Rubie's Kostým Frozen Fever Elsa-47%
35,50 € 18,70 €

Akcia

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou Ľadového kráľovstva. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Elsy z rozprávky od Disney. Šaty sú krásne modro zelené a trblietajú sa.

Rubie's Harry Potter: školská uniforma s doplnkami
38,20 € 32,90 €

Harry Potter opúšťa svet Muklov a vydáva sa do školy čarov a kúziel – do slávneho Rokfortu. Rokfort nie sú len kúzla a veľa tajomstiev, ale aj prísny poriadok, ktorý musia kúzelníci dodržiavať. Preto je vždy vybavený školskou uniformou, prútikom a samozrejme nesmú chýbať ani okuliare Harryho Pottera.

Rubie's Harry Potter - Palica Deluxe: Hermiona Granger
11,61 € 9,90 €

Replika kúzelnej paličky Hermiony Grangerovej z populárnej série Harry Potter. Originálny prútik bol vyrobený z vínnej révy s jadrom z blany z dračieho srdca. Ideálny doplnok pre každého fanúšika sveta kúziel!

Rubie's Harry Potter - kravata: Chrabromil
13,94 € 11,90 €

Kravata vo farbách a s erbom Chrabromila, populárne študentské internáty v škole čarodejov a kúzel v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.

Rubie's Harry Potter - sukňa
23,26 € 16,90 €

Sukne vo farbách a s erbom Chrabromile, populárne študentské internáty v škole čarodejov a kúzel v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.

Rubie's Superman ACTION SUITE
30,94 € 25,90 €

Chlapčenský kostým hrdinu Supermana je krásny preoblečenie na maškarný ples. V kostýme silného ochrancu slabších sa bude každý chlapec cítiť ako naozajstný hrdina.

Rubie's Harry Potter - ponožky
8,50 € 7,90 €

Ponožky vo farbách a s erbom Nebelvíru, populárne študentské internáty v škole čarodejníckej v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.

Rubie's Kostým Star Wars Darth Vader - L
44,41 € 30,02 €

Posledný kus za túto cenu!

Maska zo série Star Wars. Darth Vader bol otec Anakina Skywalkera, ktorý začal ako študent rytiera JEDI Obi-Wana Kenobiho, než sa pridal k temnej strane sily. Kostým iste poteší každého malého fanúšika.

Rubie's Kostým Sofie Deluxe, XS
48,11 € 37,53 €

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Sofie z rozprávky od Disney. Šatôčky majú nadýchané rukávy, na hrudi ozdobnú mašličku a obrázok princeznej Sofie.

Rubie's Nafukovací kostým - T-Rex
100,92 € 81,90 €

S týmto nafukovacím kostýmom si užije srandu každý, kto sa do neho oblečie! Pri pohybe sa kostým všelijako krúti a zapôsobí na každého, ktorý tohto srandovného T-Rexa uvidí!

Rubie's Harry Potter – šál: Slizolin deluxe
19,38 € 15,90 €

Šál vo farbách a s erbom Slizolinu, populárne študentské internáty v škole čarodejníckej v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.

Rubie's Harry Potter – šál: Bystrohlav deluxe
19,38 € 15,90 €

Šál vo farbách a s erbom Bystrohlavy, populárne študentské internáty v čarodejníckej škole e v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.

Rubie's My Little Pony - Rainbow Dash tutu set
19,38 € 15,90 €

Krásna TUTU sukňa a krídla princeznej Rainbow Dash. Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony? Táto krásna TUTU sukňa a krídla, ktoré sa dajú ľahko pripevniť, môžu deťom tento pocit poskytnúť!

Rubie's My Little Pony - Twilight Sparkle tutu set
19,38 € 15,74 €

Krásna TUTU sukňa a krídla princeznej Twilight Sparkle. Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony? Táto krásna TUTU sukňa a krídla, ktoré sa dajú ľahko pripevniť, môžu deťom tento pocit poskytnúť!

Rubie's Star Wars Deluxe kostým Rey-58%
36 € 15 €

Akcia

Detský kostým zo série Star Wars sila sa prebúdza. Staň sa jedným z hlavných hrdinov tohto úchvatného príbehu. Kostým Rey obsahuje habit s kapucňou, opaskom a rukávy. Iste poteší každého malého fanúšika.

Rubie's Transformers Optimus Prime - action suit
23,20 € 19,90 €

Oblečte si tento kostým a staňte sa Optimusem. Kostým je dokonale prepracovaný k naozajstnej podobe obľúbenej postavy. Staňte sa aj vy hrdinami a zachráňte svet!

Rubie's Harry Potter – šál: Bifľomor deluxe
19,38 € 16,90 €

Šál vo farbách as e rbom Bifľomoru, populárne študentské internáty v škole čarodejníckej v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.

Rubie's My Little Pony - Fluttershy tutu set
19,38 € 15,90 €

Krásna TUTU sukňa a krídla princeznej Fluttershy. Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony? Táto krásna TUTU sukňa a krídla, ktoré sa dajú ľahko pripevniť, môžu deťom tento pocit poskytnúť!

Rubie's Star Wars Deluxe kostým Finn
24 € 8,90 €

Detský kostým zo série Star Wars sila sa prebúdza. Staň sa jedným z hlavných hrdinov tohto úchvatného príbehu. Kostým Finna obsahuje zvršok s detailnou potlačou a nohavice. Kostým je určený prevažne pre staršie deti.

Rubie's Star Wars X-Wing Fighter Pilot
46,70 € 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kostým zo série Star Wars. Piloti legendárnych strojov **X-Wing **predtým zachránili šance Rebelov na porazenie senátora Palpatina a opäť sa stali dôležitou zložkou v siedmom dieli Sila sa prebúdza. Iste poteší každého malého fanúšika.

Rubie's Transformers Bumble Bee - action suit
23,20 € 21,90 €

Oblečte si tento kostým a staňte sa Bumblebeem! Kostým je dokonale prepracovaný k naozajstnej podobe obľúbenej postavy. Staňte sa aj vy hrdinami a zachráňte svet!

Rubie's Avengers: Captain America Deluxe - vel. L
49,79 €

Luxusní kostým Kapitána AmerikyOblékni si kostým a buď silným a neohroženým hrdinou!
Kostým má vycpanou hruď a je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy a obsahuje i látkovo…

Rubie's Avengers: Captain America Deluxe - vel. XL
54,35 €

Luxusní kostým Kapitána AmerikyOblékni si kostým a buď silným a neohroženým hrdinou!
Kostým má vycpanou hruď a je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy a obsahuje i látkovo…

Rubie's Avengers: Hulk Classic - vel. M
42,35 €

Dětský kostým superhrdiny Hulka

Kostým podle předlohy oblíbené postavy Hulka z filmů z Avenegers.
Díky plstěné masce a materiálu je kostým příjemný a dítě se může snadno ponořit do kůže znám&ea…

Rubie's Avengers: Hulk Deluxe - vel. L
51,95 €

Oblékni si kostým a buď silným a neohroženým hrdinou!

Kostým má vycpanou hruď, plášť a je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Obsahuje i Hulkovu masku!

Rubie's Avengers: Hulk Deluxe - vel. XL
56,15 €

Oblékni si kostým a buď silným a neohroženým hrdinou!

Kostým má vycpanou hruď, plášť a je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Obsahuje i Hulkovu masku! Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět!

Rubie's Avengers: Iron Man Classic - vel. L
47,64 €

Kostým Iron Man

Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy z filmu Avangers: Infinity war!
Děti se tak mohou stát svým oblíbeným superhrdinou!

Obsah balení: Kostým, mask…

Rubie's Avengers: Iron Man Classic - vel. M
47,64 €

Kostým Iron Man

Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy z filmu Avangers: Infinity war!
Děti se tak mohou stát svým oblíbeným superhrdinou!

Obsah balení: Kostým, mask…

Rubie's Bumble Bee - action suit
29,27 €

Oblékněte si tento kostým a staňte se Bumblebeem! Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy.

Rubie's Disney: Kráska Classic New - vel. S
26,87 €

Buď jako krásná Bella z pohádky Kráska a zvíře od Disney a okouzli svého prince na karnevale, narozeninové párty, či jen tak doma před zrcadlem

Dovolte vaší holčičce proměnit se v Krásku Bellu.