Safari Ltd. Tuba - Dinosaury
14,10 € 13,60 €

Vypravte sa späť za dinosaurami! Lákajú vás praveké zvieratá a chcete ich všetky spoznať a pomenovať? Preskúmajte až dvanásť ručne maľovaných figúrok od Spinosaura po Apatosaura,

Safari Ltd. Tuba - Hmyz

Safari Ltd. Tuba - Hmyz

Hodnotenie: 4,8
14,10 € 13,60 €

Tuba Hmyz obsahuje 14 figúrok rôznych druhov hmyzu. Nájdete tu: húsenicu, šidlo, motýľa, stonožku, kobylku, muchu, lienku, pavúka, škorpióna, švába, včelu, modlivku, mravca.

Safari Ltd. Životný cyklus - Včela
10,90 € 10,60 €

Všetci poznáme poletujúce včielky z kvetu na kvet, ale ako to vyzerá vnútri úľa? Vývojové štádiá včely medonosnej možno skúmať prostredníctvom ručne maľovaných modelov od firmy Safari Ltd. Zázračné premeny od vajíčka, cez larvu a kuklu, až po dospelého jedinca vás úplne uchvátia.

Safari Ltd. Do hlbín (5 ks)
30,90 € 27,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Balíček replík s názvom Do hlbín od firmy Safari Ltd., v ktorom nájdete Delfína, Uškatca kalifornského, Chobotnicu, Kosatku a Žraloka tigrieho, poteší každého milovníka zvierat. Figúrky sú ručne maľované a do detailu prepracované. Figúrky sú vhodné pre deti od 3 rokov.

Safari Ltd. Tuba - Exotické vtáctvo
14,10 € 13,60 €

Zoznámte sa s tými najkrajšími exotickými vtákmi našej planéty! Celkom desať nádherne maľovaných figúrok, ktoré môžu skvelo doplniť detskú hru. Detailne spracované figúrky možno použiť ako výučbovú pomôcku.

Safari Ltd. Tuba - Safari

Safari Ltd. Tuba - Safari

Hodnotenie: 4,4
14,10 € 13,60 €

Vypravte sa na dobrodružnú cestu po safari! Ale pozor, nečakajte prítulné domáce zvieratká. V safari sa potuluje divá zver. Dvanásť figúrok skvele doplní detskú hru alebo uživí vyučovanie.

Safari Ltd. Tuba - Veľryby a delfíny
14,10 € 13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Preskúmajte podmorský svet! V hlbinách sa skrývajú tie najzaujímavejšie tvory. Balenie obsahuje celkom jedenásť figúrok rôznych podmorských živočíchov od beluhy po vorvaňa.

Safari Ltd. Slnečná sústava
10,50 € 10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Hračky vďaka ktorým už deti od štyroch rokov môžu získať vedomosti o vesmíre. Žijeme na planéte Zem a okolo nás sú aj ďalšie planéty, ktoré tiež obiehajú okolo slnka. Jednoduchá pomôcka s ktorou si deti rozšíria obzory.

Safari Ltd. Životný cyklus - Lienka
10,90 € 10,60 €

Sada štyroch modelov znázorňuje hlavné štádia vývoja chrobáka lienky – ľudovo nazývaného lienka. Jej životný cyklus predstavujú vajíčka, larva, kukla a dospelý jedinec. Sledovanie očarujúcej premeny na replikách rešpektujúcich tvary, farby i pomery veľkostí podporuje záujem o poznávanie a učenie, to všetko zábavnou a nenásilnou formou.

Safari Ltd. Životný cyklus - Motýľ
10,90 € 10,60 €

Sada štyroch modelov predstavuje hlavné štádia vývoja motýľa monarchu sťahovavého od vajíčok po dospelého jedinca. Motýľ prechádza jedným z najviac fascinujúcich vývojových cyklov v prírode. Sada približujúce tvary, farby i pomery veľkostí vajíčok, húsenice, kukly a dospelého jedinca, podporí záujem o poznávanie a zábavné učenie.

Safari Ltd. Tuba - mláďatá z Farmy
14,10 € 13,60 €

Už ste niekedy boli na farme? Spoznajte z blízka mláďatá zvierat, ktoré tam môžete stretnúť. Celkom dvanásť ručne maľovaných figúrok môže pekne doplniť hru na farmára alebo poslúžiť ako výuková pomôcka.

Safari Ltd. Tuba - Staroveký Egypt
15,50 € 13,40 €

Novinka

Kolekcia Safari Ltd® TOOBS® predstavuje súbor ručne maľovaných miniatúrnych replík, vyrobených so starostlivosťou a dôrazom na ich vernosť a presnosť detailov. História predsa môže byť aj zábava plná príbehov.

Safari Ltd. Tuba - Veľké jazerá
15,50 € 13,60 €

Novinka

V tejto tube nájdete celkom 10 presných miniatúr predstavujúcich rozmanitú faunu v oblasti Veľkých jazier. Veľké jazerá (Horeš Hurónske, Michiganské, Erijské a Ontárijské), ktoré patria medzi najznámejšie vodné útvary v Severnej Amerike, sú domovom 3500 druhov rastlín a zvierat.

Safari Ltd. Tuba - Významné miesta sveta
15,50 € 13,40 €

Novinka

Tuba Významné miesta sveta obsahuje 7 replík najznámejších svetových stavieb. Prepracovanosť detailov a charakteristických rysov jednotlivých replík umožní deťom detailne sa zoznámiť so svetovými dominantami, ktoré zvyčajne poznajú len z obrázkov.

Safari Ltd. Tuba - Primáty a Opice
14,10 € 13,60 €

Celkom dvanásť primátov a opíc ktorý sa skrývajú v tube Safari Ltd. Vypravte sa do ríše primátov a opíc a spoznajte jednotlivé druhy. Viete aký je rozdiel medzi orangutánom a mandrilou?

Safari Ltd. Tuba - Na statku
15,50 € 13,60 €

Novinka

Boli ste niekedy na statku? Spoznajte zblízka všetkych jeho zvieracích obyvateľov. Celkom dvanásť ručne maľovaných figúrok ktoré krásne doplnia detskú hru alebo oživia vyučovanie.

Safari Ltd. Tuba - Hudobné nástroje
14,10 € 13,60 €

Tuba Hudobné nástroje obsahuje 8 modelov hudobných nástrojov. Pri hre s nimi si dieťa ľahko osvojí slovnú zásobu. Spoločne môžete pomenovávať nielen jednotlivé nástroje, ale aj ich časti napríklad husle – telo, hmatník, kolíky, šnek, efové výrezy atď.

Safari Ltd. Tuba - Mäsožravé dinosaury
15,50 € 12,80 €

Novinka

Kolekcia Safari Ltd® TOOBS® predstavuje súbor ručne maľovaných miniatúrnych replík zvierat, vyrobených so starostlivosťou a dôrazom na ich vernosť a presnosť detailov, čo deťom umožní lepšie rozpoznať znaky zvierat. Názvy živočíchov v angličtine nájdete zvyčajne na bruchu figúrky.

Safari Ltd. Veľryby v tube
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľryby mix v tube z dielne značky Safari obsahuje ručne maľovanú kolekciu zvieracích miniatúr v muzeálnej kvalite a počte 10 kusov. Figúrky realistickým spôsobom zobrazujú skutočné druhy veľrýb, hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť. Sú

Safari Ltd. Zvieratá zo ZOO (5 ks)
43,90 € 42,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Balíček zvieratiek zo ZOO od firmy Safari Ltd., v ktorom nájdete Hrocha, Žirafu sieťovanú, Slona afrického, Zebru a Gorilu nížinnú, poteší každého milovníka zvierat. Figúrky sú ručne maľované a do detailu prepracované. Figúrky sú vhodné pre deti od 3 rokov.

Safari Ltd. Drak Strážca
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Realistické figúrky mýtických bytostí Safari sú jedinečným prienikom medzi svetom fantázie a skutočnosti. Drak Strážca je jedným z nich. Odporúčame ho ako vhondý darček pre chlapcov, či už na hranie, alebo do serióznej zbierky. Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľ

Safari Ltd. Tuba - mláďatá zo ZOO
14,10 € 13,60 €

Vypravte sa do ZOO a zoznámte sa s jej najmladšími obyvateľmi. Celkom jedenásť nádherne maľovaných figúrok, ktoré môžu skvele doplniť hru na ZOO. Detailne spracované figúrky možno použiť ako výučbovú pomôcku.

Safari Ltd. Tuba - Motýle
14,10 € 13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Zoznámte sa s najkrajšími motýlmi našej planéty! Motýle tvoria druhý najväčší rad hmyzu, hneď po chrobákoch. Typickým znakom motýľov sú dva páry vzdušnicami sa pretkaných krídel. Využite krásne maľované motýle na hranie či výučbe.

Safari Ltd. Tuba - Na oblohe
15,50 € 13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada ručne maľovaných modelov ľahko naučí dieťa rozoznávať a pomenovávať všetkých 12 vzdušných dopravných prostriedkov od tryskového lietadla cez teplovzdušný balón, či vzducholoď, nechýba ani parašutista. Okrem toho sú to skrátka kvalitné modely pre voľnú fantazijnú hru.

Safari Ltd. Drak ohňový
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Realistické figúrky mýtických bytostí Safari sú jedinečným prienikom medzi svetom fantázie a skutočnosti. Tento drak chrliaci oheň z papule je jedným z nich.  Odporúčame ho ako vhondý darček pre chlapcov, buď na hranie, alebo do serióznej zbierky. Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárn

Safari Ltd. Keporkak

Safari Ltd. Keporkak

Hodnotenie: 5
10,50 € 10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný keporkak pláva oceánom. Ste pripravení na skok? Rovnako ako ostatné figúrky od firmy Safari Ltd. je aj táto profesionálne tvarovaná a ručne maľovaná. Všetko detailne propracované.

Safari Ltd. Tuba - Indiáni
14,10 € 13,60 €

Tuba Indiáni obsahuje 12 figúrok inšpirovaných severoamerickým indiánskym kmeňom Powhatan, z ktorého pochádzala aj známa Pocahontas. Ručne maľované figúrky v živých farbách a prepracované do nádherných detailov sú skvelé nielen k voľnej hre na Indiánov. Skvele doplní rozprávanie o americkej histórii, domorodých kmeňoch či dobyvateľských cestách počínajúcich výpravami Krištofa Kolumba.

Safari Ltd. Tuba - Kvety
15,50 € 13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

V tejto sade nájdete osem modelov kvetov z celého sveta. Ručne maľované figúrky vyvedené v detailoch môže dieťa podrobne preskúmať a ľahko tak dokáže rozoznať ich typické znaky. Pridajte plastelínu alebo kinetický piesok a dieťa môže kvety aranžovať alebo sadiť.

Safari Ltd. Tuba - Na farme
14,10 € 13,60 €

Už ste niekedy boli na farme? Spoznajte z blízka mláďatá zvierat, ktoré tam môžete stretnúť. Celkom jedenásť ručne maľovaných figúrok a príslušenstvo môže pekne doplniť hru na farmára alebo poslúžiť ako výuková pomôcka.

Safari Ltd. Tuba - Život na púšti
14,10 € 13,60 €

Tuba Život na púšti je úžasným prostredníkom k poznaniu púštneho prostredia. Sada obsahuje 11 figúrok. Detailne spracované a ručne maľované figúrky môžu poslúžiť ako skvelá učebná pomôcka pre priblíženie púštneho prostredia, alebo si deti môžu rozšíriť svoju zbierku zvieratiek o ďalšie živočíšne druhy.

Safari Ltd. Životný cyklus - Kurča
10,90 € 10,60 €

Všetci vieme, že sliepky znášajú vajíčka, ale ako sa z týchto vajíčok stanú sliepky? Štyri štádia životného cyklu sliepky vás touto premenou prevedú, od vajíčka, cez kurča liahnúce sa zo škrupiny až po dospelého jedinca. Objavujte a skúmajte so svojimi deťmi takmer zázračné premeny prírody prostredníctvom realistických miniatúr z kolekcie Safariology Životné cykly.

Safari Ltd. Životný cyklus - Morská korytnačka
10,90 € 10,60 €

Všetci poznáme dokumenty o tom, ako sa malé korytnačky po svojom vyliahnutí ponáhľajú do mora, stihli ste si ich v tej rýchlosti niekedy poriadne prezrieť? To vám umožnia vývojové štádiá morskej korytnačky, ktorá sa dá skúmať prostredníctvom ručne maľovaných, detailne spracovaných modelov. Zázračné premeny od vajíčka, liahnutia a mláďata až po dospelého jedinca vás úplne uchváti.

Safari Ltd. Biely žrebec
11,90 €

Ručne maľovaná miniatúra tohto krásneho bieleho žrebca z dielne značky Safari poteší nejedného malého zberateľa. Je vhodným darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Pôsobí realisticky, je vyrobený z plastu bez obsahu BPA či iných toxických látok. Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populár

Safari Ltd. Dinosaury (5 ks)
54,90 € 48 €

Posledný kus za túto cenu!

Balíček replík dinosaurov od firmy Safari Ltd., v ktorom nájdete Brachiosaura, Tyranosaura Rexa, Tapejara, Stegosaura a Triceratopsa, poteší každého milovníka zvierat. Figúrky sú ručne maľované a do detailu prepracované. Figúrky sú vhodné pre deti od 3 rokov.

Safari Ltd. Dračie mláďa zelené
17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Realistické figúrky mýtických bytostí Safari sú jedinečným prienikom medzi svetom fantázie a skutočnosti. Toto roztomilé bábätko draka lásky je jedným z nich. Je ešte malé, potrebuje sa preto túliť k svojej dračej mame. Odporúčame ho ako vhodný darček tak pre chlapcov, ako i dievčatá, buď na hrani

Safari Ltd. Drak lásky bábätko 6 cm
12,90 €

Realistické figúrky mýtických bytostí Safari sú jedinečným prienikom medzi svetom fantázie a skutočnosti. Toto roztomilé bábätko draka lásky je jedným z nich. Je ešte malé, potrebuje sa preto túliť k svojej dračej mame, zmestí sa presne do jej náruče. Skúsite mu ju nájsť? Odporúčame ho ako vhodný

Safari Ltd. Drak lásky mama 15 cm
22,90 €

Ružová dračica lásky čaká na svoje mláďatko, zatiaľ sa však veľmi rada pohrá aj s deťmi.  Pre túto miniatúru z dielne značky Safari je typické realistické zobrazenie, ručne maľované detaily v odtieňoch ružovej a striebornej a ochranársky a pokojný výraz v tvári. Poteší nejedného malého zberateľa,

Safari Ltd. Drak so šperkami
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pre túto miniatúru draka z dielne značky Safari je typické realistické zobrazenie, ručne maľované detaily v odtieňoch fialovej a výraz, ktorý skôr baví, ako budí rešpekt. Tetno drak sa totiž zjavne rád parádi, je ovešaný šperkami a v ruke drží zdobené zrkadielko, do ktorého hľadí! Zaručene však ide

Safari Ltd. Drak šťastia mláďatko
11,90 €

Pre túto miniatúru dračieho mláďatka z dielne značky Safari je typické realistické zobrazenie, ručne maľované detaily v odtieňoch bielej a zlatej a spokojný úsmev na tvári. Poteší nejedného malého zberateľa, lebo mu pohľad naň vždy vyčarí úsmev na tvári! Odporúčame ako vhodný darček tak pre chlapco

Safari Ltd. Dvojhlavý drak
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pre túto miniatúru dvojhlavého draka z dielne značky Safari je typické realistické zobrazenie a ručne maľované detaily v odtieňoch žltej, oranžovej, červenej a fialovej. Zaručene ide o zaujímavý kúsok do zbierky mladšieho či staršieho zberateľa. Odporúčame ako darček pre chlapcov. Plastové a gumen

Americká značka Safari prináša realistické gumené modely zvieratiek do domácností s deťmi už od roku 1982. Prostredníctvom hry chce deťom ukázať, akú významnú rolu hrá príroda a jej ochrana v našich životoch. Každý z modelov zvierat, ktorý sa vám dostane do ruky je ručne vyrobený, náučný, udržateľný a bezpečný. Veď trvalá udržateľnosť a úcta k prírode už vychádza z princípov tejto – pôvodne rodinnej – značky.

Americká značka Safari prináša realistické gumené modely zvieratiek do domácností s deťmi už od roku 1982. Prostredníctvom hry chce deťom ukázať, akú významnú rolu hrá príroda a jej ochrana v našich životoch. Každý z modelov zvierat, ktorý sa vám dostane do ruky je ručne vyrobený, náučný, udržateľný a bezpečný. Veď trvalá udržateľnosť a úcta k prírode už vychádza z princípov tejto – pôvodne rodinnej – značky.