Royal Canin Fit 10 kg

Royal Canin Fit 10 kg

Hodnotenie: 4,8
55 €

Granule zachovávajú optimálnu váhu dospelých mačiek vďaka zníženému obsahu tuku. Vláknina napomáha znížiť tvorbu trichobezoárov, ktoré spôsobujú mačkám zažívacie problémy. Royal Canin Fit 10 kg je vhodné krmivo pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Mini Adult 8 kg

Royal Canin Mini Adult 8 kg

Hodnotenie: 4,8
34,10 € 30 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa konzumujú. Obsahujú L-karnitín pre zabezpečenie zdravého metabolizmu. Royal Canin Mini Adult 8 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará o krásnu srsť a zdravú kožu.

Royal Canin Sterilised 10 kg
58,10 € 55 €

Krmivo vyvinuté pre udržanie optimálnej váhy a zachovanie zdravého močového systému kastrovaných mačiek.

Royal Canin Intense Beauty Gravy 12 x 85 g-17%
12,80 € 10,53 € 0,88 €/ks

Akcia

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Kapsičky sú vhodné pre mačky, ktorým chcete zabezpečiť zdravú kožu a lesklú srsť. O tú sa posarajú antioxidanty a nenasýtené mastné kyseliny. Zaisťujú zdravé močové ústrojenstvo a udržujú ideálnu váhu. Royal Canin Intense Beauty Gravy 12 × 85 g je vhodné kŕmenie pre zdravie močových ciest.

Royal Canin Medium Adult 15 kg-17%
52,40 € 43,29 €

Akcia

Granule sú špeciálne tvarované pre stredné plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú kvalitné bielkoviny a vlákninu pre optimálnu stráviteľnosť. Royal Canin Medium Adult 15 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará o krásnu srsť a zdravú kožu.

Royal Canin Maxi Adult 15 kg-17%
52,40 € 43,29 €

Akcia

Granule sú špeciálne tvarované pre veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú kvalitné bielkoviny a vlákninu pre optimálnu stráviteľnosť. Royal Canin Maxi Adult 15 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorý sa stará o zdravie kostí a kĺbov.

Royal Canin Medium Puppy 15 kg
58,80 € 53,10 €

Granule sú špeciálne tvarované pre stredné plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú antioxidanty, ktoré podporujú prirodzenú obranyschopnosť. Royal Canin Medium Puppy 15 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým sa stará o zdravý rast svalov a kostí.

Royal Canin Veterinary Diet Dog Hepatic 6 kg
35,80 € 34,80 €

Veterinárna diéta disponuje vysoko stráviteľnými rastlinnými proteínmi, ktoré pomaly odbúrava. Pomáha regulovať štruktúru pečeňových buniek a minimalizovať pečeňovú dysfunkciu. Royal Canin Veterinary Diet Dog Hepatic 6 kg vysaďte, ak je suka gravidná či dojčí.

Royal Canin Outdoor 10 kg

Royal Canin Outdoor 10 kg

Hodnotenie: 4,9
58,30 € 55,60 €

Granule pokrývajú vďaka vysokému kalorickému obsahu nutričné potreby mačiek, ktoré sa pohybujú často vonku. Antioxidanty sa starajú o posilnenie imunitného systému. Royal Canin Outdoor 10 kg je s prebiotikami pre podporu črevnej mikroflóry.

Royal Canin Yorkshire Adult 7,5 kg
41,70 € 39,30 €

Granule pre jorkšírov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Yorkshire Adult 7,5 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým redukuje tvorbu zubného kameňa.

Royal Canin Mini Puppy 8 kg

Royal Canin Mini Puppy 8 kg

Hodnotenie: 4,8
40,30 € 38,90 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú komplex antioxidantov, ktoré podporujú prirodzenú obranyschopnosť. Royal Canin Mini Puppy 8 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým sa stará o správne zažívanie.

Royal Canin Labrador Puppy 12 kg
62,40 € 60,20 €

Granule pre labradorské retrívery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú vápnik a fosfor pre podporu zdravého vývoja kostí. Royal Canin Labrador Puppy 12 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým sa stará okrem iného aj o zdravie očí.

Royal Canin Maxi Adult 5+ 15 kg
54,70 € 49,30 €

Granule sú špeciálne tvarované pre veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú kvalitné bielkoviny a vlákninu pre optimálnu stráviteľnosť. Royal Canin Maxi Adult 5+ 15 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará o zdravie kostí a kĺbov.

Royal Canin French Bulldog Puppy 3 kg
19 €

Granule pre francúzske buldočky sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Udržujú rovnováhu črevnej mikroflóry, zdravý tráviaci trakt a obmedzujú nadúvanie. Royal Canin French Bulldog Puppy 3 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým pomáha nabrať svalovú hmotu.

Royal Canin Mini Sterilised 8 kg
45,80 € 40,10 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú vlákninu pre zasýtenie a zabezpečenia zdravého trávenia. Royal Canin Mini Sterilised 8 kg je krmivo pre kastrovaných psov a sučky, ktorým zaisťuje udržanie optimálnej váhy.

Royal Canin Giant Puppy 15 kg
56,90 € 51,50 €

Granule sú špeciálne tvarované pre veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú vápnik a fosfor, ktorý podporuje správnu mineralizáciu kostí. Royal Canin Giant Puppy 15 kg je krmivo pre šteňatá s komplexom antioxidantov a vitamínov.

Royal Canin Medium Adult +7 - 15 kg-22%
62,23 € 48,06 €

Akcia

Kompletné krmivo pre psy v období zrelosti – pomáha udržiavať vitalitu v staršom veku pre psy staršie 7 rokov.

Royal Canin Veterinary Diet Dog gastrointestinal 7,5 kg
45,50 €

Veterinárna diéta je vhodná pre dospelých psov trpiacich ochorením tráviaceho traktu. Podávajte pri kolitíde, poruchách trávenia či akútnych hnačkách. Royal Canin Veterinary Diet Dog gastrointestinal 7,5 kg obsahuje vysoko stráviteľné proteíny, prebiotiká a oleje.

Royal Canin Mini Adult, 12x85g
10 € 0,83 €/ks

Kapsičky pre malé plemená psov s vysoko stráviteľnými bielkovinami a vlákninou. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny pre výživu kože. Royal Canin Mini Adult, 12× 140g sú určené pre dospelých psov do 12 rokov, ktorým podporujú zdravú črevnú mikroflóru.

Royal Canin Bulldog Puppy 12 kg
61,90 € 58,40 €

Granule pro buldoky jsou speciálně tvarované pro toto plemeno a snadno se konzumují. Starají se o vyrovnanou střevní flóru díky prebiotikám, stravitelným bílkovinám a vláknině. Royal Canin Bulldog Puppy 12 kg je krmivo pro štěňata.

Royal Canin Sterilised 4 kg

Royal Canin Sterilised 4 kg

Hodnotenie: 4,8
29 €

Granule pre kastrované mačky obsahujú L-karnitín, ktorý mení mastné kyseliny na energiu a má blahodarný vplyv na metabolizmus. Znížený obsah tukov pomáha udržiavať optimálnu hmotnosť. Royal Canin Sterilised 4 kg je vhodné krmivo pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Sensible 4 kg

Royal Canin Sensible 4 kg

Hodnotenie: 4,1
28 €

Granule sú vhodné pre dospelé mačky s citlivým trávením pomáhajú obmedzovať prítomnosť nestrávených látok v hrubom čreve. Majú 3 rôzne tvary a špeciálne príchute pre podporu apetítu. Royal Canin Sensible 4 kg je vhodné krmivo pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Mini Light Weight Care 8 kg
41,90 € 39,30 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú nízke množstvo tukov pre zaistenie optimálnej váhy. Royal Canin Mini Light Weight Care 8 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará o krásnu srsť a zdravú kožu.

Royal Canin Sterilised Gravy 12 x 85 g
11,30 € 10,40 € 0,87 €/ks

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Kapsičky pre kastrované mačky disponujú nižším obsahom tukov pre udržanie optimálnej váhy. Súčasťou je L-karnitín, ktorý je priaznivý pre celkový metabolizmus. Royal Canin Sterilised Gravy 12 × 85 g sú vhodné pre zdravie močových ciest.

Royal Canin Maxi Light Weight Care 10 kg
58,60 € 46,50 €

Granule sú špeciálne tvarované pre veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú rozpustnú a nerozpustnú vlákninu pre zdravý priechod čriev. Royal Canin Maxi Light Weight Care 10 kg je krmivo pro dospelé psy, ktorým udržuje optimálnu váhu.

Royal Canin Veterinary Diet Cat gastrointestinal Pouch 12x85 100 g
10,60 € 8,60 €

Veterinárna diéta je vhodná pre mačky trpiace zlyhaním obličiek. Obsahuje lahodné kuracie mäso, ktoré je varené priamo v kapsičke pre zachovanie chuti a vône. Royal Canin Veterinary Diet Cat Renal Chicken Pouch 12×85 g sú s antioxidantmi pre ochranu metabolizmu.

Royal Canin Veterinary Diet Cat Renal Beef Pouch 12x85 g
10,60 € 9,70 €

Veterinárna diéta je vhodná pre mačky trpiace zlyhaním obličiek. Obsahuje lahodné hovädzie mäso, ktoré je varené priamo v kapsičke pre zachovanie chuti a vône. Royal Canin Veterinary Diet Cat Renal Beef Pouch 12×85 g sú s antioxidantmi pre ochranu metabolizmu.

Royal Canin Veterinary Diet Cat Renal Tuna Pouch 12x85 g
11,20 €

Veterinárna diéta je vhodná pre mačky trpiace zlyhaním obličiek. Obsahuje lahodné mäso z tuniaka, ktoré je varené priamo v kapsičke pre zachovanie chuti a vône. Royal Canin Veterinary Diet Cat Renal Tuna Pouch 12×85 g sú s antioxidantmi pre ochranu metabolizmu.

Royal Canin Yorkshire Puppy 7,5 kg
50,30 € 47,30 €

Granule pre jorkšírov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Yorkshire Puppy 7,5 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým redukuje tvorbu zubného kameňa.

Royal Canin Mini Adult 2 kg
12 €

Granule jsou speciálně tvarované pro malá plemena a snadno se jim konzumují. Obsahují L-karnitin pro zajištění zdravého metabolismu. Royal Canin Mini Adult 2 kg je krmivo pro dospělé psy, kterým se stará o krásnou srst a zdravou kůži.

Royal Canin Medium Junior 4 kg
22,55 € 18,40 €

Krmivo pre šteňatá v dospelosti vážiace do 25 kg od 2 do 12 mesiaca veku.

Royal Canin Mini Sterilised 3 kg
19 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa konzumujú. Obsahujú vlákninu pre zasýtenie a zabezpečenie zdravého trávenia. Royal Canin Mini Sterilised 3 kg je krmivo pre kastrovaných psov a sučky, ktorým zaisťuje udržanie optimálnej váhy.

Royal Canin Mini Puppy 4 kg

Royal Canin Mini Puppy 4 kg

Hodnotenie: 4,6
21,90 € 19,60 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú komplex antioxidantov, ktoré podporujú prirodzenú obranyschopnosť. Royal Canin Mini Puppy 4 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým sa stará o správne zažívanie.

Royal Canin Veterinary Health Nutrition Dog SATIETY 12 kg
63 € 61,20 €

Veterinárna diéta je vhodná pre dospelých psov trpiacich nadváhou. Obsiahnuté živiny pomáhajú udržiavať svalovú hmotu pri chudnutí a prospievajú namáhaným kĺbom. Royal Canin Veterinary Health Nutrition Dog SATIETY 12 kg zaisťuje pocit sýtosti.

Royal Canin Savour Exigent 10 kg
58,30 € 55 €

Granule sú vhodné pre prieberčivé mačky, pretože obsahujú 2 rôzne typy granúl s rozdielnou textúrou a chuťou. Spĺňajú nutričné potreby a sú ideálne pre udržanie ideálnej váhy. Royal Canin Savour Exigent 10 kg je vhodné kŕmenie pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Mother&Babycat 4 kg
36 €

Granule sú vhodnou potravou pre mačiatka od 1 do 4 mesiacov, gravidné a laktujúce mačky. Obsahujú vitamín E a antioxidanty pre podporu prirodzenej obranyschopnosti a ľahko stráviteľné bielkoviny s prebiotikami. Royal Canin Mother & Babycat 4 kg podporujú vývoj mozgu mačiatka.

Royal Canin Golden Retriever Puppy 12 kg
62,40 € 54,18 €

Akcia

Granule pre zlaté retrívery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Zaisťujú krásnu, dlhú a hustú srsť vďaka borákovému oleju a mastným kyselinám. Royal Canin Golden Retriever Puppy 12 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým posilňuje prirodzenú obranyschopnosť.

Royal Canin Maine Coon Adult 10 kg
68 €

Granule pre mačky Maine Coon sú v tvare kociek, dobre sa žujú a starajú o ústnu hygienu. Pre zaistenie kvalitnej srsti a zdravej kože sú obohatené o dôležité aminokyseliny a vitamíny. Royal Canin Maine Coon Adult 10 kg je vhodné kŕmenie pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Labrador Adult 12 kg
55,80 € 49,70 €

Granule pre labradorské retrívery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahuje omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA a borákový olej na podporu funkcie kožnej bariéry. Royal Canin Labrador Adult 12 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará okrem iného aj o zdravie očí.

Royal Canin Dachshund Adult 7,5 kg
42,40 € 40,20 €

Granule pre jazvečíky sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú vyvážený podiel vápnika a fosforu pre zdravie kostí a kĺbov. Royal Canin Dachshund Adult 7,5 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým udržiava optimálnu váhu.

Royal Canin Veterinary Diet Dog Renal Special 10 kg
50,40 €

Akcia

RENAL Special je kompletným diétnym krmivom pre psov, ktoré podporuje funkciu obličiek v prípade chronickej alebo akútnej obličkovej nedostatočnosti, a to vďaka nízkemu obsahu fosforu a vysoko kvalitných proteínov.

Špecializácia firmy ROYAL CANIN na výživu radu SUPER PREMIUM je založená na znalostiach charakteristických rysov zvierat a ich nutričných požiadavkách. Mačky a psy majú veľmi špecifické fyziologické a tráviace zvláštnosti, vysoko vyvinutý zmysel pre pachy, obmedzený zmysel pre chuť a sú výhradnými mäsožravcami. To všetko vyžaduje zvláštny prístup k ich výžive.

ROYAL CANIN používa výhradne vysoko kvalitné suroviny, krmivo je deklarované ako zdravotne nezávadné a použiteľné pre ľudskú spotrebu a uskutočnili detekčné testy pri všetkých použitých rastlinných surovinách. Znalosť a rešpektovanie skutočných nutričných požiadaviek a výnimočných vlastností mačiek a psov sú filozofiou Royal Caninu viac ako 30 rokov. Jeho originalita spočíva v umiestnení zvieraťa do samého stredu výskumného procesu a inovácie.

Špecializácia

Krmivo pre psy, krmivo pre mačky.

Špecializácia firmy ROYAL CANIN na výživu radu SUPER PREMIUM je založená na znalostiach charakteristických rysov zvierat a ich nutričných požiadavkách. Mačky a psy majú veľmi špecifické fyziologické a tráviace zvláštnosti, vysoko vyvinutý zmysel pre pachy, obmedzený zmysel pre chuť a sú výhradnými mäsožravcami. To všetko vyžaduje zvláštny prístup k ich výžive.

ROYAL CANIN používa výhradne vysoko kvalitné suroviny, krmivo je deklarované ako zdravotne nezávadné a použiteľné pre ľudskú spotrebu a uskutočnili detekčné testy pri všetkých použitých rastlinných surovinách. Znalosť a rešpektovanie skutočných nutričných požiadaviek a výnimočných vlastností mačiek a psov sú filozofiou Royal Caninu viac ako 30 rokov. Jeho originalita spočíva v umiestnení zvieraťa do samého stredu výskumného procesu a inovácie.

Špecializácia

Krmivo pre psy, krmivo pre mačky.