Rolly Toys Šliapací traktor Rolly Junior s vlečkou červený
119,99 € 90,60 €
+ doprava zadarmo

Šliapací traktor Rolly Junior s vlečkou v červenej farbe. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Je vybavený vyklápacou kapotou. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šliapací traktor J.Deere 6920 s nakladačom
190,96 € 131,60 €

Šliapací traktor John Deere 6920 s nakladačom je pripravený pre malých traktoristov. Nakladač je možné ovládať páčkou z miesta vodiča. Je možné ho aj odpojiť. Posuvné sedadlo je ideálne pre reguláciu podľa veku dieťaťa. Keď dieťa povyrastie, upraví sa sedadlo a môže sa pokračovať v jazde.

Rolly Toys Šliapací traktor X-Track s nakladačom
234,56 € 180,90 €

Šliapací traktor X-Trac v červenej farbe je pripravený pre malých traktoristov. Traktor s čelným nakladačom má otvárateľnú kapotu motora, posuvné sedadlo, nastaviteľné pedále a dopínatelný reťazový pohon. Ľahko ho dovybavíte ďalším príslušenstvom alebo vlekom. S týmto traktorom si vaše dieťa bude pripadať ako neohrozený traktorista.

Rolly Toys Zahradní kolečko červené
24,13 € 21,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Záhradný fúrik v červenej farbe pre malých záhradníkov má stabilné koliesko, kovovú misku a plastové rukoväte. Je určený na prevážanie menších bremien.

Rolly Toys Šliapací traktor X-Trac John Deere - zelený
190 € 166,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Šliapací traktor X-Trac od známeho výrobcu John Deere v klasickej zelenej farbe. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Je vybavený vyklápacou kapotou a posuvným sedadlom. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Vlečka na seno za traktor 1osá "Hay Wagon" - žltá
75,99 € 70,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Krásna vlečka 2osá Hay Wagon na seno, ktorú možno pripojiť za traktor značky Rolly Toys. Žltá vlečka je vhodná pre deti od 3 rokov a má poistku proti vyklopeniu. Veľmi kvalitné plastové prevedenie.

Rolly Toys Vlečka s klátmi "Timber Trailer" 2-os-zelená
92,99 € 82,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečná detská vlečka 2-osá Timber Trailer v zelenom prevedení. Súčasťou balenia je aj 5 plastových klátov a vlečku je možné vyklápať. Vhodná pre deti od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šlapací traktor John Deere 6920
165,60 € 157,60 €

Úžasný šliapací traktor v dizajne populárneho John Deere v zelenom prevedení. Traktor má posuvné sedadlo. Vhodný pre deti od 3 rokov a nosnosť bola testovaná na 100 kg. Veľmi kvalitné prevedenie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šliapací traktor Farmtrac John Deere 6210
196,99 € 170,60 €

Šliapací traktor Farmtrac John Deere 6210R od značky Rolly Toys. Traktor má nastaviteľnú sedačku, úplne zakrytý pohon na reťaz s nastaviteľnou kľučkou šlapky a extra pevnou 12 mm oceľovou zadnú os. bezhlučné kolesá.

Rolly Toys Šliapací traktor New Holland TVT190 s vlečkou
107 € 94,90 €
+ doprava zadarmo

Šliapací traktor Rolly Kid s vlečkou od známeho výrobcu techniky New Holland model TVT190. Traktor je ľahko ovládateľný a stabilný, má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šliapací traktor Rolly Kid J.Deere s vlečkou - zelený
107 € 86,70 €
+ doprava zadarmo

Šliapací traktor Rolly Kid s vlečkou v zelenom prevedení od známeho výrobcu techniky John Deere. Traktor je ľahko ovládateľný a stabilný, má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šliapací traktor Rolly Kid JCB s vlečkou žltý
109 € 100,90 €
+ doprava zadarmo

Šliapací traktor Kid JCB s vlečkou v žltej farbe. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínateľný reťazový pohon. Je vybavený vyklápacou kapotou. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šliapací traktor Rolly Kid Steyer s vlečkou-červený
91 € 88,30 €
+ doprava zadarmo

Šliapací traktor Rolly Kid Steyer s vlečkou v červenej farbe. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Je vybavený vyklápacou kapotou. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys. Testované na zaťaženie 100 kg.

Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zelená
89,61 € 67 €
+ doprava zadarmo

Populárny šliapací traktor Rolly Kid v zelenom prevedení, ktorého súčasťou je aj vlečka. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys je vhodné pre deti už od 2,5 rokov.

Rolly Toys Šliapací traktor Farmtrac John Deere s vlečkou
209,38 € 157,60 €

Šliapací traktor Farmtrac John Deere s nakladačom a vlečkou je vhodný pre deti od 3 rokov. Žlto-zelené prevedenie je vhodné pre dievčatá i chlapcov. Deti ocenia funkčný predný nakladač a priestrannú vlečku na prevoz nákladu. Hračka kopíruje dizajn ozajstného poľnohospodárskeho stroja. Traktor má nastaviteľnú sedačku, úplne zakrytý pohon na reťaz s nastaviteľnou kľučkou šlapky, tiché kolesá, riaditeľnú prednú nápravu.

Rolly Toys Šliapací traktor X-Trac s vlečkou Junior červený
221,01 € 196,90 €

Šliapací traktor X-Trac s vlečkou Junior je vhodný pre deti od 3 rokov. Červeno-čierne prevedenie je vhodné pre dievčatá i chlapcov. Deti ocenia funkčný predný nakladač a priestrannú vlečku na prevoz nákladu. Traktor má nastaviteľnú sedačku, úplne zakrytý pohon na reťaz s nastaviteľnou kľučkou šlapky.

Rolly Toys Nakladač Caterpillar s vlečkou - žltý
151,50 € 125,90 €
+ doprava zadarmo

Detský šliapací traktor v dizajne populárneho žltého Caterpillara. Súčasťou traktora je nakladacia lyžica a jednoosová vlečka. Vhodné pre deti už od 2,5 rokov. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Rolly Digger John Deere zelený
73,90 € 66,90 €
+ doprava zadarmo

Rolly Digger John Deere zelený bager urobí každú prácu na záhrade. Deti na bagri môžu sedieť nezávisle na otáčaní o 360 °. Patentované bezpečnostné s automatickým blokovaním nakladacieho ramena.

Rolly Toys Rolly Digger žltý
78,10 € 58,30 €
+ doprava zadarmo

Krásny detský bager Rolly Digger v žltom prevedení. Bagrom môžete otáčať a súčasťou je tiež veľké rameno s poistkou. Veľmi kvalitné prevedenie značky Rolly Toys je vhodné pre deti od 3 rokov.

Rolly Toys Šliapací traktor John Deere 7930
175,99 € 157,60 €

Šliapací traktor od známeho výrobcu techniky John Deere model 7930. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Je vybavený vyklápacou kapotou a posuvným sedadlom. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šliapací traktor Zetor 11441 červený
79 € 74,50 €
+ doprava zadarmo

Šliapací traktor s licenciou klasického Zetoru 11441. Prevedenie v červenej farbe. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Je vybavený vyklápacou kapotou. Posuvné sedadlo umožňuje jazdu aj vyšším deťom. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.

Firma Rolly Toys vznikla v roku 1938 v Nemecku ako rodinný podnik. Nemecký výrobca detských šliapacích traktorov a automobilov, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a premysleným dizajnom. Hračky sa vyrábajú priamo v Nemecku s typickou precíznosťou a citom pre detail. Značka kladie veľmi vysoké požiadavky na hraciu hodnotu, kvalitu a bezpečnosť. Firma spolupracuje s poprednými výrobcami poľnohospodárskych strojov, a preto majú šliapacie traktory tak prepracované detaily a reálny vzhľad.

Firma Rolly Toys vznikla v roku 1938 v Nemecku ako rodinný podnik. Nemecký výrobca detských šliapacích traktorov a automobilov, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a premysleným dizajnom. Hračky sa vyrábajú priamo v Nemecku s typickou precíznosťou a citom pre detail. Značka kladie veľmi vysoké požiadavky na hraciu hodnotu, kvalitu a bezpečnosť. Firma spolupracuje s poprednými výrobcami poľnohospodárskych strojov, a preto majú šliapacie traktory tak prepracované detaily a reálny vzhľad.