvládnete akýkoľvek terén. Kočík spoločne s autosedačkou môžete využiť pre bábätko už od narodenia.


Safety 1st Urby
169,94 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Urby je praktickým spoločníkom ako na cesty, nákupy alebo len na prechádzku. Vďaka veľmi nízkej hmotnosti 4,9 kg je s ním ľahká manipulácia a ľahko sa preváža. Urby je na prechádzkach veľmi pohodlný vďaka svojmu polstrovanému sedadlu s niekoľkými polohami opierky chrbta vrátane vodorovnej polohy ľahu pre novorodencov.


Safety 1st WC adaptér white/lime
9,23 €

Komfortné sedátko – ideálne pre deti, ktoré sa samé učia chodiť na záchod. Pomôže malému členovi rodiny prejsť na naozajstný záchod.


Safety 1st Zábrana Dual
54,04 €
+ doprava zadarmo

Zábrana Dual je skvelým pomocníkom pre zaistenie bezpečnosti vašich detí. Ochranná mriež zabráni, aby vaše zvedavé dieťa samostatne skúmalo nebezpečné schody alebo nezabezpečené obývacie miestnosti.


Safety 1st Zábrana Easy Close Metal, čierna
30,87 €

Safety 1st Easy Close Metal je kovová zábrana, ktorú je možné otvárať v oboch smeroch zatiaľ čo dvojitý zaisťovací mechanizmus zvyšuje bezpečnosť. Vďaka vizuálnemu indikátoru Secure Tech budete mať istotu, že je brána správne zatvorené. Jednoduchá inštalácia bez vŕtania. Pre otvory: 73 – 80 cm.


Safety 1st Compa'City-36%

Safety 1st Compa'City

Hodnotenie: 5
141,44 €

89,39 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Safety 1st Compa'City je golfový kočík, ktorý je vďaka svojej nízkej váhe 7,8 kg a kompaktnom rozmere skvelý na cestovanie. Oceníte ho počas slnečných i daždivých dní. Vďaka otočným predným kolieskam sa s ním skvele manipuluje. Pohodlie dieťaťa zaistí odpruženie a nastaviteľná chrbtová opierka. Rodičia ocenia výškovo nastaviteľné rukoväte.


Safety 1st Dvojstupínek Double Step
14,09 €

11,74 €

Safety 1st Dvojstupienok Double Step** v protišmykovej úprave pre väčšiu bezpečnosť. Možno využiť ako sedadlo alebo stupienok, kedy uľahčí deťom prístup k ťažko dostupným miestam. Je ľahký, takže sa deťom dobre prenáša.


Safety 1st Essential booster
19,29 €

16,60 €

Safety 1st Essential Booster je mäkké penové sedadlo so zvýšenou chrbtovou opierkou, vďaka ktorému aj malé deti môžu stolovať s dospelými pri stole. Bezpečnosť zaistí 3-bodový bezpečnostný pás. Vhodné pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov (15 kg).


Safety 1st Essential grooming kit
11,74 €

8,20 €

Safety 1st Essential grooming kit** je praktický hygienický set v cestovnej taštičke, ktorý vám pomôže so základnou starostlivosťou o dieťa. Sada obsahuje nožnice, 5× pilník, klieštiky, hrebienok, kefu a kefku.


Safety 1st Ever Safe

Safety 1st Ever Safe

Hodnotenie: 5
70,62 €
69,10 €
+ doprava zadarmo

Safety 1st Ever Safe je univerzálna autosedačka, ktorá rastie spolu s deťmi. Je určená pre deti 9–36kg, skupiny 1/2/3. Je extrémne ľahká a zvlášť vhodná, keď ju potrebujete často prekladať z jedného auta do druhého.


Safety 1st Flap
54,57 €

38,60 €

Safety 1st Flap je golfový kočík, ktorý je vďaka svojej nízkej váhe 5,6kg a kompaktným rozmerom skvelý na cestovanie. Vďaka otočným predným kolieskam sa s ním skvele manipuluje. Bezpečnosť dieťaťa zaistí 5-bodový bezpečnostný pás.


Safety 1st Full Dreams
82,62 €

73,40 €
+ doprava zadarmo

Safety 1st Full Dreams je praktická cestovná postieľka s polohovacím dnom a prebaľovacím pultom. Praktické sú aj vrecká na čele postieľky, ale na prebaľovacom pulte. Je určená pre deti od 0 do 36 mesiacov. Manipuláciu s postieľkou uľahčia 2 kolieska s brzdou.


Safety 1st Kamino
125,57 €

116 €
+ doprava zadarmo

Safety 1st Kamino chodítko a hopsadlo v jednom, ktoré sa prispôsobí výške a veku dieťaťa. Je určené pre deti od 6 mesiacov. Chodítko možné nastaviť do 3 výškových pozícií, pre väčšie deti možno sedátko odňať. Odnímateľný hrací pult so svetlom a zvukmi.


Safety 1st Keeny

Safety 1st Keeny

Hodnotenie: 5
55,04 €

46,40 €
+ doprava zadarmo

Safety 1st Keen je ultrakompaktná jedálenská stolička, ktorá je idálna pre malé priestory alebo pre cestovanie. V zloženom stave meria len 63 × 62 × 23 cm. Je určená pre deti od 6-tich mesiacov až do 3 rokov (15kg).


Safety 1st Kiwi
98,01 €

88,90 €
+ doprava zadarmo

Safety 1st Kiwi je komfortná jedálenská stolička, ktorá porastie spolu s dieťaťom vďaka možnostiam polohovania sedadla, jedálneho pultu alebo 5-bodového bezpečnostného pásu. Odnímateľnú tácku z jedálneho pultu pre jednoduchú údržbu. Je určená pre deti od 6tich mesiacov až do 3 rokov (15kg).


Safety 1st Koomy
118 €

112,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Safety 1st Koomy je komfortná jedálenská stolička, ktorá porastie spolu s dieťaťom vďaka možnostiam polohovania sedadla, jedálneho pultu alebo 5-bodového bezpečnostného pásu. Odnímateľnú tácku z jedálneho pultu pre jednoduchú údržbu. Je určená pre deti od 6tich mesiacov až do 3 rokov (15kg).


Safety 1st Magnetická poistka
19,28 €
17,67 €

Safety 1st Magnetická poistka zabezpečí skrinky pred zvedavými deťmi. Ľahko sa používa pomocou magnetického uvoľňovacieho kľúča. SecureTech® vizuálny indikátor správneho zamknutia.


Safety 1st Magnetický zámok na skrinky
11,75 €
10,96 €

Safety 1st Magnetická poistka zabezpečí skrinky a zásuvky pred zvedavými deťmi. Ľahko sa používa pomocou magnetického uvoľňovacieho kľúča. SecureTech® vizuálny indikátor správneho zamknutia.


Safety 1st Manga Safe

Safety 1st Manga Safe

Hodnotenie: 4
15,67 €

12,20 €

Safety 1st Mangad Safe je anatomicky podsedák pre deti 15–36kg, skupiny 2/3. Je extrémne ľahký a zvlášť vhodný, keď ho potrebujete často prekladať z jedného auta do druhého. Komfort pri cestovaní zaistí plné polstrovanie a zvýšené opierky rúk.


Safety 1st Nočník Fast & Finished
14,09 €

11,60 €

Safety 1st Nočník Fast & Finished je ergonomický pre dievčatá i chlapcov pri nácviku chodenia na toaletu. Rodičia ocenia vyberateľnú vnútornú časť, ktorá sa vďaka oblým tvarom dobre čistí.


Safety 1st Ochrana sedadla pod autosedačku
15,67 €

12,70 €

Safety 1st Ochrana sedadla pod autosedačku je užitočná pre každého rodiča, ktorý chce svoje auto udržať v čistote a ochrániť ho pred možným poškodením. Je vyrobená z odolného a umývateľného materiálu.


Safety 1st Posteľová zábrana Extra long
35,30 €

31,37 €

Safety 1st Zábrana na posteľ je ideálnou pomôckou pre deti od 18 mesiacov, ktoré začínajú spať v posteli bez bočníc. Zábrana ich chráni pred pádom z postele. Dĺžka zábrany je 150 cm.


Safety 1st Posteľová zábrana Standard
27,44 €

23,52 €

Safety 1st Zábrana na posteľ je ideálnou pomôckou pre deti od 18 mesiacov, ktoré začínajú spať v posteli bez bočníc. Zábrana ich chráni pred pádom z postele. Dĺžka zábrany je 90 cm.


Safety 1st Road Safe

Safety 1st Road Safe

Hodnotenie: 5
49,96 €

40,60 €
+ doprava zadarmo

Safety 1st Road Safe je univerzálna autosedačka, ktorá rastie spolu s deťmi. Je určená pre deti 15–36kg, skupiny 2/3. Je extrémne ľahká a zvlášť vhodná, keď ju potrebujete často prekladať z jedného auta do druhého. Polohovateľná chrbtová opierka zaistí komfort pri cestovaní.


Safety 1st Sedadlo do vane Swivel
25,87 €

22,80 €

Safety 1st Sedadlo do vane Swivel pre príjemnejšie a hravejšie kúpanie vo vani pre batoľatá od 6 do 12 mesiacov/10kg. Ergonomické sedadlo zaistí stabilitu a pevnú oporu dieťaťa. Sedadlo sa otáča v 360°. O zábavu sa postará farebná rotujúca loptička.


Safety 1st Slnečná clona do auta rolovacia, 2ks
11,50 €

8,90 €

Safety 1st Rolovacia slnečná clona do auta je praktická pomôcka pre cestovanie autom. Vďaka prísavkám clona zostáva bezpečne na jednom mieste bez pohybu. Rolovanie je jednoduché, stačí stlačenie jedného tlačidla. Balenie obsahuje 2ks.


Safety 1st Smart Lunch
33,42 €

29,70 €

Safety 1st Smart Lunch je ľahké, polstrované, skladacie a ľahko prenosné sedadlo. Na pripevnenie k stolu s doskou od 2 do 4,5 cm. Vhodné pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov (15 kg).


Safety 1st Step&Go
172,52 €

154,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Safety 1st Step&Go je športový kočík, ktorý pomôže vám i vášmu dieťaťu zvládnuť akýkoľvek terén. Vďaka robustnému rámu a otočným predným kolieskam sa s ním skvele manipuluje. Pohodlie dieťaťa potom zabezpečí flexibilne nastaviteľná chrbtová opierka a mäkké polstrovanie sedačky. Rodičia ocenia ľahké skladanie a rozkladanie pomocou jednoduchého zošliapnutia pedála alebo veľký nákupný košík.


Safety 1st Taly-35%
125,72 €

81,62 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Safety 1st Taly je ideálnym kočíkom na prechádzky, ale aj skvelým pomocníkom na nákupoch, vďaka extra veľkému nákupnému košíku. Vďaka robustnému rámu a otočným predným kolieskam sa s ním skvele manipuluje. Pohodlie dieťaťa potom zabezpečí odpruženie a flexibilne nastaviteľná chrbtová opierka. Rodičia ocenia jednoduché skladanie a rozkladanie jednou rukou.


Safety 1st Zábrana Auto Close, biela
39,22 €

34,12 €

Safety 1st Auto Close je kovová zábrana s automatickým zatváraním, ktorú je možné otvárať v oboch smeroch zatiaľ čo dvojitý zaisťovací mechanizmus zvyšuje bezpečnosť. Vďaka vizuálnemu indikátoru Secure Tech budete mať istotu, že je brána správne zatvorená. Jednoduchá inštalácia bez vŕtania. Pre otvory:
73 – 80 cm.


Safety 1st Zábrana Easy Close Extra Tall, biela
39,22 €
35,30 €

Safety 1st Easy Close Extra Tall Metal je zvýšená kovová zábrana, ktorú je možné otvárať v oboch smeroch zatiaľ čo dvojitý zaisťovací mechanizmus zvyšuje bezpečnosť. Vďaka vizuálnemu indikátoru Secure Tech budete mať istotu, že je brána správne zatvorená. Jednoduchá inštalácia bez vŕtania. Pre otvory: 73 – 80 cm. Výška zábrany 91 cm.