Rose et Chocolate chlapčenské topánočky s kotvou
19,19 €

Štýlové pruhované kožené topánočky Rose et Chocolat, žltá kotva na priehlavku. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.

Rose et Chocolate chlapčenské topánočky s kotvou
19,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové pruhované kožené topánočky Rose et Chocolat, ktoré zdobia červená kotva na priehlavku. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.

Rose et Chocolate chlapčenské topánočky s motorkou
19,19 €

Štýlové kožené topánočky Rose et Chocolat, ktoré zdobia malé biele motorky a jedna vyšívaná uprostred priehlavku. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.

Rose et Chocolate detské topánočky s námorníckym motívom
19,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové biele kožené topánočky Rose et Chocolat, ktoré zdobia námornícke motívy po celej topánke. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.

Rose et Chocolate detské topánočky s veľrybou
19,19 €

Štýlové kožené topánočky Rose et Chocolat, jednu topánku zdobí záchranný kruh a druhú veľryba. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.

Rose et Chocolate dievčenské topánočky s delfínom
19,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové ružové kožené topánočky Rose et Chocolat, ktoré zdobia sivé delfíny na priehlavku topánočky. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.

Rose et Chocolate dievčenské topánočky s kytičkou
19,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové krémové kožené topánočky Rose et Chocolat, ktoré zdobia kytička. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.

Rose et Chocolate dievčenské topánočky s loďkou
19,19 €

Štýlové ružové kožené topánočky Rose et Chocolat, ktoré zdobí loďka na priehlavku topánočky. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.

Rose et Chocolate dievčenské topánočky so srdiečkami
19,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové ružové kožené topánočky Rose et Chocolat, ktoré zdobia zlatá srdiečka po celej topánke. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.

Rose et Chocolate chlapecké capáčky Classicz
19,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásné jednobarevné modré capáčky zajistí vašemu chlapečkovi maximální pohodlí.Interiér botiček je vyroben z kvalitní kůže. Jsou lehounké, pružné a odolné proti smyku a skvěle se přizpůsobí malé dětské nožičce. Capáčky jsou baleny ve stylové krabičce.

Rose et Chocolate chlapecké capáčky Classicz-39%
19,20 € 11,70 €

Akcia

Krásné jednobarevné hnědé capáčky zajistí vašemu chlapečkovi maximální pohodlí.Interiér botiček je vyroben z kvalitní kůže. Jsou lehounké, pružné a odolné proti smyku a skvěle se přizpůsobí malé dětské nožičce. Capáčky jsou baleny ve stylové krabičce.

Rose et Chocolate Chlapecké capáčky s autem Classicz
19,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádní capáčky s autem pro všechny malé závodníky. Interiér botiček je vyroben z kvalitní kůže. Jsou lehounké, pružné a odolné proti smyku a skvěle se přizpůsobí malé dětské nožičce. Vhodné na doma nebo do kočárku. Baleny ve stylové krabičce.

Rose et Chocolate dívčí capáčky Classicz-39%
19,20 € 11,70 €

Akcia

Nádherné růžové capáčky zajistí vaší holčičce maximální pohodlí. Interiér botiček je vyroben z kvalitní kůže. Jsou lehounké, pružné a odolné proti smyku a skvěle se přizpůsobí malé dětské nožičce. Capáčky jsou baleny ve stylové krabičce.

Rose et Chocolate dívčí capáčky s puntíkama Classicz
19,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nádherné dívčí capáčky v černém provedení. Zdobí je bílé puntíky, mašličky a jemné prošívání. Interiér botiček je vyroben z kvalitní kůže. Jsou lehounké, pružné a odolné proti smyku a skvěle se přizpůsobí malé dětské nožičce. Vhodné na doma nebo do kočárku. Dokonale doplňují outfit vašeho děťátka. Baleny ve stylové krabičce.

Rose et Chocolate Chlapecké capáčky s autobusem modro-bílé
19,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Nádherné capáčky s autobusom budú vášmu chlapčekovi náramne pristane. Interiér topánočiek je vyrobený z kvalitnej kože. Sú ľahučké, pružné a odolné proti šmyku a skvele sa prispôsobí malé detské nožičke. Vhodné na doma alebo do kočíka. Balené v štýlovej krabičke.

Rose et Chocolate chlapecké capáčky s autíčky
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nádherné capáčky s malými barevnými autíčky budou vašemu chlapečkovi náramně slušet. Interiér botiček je vyroben z kvalitní kůže. Jsou lehounké, pružné a odolné proti smyku a skvěle se přizpůsobí malé dětské nožičce. Vhodné na doma nebo do kočárku. Baleny ve stylové krabičce.

Rose et Chocolate chlapecké capáčky s medvědem Classicz
19,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozkošné chlapecké capáčky v hnědém provedení s medvědem budou vašemu chlapci moc slušet. Interiér botiček je vyroben z kvalitní kůže. Jsou lehounké, pružné a odolné proti smyku a skvěle se přizpůsobí malé dětské nožičce. Capáčky jsou baleny ve stylové krabičce.

Rose et Chocolate dívčí capáčky s jednorožcem
19,19 €

Nádherné capáčky v růžovém provedení s jednorožcem si vaše holčička zamiluje, budou já náramně slušet a zajistí jí maximální pohodlí. Interiér botiček je vyroben z kvalitní kůže. Jsou lehounké, pružné a odolné proti smyku a skvěle se přizpůsobí malé dětské nožičce. Vhodné na doma nebo do kočárku. Baleny ve stylové krabičce.

Rose et Chocolate Chlapecké capáčky Hasiči Classicz
19,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádní capáčky s obrázkem hasičského auta budou vašemu chlapečkovi náramně slušet. Interiér botiček je vyroben z kvalitní kůže. Jsou lehounké, pružné a odolné proti smyku a skvěle se přizpůsobí malé dětské nožičce. Vhodné na doma nebo do kočárku. Baleny ve stylové krabičce.

Rose et Chocolate Chlapecké capáčky se žabičkou Classicz
19,20 €

Parádní capáčky se žabičkou si váš chlapeček oblíbí na první pohled. Interiér botiček je vyroben z kvalitní kůže. Jsou lehounké, pružné a odolné proti smyku a skvěle se přizpůsobí malé dětské nožičce. Vhodné na doma nebo do kočárku. Baleny ve stylové krabičce. 

Rose et Chocolate Dívčí capáčky s hvězdičkami Classicz
19,20 €

Rozkošné dívčí capáčky s hvězdičkami budou vaší holčičce náramně slušet. Interiér botiček je vyroben z kvalitní kůže. Jsou lehounké, pružné a odolné proti smyku a skvěle se přizpůsobí malé dětské nožičce. Vhodné na doma nebo do kočárku. Baleny ve stylové krabičce. 

Rose et Chocolate Dívčí capáčky s lízátky Classicz
19,20 €

Neodolatelné dívčí capáčky v růžovém provedení. Zdobí je lízátka ve tvaru srdíček, jemné prošívání a puntíky na lemu okolo nožky. Interiér botiček je vyroben z kvalitní kůže. Jsou lehounké, pružné a odolné proti smyku a skvěle se přizpůsobí malé dětské nožičce. Vhodné na doma nebo do kočárku. Baleny ve stylové krabičce.

Rose et Chocolate Dívčí capáčky se slony Classicz
19,20 €

Roztomilé dívčí capáčky v hnědém provedení. Zdobí je dva zamilovaní sloníci a jemné prošívání. Interiér botiček je vyroben z kvalitní kůže. Jsou lehounké, pružné a odolné proti smyku a skvěle se přizpůsobí malé dětské nožičce. Vhodné na doma nebo do kočárku. Baleny ve stylové krabičce.

Rose et Chocolate Dívčí capáčky se sovičkou Classicz
19,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozkošné dívčí capáčky hnědém provedení s obrázkem sovičky budou vaší holčičce náramně slušet. Interiér botiček je vyroben z kvalitní kůže. Jsou lehounké, pružné a odolné proti smyku a skvěle se přizpůsobí malé dětské nožičce. Vhodné na doma nebo do kočárku. Baleny ve stylové krabičce. 

Rose et Chocolate Dievčenské capáčky s mačičkou ružové
19,20 €

Rozkošné dievčenské topánočky v ružovom prevedení s motívom mačičky vášmu dievčatku náramne pristanú. Interiér topánočiek je vyrobený z kvalitnej kože. Sú ľahučké, pružné a odolné proti šmyku a skvele sa prispôsobia malej detskej nožičke. Vhodné na doma alebo do kočíka. Balené v štýlovej krabičke.

Zakladateľom značky Rose et Chocolate je švajčiarsky manželský pár. Inšpirovaný svojimi deťmi sa pustil do výroby flexibilných topánočiek a pohodlných kožených capačků, ktoré umožňujú malým nôžkam zdravo rásť a vyvíjať sa. Mysleli na začínajúcich, ale aj skúsenejších chodcov a vytvorili obuv zodpovedajúce ich potrebám.

Zakladateľom značky Rose et Chocolate je švajčiarsky manželský pár. Inšpirovaný svojimi deťmi sa pustil do výroby flexibilných topánočiek a pohodlných kožených capačků, ktoré umožňujú malým nôžkam zdravo rásť a vyvíjať sa. Mysleli na začínajúcich, ale aj skúsenejších chodcov a vytvorili obuv zodpovedajúce ich potrebám.