Safari Ltd. Tuba - Exotické vtáctvo
14,10 € 13,70 €

Zoznámte sa s tými najkrajšími exotickými vtákmi našej planéty! Celkom desať nádherne maľovaných figúrok, ktoré môžu skvelo doplniť detskú hru. Detailne spracované figúrky možno použiť ako výučbovú pomôcku.

Safari Ltd. Vývoj človeka
12,60 €

Najjednoduchší spôsob ako deťom vysvetliť veci okolo nás je názorný. Vývoj človeka v piatich fázach deti môžu podrobne skúmať na figúrkach od Safari Ltd. Všetky figúrky sú ručne maľované!

Safari Ltd. Tuba - Dinosaury
14,10 € 13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Vypravte sa späť za dinosaurami! Lákajú vás praveké zvieratá a chcete ich všetky spoznať a pomenovať? Preskúmajte až dvanásť ručne maľovaných figúrok od Spinosaura po Apatosaura,

Safari Ltd. Tuba - Domáce zvieratá
14,10 € 13,70 €

Aké poznáte domácich miláčikov? Spoznajte z blízka zvieratká, ktoré ľudia chovajú doma. Celkom dvanásť ručne maľovaných figúrok môže pekne doplniť hru na farmára alebo poslúžiť ako výuková pomôcka.

Safari Ltd. Tuba - Safari

Safari Ltd. Tuba - Safari

Hodnotenie: 4,6
14,10 € 13,70 €

Vypravte sa na dobrodružnú cestu po safari! Ale pozor, nečakajte prítulné domáce zvieratká. V safari sa potuluje divá zver. Dvanásť figúrok skvele doplní detskú hru alebo uživí vyučovanie.

Safari Ltd. Tuba - Hmyz

Safari Ltd. Tuba - Hmyz

Hodnotenie: 4,7
14,10 € 13,70 €

Tuba Hmyz obsahuje 14 figúrok rôznych druhov hmyzu. Nájdete tu: húsenicu, šidlo, motýľa, stonožku, kobylku, muchu, lienku, pavúka, škorpióna, švába, včelu, modlivku, mravca.

Safari Ltd. Tuba - Pacifik
14,10 € 13,70 €

Tichý oceán je najväčším a najhlbším zo všetkých svetových oceánov. Zahŕňa takmer 64 miliónov štvorcových kilometrov, čo je takmer tretina celého zemského povrchu. Je to domov pre tisíce druhov morských živočíchov, plazov, rýb, vtákov, cicavcov a bezstavovcov živočíchov. Táto sada ručne maľovaných postáv zahŕňa rôzne druhy zvierat, ktoré sa nachádza v Tichom oceáne.

Safari Ltd. Tuba - Na farme

Safari Ltd. Tuba - Na farme

Hodnotenie: 4,4
14,10 € 13,70 €

Už ste niekedy boli na farme? Spoznajte z blízka mláďatá zvierat, ktoré tam môžete stretnúť. Celkom jedenásť ručne maľovaných figúrok a príslušenstvo môže pekne doplniť hru na farmára alebo poslúžiť ako výuková pomôcka.

Safari Ltd. Tuba - Zvieratá Severnej Ameriky
14,10 € 13,70 €

Vydajte sa na výlet po severnej Amerike! Viete aké zvieratá tam na vás čakajú? Celkom dvanásť ručne maľovaných figúrok môže pekne doplniť hru na farmára alebo poslúžiť ako výuková pomôcka.

Safari Ltd. Hippocampus

Safari Ltd. Hippocampus

Hodnotenie: 4,8
15,10 € 14,90 €

Hippocampus je mýtické zviera, ktorého telo je spodnou časťou ryba a hornou časťou kôň. Ďalšími jeho názvami sú Merhorse alebo Morský kôň, avšak nejde tu o živé zviera. Hippocampus pochádza z fenických mýtov. Úzko súvisí s ďalším mýtickým stvorením Capricorn (pol tela koza, pol tela ryba), ktorý ako Kozorožec je jedným zo znamení Zverokruhu. A ako figúrku ho môžete mať aj doma.

Safari Ltd. Tuba - Vtáky
14,10 € 13,70 €

Vydajte sa na pozorovanie vtákov! Viete aké operence môžete čakať na vlastnom dvore, keď budete potichu? Celkom sedem ručne maľovaných figúrok môže pekne doplniť akúkoľvek hru alebo poslúžiť ako výuková pomôcka.

Safari Ltd. Tuba - Krajina protinožcov
14,10 € 13,70 €

Vypravte sa na dobrodružnú cestu po Austrálii! * Vezmite sprievodcu** a spoznajte tieto exotické zvieratá, ktoré u nás v prírode nestretnete. Už viete aký je rozdiel medzi vombatou a koalou?

Safari Ltd. Životný cyklus - Motýľ
10,90 € 10,70 €

Sada štyroch modelov predstavuje hlavné štádia vývoja motýľa monarchu sťahovavého od vajíčok po dospelého jedinca. Motýľ prechádza jedným z najviac fascinujúcich vývojových cyklov v prírode. Sada približujúce tvary, farby i pomery veľkostí vajíčok, húsenice, kukly a dospelého jedinca, podporí záujem o poznávanie a zábavné učenie.

Safari Ltd. Tuba - Arktída

Safari Ltd. Tuba - Arktída

Hodnotenie: 4,5
14,10 € 13,70 €

Spoznajte Arktídu zblízka! Ľadová krajina nie je tak prázdna ako sa prvý pohľad zdá. Aj keď je tam ukrutná zima žijú tu zvieratká. Viete aké? Krásne figúrky možno využiť na hranie i k výučbe.

Safari Ltd. Tuba - Psy

Safari Ltd. Tuba - Psy

Hodnotenie: 4,4
14,10 € 13,70 €

Kto by nemal rád psíkov? Spoznajte z blízka rôzne psie plemená. Celkom jedenásť ručne maľovaných figúrok môže pekne doplniť hru na farmára alebo poslúžiť ako výuková pomôcka.

Safari Ltd. Tuba - Veľryby a delfíny
14,10 € 13,70 €

Preskúmajte podmorský svet! V hlbinách sa skrývajú tie najzaujímavejšie tvory. Balenie obsahuje celkom jedenásť figúrok rôznych podmorských živočíchov od beluhy po vorvaňa.

Safari Ltd. Tuba - Veľké jazerá
15,50 € 14,10 €

V tejto tube nájdete celkom 10 presných miniatúr predstavujúcich rozmanitú faunu v oblasti Veľkých jazier. Veľké jazerá (Horeš Hurónske, Michiganské, Erijské a Ontárijské), ktoré patria medzi najznámejšie vodné útvary v Severnej Amerike, sú domovom 3500 druhov rastlín a zvierat.

Safari Ltd. Tuba - Oceán
15,50 € 13,70 €

Preskúmajte hlbiny oceánu čo sa v ňom ukrýva. Tajomné živočíchy čo žijú pod vodou. Poznáte ich všetky? Rozviňte hru vášho dieťaťa alebo figúrkami okoreňte vyučovanie.

Safari Ltd. Tuba - Kvety

Safari Ltd. Tuba - Kvety

Hodnotenie: 5
15,50 € 13,90 €

V tejto sade nájdete osem modelov kvetov z celého sveta. Ručne maľované figúrky vyvedené v detailoch môže dieťa podrobne preskúmať a ľahko tak dokáže rozoznať ich typické znaky. Pridajte plastelínu alebo kinetický piesok a dieťa môže kvety aranžovať alebo sadiť.

Safari Ltd. Životný cyklus - Zelená fazuľa
10,90 € 10,70 €

Sada štyroch realistických a detailne prepracovaných modelov predstavuje štyri hlavné štádia životného cyklu rastliny fazule: semeno, klíčenie, sadenicu a dospelú rastlinu. Prácu s pomôckou je vhodné nadviazať na skúsenosť z praktického života a vypestovať rastlinku fazule zo semienka zasadeného do priehľadného téglika s vlhkou vatou.

Safari Ltd. Životný cyklus - Mravec
10,90 € 10,70 €

Životný cyklus mravca znázorňujú jeho štyri vývojové fázy, ktorými prejde za svoj ​​život. Deti môžu podrobne skúmať jednotlivé fázy a získajú tak jasnú predlohu života mravca. Všetky dieliky sú ručne maľované!

Safari Ltd. Životný cyklus - Včela
10,90 € 10,70 €

Všetci poznáme poletujúce včielky z kvetu na kvet, ale ako to vyzerá vnútri úľa? Vývojové štádiá včely medonosnej možno skúmať prostredníctvom ručne maľovaných modelov od firmy Safari Ltd. Zázračné premeny od vajíčka, cez larvu a kuklu, až po dospelého jedinca vás úplne uchvátia.

Safari Ltd. Zvieratá Austrálie (3 ks)
15,30 € 12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Balíček zvierat Austrálie od firmy Safari Ltd., v ktorom nájdete Klokana, Koalu a Kakadu, poteší každého milovníka zvierat. Figúrky sú ručne maľované a do detailu prepracované. Figúrky sú vhodné pre deti od 3 rokov.

Safari Ltd. Tuba - Ľudské orgány
14,10 € 13,70 €

Tuba Ľudské orgány, ktorá je výbornou vzdelávacie pomôckou! Pomôže deťom lepšie spoznať vzhľad a tvar jednotlivých ľudských orgánov. Sada obsahuje: mozog, srdce, žalúdok, obličky, pečeň, pľúca, tenké a hrubé črevo. Dokážete priradiť na telo správne miesto, kde sa orgán nachádza?

Safari Ltd. Žralok obrovský
15,10 € 14,90 €

Zoznámte sa so žralokom obrovským. Tento druh žraloka je so svojimi 12 metrami najväčšou rybou žijúci v oceánoch, ale pre človeka neznamená nebezpečenstvo. Živí sa filtrovaním vody, z ktorej zbiera planktón.

Safari Ltd. Tuba - mláďatá zo ZOO
14,10 € 13,70 €

Vypravte sa do ZOO a zoznámte sa s jej najmladšími obyvateľmi. Celkom jedenásť nádherne maľovaných figúrok, ktoré môžu skvele doplniť hru na ZOO. Detailne spracované figúrky možno použiť ako výučbovú pomôcku.

Safari Ltd. Ceratosaurus

Safari Ltd. Ceratosaurus

Hodnotenie: 4,5
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zoznámte sa s ceratosaurom a preskúmajte Jurský krajinu žltými očami tohto mäsožravého dinosaura s kosteným hrebeňovitým výstupkom! Na hlave má výstupky, podľa ktorých dostal meno „rohatý jašter“.

Safari Ltd. Tuba - Život pri rieke
14,10 € 13,70 €

Vydajte sa na výlet k rieke! Viete aké zvieratá tam na vás čakajú? Celkom dvanásť ručne maľovaných figúrok môže pekne doplniť hru na farmára alebo poslúžiť ako výuková pomôcka.

Safari Ltd. Tuba - Antarktída
15,50 € 13,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto tuba umožňuje spoznať zvieratá, ktoré žijú v tvrdých podmienkach Antarktídy. Mohlo by sa zdať, že v tomto ťažkom teréne a tvrdom klimatickom prostredí sa tu pohybuje len málo voľne žijúcich zvierat, ale v skutočnosti ich tu môžeme nájsť hneď niekoľko a naozaj výnimočných.

Safari Ltd. Korytnačka písmenková ozdobná
10,90 €

Zoznámte sa s korytnačkou nádhernou. Korytnačka nádherná je jeden z najchovanejších druhov sladkovodných korytnačiek na svete, v zajatí je chovaná už od 17. storočia. Je pomerne znášanlivá a živí sa drobným hmyzom.

Safari Ltd. Životný cyklus - Lienka
10,90 € 10,70 €

Sada štyroch modelov znázorňuje hlavné štádia vývoja chrobáka lienky – ľudovo nazývaného lienka. Jej životný cyklus predstavujú vajíčka, larva, kukla a dospelý jedinec. Sledovanie očarujúcej premeny na replikách rešpektujúcich tvary, farby i pomery veľkostí podporuje záujem o poznávanie a učenie, to všetko zábavnou a nenásilnou formou.

Safari Ltd. Maskovaný ďalekohľad so svetlom a kompasom
21,10 € 20,60 €

Skvelý pomocník pre malých dobrodruhov! Binokulárny ďalekohľad od firmy Safari Ltd. v maskovanom sfarbení je navyše obohatený o svetlo, takže ho môžete používať aj v tme. V hornej strane ďalekohľadu je zasadený kompas, ktorý vám pomáha orientovať sa v prírode. Pre priblíženie zorného poľa možno použiť na tento účel zabudované koliesko.

Safari Ltd. Slnečná sústava
10,50 € 10,30 €

Hračky vďaka ktorým už deti od štyroch rokov môžu získať vedomosti o vesmíre. Žijeme na planéte Zem a okolo nás sú aj ďalšie planéty, ktoré tiež obiehajú okolo slnka. Jednoduchá pomôcka s ktorou si deti rozšíria obzory.

Safari Ltd. Životný cyklus - Žaba
11,10 €

Ako sa zo žubrienky stane žaba, kde sa vezmú nožičky a čo sa stane s chvostíkom? Súbor replík päť štádií životného cyklu žaby, vyrobený so starostlivosťou a dôrazom na vernosť a presnosť detailov, vás prevedie premenou od vajíčok, cez žubrienky, žubrtienku bez žiabier a žubrienku s nožičkami až po dospelú žabu. Objavujte a skúmajte so svojimi deťmi takmer zázračné premeny prírody prostredníctvom realistických miniatúr z kolekcie Safariology Životné cykly.

Safari Ltd. Tuba - mláďatá z Farmy
14,10 € 13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Už ste niekedy boli na farme? Spoznajte z blízka mláďatá zvierat, ktoré tam môžete stretnúť. Celkom dvanásť ručne maľovaných figúrok môže pekne doplniť hru na farmára alebo poslúžiť ako výuková pomôcka.

Safari Ltd. Agama fúzatá
13,70 € 13,30 €

Zoznámte sa s agamy fúzatou! Má žlté, svetlo hnedé až hnedočervené sfarbenie. Dosahuje veľkosti až 60 cm. Agama rovnako ako hady vyzlieka svoju kožu, vyzlečenia celé kože bránia tŕnisté výrastky. Dožíva sa 10– 15 rokov.

Safari Ltd. Morská korytnačka
15,90 € 14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Figúrka morskej korytnačky, ktorá je veľmi realisticky vyobrazená, vrátane vzoru a drsnosti panciera. Rovnako ako ostatné figúrky od firmy Safari Ltd. je aj táto profesionálne tvarovaná a ručne maľovaná. Všetko detailne prepracované. Morské korytnačky sa od suchozemských a sladkovodných korytnačiek odlišujú predovšetkým prítomnosťou soľných žliaz ukrytých v lebke, končatiny premenené na plutvy a redukovanejším, teda na pohyb v mori lepšie adaptovaným pancierom. Morské korytnačky (Chelonioidae) plnia v oceánoch unikátnu a kľúčovú ekologickú rolu. Dokumentovať môžete napríklad ich zásadnú úlohu vo fungovaní koralových ekosystémov. Kareta pravá, ktorej hlavnú zložku potravy tvoria morské huby (Cnidaria), napríklad regulujú nárast húb na koralových útesoch. Tým priamo ovplyvňujú zloženie, štruktúru a druhovú rozmanitosť týchto ekosystémov. Ako figúrku jednu morskú korytnačku môžete mať aj doma.

Safari Ltd. Tuba - Hudobné nástroje
14,10 € 13,90 €

Tuba Hudobné nástroje obsahuje 8 modelov hudobných nástrojov. Pri hre s nimi si dieťa ľahko osvojí slovnú zásobu. Spoločne môžete pomenovávať nielen jednotlivé nástroje, ale aj ich časti napríklad husle – telo, hmatník, kolíky, šnek, efové výrezy atď.

Safari Ltd. Tuba - Indiáni
14,10 € 13,70 €

Tuba Indiáni obsahuje 12 figúrok inšpirovaných severoamerickým indiánskym kmeňom Powhatan, z ktorého pochádzala aj známa Pocahontas. Ručne maľované figúrky v živých farbách a prepracované do nádherných detailov sú skvelé nielen k voľnej hre na Indiánov. Skvele doplní rozprávanie o americkej histórii, domorodých kmeňoch či dobyvateľských cestách počínajúcich výpravami Krištofa Kolumba.

Safari Ltd. Chytľan obrovitý
13 €

Zoznámte sa so strašným chytlaňom. Filmy a knihy líčia chobotnice ako hrozivé monštrá z hlbín oceánov, ale vedci vedia v skutočnosti len naozaj málo, ako žijú. Čo vieme je, že dosahujú dĺžku až 18 metrov.

Safari Ltd. Tuba - Prehistorický život
14,10 € 13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Tuba Prehistorický život obsahuje 12 figúrok z obdobia doby ľadovej o veľkosti 4–7,5 cm. Figúrky z tuby sú výborným pomocníkom pri vzdelávacích aktivitách zameraných na prehistorický život a evolúciu pre tých, ktorí sa neuspokoja len so suchým textom a obrázkami v učebniciach.

Safari Ltd. yutyrannus

Safari Ltd. yutyrannus

Hodnotenie: 5
11,90 €

Zoznámte sa s opereným dinosaurom yutyrannem. Jeho zvláštnosťou je veľkosť, ktorá na opereného dinosaura naozaj úctyhodná. 8 m vysoký a 1,5 tony vážiaci operenec ale nelietal, bol suchozemským predátorom.

Safari Ltd. Životný cyklus - Pavúk
12,10 € 11,80 €

Táto sada pomáha deťom dozvedieť sa niečo viac o životnom cykle pavúka. Od vajíčka, po vak na vajcia, cez malých pavúčikov až po dospelého pavúka. Existuje viac ako 45 tisíc druhov pavúkov. Zatiaľ čo niektorí predstavujú hrozbu svojím jedovatým uhryznutím a medzi ľuďmi sú považovaní za škodcov, pavúky v skutočnosti pomáhajú s ďalšími bežnými škodcami – jedia muchy, stonožky, šváby, alebo blchy.

Safari Ltd. Tuba - Na statku-21%
15,50 € 12,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Boli ste niekedy na statku? Spoznajte zblízka všetkych jeho zvieracích obyvateľov. Celkom dvanásť ručne maľovaných figúrok ktoré krásne doplnia detskú hru alebo oživia vyučovanie.

Safari Ltd. Suchomimus

Safari Ltd. Suchomimus

Hodnotenie: 5
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zoznámte sa so suchomimem. Suchomimus je dravý dinosaurus s predĺženými čeľusťami, vďaka ktorým vyzerá ako krokodíl. Predĺžené čeľuste a ostré pazúry mal, pretože bol rybožravec.

Safari Ltd. Ropušník tŕnistohlavý
10,90 €

Zoznámte sa s Ropušníkem trnohlavým! Budete si myslieť, že ste odcestovali do praveku, až si pozriete tohto neuveriteľného jaštera! Trochu pripomína ropuchu, s ostnatou kožou a veľkými tŕňmi na hlave.

Safari Ltd. Životný cyklus - Kurča
10,90 € 10,70 €

Všetci vieme, že sliepky znášajú vajíčka, ale ako sa z týchto vajíčok stanú sliepky? Štyri štádia životného cyklu sliepky vás touto premenou prevedú, od vajíčka, cez kurča liahnúce sa zo škrupiny až po dospelého jedinca. Objavujte a skúmajte so svojimi deťmi takmer zázračné premeny prírody prostredníctvom realistických miniatúr z kolekcie Safariology Životné cykly.

Safari Ltd. Pachyrhinosaurus
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zoznámte sa so pachyrhinosaurom. Tento veľký, rohatý, bylinožravý dinosaurus putoval po krajine vo veľmi veľkých stádach (až niekoľko tisíc jedincov). Toto stádo migrovalo po západnom pobreží severnej Ameriky.

Americká značka Safari prináša realistické gumené modely zvieratiek do domácností s deťmi už od roku 1982. Prostredníctvom hry chce deťom ukázať, akú významnú rolu hrá príroda a jej ochrana v našich životoch. Každý z modelov zvierat, ktorý sa vám dostane do ruky je ručne vyrobený, náučný, udržateľný a bezpečný. Veď trvalá udržateľnosť a úcta k prírode už vychádza z princípov tejto – pôvodne rodinnej – značky.

Americká značka Safari prináša realistické gumené modely zvieratiek do domácností s deťmi už od roku 1982. Prostredníctvom hry chce deťom ukázať, akú významnú rolu hrá príroda a jej ochrana v našich životoch. Každý z modelov zvierat, ktorý sa vám dostane do ruky je ručne vyrobený, náučný, udržateľný a bezpečný. Veď trvalá udržateľnosť a úcta k prírode už vychádza z princípov tejto – pôvodne rodinnej – značky.