Safari Ltd. Tuba - Exotické vtáctvo
11,96 € 11,40 €

Zoznámte sa s tými najkrajšími exotickými vtákmi našej planéty! Celkom desať nádherne maľovaných figúrok, ktoré môžu skvelo doplniť detskú hru. Detailne spracované figúrky možno použiť ako výučbovú pomôcku.

Safari Ltd. Vývoj človeka
12,60 €

Najjednoduchší spôsob ako deťom vysvetliť veci okolo nás je názorný. Vývoj človeka v piatich fázach deti môžu podrobne skúmať na figúrkach od Safari Ltd. Všetky figúrky sú ručne maľované!

Safari Ltd. Arion nesmrteľný okrídlený kôň
13,90 €

Ručne maľovaná miniatúra tohto krásneho okrídleného Ariona z dielne značky Safari v zlatom prevedení pôsobí priam nadpozemsky a určite poteší nejedného malého zberateľa. Je vhodným darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Pôsobí realisticky, je vyrobený z plastu bez obsahu BPA či iných toxických

Safari Ltd. Dinosaury mláďatá v tube
14,90 €

Mláďatá dinosaurov v tube. Krásne postavičky sú ručne maľované. Balenie obsahuje 10 postavičiek: Pteranodon, Allosaurus, Apatosaurus, Triceratops, Brachiosaurus, Stegosaurus, Parasaurolophus, Velociraptor, T-Rex, a Spinosaurus. Gumené zvieratá a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko rokov. Majú

Safari Ltd. Morský drak 1 ks
19,90 €

Realistické figúrky mýtických bytostí Safari sú jedinečným prienikom medzi svetom fantázie a skutočnosti. Tento krásny morský drak je jedným z nich. Odporúčame ho ako vhondý darček pre chlapcov, či už na hranie, alebo do serióznej zbierky, v ktorej sa bude s hrdosťou vynímať. Plastové a gumenné zv

Safari Ltd. Delfín 12cm
5,49 €

Pre túto miniatúru delfína z dielne značky Safari je typické realistické zobrazenie v muzeálnej kvalite a ručne maľované detaily. Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko rokov. Majú všestranné využitie pri rôznych aktivitách a zároveň plnia edukačný charakter. Hra

Safari Ltd. Kvetinková dračica 13.25 cm
21,90 €

Ručne maľovaná kvetinková dračica z dielne značky Safari má takmer neustále dobrú náladu a je nádherne sfarbená ako zelená lúka s ružovkastými klincami. Pôsobí realisticky, je vyrobená z plastu bez obsahu BPA či iných toxických látok, takže je pre vaše dieťa maximálne bezpečná. S hrdosťou rozšíri v

Safari Ltd. Hady a jaštery (5 ks)
78,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Balíček replík s názvom Hady a jaštery od firmy Safari Ltd., v ktorom nájdete Korálovky pruhovanú, Ropuštníka trnohlavého, agamy fúzatou, užovka zelenú a Leguána zeleného, Poteší každého milovníka zvierat. Figúrky sú ručne maľované a do detailu prepracované. Figúrky sú vhodné pre deti od 3 rokov.

Safari Ltd. Keporkak
9,96 € 9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný keporkak pláva oceánom. Ste pripravení na skok? Rovnako ako ostatné figúrky od firmy Safari Ltd. je aj táto profesionálne tvarovaná a ručne maľovaná. Všetko detailne propracované.

Safari Ltd. Tuba - jedovaté zvieratá
11,96 € 11,80 €

Zoznámte sa s tými najjedovatejším tvormi našej planéty! Balenie obsahuje celkom deväť figúrok nebezpečných zvierat. Skvelá výuková hra pre deti od troch rokov. Spoznajte prírodu okolo seba.

Safari Ltd. Tuba - Ľudské orgány
11,96 € 11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Tuba Ľudské orgány, ktorá je výbornou vzdelávacie pomôckou! Pomôže deťom lepšie spoznať vzhľad a tvar jednotlivých ľudských orgánov. Sada obsahuje: mozog, srdce, žalúdok, obličky, pečeň, pľúca, tenké a hrubé črevo. Dokážete priradiť na telo správne miesto, kde sa orgán nachádza?

Safari Ltd. Tuba - mláďatá z Farmy
11,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Už ste niekedy boli na farme? Spoznajte z blízka mláďatá zvierat, ktoré tam môžete stretnúť. Celkom dvanásť ručne maľovaných figúrok môže pekne doplniť hru na farmára alebo poslúžiť ako výuková pomôcka.

Safari Ltd. Tuba - Motýle
11,96 € 11,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Zoznámte sa s najkrajšími motýlmi našej planéty! Motýle tvoria druhý najväčší rad hmyzu, hneď po chrobákoch. Typickým znakom motýľov sú dva páry vzdušnicami sa pretkaných krídel. Využite krásne maľované motýle na hranie či výučbe.

Safari Ltd. Tuba - Na farme
12,60 €

Už ste niekedy boli na farme? Spoznajte z blízka mláďatá zvierat, ktoré tam môžete stretnúť. Celkom jedenásť ručne maľovaných figúrok a príslušenstvo môže pekne doplniť hru na farmára alebo poslúžiť ako výuková pomôcka.

Safari Ltd. Tuba - Stavby sveta
11,59 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zoznámte sa s najznámejšími stavbami sveta! Celkom desať nádherne maľovaných figúrok, ktoré môžu skvelo doplniť detskú hru. Detailne spracované figúrky možno použiť ako výučbovú pomôcku. Vydajte sa na cestu okolo sveta!

Safari Ltd. Tuba - Veľryby a delfíny
13 €

Preskúmajte podmorský svet! V hlbinách sa skrývajú tie najzaujímavejšie tvory. Balenie obsahuje celkom jedenásť figúrok rôznych podmorských živočíchov od beluhy po vorvaňa.

Safari Ltd. Životný cyklus - Mravec
9,96 € 9,80 €

Životný cyklus mravca znázorňujú jeho štyri vývojové fázy, ktorými prejde za svoj ​​život. Deti môžu podrobne skúmať jednotlivé fázy a získajú tak jasnú predlohu života mravca. Všetky dieliky sú ručne maľované!

Safari Ltd. Životný cyklus - Včela
11,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Všetci poznáme poletujúce včielky z kvetu na kvet, ale ako to vyzerá vnútri úľa? Vývojové štádiá včely medonosnej možno skúmať prostredníctvom ručne maľovaných modelov od firmy Safari Ltd. Zázračné premeny od vajíčka, cez larvu a kuklu, až po dospelého jedinca vás úplne uchvátia.

Safari Ltd. Zvieratá zo severu (3 ks)
23,35 € 21,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Balíček Zvieratá zo severu od firmy Safari Ltd., v ktorom nájdete ľadového medveďa, polárneho vlka a snežnú sovu, poteší každého milovníka zvierat. Figúrky sú ručne maľované a do detailu prepracované. Figúrky sú vhodné pre deti od 3 rokov.

Safari Ltd. Hippocampus

Safari Ltd. Hippocampus

Hodnotenie: 4
14,90 €

Hippocampus je mýtické zviera, ktorého telo je spodnou časťou ryba a hornou časťou kôň. Ďalšími jeho názvami sú Merhorse alebo Morský kôň, avšak nejde tu o živé zviera. Hippocampus pochádza z fenických mýtov. Úzko súvisí s ďalším mýtickým stvorením Capricorn (pol tela koza, pol tela ryba), ktorý ako Kozorožec je jedným zo znamení Zverokruhu. A ako figúrku ho môžete mať aj doma.

Safari Ltd. krab pustovník
9,40 €

Figúrka kraba pustovníka. Pozri sa na jeho zvláštne lastúru! Vyzerá ako skutočná! Rovnako ako ostatné figúrky od firmy Safari Ltd. je aj táto profesionálne tvarovaná a ručne maľovaná. Všetko detailne prepracované. A ako figúrku ho môžete mať aj doma.

Safari Ltd. Obri oceánov (3 ks)
28,80 € 22 €

Balíček Obri oceánov od firmy Safari Ltd., v ktorom nájdete Veľrybu grónsku, Keporkaka a Vráskavca obrovského, poteší každého milovníka zvierat. Figúrky sú ručne maľované a do detailu prepracované. Figúrky sú vhodné pre deti od 3 rokov.

Safari Ltd. Statok (5 ks)
19,45 € 18,10 €

Balíček replík zvierat s názvom Statok od firmy Safari Ltd., v ktorom nájdete Kravu Hereford, Sliepku, Kozu domácu, Barana a Prasnicu, poteší každého milovníka zvierat. Figúrky sú ručne maľované a do detailu prepracované. Figúrky sú vhodné pre deti od 3 rokov.

Safari Ltd. Tuba - Arktída
14,50 €

Spoznajte Arktídu zblízka! Ľadová krajina nie je tak prázdna ako sa prvý pohľad zdá. Aj keď je tam ukrutná zima žijú tu zvieratká. Viete aké? Krásne figúrky možno využiť na hranie i k výučbe.

Safari Ltd. Tuba - Divoký západ
11,96 € 11 €

Tuba Divoký západ obsahuje 10 replík o veľkosti 4–7,5 cm. Figúrky z tuby sú výborným pomocníkom nielen pri výučbových aktivitách zameraných na históriu Ameriky pre tých, ktorí sa neuspokoja len so suchým textom v učebniciach. História predsa môže byť aj zábava plná príbehov.

Safari Ltd. Tuba - Indiáni
11,96 € 10,30 €

Tuba Indiáni obsahuje 12 figúrok inšpirovaných severoamerickým indiánskym kmeňom Powhatan, z ktorého pochádzala aj známa Pocahontas. Ručne maľované figúrky v živých farbách a prepracované do nádherných detailov sú skvelé nielen k voľnej hre na Indiánov. Skvele doplní rozprávanie o americkej histórii, domorodých kmeňoch či dobyvateľských cestách počínajúcich výpravami Krištofa Kolumba.

Safari Ltd. Tuba - Prehistorický život
11,96 € 11 €

Tuba Prehistorický život obsahuje 12 figúrok z obdobia doby ľadovej o veľkosti 4–7,5 cm. Figúrky z tuby sú výborným pomocníkom pri vzdelávacích aktivitách zameraných na prehistorický život a evolúciu pre tých, ktorí sa neuspokoja len so suchým textom a obrázkami v učebniciach.

Safari Ltd. Tuba - Primáty a Opice
12,80 €

Celkom dvanásť primátov a opíc ktorý sa skrývajú v tube Safari Ltd. Vypravte sa do ríše primátov a opíc a spoznajte jednotlivé druhy. Viete aký je rozdiel medzi orangutánom a mandrilou?

Americká značka Safari prináša realistické gumené modely zvieratiek do domácností s deťmi už od roku 1982. Prostredníctvom hry chce deťom ukázať, akú významnú rolu hrá príroda a jej ochrana v našich životoch. Každý z modelov zvierat, ktorý sa vám dostane do ruky je ručne vyrobený, náučný, udržateľný a bezpečný. Veď trvalá udržateľnosť a úcta k prírode už vychádza z princípov tejto – pôvodne rodinnej – značky.

Americká značka Safari prináša realistické gumené modely zvieratiek do domácností s deťmi už od roku 1982. Prostredníctvom hry chce deťom ukázať, akú významnú rolu hrá príroda a jej ochrana v našich životoch. Každý z modelov zvierat, ktorý sa vám dostane do ruky je ručne vyrobený, náučný, udržateľný a bezpečný. Veď trvalá udržateľnosť a úcta k prírode už vychádza z princípov tejto – pôvodne rodinnej – značky.