Rubie's Kostým Sofie Classic
27,90 €

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Sofie z rozprávky od Disney. Šaty majú nadýchané rukávy a na hrudi je veľký obrázok princeznej Sofie. Pri krku sú šaty lemované striebornou stužkou.

Rubie's Bumble Bee - action suit
20,63 €

Posledný kus za túto cenu!

Oblékněte si tento kostým a staňte se Bumblebeem! Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy.

Rubie's Harry Potter - kravata
13,07 €

Nejen uniforma,a le i samotná kravata udává do jaké koleje daný učeň patří.

Kouzelný klobouk zařadil Harryho Pottera do koleje Nebelvír, stejně jako kdysi jeho rodiče.

Rubie's Harry Potter - moudrý klobouk
15,23 €

Posledný kus za túto cenu!

Moudrý klobouk se používá každoročně při zařazování studentů do jednotilvých kolejí v Bradavicích, do Nebelvíru, Havraspáru, Mrzimoru nebo do Zmijozelu. Poté, co odzpívá píseň (každý rok novou), jej nasazují na hlavy prvňáků. Po chvíli se rozhodne a řekne název koleje, kam studenta pošle.

Rubie's Frozen 2: Elsa - Special kostým (Prologue)
37,90 €

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty kráľovnou Elsou z Ľadového kráľovstva 2. Kostým je vytvorený podľa šiat Elsy, ktoré nosila počas pesničky Nechcem fúru zmien na začiatku filmu. Pôvabný karnevalový kostým Elsy nesmie v tvojej karnevalovej zbierke chýbať!

Rubie's Harry Potter: školská uniforma s doplnkami
38,20 € 32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Harry Potter opúšťa svet Muklov a vydáva sa do školy čarov a kúziel – do slávneho Rokfortu. Rokfort nie sú len kúzla a veľa tajomstiev, ale aj prísny poriadok, ktorý musia kúzelníci dodržiavať. Preto je vždy vybavený školskou uniformou, prútikom a samozrejme nesmú chýbať ani okuliare Harryho Pottera.

Rubie's Transformers Bumble Bee - action suit
23,20 € 21,90 €

Oblečte si tento kostým a staňte sa Bumblebeem! Kostým je dokonale prepracovaný k naozajstnej podobe obľúbenej postavy. Staňte sa aj vy hrdinami a zachráňte svet!

Rubie's Frozen 2: Anna - Special kostým (Prologue)
37,90 €

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou Annou z Ľadového kráľovstva 2. Kostým je vytvorený podľa šiat princeznej Anny, ktoré nosila počas pesničky Nechcem fúru zmien na začiatku filmu. Pôvabný karnevalový kostým princeznej nesmie v tvojej karnevalovej zbierke chýbať!

Rubie's Harry Potter: Školská uniforma
35,25 € 31,90 €

Školská uniforma Harryho Pottera, ktorá nesmie chýbať žiadnemu kúzelníkovi. Harry Potter opúšťa svet muklov a vydáva sa do školy čarov a kúziel – do slávneho Rokfortu. Rokfort nie sú len kúzla a veľa tajomstiev, ale aj prísny poriadok, ktorý musia mladí kúzelníci dodržiavať. Na každú výučbu sa musia žiaci dostaviť v školskej uniforme.

Rubie's Frozen 2: Anna - Classic kostým
29,90 €

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou Annou z Ľadového kráľovstva 2. Kostým je vytvorený podľa šiat princeznej Anny, ktoré nosila počas dobrodružstva v Kúzelnom lese. Pôvabný karnevalový kostým princeznej nesmie v tvojej karnevalovej zbierke chýbať!

Rubie's Kostým Frozen Anna Classic 9 - 10 rokov
15,90 € 14,90 €

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou Ľadového kráľovstva. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Anny z rozprávky od Disney. Sú farebne zladené, na hrudi je nádherná fotografia Anny a kvetinové zdobenie.

Rubie's Disney: Locika Classic New
31,90 €

Prekrásne šaty princeznej Lociky urobia radosť každému malémuj dievčatku, ktoré by sa chcelo stať princeznou. Šatôčky majú nadýchané rukávy, ktoré sú zdobené svetlo fialovými stužkami. Na hrudi je obrázok princeznej Lociky a v páse sú šaty zdobené ružovou mašličkou.

Rubie's Harry Potter Kravata
13,20 € 11,50 €

Akcia

Kravata Harryho Pottera je v krásnych farbách Chrabromilu, do ktorého Harryho Pottera zaradil Múdry klobúk. Nielen uniforma, ale aj samotná kravata totiž jasne ukazuje, kam daný študent patrí. Nos kravatu Chrabromilu tiež tak hrdo!

Rubie's Nafukovací kostým - T-Rex-16%
100,92 € 83,90 €

S týmto nafukovacím kostýmom si užije srandu každý, kto sa do neho oblečie! Pri pohybe sa kostým všelijako krúti a zapôsobí na každého, ktorý tohto srandovného T-Rexa uvidí!

Rubie's Minnie Mouse: Ružová balerína
28,90 €

Kto by sa nechcel stať najkrajšou postavou sveta Mickeyho Mouse! Staň sa Minnie, stačí si obliecť tieto krásne ružové šatočky s portrétom Minnie na hrudi a roztomilú čelenku si dať do vlasov. Celý kostým je ako stvorený pre všetky malé tanečnice.

Rubie's Disney Víly: Zvonilka - zimná edícia
35,90 €

Krásny kostým víly Zvonilky zo zimnej edície urobí radosť každému malému dievčatku. Šaty sú posiate trblietkami a na hrudi je obrázok Zvonilky. Kostým perfektne dopĺňajú odnímateľné krídla. Každá dievčatko sa tak môže stať vílou Zvonilkou a zažiť krásna dobrodružstvo s Petrom Panom.

Rubie's Harry Potter – šál: Slizolin deluxe
19,38 € 16,90 €

Šál vo farbách a s erbom Slizolinu, populárne študentské internáty v škole čarodejníckej v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.

Rubie's Liga Spravodlivosti: Batman Deluxe
45,90 €

Obleč si kostým Batmana a buď silným a neohrozeným hrdinom, ako je on sám! Kostým má vypchatú hruď, plášť a je dokonale prepracovaný k naozajstnej podobe obľúbenej postavy. Staň sa aj ty hrdinom a zachráň svet!

Rubie's My Little Pony - Pinkie Pie tutu set
22,90 €

Krásna TUTU sukňa a čelenka princeznej Pinkie Pie. Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony? Táto krásna TUTU sukňa s čelenkou môžu deťom tento pocit poskytnúť!

Rubie's Frozen 2: ANNA - classic kostým - vel. S
29,87 €

Posledný kus za túto cenu!

Frozen 2: ANNA – classic kostým – vel. S

šaty princezny Anny podle předlohy z pohádky Ledové království 2!

  • Velikost S (104 cm)
  • Věk: 3–4 let
Všechny hračky splňují evropské předpisy.
Rubie's Minnie Mouse: Čelenka - deluxe
9,40 € 8,90 €

Kto by sa nechcel stať najkrajšou postavou sveta Mickeyho Mouse! Staň sa Minnie, stačí si nasadiť čarovnú čelenku s mašľou a ušami, ktorá je tiež ozdobená flitrami. Čelenka doplní perfektne kostým Minnie.

Rubie's My Little Pony - Fluttershy tutu set
19,38 € 16,90 €

Krásna TUTU sukňa a krídla princeznej Fluttershy. Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony? Táto krásna TUTU sukňa a krídla, ktoré sa dajú ľahko pripevniť, môžu deťom tento pocit poskytnúť!

Rubie's Star Wars Deluxe kostým Finn-58%
24 € 9,90 €

Detský kostým zo série Star Wars sila sa prebúdza. Staň sa jedným z hlavných hrdinov tohto úchvatného príbehu. Kostým Finna obsahuje zvršok s detailnou potlačou a nohavice. Kostým je určený prevažne pre staršie deti.

Rubie's Disney: Kráska Classic New - vel. S
29,27 €

Posledný kus za túto cenu!

Buď jako krásná Bella z pohádky Kráska a zvíře od Disney a okouzli svého prince na karnevale, narozeninové párty, či jen tak doma před zrcadlem

Dovolte vaší holčičce proměnit se v Krásku Bellu.

Rubie's Harry Potter – šála: Zmijozel deluxe
19,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásná šála z populárního filmu Harry Potter s motivem Zmijozelu!Ideální doplněk pro každého fanouška tohoto kouzelnického světa! Všechny hračky splňují evropské předpisy.

Rubie's Party set - Capitan America
13,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Party set Capitan America.

Díky tomuto kostýmu se chlapec stane oblíbeným superhrdinou.

Obsah balení: 

  • vesta s potiskem
  • papírová 2D maska

Věk: 3–6 let

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
Rubie's Úžasňákovi 2 - vel. S
41,03 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětský kostým pro kluky i holky z filmu Úžasňákovi 2

Kostým je vyrobený podle předlohy druhého pokračování oblíbeného animovaného filmu Úžasňákovi.

Kostým spolu …

Rubie's Harry Potter: Šál

Rubie's Harry Potter: Šál

Hodnotenie: 3,7
15 €

Šál Harryho Pottera je v krásnych farbách koľaje Gryffindor, do ktorej Harryho Pottera zaradil Múdry klobúk. Prekrásny a hrejivý šál je vyrobený z príjemného materiálu a v zimných dňoch urobí radosť každému fanúšikovi Harryho Pottera.

Rubie's Harry Potter: Zlatá strela
8,30 € 7,90 €

Populárna zlatá strela, ktorú chytil Harry Potter a vyhral tak metlobalový zápas pre Chrabromil. Metlobal je úžasný čarodejnícky šport z kníh o Harry Potterovi od J. K. Rowlingovej. Hrá sa na lietajúcich metlách, pričom zápas je ukončený práve chytením zlatej strely.

Rubie's Harry Potter: Okuliare
8,30 € 7,90 €

Ku slávnemu a obľúbenému kúzelníkovi Harrymu Potterovi patria neodmysliteľne 3 veci. Jazva na jeho čele v tvare blesku, ktorú mu spôsobil ten, ktorého meno nesmieme vysloviť, prútik z cezmínového dreva a chvostového pera vtáka fénixa a okrúhle čierne okuliare. S týmito okuliarmi sa každý stane veľkým kúzelníkom, ktorým Harry Potter bol.

Rubie's Frozen 2: Elsa - Classic kostým
29,90 €

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty kráľovnou Elsou z Ľadového kráľovstva 2. Kostým je vytvorený podľa šiat kráľovnej Elsy, ktoré nosila počas dobrodružstva v Kúzelnom lese. Pôvabný karnevalový kostým Elsy nesmie v tvojej karnevalovej zbierke chýbať!

Rubie's Harry Potter: Doplnky
16,90 €

Kto by nepoznal slávneho Harryho Pottera, mladého kúzelníka z komory pod schodmi? K Harrymu neodmysliteľne patrí okrem jeho jazvy v tvare blesku tiež čierne okrúhle okuliare a jeho kúzelný prútik, ktorá mu mnohokrát zachránila život.

Rubie's Harry Potter: Metla
26,30 €

Každý fanúšik Harryho Pottera pozná každý detail knihy či filmu a vie, čo Harrymu pomohlo chytiť neposednú zlatú strelu a vyhrať tak zápasy v metlobalu. Bolo to práve jeho metla – Nimbus 2000, ktoré mu darovala profesorka McGonagallová po odporúčaní do farmfrpálového tímu Chrabromilu na pozíciu stíhača.

Rubie's Kostým Frozen Anna Deluxe
39,90 €

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou Ľadového kráľovstva. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Anny z rozprávky od Disney. Sú farebne zladené, na hrudi je nádherná trblietavá výšivka a fotografia Anny.

Rubie's Harry Potter - ponožky
8,90 €

Ponožky vo farbách a s erbom Nebelvíru, populárne študentské internáty v škole čarodejníckej v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.

Rubie's Harry Potter - sukňa-27%
23,26 € 16,90 €

Sukne vo farbách a s erbom Chrabromile, populárne študentské internáty v škole čarodejov a kúzel v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.

Rubie's Harry Potter - kravata: Chrabromil
13,94 € 11,90 €

Kravata vo farbách a s erbom Chrabromila, populárne študentské internáty v škole čarodejov a kúzel v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.