Rubie's Kostým Star Wars Stormtrooper - M
46,29 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kostým zo série Star Wars. Stormtrooperi boli notoricky známymi vojakmi Impéria a opäť sa stali dôležitou zložkou v siedmom dieli Sila sa prebúdza. Iste poteší každého malého fanúšika.

Rubie's Kostým Star Wars X-Wing Fighter Pilot L
47 € 26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Maska z nového dielu série Star Wars. Piloti legendárnych strojov X-Wing zachránili šance Rebelov na porazenie senátora Palpatina a stali sa opäť dôležitou zložkou v siedmom dieli Sila sa prebúdza. Iste poteší každého malého fanúšika.

Rubie's Kostým Sofie Deluxe, XS
48,11 € 39,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Sofie z rozprávky od Disney. Šatôčky majú nadýchané rukávy, na hrudi ozdobnú mašličku a obrázok princeznej Sofie.

Rubie's My Little Pony - Fluttershy tutu set
19,38 € 16,90 €

Krásna TUTU sukňa a krídla princeznej Fluttershy. Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony? Táto krásna TUTU sukňa a krídla, ktoré sa dajú ľahko pripevniť, môžu deťom tento pocit poskytnúť!

Rubie's My Little Pony - parochňa Rainbow Dash
17,43 € 15,90 €

Žiarivo farebná parochňa My Little Pony Rainbow Dash sa stane perfektným doplnkom ku karnevalovému kostýmu každého dievčatka. S touto parochňou dieťatko bude neprehliadnuteľné! Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony?

Rubie's My Little Pony - Rainbow Dash tutu set
19,38 € 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna TUTU sukňa a krídla princeznej Rainbow Dash. Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony? Táto krásna TUTU sukňa a krídla, ktoré sa dajú ľahko pripevniť, môžu deťom tento pocit poskytnúť!

Rubie's My Little Pony - Twilight Sparkle tutu set
19,38 € 16,60 €

Krásna TUTU sukňa a krídla princeznej Twilight Sparkle. Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony? Táto krásna TUTU sukňa a krídla, ktoré sa dajú ľahko pripevniť, môžu deťom tento pocit poskytnúť!

Rubie's Nafukovací kostým - T-Rex
100,92 € 82,90 €
+ doprava zadarmo

S týmto nafukovacím kostýmom si užije srandu každý, kto sa do neho oblečie! Pri pohybe sa kostým všelijako krúti a zapôsobí na každého, ktorý tohto srandovného T-Rexa uvidí!

Rubie's Šípková Ruženka, svietiace šaty M
31,03 € 28,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne svietiace šaty pre každú malú princeznú! Tieto ružové šatôčky s krajkami, vyšívaním a ružami na hrudi sú špeciálne tým, že sú do nich všité LED svetielka a dodávajú šatám úžasný rozprávkový nádych. Ideálne pre každé dievčatko, ktoré sa chce aspoň na chvíľku stať Šípkovou Ruženkou.

Rubie's Star Wars X-Wing Fighter Pilot
46,70 € 34,90 €

Kostým zo série Star Wars. Piloti legendárnych strojov **X-Wing **predtým zachránili šance Rebelov na porazenie senátora Palpatina a opäť sa stali dôležitou zložkou v siedmom dieli Sila sa prebúdza. Iste poteší každého malého fanúšika.

Rubie's Superman ACTION SUITE
30,94 € 28,23 €

Chlapčenský kostým hrdinu Supermana je krásny preoblečenie na maškarný ples. V kostýme silného ochrancu slabších sa bude každý chlapec cítiť ako naozajstný hrdina.

Rubie's Transformers Optimus Prime - action suit
23,20 € 21,26 €

Oblečte si tento kostým a staňte sa Optimusem. Kostým je dokonale prepracovaný k naozajstnej podobe obľúbenej postavy. Staňte sa aj vy hrdinami a zachráňte svet!

Rubie's Kostým Star Wars Darth Vader - L
44,41 €
+ doprava zadarmo

Maska zo série Star Wars. Darth Vader bol otec Anakina Skywalkera, ktorý začal ako študent rytiera JEDI Obi-Wana Kenobiho, než sa pridal k temnej strane sily. Kostým iste poteší každého malého fanúšika.

Rubie's Kostým Frozen Anna Deluxe
52,49 € 51 €
+ doprava zadarmo

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou Ľadového kráľovstva. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Anny z rozprávky od Disney. Sú farebne zladené, na hrudi je nádherná trblietavá výšivka a fotografia Anny.

Rubie's Kostým Popoluška Deluxe
52,49 € 40,90 €
+ doprava zadarmo

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Popolušky z rozprávky od Disney. Sú krásne modré, trblietajú sa, na hrudi je fotografia princeznej Popolušky.

Rubie's Assemble - Iron Man Classic
46,90 €
+ doprava zadarmo

Oblečte si tento kostým a staňte sa Iron Manom. Kostým je dokonale prepracovaný k naozajstnej podobe obľúbenej postavy. Staňte sa aj vy hrdinami a zachráňte spoločne s ďalšími Avengers svet!

Rubie's Assemble - Hulk Classic
46,90 €
+ doprava zadarmo

Oblečte si tento kostým a staňte sa hrdinom menom Hulk. Kostým je dokonale prepracovaný k naozajstnej podobe obľúbenej postavy. Staňte sa aj vy záchrancami sveta.

Rubie's Harry Potter - kravata: Chrabromil
13,94 € 12,90 €

Kravata vo farbách a s erbom Chrabromila, populárne študentské internáty v škole čarodejov a kúzel v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.

Rubie's Harry Potter - ponožky
8,90 €

Ponožky vo farbách a s erbom Nebelvíru, populárne študentské internáty v škole čarodejníckej v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.

Rubie's Harry Potter: školská uniforma s doplnkami
38,20 € 34,40 €

Harry Potter opúšťa svet Muklov a vydáva sa do školy čarov a kúziel – do slávneho Rokfortu. Rokfort nie sú len kúzla a veľa tajomstiev, ale aj prísny poriadok, ktorý musia kúzelníci dodržiavať. Preto je vždy vybavený školskou uniformou, prútikom a samozrejme nesmú chýbať ani okuliare Harryho Pottera.

Rubie's Harry Potter - sukňa
23,26 € 21,71 €

Sukne vo farbách a s erbom Chrabromile, populárne študentské internáty v škole čarodejov a kúzel v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.

Rubie's Kostým Frozen Fever Anna
35 € 27,90 €

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou Ľadového kráľovstva. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Anny z rozprávky od Disney. Šaty sú krásne modro zelené a trblietajú sa.

Rubie's Kostým Frozen Fever Elsa
35 € 27,40 €

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou Ľadového kráľovstva. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Elsy z rozprávky od Disney. Šaty sú krásne modro zelené a trblietajú sa.

Rubie's My Little Pony - parochňa Fluttershy
17,43 € 14,80 €

Žiarivo ružová parochňa My Little Pony Fluttershy sa stane perfektným doplnkom ku karnevalovému kostýmu každého dievčatka. S touto parochňou dieťatko bude neprehliadnuteľné! Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony?

Rubie's My Little Pony - parochňa Pinkie Pie
17,43 € 14,90 €

Žiarivo ružová parochňa My Little Pony Pinkie Pie sa stane perfektným doplnkom ku karnevalovému kostýmu každého dievčatka. S touto parochňou dieťatko bude neprehliadnuteľné! Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony?

Rubie's Šípková Ruženka, svietiace šaty S
31,03 € 29,08 €

Krásne svietiace šaty pre každú malú princeznú! Tieto ružové šatôčky s krajkami, vyšívaním a ružami na hrudi sú špeciálne tým, že sú do nich všité LED svetielka a dodávajú šatám úžasný rozprávkový nádych. Ideálne pre každé dievčatko, ktoré sa chce aspoň na chvíľku stať Šípkovou Ruženkou.

Rubie's Spiderman Deluxe L
42,67 € 39,96 €

Luxusný kostým Spidermana. Obleč si kostým a buď silným a neohrozeným hrdinom! Kostým má vypchatú hruď a je dokonale prepracovaný k naozajstnej podobe obľúbenej postavy. Obsahuje skvelú masku! Staňte sa aj vy hrdinami a zachráňte svet!

Rubie's Spiderman Deluxe XL
44,62 € 41,90 €
+ doprava zadarmo

Luxusný kostým Spidermana. Obleč si kostým a buď silným a neohrozeným hrdinom! Kostým má vypchatú hruď a je dokonale prepracovaný k naozajstnej podobe obľúbenej postavy. Obsahuje skvelú masku! Staňte sa aj vy hrdinami a zachráňte svet!