Royal Canin Fit 10 kg

Royal Canin Fit 10 kg

Hodnotenie: 4,9
55 €

Granule zachovávajú optimálnu váhu dospelých mačiek vďaka zníženému obsahu tuku. Vláknina napomáha znížiť tvorbu trichobezoárov, ktoré spôsobujú mačkám zažívacie problémy. Royal Canin Fit 10 kg je vhodné krmivo pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Mini Adult 8 kg

Royal Canin Mini Adult 8 kg

Hodnotenie: 4,8
34,10 € 30,10 €

Akcia

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa konzumujú. Obsahujú L-karnitín pre zabezpečenie zdravého metabolizmu. Royal Canin Mini Adult 8 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará o krásnu srsť a zdravú kožu.

Royal Canin Sterilised 10 kg
58,30 €

Krmivo vyvinuté pre udržanie optimálnej váhy a zachovanie zdravého močového systému kastrovaných mačiek.

Royal Canin Intense Beauty Gravy 12 x 85 g
13,20 € 1,10 €/ks

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Kapsičky sú vhodné pre mačky, ktorým chcete zabezpečiť zdravú kožu a lesklú srsť. O tú sa posarajú antioxidanty a nenasýtené mastné kyseliny. Zaisťujú zdravé močové ústrojenstvo a udržujú ideálnu váhu. Royal Canin Intense Beauty Gravy 12 × 85 g je vhodné kŕmenie pre zdravie močových ciest.

Royal Canin Maxi Adult 15 kg
52,60 €

Granule sú špeciálne tvarované pre veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú kvalitné bielkoviny a vlákninu pre optimálnu stráviteľnosť. Royal Canin Maxi Adult 15 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorý sa stará o zdravie kostí a kĺbov.

Royal Canin Labrador Adult 12 kg
55,80 € 50,50 €

Granule pre labradorské retrívery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahuje omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA a borákový olej na podporu funkcie kožnej bariéry. Royal Canin Labrador Adult 12 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará okrem iného aj o zdravie očí.

Royal Canin Medium Adult 15 kg
52,90 €

Granule sú špeciálne tvarované pre stredné plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú kvalitné bielkoviny a vlákninu pre optimálnu stráviteľnosť. Royal Canin Medium Adult 15 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará o krásnu srsť a zdravú kožu.

Royal Canin Maxi Puppy 15 kg
58,80 €

Kompletné krmivo pre šteňatá veľkých plemien s váhou v dospelosti 26 – 44 kg.

Royal Canin Veterinary Diet Cat Renal Beef Pouch 12x85 g
11 €

Veterinárna diéta je vhodná pre mačky trpiace zlyhaním obličiek. Obsahuje lahodné hovädzie mäso, ktoré je varené priamo v kapsičke pre zachovanie chuti a vône. Royal Canin Veterinary Diet Cat Renal Beef Pouch 12×85 g sú s antioxidantmi pre ochranu metabolizmu.

Royal Canin Giant Junior 15 kg
60,50 €

Granule sú špeciálne tvarované pre veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú vápnik a fosfor, ktorý podporuje správnu mineralizáciu kostí. Royal Canin Giant Junior 15 kg je krmivo pre šteňatá s komplexom antioxidantov a vitamínov.

Royal Canin Savour Exigent 4 kg
29 €

Granule sú vhodné pre prieberčivé mačky, pretože obsahujú 2 rôzne typy granúl s rozdielnou textúrou a chuťou. Spĺňajú nutričné potreby a sú ideálne pre udržanie ideálnej váhy. Royal Canin Savour Exigent 4 kg je vhodné kŕmenie pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Medium Puppy 15 kg
58,50 €

Granule sú špeciálne tvarované pre stredné plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú antioxidanty, ktoré podporujú prirodzenú obranyschopnosť. Royal Canin Medium Puppy 15 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým sa stará o zdravý rast svalov a kostí.

Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog 8,5 kg
45,70 € 43,60 €

Granule pre šteňatá sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa im konzumujú. Je vhodné pre gravidné aj dojčiace sučky. Možno ich rehydratovať a vytvoriť kašu, ktorá uľahčuje prechod na pevnú stravu. Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog 8,5 kg je krmivo pre podporu trávenia.

Royal Canin Maxi Adult 5+ 15 kg
55,40 €

Granule sú špeciálne tvarované pre veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú kvalitné bielkoviny a vlákninu pre optimálnu stráviteľnosť. Royal Canin Maxi Adult 5+ 15 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará o zdravie kostí a kĺbov.

Royal Canin Mini Puppy, 12x85g
9,50 € 8 € 0,67 €/ks

Akcia

Kapsičky pre šteňatá s vysoko stráviteľnými bielkovinami a prebitoikami zaisťujú správu funkciu tráviaceho systému. Obsahujú komplex antioxidantov a vitamín E pre podporu imunitného systému. Royal Canin Mini Puppy, 12× 85g sú určené pre šteňatá malých plemien.

Royal Canin Mini Sterilised 8 kg
45,80 € 42,20 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú vlákninu pre zasýtenie a zabezpečenia zdravého trávenia. Royal Canin Mini Sterilised 8 kg je krmivo pre kastrovaných psov a sučky, ktorým zaisťuje udržanie optimálnej váhy.

Royal Canin French Bulldog Adult 3 kg
19 €

Granule pre francúzske buldočky sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Udržujú rovnováhu črevnej mikroflóry, zdravý tráviaci trakt a obmedzujú nadúvanie. Royal Canin French Bulldog Adult 3 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým udržiava optimálnu váhu.

Royal Canin Giant Puppy 15 kg
56,90 € 54,80 €

Granule sú špeciálne tvarované pre veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú vápnik a fosfor, ktorý podporuje správnu mineralizáciu kostí. Royal Canin Giant Puppy 15 kg je krmivo pre šteňatá s komplexom antioxidantov a vitamínov.

Royal Canin Sensible 10 kg

Royal Canin Sensible 10 kg

Hodnotenie: 4,9
55 €

Granule sú vhodné pre dospelé mačky s citlivým trávením pomáhajú obmedzovať prítomnosť nestrávených látok v hrubom čreve. Majú 3 rôzne tvary a špeciálne príchute pre podporu apetítu. Royal Canin Sensible 10 kg je vhodné krmivo pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Veterinary Diet Dog Hepatic 12 kg
78 €

Kompletné diétne krmivo pre všetky plemená psov, ktoré podporuje funkcie pečene pri chronickej pečeňovej nedostatočnosti a znižuje ukladanie medi v pečeni.

Royal Canin Mini Adult, 12x85g
9 € 8,30 € 0,69 €/ks

Akcia

Kapsičky pre malé plemená psov s vysoko stráviteľnými bielkovinami a vlákninou. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny pre výživu kože. Royal Canin Mini Adult, 12× 140g sú určené pre dospelých psov do 12 rokov, ktorým podporujú zdravú črevnú mikroflóru.

Royal Canin Mini Adult 2 kg

Royal Canin Mini Adult 2 kg

Hodnotenie: 4,9
12 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú L-karnitín pre zaistenie zdravého metabolizmu. Royal Canin Mini Adult 2 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará o krásnu srsť a zdravú kožu.

Royal Canin Fit 4 kg

Royal Canin Fit 4 kg

Hodnotenie: 4,8
28 €

Posledný kus za túto cenu!

Granule zachovávajú optimálnu váhu dospelých mačiek vďaka zníženému obsahu tuku. Vláknina napomáha znížiť tvorbu trichobezoárov, ktoré spôsobujú mačkám zažívacie problémy. Royal Canin Fit 4 kg je vhodné krmivo pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Maxi Light Weight Care 10 kg-17%
58,60 € 48,20 €

Granule sú špeciálne tvarované pre veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú rozpustnú a nerozpustnú vlákninu pre zdravý priechod čriev. Royal Canin Maxi Light Weight Care 10 kg je krmivo pro dospelé psy, ktorým udržuje optimálnu váhu.

Royal Canin Medium Sterilised 10 kg
49,70 € 48,10 €

Granule sú špeciálne tvarované pre stredne veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú vlákninu pre zasýtenie a zabezpečenie zdravého trávenia. Royal Canin Medium Sterilised 10 kg je krmivo pre kastrovaných psov a sučky, ktorým zaisťuje udržanie optimálnej váhy.

Royal Canin Mini Sterilised 3 kg
19 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa konzumujú. Obsahujú vlákninu pre zasýtenie a zabezpečenie zdravého trávenia. Royal Canin Mini Sterilised 3 kg je krmivo pre kastrovaných psov a sučky, ktorým zaisťuje udržanie optimálnej váhy.

Royal Canin Medium Digestive Care, 10 kg
52,40 €

Granule sú špeciálne tvarované pre stredné plemená a ľahko sa konzumujú. Obsahujú prebiotiká, ktoré zabezpečujú zdravú črevnú mikroflóru. Royal Canin Medium Digestive Care, 10 kg je krmivo pre dospelých psov s nízkym zastúpením alergénov.

Royal Canin Mini Puppy 4 kg

Royal Canin Mini Puppy 4 kg

Hodnotenie: 4,6
21,90 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú komplex antioxidantov, ktoré podporujú prirodzenú obranyschopnosť. Royal Canin Mini Puppy 4 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým sa stará o správne zažívanie.

Royal Canin Labrador Puppy 12 kg
62,40 € 60,20 €

Granule pre labradorské retrívery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú vápnik a fosfor pre podporu zdravého vývoja kostí. Royal Canin Labrador Puppy 12 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým sa stará okrem iného aj o zdravie očí.

Royal Canin Medium Adult, 10x140g
10,30 € 8,70 € 0,87 €/ks

Akcia

Kapsičky pre stredné plemená psov s vysoko stráviteľnými bielkovinami a vlákninou. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny pre výživu kože. Royal Canin Medium Adult, 10× 140g sú určené pre dospelých psov do 10 rokov, ktorým podporujú zdravú črevnú mikroflóru.

Royal Canin Sterilised 4 kg

Royal Canin Sterilised 4 kg

Hodnotenie: 4,8
29 €

Granule pre kastrované mačky obsahujú L-karnitín, ktorý mení mastné kyseliny na energiu a má blahodarný vplyv na metabolizmus. Znížený obsah tukov pomáha udržiavať optimálnu hmotnosť. Royal Canin Sterilised 4 kg je vhodné krmivo pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin British Shorthair 12x85 g
13,10 € 12,40 € 1,03 €/ks

Kapsičky určené pre britské krátkosrsté mačky. Majú upravený obsah energie a tukov, aby nepriberala. Zaisťujú zdravé močové ústrojenstvo a udržujú ideálnu váhu. Royal Canin British Shorthair 12×85 g je vhodné kŕmenie pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Medium Starter Mother&Babydog 4 kg
21,50 € 19,40 €

Granule pre šteňatá sú špeciálne tvarované pre stredné plemená a ľahko sa im konzumujú. Je vhodné pre gravidné aj dojčiace sučky. Možno ich rehydratovať a vytvoriť kašu, ktorá uľahčuje prechod na pevnú stravu. Royal Canin Medium Starter Mother&Babydog 4 kg je krmivo pre podporu trávenia.

Royal Canin Yorkshire Puppy 1,5 kg
12 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Granule pre jorkšírov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Yorkshire Puppy 1,5 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým redukuje tvorbu zubného kameňa.

Royal Canin Yorkshire Adult 1,5 kg
10,50 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Granule pre jorkšírov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Yorkshire Adult 1,5 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým redukuje tvorbu zubného kameňa.

Royal Canin Yorkshire, 12x85g
13,20 € 12,10 € 1,01 €/ks

Akcia

Kapsičky pre jorkšíry disponujú výbornou chuťou a lahodnou vôňou. Obsahujú ingrediencie, ktoré vyživujú kožu a srsť a pokrívajú všetky nutričné potreby. Royal Canin Yorkshire, 12× sú určené pre dospelých psov nad 10 mesiacov.

Royal Canin Indoor 4 kg

Royal Canin Indoor 4 kg

Hodnotenie: 4,8
30 €

Granule zachovávajú optimálnu váhu dospelých mačiek chovaných v byte vďaka zníženému obsahu tuku. Vláknina napomáha znížiť tvorbu trichobezoárov, ktoré spôsobujú mačkám zažívacie problémy. Royal Canin Indoor 4 kg je vhodné krmivo pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Veterinary Diet Dog Renal Special 10 kg
59,50 €

RENAL Special je kompletným diétnym krmivom pre psov, ktoré podporuje funkciu obličiek v prípade chronickej alebo akútnej obličkovej nedostatočnosti, a to vďaka nízkemu obsahu fosforu a vysoko kvalitných proteínov.

Royal Canin Medium Adult +7 - 15 kg
62,23 € 56,80 €

Kompletné krmivo pre psy v období zrelosti – pomáha udržiavať vitalitu v staršom veku pre psy staršie 7 rokov.

Royal Canin Boxer Puppy 12 kg
56 €

Granule pre boxery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Pomáhajú udržať svalovú hmotu a podporujú zdravie namáhaných kĺbov vďaka chondroitinu a glukosamínu. Royal Canin Boxer Puppy 12 kg je krmivo pre šteňatá.

Royal Canin Medium Junior 4 kg
22,55 € 19,80 €

Krmivo pre šteňatá v dospelosti vážiace do 25 kg od 2 do 12 mesiaca veku.

Royal Canin Mini Light Weight Care 8 kg
41,90 € 39,30 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú nízke množstvo tukov pre zaistenie optimálnej váhy. Royal Canin Mini Light Weight Care 8 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará o krásnu srsť a zdravú kožu.

Royal Canin Savour Exigent 10 kg
58,50 €

Granule sú vhodné pre prieberčivé mačky, pretože obsahujú 2 rôzne typy granúl s rozdielnou textúrou a chuťou. Spĺňajú nutričné potreby a sú ideálne pre udržanie ideálnej váhy. Royal Canin Savour Exigent 10 kg je vhodné kŕmenie pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Hairball Care 10 kg
69 €

Granule znižujú tvorbu trichobezoárov v tráviacom trakte, ktoré spôsobujú mačkám ťažkosti. Už po 2 týždňoch mačky vylučujú 2 × viac chlpov. Obsiahnutá vláknina a psylium stimuluje pohyby čriev. Royal Canin Light Weight Care 10 kg je vhodné kŕmenie pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Mini Dermacomfort, 3 kg
19 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny, ktoré majú protizápalové účinky. Royal Canin Mini Dermacomfort, 3 kg je krmivo pre dospelých psov s nízkym zastúpením alergénov.

Špecializácia firmy ROYAL CANIN na výživu radu SUPER PREMIUM je založená na znalostiach charakteristických rysov zvierat a ich nutričných požiadavkách. Mačky a psy majú veľmi špecifické fyziologické a tráviace zvláštnosti, vysoko vyvinutý zmysel pre pachy, obmedzený zmysel pre chuť a sú výhradnými mäsožravcami. To všetko vyžaduje zvláštny prístup k ich výžive.

ROYAL CANIN používa výhradne vysoko kvalitné suroviny, krmivo je deklarované ako zdravotne nezávadné a použiteľné pre ľudskú spotrebu a uskutočnili detekčné testy pri všetkých použitých rastlinných surovinách. Znalosť a rešpektovanie skutočných nutričných požiadaviek a výnimočných vlastností mačiek a psov sú filozofiou Royal Caninu viac ako 30 rokov. Jeho originalita spočíva v umiestnení zvieraťa do samého stredu výskumného procesu a inovácie.

Špecializácia

Krmivo pre psy, krmivo pre mačky.

Špecializácia firmy ROYAL CANIN na výživu radu SUPER PREMIUM je založená na znalostiach charakteristických rysov zvierat a ich nutričných požiadavkách. Mačky a psy majú veľmi špecifické fyziologické a tráviace zvláštnosti, vysoko vyvinutý zmysel pre pachy, obmedzený zmysel pre chuť a sú výhradnými mäsožravcami. To všetko vyžaduje zvláštny prístup k ich výžive.

ROYAL CANIN používa výhradne vysoko kvalitné suroviny, krmivo je deklarované ako zdravotne nezávadné a použiteľné pre ľudskú spotrebu a uskutočnili detekčné testy pri všetkých použitých rastlinných surovinách. Znalosť a rešpektovanie skutočných nutričných požiadaviek a výnimočných vlastností mačiek a psov sú filozofiou Royal Caninu viac ako 30 rokov. Jeho originalita spočíva v umiestnení zvieraťa do samého stredu výskumného procesu a inovácie.

Špecializácia

Krmivo pre psy, krmivo pre mačky.