RIO Mikrodermabrázia s vstavanou kamerou (Pore Perfection) (Varianta Grape)

RIO Mikrodermabrázia s vstavanou kamerou (Pore Perfection)

165,50 €
147,30 €
Posledný kus za túto cenu!

Pore ​​Perfection je neinvazívna vákuový sací technologický systém starostlivosti o pleť, ktorý hĺbkovo čistí póry, odstraňuje nečistoty a čierne bodky a pomáha zlepšiť celkový stav pleti.

Partner: Vivantis
RIO Prístroj na spevnenie krku a brady (60 Second Neck Toner) (Variant Purple)

RIO Prístroj na spevnenie krku a brady (60 Second Neck Toner)

66,20 €
Posledný kus za túto cenu!

Prístroj na spevnenie krku a brady vám umožňuje využiť tri minútové programy na spevnenie celého krku a brady, pričom na danú oblasť stačí iba 60 sekúnd denne. Zjavný účinok už po prvom použití, viditeľné výsledky za pár dní. Využíva pokročilé technológie EMS (Elektro-svalovej stimulácie).

Partner: Vivantis
RIO Multifunkčné kozmetické zrkadlo (Multi-Use LED Make-up Mirror)

RIO Multifunkčné kozmetické zrkadlo (Multi-Use LED Make-up Mirror)

41,40 €

Multifunkčné LED kozmetické zrkadlo ideálne na líčenie a presné kozmetické úpravy. Rýchloupínacia a uvoľňovacia prísavná základňa znamená, že ho možno použiť na toaletnom stolíku alebo pripevniť vo výške očí k akémukoľvek bežnému zrkadlu alebo hladkému povrchu.

Partner: Vivantis

RIO beauty je obchodná značka spoločnosti DEZAC Group, ktorá sídli v kúpeľnom mestečku Cheltenham. Poloha, sídlo a tradície kúpeľníctva sú najlepším predpokladom pre tím ľudí z DEZAC Group, aby navrhovali sofistikované produkty pre krásu a zdravie.

Hlavným krédom značky RIO, je dostupná starostlivosť o krásu v pohodlí domova, porovnateľná s bežnou procedúrou v špecializovaných salónoch. RIO je britskou značkou, ktorá ctí hodnoty a tradície, preto všetky produkty vyrába na území Spojeného kráľovstva. Tento spôsob výroby umožňuje rýchlo reagovať na potreby európskych zákazníkov, pod priamym dohľadom inžinierov, ktorí výrobky navrhujú.

Od roku 2007 je spoločnosť držiteľom akreditácie ISO14000.

V rokoch 2000 a 2001 získala spoločnosť DEZAC Group prestížne ceny Inovácia produktov. Tieto ocenenia odrážajú pôvodnú filozofiu a poslanie značky RIO, rovnako tak ako zmyl pre detail výrobkov.