Safari Ltd. Tuba - Exotické vtáctvo
11,96 €
11,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Zoznámte sa s tými najkrajšími exotickými vtákmi našej planéty! Celkom desať nádherne maľovaných figúrok, ktoré môžu skvelo doplniť detskú hru. Detailne spracované figúrky možno použiť ako výučbovú pomôcku.


Safari Ltd. Vývoj človeka
11,96 €

10,40 €

Najjednoduchší spôsob ako deťom vysvetliť veci okolo nás je názorný. Vývoj človeka v piatich fázach deti môžu podrobne skúmať na figúrkach od Safari Ltd. Všetky figúrky sú ručne maľované!


Safari Ltd. Hady a jaštery (5 ks)
51,76 €

46,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Balíček replík s názvom Hady a jaštery od firmy Safari Ltd., v ktorom nájdete Korálovky pruhovanú, Ropuštníka trnohlavého, agamy fúzatou, užovka zelenú a Leguána zeleného, Poteší každého milovníka zvierat. Figúrky sú ručne maľované a do detailu prepracované. Figúrky sú vhodné pre deti od 3 rokov.


Safari Ltd. Keporkak
9,96 €
9,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný keporkak pláva oceánom. Ste pripravení na skok? Rovnako ako ostatné figúrky od firmy Safari Ltd. je aj táto profesionálne tvarovaná a ručne maľovaná. Všetko detailne propracované.


Safari Ltd. Manta obrovská
11,07 €

8,70 €

Seznamte se s mantou. Manta obrovská, či rejnok manta, je mořská paryba z čeledi mantovitých, pro kterou je typický pohyb připomínající ptačí let. Jedná se o největší druh rejnoků, blízkých příbuzných žraloků.


Safari Ltd. Maskovaný ďalekohľad so svetlom a kompasom
19,96 €
19,20 €

Skvelý pomocník pre malých dobrodruhov! Binokulárny ďalekohľad od firmy Safari Ltd. v maskovanom sfarbení je navyše obohatený o svetlo, takže ho môžete používať aj v tme. V hornej strane ďalekohľadu je zasadený kompas, ktorý vám pomáha orientovať sa v prírode. Pre priblíženie zorného poľa možno použiť na tento účel zabudované koliesko.


Safari Ltd. Mláďa králika východoamerického
9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Figúrka mláďaťa divokého králika so zvedavými uškami v prikrčenej polohe. Rovnako ako ostatné figúrky od firmy Safari Ltd. je aj táto profesionálne tvarovaná a ručne maľovaná. Všetko detailne prepracované. Tento druh žije nočným spôsobom života, je to výrazne teritoriálne zviera. Nevyhrabáva nory, skrýva sa v húštinách alebo plytkých vodách. V zime dokáže prežívať aj pod snehom. Živí sa výhradne rastlinnou potravou, spása predovšetkým lipnicu lúčnu. Vyhľadáva otvorené krajiny, v hlbokých lesoch sa nevyskytuje. A ako figúrku ho môžete mať aj doma.


Safari Ltd. Obri oceánov (3 ks)
28,80 €
26 €

Posledný kus za túto cenu!

Balíček Obri oceánov od firmy Safari Ltd., v ktorom nájdete Veľrybu grónsku, Keporkaka a Vráskavca obrovského, poteší každého milovníka zvierat. Figúrky sú ručne maľované a do detailu prepracované. Figúrky sú vhodné pre deti od 3 rokov.


Safari Ltd. Slnečná sústava
10,10 €

Hračky vďaka ktorým už deti od štyroch rokov môžu získať vedomosti o vesmíre. Žijeme na planéte Zem a okolo nás sú aj ďalšie planéty, ktoré tiež obiehajú okolo slnka. Jednoduchá pomôcka s ktorou si deti rozšíria obzory.


Safari Ltd. Tuba - Arktída
11,96 €
11,20 €

Spoznajte Arktídu zblízka! Ľadová krajina nie je tak prázdna ako sa prvý pohľad zdá. Aj keď je tam ukrutná zima žijú tu zvieratká. Viete aké? Krásne figúrky možno využiť na hranie i k výučbe.


Safari Ltd. Tuba - Divoký západ
11,96 €
11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Tuba Divoký západ obsahuje 10 replík o veľkosti 4–7,5 cm. Figúrky z tuby sú výborným pomocníkom nielen pri výučbových aktivitách zameraných na históriu Ameriky pre tých, ktorí sa neuspokoja len so suchým textom v učebniciach. História predsa môže byť aj zábava plná príbehov.


Safari Ltd. Tuba - Hmyz

Safari Ltd. Tuba - Hmyz

Hodnotenie: 4,5
11,96 €
11,10 €

Tuba Hmyz obsahuje 14 figúrok rôznych druhov hmyzu. Nájdete tu: húsenicu, šidlo, motýľa, stonožku, kobylku, muchu, lienku, pavúka, škorpióna, švába, včelu, modlivku, mravca.


Safari Ltd. Tuba - Hudobné nástroje
11,96 €
10,80 €

Tuba Hudobné nástroje obsahuje 8 modelov hudobných nástrojov. Pri hre s nimi si dieťa ľahko osvojí slovnú zásobu. Spoločne môžete pomenovávať nielen jednotlivé nástroje, ale aj ich časti napríklad husle – telo, hmatník, kolíky, šnek, efové výrezy atď.


Safari Ltd. Tuba - jedovaté zvieratá
11,96 €
11,20 €

Zoznámte sa s tými najjedovatejším tvormi našej planéty! Balenie obsahuje celkom deväť figúrok nebezpečných zvierat. Skvelá výuková hra pre deti od troch rokov. Spoznajte prírodu okolo seba.


Safari Ltd. Tuba - Ľudské orgány
11,96 €
11,20 €

Tuba Ľudské orgány, ktorá je výbornou vzdelávacie pomôckou! Pomôže deťom lepšie spoznať vzhľad a tvar jednotlivých ľudských orgánov. Sada obsahuje: mozog, srdce, žalúdok, obličky, pečeň, pľúca, tenké a hrubé črevo. Dokážete priradiť na telo správne miesto, kde sa orgán nachádza?


Safari Ltd. Tuba - mláďatá z Farmy
10,70 €

Už ste niekedy boli na farme? Spoznajte z blízka mláďatá zvierat, ktoré tam môžete stretnúť. Celkom dvanásť ručne maľovaných figúrok môže pekne doplniť hru na farmára alebo poslúžiť ako výuková pomôcka.


Safari Ltd. Tuba - mláďatá zo ZOO
11,96 €
11,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Vypravte sa do ZOO a zoznámte sa s jej najmladšími obyvateľmi. Celkom jedenásť nádherne maľovaných figúrok, ktoré môžu skvele doplniť hru na ZOO. Detailne spracované figúrky možno použiť ako výučbovú pomôcku.


Safari Ltd. Tuba - Na farme
11,96 €

10,40 €

Už ste niekedy boli na farme? Spoznajte z blízka mláďatá zvierat, ktoré tam môžete stretnúť. Celkom jedenásť ručne maľovaných figúrok a príslušenstvo môže pekne doplniť hru na farmára alebo poslúžiť ako výuková pomôcka.


Safari Ltd. Tuba - Prehistorický život
11,96 €
11,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Tuba Prehistorický život obsahuje 12 figúrok z obdobia doby ľadovej o veľkosti 4–7,5 cm. Figúrky z tuby sú výborným pomocníkom pri vzdelávacích aktivitách zameraných na prehistorický život a evolúciu pre tých, ktorí sa neuspokoja len so suchým textom a obrázkami v učebniciach.


Safari Ltd. Tuba - Safari

Safari Ltd. Tuba - Safari

Hodnotenie: 4,5
11,96 €
11,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Vypravte sa na dobrodružnú cestu po safari! Ale pozor, nečakajte prítulné domáce zvieratká. V safari sa potuluje divá zver. Dvanásť figúrok skvele doplní detskú hru alebo uživí vyučovanie.


Safari Ltd. Tuba - Veľryby a delfíny
11,96 €
10,80 €

Preskúmajte podmorský svet! V hlbinách sa skrývajú tie najzaujímavejšie tvory. Balenie obsahuje celkom jedenásť figúrok rôznych podmorských živočíchov od beluhy po vorvaňa.


Safari Ltd. Tuba - Krajina protinožcov
11,96 €
10,80 €

Vypravte sa na dobrodružnú cestu po Austrálii! * Vezmite sprievodcu** a spoznajte tieto exotické zvieratá, ktoré u nás v prírode nestretnete. Už viete aký je rozdiel medzi vombatou a koalou?


Safari Ltd. Tuba - Život na púšti
11,96 €
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Tuba Život na púšti je úžasným prostredníkom k poznaniu púštneho prostredia. Sada obsahuje 11 figúrok. Detailne spracované a ručne maľované figúrky môžu poslúžiť ako skvelá učebná pomôcka pre priblíženie púštneho prostredia, alebo si deti môžu rozšíriť svoju zbierku zvieratiek o ďalšie živočíšne druhy.


Safari Ltd. Tuba - Život v pralese
11,96 €

10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Tuba Život v pralese obsahuje detailne spracované figúrky, ktoré sú ručne maľované. V sade nájdete: papagája druhu Ara, listovnice červenooké, žabku z čeľade pralesničkovitej, psohlavca zeleného, mravčiara, chápana, tapíra a figúrku človeka putujúceho pralesom.


Safari Ltd. Vietnamské prasiatko
9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Vietnamské prasiatka sú už dlho obľúbené medzi drobnými chovateľmi. Sú nenáročné, odolné proti chorobám, ich chov a odchov nie je drahý. Vzhľadom na ich všeobecnú vytrvalosť a všežravej stravy sú ideálne hospodárske zvieratá. Pasú sa na záhrade a niekedy ju aj strážia! A ako figúrku ho môžete mať aj doma.


Safari Ltd. Vtáky (5 ks)
24,13 €
22,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Balíček replík vtákov od firmy Safari Ltd., v ktorom nájdete Tukana krátkozobého, Sovu pálenú, Plameniaka, Pelikána severoamerického a Páva, poteší každého milovníka zvierat. Figúrky sú ručne maľované a do detailu prepracované. Figúrky sú vhodné pre deti od 3 rokov.