Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zelená-29%
89,61 €

62,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Populárny šliapací traktor Rolly Kid v zelenom prevedení, ktorého súčasťou je aj vlečka. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys je vhodné pre deti už od 2,5 rokov.


Rolly Toys Šlapací traktor John Deere 6920
165,60 €

154,90 €

Úžasný šliapací traktor v dizajne populárneho John Deere v zelenom prevedení. Traktor má posuvné sedadlo. Vhodný pre deti od 3 rokov a nosnosť bola testovaná na 100 kg. Veľmi kvalitné prevedenie značky Rolly Toys.


Rolly Toys Šliapací traktor Rolly Junior s vlečkou červený
119,99 €

102,60 €
+ doprava zadarmo

Šliapací traktor Rolly Junior s vlečkou v červenej farbe. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Je vybavený vyklápacou kapotou. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.


Rolly Toys Šliapací traktor Rolly Junior s Farm vlečkou - žltý
137 €

102,20 €
+ doprava zadarmo

Krásny detský šliapací traktor Roll Junior, ktorého súčasťou je aj Farm vlečka. Vhodné pre deti už od 3 rokov. Traktor je vybavený posunovacím sedadlom a dopínaním reťaze. Veľmi kvalitné a detailné prevedenie značky Rolly Toys.


Rolly Toys Šliapací traktor Rolly Junior John Deere s predným nakladačom-36%
152,86 €

96,79 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Šliapací traktor John Deere s predným nakladačom je pripravený pre malého traktoristu. Traktor má krytú reťaz, nastaviteľné pedále, posuvné sedadlo a zdvíhaciu kapotu. Čelný nakladač je veľmi ľahko odnímateľný. Pre tichú prevádzku sú na kolesách umiestnené gumové pásky.


Rolly Toys Šliapací traktor Holland TS 110-modrý-28%
140 €

100,67 €

Akcia

Šliapací traktor New Holland TM 175 v modrej farbe. Traktor je ľahko ovládateľný a stabilný, má veľké plastové kolesá a možnosť dopnutia reťaze. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.


Rolly Toys Šliapací traktor Farmtrac John Deere s vlečkou
209,38 €

182 €

Šliapací traktor Farmtrac John Deere s nakladačom a vlečkou je vhodný pre deti od 3 rokov. Žlto-zelené prevedenie je vhodné pre dievčatá i chlapcov. Deti ocenia funkčný predný nakladač a priestrannú vlečku na prevoz nákladu. Hračka kopíruje dizajn ozajstného poľnohospodárskeho stroja. Traktor má nastaviteľnú sedačku, úplne zakrytý pohon na reťaz s nastaviteľnou kľučkou šlapky, tiché kolesá, riaditeľnú prednú nápravu.


Rolly Toys Šliapací traktor J.Deere 6920 s nakladačom
190,96 €

154,90 €

Šliapací traktor John Deere 6920 s nakladačom je pripravený pre malých traktoristov. Nakladač je možné ovládať páčkou z miesta vodiča. Je možné ho aj odpojiť. Posuvné sedadlo je ideálne pre reguláciu podľa veku dieťaťa. Keď dieťa povyrastie, upraví sa sedadlo a môže sa pokračovať v jazde.


Rolly Toys Šliapací traktor X-Trac s radiacou pákou - červený
222,80 €

174,30 €

Šliapací traktor X-Trac v červenej farbe je pripravený pre malých traktoristov. Traktor má otvárateľnú kapotu, radenie dvoch rýchlostí a neutrál, ručnú brzdu. S týmto traktorom si vaše dieťa bude pripadať ako neohrozený traktorista.


Rolly Toys Šliapací traktor X-Trac s vlečkou Junior červený
221,01 €

193,70 €

Šliapací traktor X-Trac s vlečkou Junior je vhodný pre deti od 3 rokov. Červeno-čierne prevedenie je vhodné pre dievčatá i chlapcov. Deti ocenia funkčný predný nakladač a priestrannú vlečku na prevoz nákladu. Traktor má nastaviteľnú sedačku, úplne zakrytý pohon na reťaz s nastaviteľnou kľučkou šlapky.


Rolly Toys Šliapací traktor X-Track s nakladačom
234,56 €

178,20 €

Šliapací traktor X-Trac v červenej farbe je pripravený pre malých traktoristov. Traktor s čelným nakladačom má otvárateľnú kapotu motora, posuvné sedadlo, nastaviteľné pedále a dopínatelný reťazový pohon. Ľahko ho dovybavíte ďalším príslušenstvom alebo vlekom. S týmto traktorom si vaše dieťa bude pripadať ako neohrozený traktorista.


Rolly Toys Zahradní kolečko červené
24,13 €

19,30 €

Záhradný fúrik v červenej farbe pre malých záhradníkov má stabilné koliesko, kovovú misku a plastové rukoväte. Je určený na prevážanie menších bremien.


Rolly Toys Rolly Digger John Deere zelený
73,90 €

61,60 €
+ doprava zadarmo

Rolly Digger John Deere zelený bager urobí každú prácu na záhrade. Deti na bagri môžu sedieť nezávisle na otáčaní o 360 °. Patentované bezpečnostné s automatickým blokovaním nakladacieho ramena.


Rolly Toys Rolly tanker 2osý-strieborný
87,99 €

77,40 €
+ doprava zadarmo

Krásny detský tanker 2 osý v striebornom prevedení je možné pripojiť k vozíkom Rolly Toys. Vhodný pre deti od 3 rokov. Veľmi kvalitné a odolné prevedenie.


Rolly Toys Šliapací traktor Farmtrac John Deere 6210
196,99 €

154,90 €

Šliapací traktor Farmtrac John Deere 6210R od značky Rolly Toys. Traktor má nastaviteľnú sedačku, úplne zakrytý pohon na reťaz s nastaviteľnou kľučkou šlapky a extra pevnou 12 mm oceľovou zadnú os. bezhlučné kolesá.


Rolly Toys Šliapací traktor John Deere 7930
175,99 €

154,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Šliapací traktor od známeho výrobcu techniky John Deere model 7930. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Je vybavený vyklápacou kapotou a posuvným sedadlom. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.


Rolly Toys Šliapací traktor Rolly Kid J.Deere s vlečkou - zelený
107 €

91,40 €
+ doprava zadarmo

Šliapací traktor Rolly Kid s vlečkou v zelenom prevedení od známeho výrobcu techniky John Deere. Traktor je ľahko ovládateľný a stabilný, má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.


Rolly Toys Šliapací traktor Rolly Kid s vlečkou - červený
97,99 €

90,20 €
+ doprava zadarmo

Šliapací traktor Rolly Kid s vlečkou v červenej farbe. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínateľný reťazový pohon. Je vybavený vyklápacou kapotou. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.


Rolly Toys Šliapací traktor Rolly Kid Steyer s vlečkou-červený
91 €
86,70 €
+ doprava zadarmo

Šliapací traktor Rolly Kid Steyer s vlečkou v červenej farbe. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Je vybavený vyklápacou kapotou. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys. Testované na zaťaženie 100 kg.


Rolly Toys Šliapací traktor Steyr CVT 170 - červeno-biely
151 €

127,80 €

Šliapací traktor značky Steyr CVT 170 v červenobielom prevedení. Traktor má vzadu prípojku na pripojenie vlečky. Má plastové kolesá a dopínateľný reťazový pohon. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.


Rolly Toys Šliapací traktor X-Trac John Deere - zelený
190 €

182 €

Posledný kus za túto cenu!

Šliapací traktor X-Trac od známeho výrobcu John Deere v klasickej zelenej farbe. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Je vybavený vyklápacou kapotou a posuvným sedadlom. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.


Rolly Toys Vlečka s klátmi "Timber Trailer" 2-os-zelená
92,99 €

81,30 €
+ doprava zadarmo

Jedinečná detská vlečka 2-osá Timber Trailer v zelenom prevedení. Súčasťou balenia je aj 5 plastových klátov a vlečku je možné vyklápať. Vhodná pre deti od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie značky Rolly Toys.


Rolly Toys Zahradní kolečko zelené
24,13 €

19,30 €

Záhradný fúrik v zelenej farbe pre malých záhradníkov má stabilné koliesko, kovovú misku a plastové rukoväte. Je určený na prevážanie menších bremien.


Rolly Toys Nakladač Caterpillar s vlečkou - žltý
151,50 €

120,10 €
+ doprava zadarmo

Detský šliapací traktor v dizajne populárneho žltého Caterpillara. Súčasťou traktora je nakladacia lyžica a jednoosová vlečka. Vhodné pre deti už od 2,5 rokov. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.


Rolly Toys Rolly Digger žltý
78,10 €

57,30 €
+ doprava zadarmo

Krásny detský bager Rolly Digger v žltom prevedení. Bagrom môžete otáčať a súčasťou je tiež veľké rameno s poistkou. Veľmi kvalitné prevedenie značky Rolly Toys je vhodné pre deti od 3 rokov.


Rolly Toys Šliapací traktor New Holland TVT190 s vlečkou
107 €

89,10 €
+ doprava zadarmo

Šliapací traktor Rolly Kid s vlečkou od známeho výrobcu techniky New Holland model TVT190. Traktor je ľahko ovládateľný a stabilný, má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.


Rolly Toys Šliapací traktor Zetor 11441 červený
79 €

73,20 €
+ doprava zadarmo

Šliapací traktor s licenciou klasického Zetoru 11441. Prevedenie v červenej farbe. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Je vybavený vyklápacou kapotou. Posuvné sedadlo umožňuje jazdu aj vyšším deťom. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.


Firma Rolly Toys vznikla v roku 1938 v Nemecku ako rodinný podnik. Nemecký výrobca detských šliapacích traktorov a automobilov, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a premysleným dizajnom. Hračky sa vyrábajú priamo v Nemecku s typickou precíznosťou a citom pre detail. Značka kladie veľmi vysoké požiadavky na hraciu hodnotu, kvalitu a bezpečnosť. Firma spolupracuje s poprednými výrobcami poľnohospodárskych strojov, a preto majú šliapacie traktory tak prepracované detaily a reálny vzhľad.

Firma Rolly Toys vznikla v roku 1938 v Nemecku ako rodinný podnik. Nemecký výrobca detských šliapacích traktorov a automobilov, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a premysleným dizajnom. Hračky sa vyrábajú priamo v Nemecku s typickou precíznosťou a citom pre detail. Značka kladie veľmi vysoké požiadavky na hraciu hodnotu, kvalitu a bezpečnosť. Firma spolupracuje s poprednými výrobcami poľnohospodárskych strojov, a preto majú šliapacie traktory tak prepracované detaily a reálny vzhľad.