Rinatura Bio Jablčný ocot kalný 750ml / plast
3,60 €

Posledný kus za túto cenu!

BIO jablčný ocot s prírodným kalom. Vďaka neodfiltrování si zachoval zdravie prospešné látky. Jablčný ocot z celých, zrelých jabĺk s 5% kyselinou jablčnú. Vďaka svojej sviežej, pikantné chuti je ideálny do šalátov, surovej zeleniny a mnoho ďalších pokrmov.

Rinatura Bio Ľanové semienko drvené 250g
2,30 €

Reguluje trávenie prirodzeným spôsobom. má vysoký obsah vlákniny. ľanové semienko môžete použiť do müsli, jogurtov, šalátov a pečiva. Vhodné pre vegánov.

Rinatura Bio Olej olivový extra virgin 500 ml
7,40 €

Prírodný extra panenský olivový olej vyniká veľkým obsahom nenasýtených mastných kyselín, ďalej obsahuje značné množstvo vitamínu E a ďalšie zdraviu prospešné látky.

Rinatura Bio Olej repkový lisovaný za studena 250 ml
2,90 €

Prírodný Bio repkový olej obsahuje ideálny pomer omega 3 a omega 6 esenciálnych mastných kyselín, ktoré majú blahodarný vplyv na kardiovaskulárny systém. Repkový olej je vhodný rovnako tak ako slnečnicový, na varenie a pečenie.

Rinatura Bio Olej sezamový lisovaný za studena 500 ml
7,80 €

Bio sezamový olej bohatý na antioxidanty obsahuje 85% nenasýtených mastných kyselín, vitamíny B1, B12, železo, vápnik a ďalšie stopové prvky. Sezamový olej na seba dokáže viazať ťažké kovy a toxíny.

Rinatura Ľanový olej 250 ml BIO - za studena lisovaný
3,50 €

Bio Ľanový olej lisovaný za studena je najbohatším zdrojom nenasýtených mastných kyselín Omega 3 a 6 a vitamínu F. Vďaka tomuto výnimočnému zloženiu podporuje normálnu hladinu cholesterolu v krvi. Ľanový olej obsahuje tiež vysoký podiel vlákniny, ktorá priaznivo ovplyvňuje trávenie. .

Rinatura Mandľový olej 250 ml
4,90 €

Popis: Mandľový olej je zdrojom vitamínov A, E, F a alfa-tokoferolu, čo je prírodný antioxidant. V oleji sú ďalej obsiahnuté nenasýtené mastné kyseliny, najmä kyselina olejová, a minerály – vápnik, draslík a horčík. 100%, čistý, vhodný na konzumáciu aj na kozmetické účely.

Rinatura Olej arašidový 500 ml
4,40 €

Arašidový olej je bohatý na množstvo minerálov a vitamínu E. Obsahuje značné množstvo kvalitných tukov, ktoré umožňuje tento olej zahrievať na vysoké teploty. Arašidový olej je výborný aj do šalátov.

Rinatura Olej z pšeničných klíčkov 250 ml
6,60 €

Olej z pšeničných klíčkov je ľahko stráviteľný, vstrebateľný a chutný olej. Vďaka antioxidačným schopnostiam napomáha spomaliť predčasné starnutie pleti.

Nemecká ekologická značka Rinatura zastupuje bohatý sortiment zdravých produktov bez farbív, konzervantov a syntetických príchuťou.

Nemecká ekologická značka Rinatura zastupuje bohatý sortiment zdravých produktov bez farbív, konzervantov a syntetických príchuťou.