Rust-Oleum Odstraňovač starých náterov 500ml

Rust-Oleum Odstraňovač starých náterov 500ml

9,57 €

RUST OLEUM Extra razantné gélový odstraňovač starých náterov a lepidiel, bez metylchlorid. Veľmi efektívne, s veľmi rýchlou účinnosťou. Gélová forma preniká hlboko do starého náteru, naleptať ho a náter je potom ľahko odstrániteľný špachtľou.

Riešenie problémov je základom toho, kým sme. Nakoniec, nášho zakladateľa - Roberta Fergussona na začiatku nezaujímalo maľovanie. Chcel len nechať svoju loď chránenú pred koróziou. Zistil, že náhodné vystreknutie rybieho oleja zastavilo neúnavné šírenie korózie na jeho hrdzavej kovovej palube. Okamžite to využil a vytvoril antikorózny náter na báze rybieho oleja: Hodnotné riešenie. Rovnaká vášeň, ktorá viedla kapitána k tomu, aby strávil ďalších pár rokov vytváraním prvého náteru na prevenciu hrdze na svete, nás dodnes poháňa. Keď vidíme problém, usilovne pracujeme, kým nedokončíme riešenie - čo viedlo k niektorým z najmodernejších, najodolnejších a najinovatívnejších produktov v priemysle.

Ak máte povrch, ktorý potrebujete chrániť, alebo vzhľad, ktorý chcete transformovať, ste na správnom mieste. Máme náter pre každú výzvu.

Vitajte v spoločnosti Rust-Oleum, dome dôveryhodnej kvality - a účinných riešení - od roku 1921.