RIDGEMONKEY AIR DRY SYSTEM MK2
34,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Systém skladování boilies má další level! RidgeMonkey pro letošní sezonu ještě vylepšili svůj vůbec první výrobek.


RIDGEMONKEY Drtička Advanced Boilie Crusher
50,29 €
+ doprava zadarmo

Tento výrobok bol účelovo navrhnutý iba pre rybárov! Drvička boilies od RidgeMonkey – Advanced Boilie Crusher vám uľahčí prácu pri výrobe boiliesovej drviny pre spod mix, Groundbait alebo na prípravu kŕmenia do PVA.


RIDGEMONKEY Čelovka VRH150 USB
50,31 €
+ doprava zadarmo

Novinka

RidgeMonkey VRH150 – nová čelovka, menšia, robustná, lacnejšia! Po obrovskom úspechu nabíjacej čelovky RidgeMonkey VRH300 USB sme zapracovali na dizajne a vyvinuli menšiu, cenovo dostupnejšiu čelovku, ktorá osloví ešte širšie spektrum zákazníkov.


RIDGEMONKEY Čelovka VRH300 USB
68,10 €

61,90 €
+ doprava zadarmo

Neustále výmeny batérii sú minulosťou a to vďaka novej čelovke RidgeMonkey VRH300 USB! Jednoducho ju pripojíte k akejkoľvek USB nabíjačke a máte postarané!​


RIDGEMONKEY Čiapka Camo Bobble Hat Hnedá
20,87 €
18,97 €

Chcete mať hlavu v teple? Nie je nič štýlovejšieho, než RidgeMonkey čiapka s brmbolcom. Je vyrobená zo 100% polyesteru, ktorý môžete bez problémov vyprať v práčke.​


RIDGEMONKEY Ihla Braid Needle
5 €

Braid Needle Silná ihla s jemným profilom a bezpečnostným hrotom na špičke, vďaka ktorému redukuje možnosti rozstrapkania vlasu alebo rozštiepeniu nástrahy.


RIDGEMONKEY Ihla Lip Close Needle
5 €

Lip Close Needle Vynikajúca ihla pre väčšinu situácií! Mikrozámek na konci ihly sa zavrie, aby zabezpečil hladký priechod späť nástrahou po jej prepichnutí.


RIDGEMONKEY Ihla Mini Stick Needle
5,01 €

Mini Stick Needle Veľmi silná, ale pritom veľmi tenká ihla, ktorá je vyrobená na použitie v spojení s dlhými PVA sáčkami, pančuchami a stringermi.


RIDGEMONKEY Ihla Splicing Needle
4,99 €

Splicing Needle Splicing Needle čiže spojovacia ihla, veľmi jemná ihla, ktorá je vhodná pre použitie pri spájaní vodičov s návazcovými materiálmi.


RIDGEMONKEY Šiltovka Trucker Cap Černá/Zelená
17 €
15,45 €

Klasický trucker štýl s kontrastnou mäkkou sieťovinou a pogumovanou potlačou. Možno prať v práčke, nastaviteľný popruh, elegantná povrchová úprava. Jedna veľkosť.


RIDGEMONKEY Šiltovka Trucker Cap Čierna/Čierna
17 €
15,45 €

Klasický trucker štýl s kontrastnou mäkkou sieťovinou a pogumovanou potlačou. Možno prať v práčke, nastaviteľný popruh, elegantná povrchová úprava. Jedna veľkosť.​


RIDGEMONKEY Kelímky Hookbait Pots
21,25 €
19,32 €

Ideálne pre ukladanie všetkých druhov pop-ups, wafters, nástrah na položenú, plastových imitácií a mnoho ďalšieho! Každý kelímok má kvalitný závit, takže môžete nástrahy zaliať dipmi alebo esenciami a nemusíte sa strachovať, že by vám z nich tieto tekutiny


RIDGEMONKEY Line Control Arm
17,77 €
16,22 €

Všetky problémy so zavážaním, kedy potrebujete mať odklopenú cievku a často potrebujete na pomoc ešte ďalší pár rúk sú vyriešené!


RIDGEMONKEY Lopatka Na Krmenie XL Zelená
11,89 €
10,80 €

Robustná ručná PVC lopatka so širokým množstvom využitia – ideálna pre naberanie boilies, peliet, červov, miešanie spodmixu a plnenie kŕmiacich rakiet.​


RIDGEMONKEY Mikina Čierna
53,23 €
48,39 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Po dlhodobých konzultáciách spoločnosť RidgeMonkey s potešením oznamuje, že sa spojila s firmou Navitas, ktorá pre ňu vyrobila kompletný sortiment oblečenia RidgeMonkey.

 


RIDGEMONKEY Mikina Zelená
53,23 €
48,39 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Po dlhodobých konzultáciách spoločnosť RidgeMonkey s potešením oznamuje, že sa spojila s firmou Navitas, ktorá pre ňu vyrobila kompletný sortiment oblečenia RidgeMonkey.