Rolly Toys Šliapací traktor Rolly Junior s Farm vlečkou - žltý-30%
137 € 94,60 €

Akcia

Krásny detský šliapací traktor Roll Junior, ktorého súčasťou je aj Farm vlečka. Vhodné pre deti už od 3 rokov. Traktor je vybavený posunovacím sedadlom a dopínaním reťaze. Veľmi kvalitné a detailné prevedenie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zelená-28%
89,61 € 64,30 €

Akcia

Populárny šliapací traktor Rolly Kid v zelenom prevedení, ktorého súčasťou je aj vlečka. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys je vhodné pre deti už od 2,5 rokov.

Rolly Toys Šliapací traktor Rolly Junior s vlečkou červený
119,99 € 109,70 €

Akcia

Šliapací traktor Rolly Junior s vlečkou v červenej farbe. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Je vybavený vyklápacou kapotou. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Zahradní kolečko zelené
24,13 € 20,80 €

Záhradný fúrik v zelenej farbe pre malých záhradníkov má stabilné koliesko, kovovú misku a plastové rukoväte. Je určený na prevážanie menších bremien.

Rolly Toys Šliapací traktor Rolly Kid s vlečkou modrý-37%
90,16 € 56,70 €

Akcia

Šliapací traktor s prívesným vozíkom je vyrobený z vysoko kvalitného plastu. Vlečku možno jednoducho kedykoľvek odpojiť. Reťaz je vedený vnútrom traktora a má možnosť dopnutia. Je vybavený vyklápacou kapotou. Urobí radosť každému malému traktoristovi.

Rolly Toys Nakladač Caterpillar s vlečkou - žltý-20%
151,50 € 121 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský šliapací traktor v dizajne populárneho žltého Caterpillara. Súčasťou traktora je nakladacia lyžica a jednoosová vlečka. Vhodné pre deti už od 2,5 rokov. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Zahradní kolečko červené-18%
24,13 € 19,60 €

Akcia

Záhradný fúrik v červenej farbe pre malých záhradníkov má stabilné koliesko, kovovú misku a plastové rukoväte. Je určený na prevážanie menších bremien.

Rolly Toys Šliapací traktor Farmtrac John Deere 6210-23%
196,99 € 151,30 €

Akcia

Šliapací traktor Farmtrac John Deere 6210R od značky Rolly Toys. Traktor má nastaviteľnú sedačku, úplne zakrytý pohon na reťaz s nastaviteľnou kľučkou šlapky a extra pevnou 12 mm oceľovou zadnú os. bezhlučné kolesá.

Rolly Toys Šliapací traktor Rolly Kid s vlečkou - červený-23%
97,99 € 75,30 €

Akcia

Šliapací traktor Rolly Kid s vlečkou v červenej farbe. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínateľný reťazový pohon. Je vybavený vyklápacou kapotou. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šliapací traktor Zetor 11441 červený
79 € 71,50 €

Akcia

Šliapací traktor s licenciou klasického Zetoru 11441. Prevedenie v červenej farbe. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Je vybavený vyklápacou kapotou. Posuvné sedadlo umožňuje jazdu aj vyšším deťom. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šliapací traktor Rolly Kid JCB s vlečkou žltý-16%
109 € 90,80 €

Akcia

Šliapací traktor Kid JCB s vlečkou v žltej farbe. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínateľný reťazový pohon. Je vybavený vyklápacou kapotou. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šliapací traktor Farmtrac Fendt 211 Vario
175,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Pokud váš potomek vždycky chtěl traktor, jako je ten váš, nebo pokud je prostě fascinován traktory a dalšími zemědělskými stroji, pak je pro něho tento šlapací traktor je ideální hračka.

Je vyroben z kvali…

Rolly Toys Volant s houkačkou v kartonu
28,79 €

Rolly Toys Volant s houkačkou. Skvělý doplněk pro šlapací traktůrky od firmy Rolly Toys. Volant s houkačkou na baterie. Volant vydává zvuk startujícího traktůrku a klaksonu.

Rolly Toys Šliapacia trojkolka J. Deere Trac s prívesom a zvukom
80,39 € 69,60 €

Akcia

Zelená šliapacia trojkolka s prívesom v dizajne populárneho John Deere. Trojkolka je vhodná pre deti už od 2 rokov. Má volant s húkačkou a tiež so zvukom motora. Veľmi kvalitné a detailné prepracovanie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Vlečka s klátmi "Timber Trailer" 2-os-zelená
92,99 € 83,20 €

Akcia

Jedinečná detská vlečka 2-osá Timber Trailer v zelenom prevedení. Súčasťou balenia je aj 5 plastových klátov a vlečku je možné vyklápať. Vhodná pre deti od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šliapací traktor New Holland TVT190 s vlečkou-15%
107 € 90,80 €

Akcia

Šliapací traktor Rolly Kid s vlečkou od známeho výrobcu techniky New Holland model TVT190. Traktor je ľahko ovládateľný a stabilný, má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Nakladač pre traktory Rolly Kid
44,15 €

Nakladač pro traktory Rolly Kid

Doplň svoji sbírku!
Nakladač je určený pro traktůrky Rolly Kid.
Nakládací lžíce Rolly Kid je kompatibilní pouze s traktory Rolly Kid – řada 01 a řady 02.
Materiál plast.
V…

Rolly Toys Nástavec pro nakládání klád
37,08 €

Plastový drapák na čelní nakladač šlapacích traktorů ROLLY TOYS

Možnost manipulace a nakládka sena, slámy a plastových klád

Drapák lze připojit na nakladače a šlapadla řady ROLLY TOYS FARMTRAC, X-TRAC, TRAC…

Rolly Toys Šlapací traktor John Deere 6920-33%
165,60 € 109,70 €

Akcia

Úžasný šliapací traktor v dizajne populárneho John Deere v zelenom prevedení. Traktor má posuvné sedadlo. Vhodný pre deti od 3 rokov a nosnosť bola testovaná na 100 kg. Veľmi kvalitné prevedenie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šliapací traktor John Deere 7930
175,99 € 151,50 €

Šliapací traktor od známeho výrobcu techniky John Deere model 7930. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Je vybavený vyklápacou kapotou a posuvným sedadlom. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šliapací traktor Farmtrac John Deere s vlečkou
209,38 € 161,80 €

Šliapací traktor Farmtrac John Deere s nakladačom a vlečkou je vhodný pre deti od 3 rokov. Žlto-zelené prevedenie je vhodné pre dievčatá i chlapcov. Deti ocenia funkčný predný nakladač a priestrannú vlečku na prevoz nákladu. Hračka kopíruje dizajn ozajstného poľnohospodárskeho stroja. Traktor má nastaviteľnú sedačku, úplne zakrytý pohon na reťaz s nastaviteľnou kľučkou šlapky, tiché kolesá, riaditeľnú prednú nápravu.

Rolly Toys Rolly Digger John Deere zelený
73,90 € 66,90 €

Rolly Digger John Deere zelený bager urobí každú prácu na záhrade. Deti na bagri môžu sedieť nezávisle na otáčaní o 360 °. Patentované bezpečnostné s automatickým blokovaním nakladacieho ramena.

Rolly Toys Šliapací traktor X-Trac s vlečkou Junior červený
221,01 € 169,90 €

Šliapací traktor X-Trac s vlečkou Junior je vhodný pre deti od 3 rokov. Červeno-čierne prevedenie je vhodné pre dievčatá i chlapcov. Deti ocenia funkčný predný nakladač a priestrannú vlečku na prevoz nákladu. Traktor má nastaviteľnú sedačku, úplne zakrytý pohon na reťaz s nastaviteľnou kľučkou šlapky.

Rolly Toys Rolly Digger žltý
78,10 € 56,80 €

Krásny detský bager Rolly Digger v žltom prevedení. Bagrom môžete otáčať a súčasťou je tiež veľké rameno s poistkou. Veľmi kvalitné prevedenie značky Rolly Toys je vhodné pre deti od 3 rokov.

Rolly Toys Šliapací traktor X-Track s nakladačom
234,56 € 174,90 €

Šliapací traktor X-Trac v červenej farbe je pripravený pre malých traktoristov. Traktor s čelným nakladačom má otvárateľnú kapotu motora, posuvné sedadlo, nastaviteľné pedále a dopínatelný reťazový pohon. Ľahko ho dovybavíte ďalším príslušenstvom alebo vlekom. S týmto traktorom si vaše dieťa bude pripadať ako neohrozený traktorista.

Firma Rolly Toys vznikla v roku 1938 v Nemecku ako rodinný podnik. Nemecký výrobca detských šliapacích traktorov a automobilov, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a premysleným dizajnom. Hračky sa vyrábajú priamo v Nemecku s typickou precíznosťou a citom pre detail. Značka kladie veľmi vysoké požiadavky na hraciu hodnotu, kvalitu a bezpečnosť. Firma spolupracuje s poprednými výrobcami poľnohospodárskych strojov, a preto majú šliapacie traktory tak prepracované detaily a reálny vzhľad.

Firma Rolly Toys vznikla v roku 1938 v Nemecku ako rodinný podnik. Nemecký výrobca detských šliapacích traktorov a automobilov, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a premysleným dizajnom. Hračky sa vyrábajú priamo v Nemecku s typickou precíznosťou a citom pre detail. Značka kladie veľmi vysoké požiadavky na hraciu hodnotu, kvalitu a bezpečnosť. Firma spolupracuje s poprednými výrobcami poľnohospodárskych strojov, a preto majú šliapacie traktory tak prepracované detaily a reálny vzhľad.