Rexona Men Stay Fresh Marine antiperspirant sprej
3,26 €

Novinka

odrážky •Až 48h ochrana •S technologií Motionsense, která uvolňuje vůni postupně a pocit svěžesti ti tak vydrží po celý den •Šetrně pečuje o pokožku •Se svěží vůní •Bez alkoholu •Objem 150 ml popis Popis Antiperspirant Rexona poskytuje pokožce ochranu…

Rexona Quantum antiperspirant sprej pre mužov
3,26 €

Razantný boj proti potu, jemná vôňa. Príjemné tóny kože a santalového dreva spolu s dlhotrvajúcou ochranou vďaka technológii Motionsense TM – Rexona Quantum je zárukou sviežeho, príjemného pocitu a udrží ťa v suchu po celých 48 hodín.
Aplikujte priamo na pokožku zo vzdialenosti 15 cm

Rexona Motionsense Active Shield Fresh antiperspirant sprej-62%
6 € 2,26 €

Akcia

Skladovanie a použitie spôsob skladovania typ Max teplota ° C trvanlivé 50 podrobné dáta CLP Regulation plameň – Nebezpečenstvo bezpečnostné varovanie Nebezpečenstvo Mimoriadne horľavý aerosól.

UPOZORNENIE: Pred použitím pretrepať. Aplikujte priamo na pokožku zo vzdialenosti 15 cm

Rexona Tuhý dezodorant Woman Maximum Protection Sensitive Dry 45 ml
5,10 €

Tuhý dezodorant Woman Maximum Protection Sensitive Dry s obsahom inovatívne technológie TRIsolid, ktorá reaguje na telo a obsahuje tri dôležité zložky: doteraz najúčinnejšiu ochranu proti poteniu od Rexony, technológiu s mikrokapsulami bojujúci proti nepríjemnému zápachu a zložku pre hydratáciu poko

Rexona Tuhý dezodorant Maxi mum Protection Stress Control 45 ml
5,50 €

Tuhý dezodorant Maximum Protection Stress Control poskytuje najúčinnejšie, dlhotrvajúcu ochranu proti poteniu a zápachu, napriek tomu je veľmi jemný a vhodný na každodenné použitie. Zložky aktivované stresom zabezpečujú preukázanou ochranu proti poteniu spôsobené stresom.

Rexona Antiperspirant v spreji Sexy Bouquet 150 ml
2,20 €

Antiperspirant v spreji Sexy Bouquet od značky Rexona s technológiou Motionsense poskytuje dlhotrvajúcu ochranu pred potom a zápachom, kedykoľvek ste v pohybe. Nechajte sa pohltiť osviežujúcou vôňou jahôd a marhúľ!.

Rexona Tuhý dezodorant Women Maximum Protection Clean Scent 45 ml
5,20 €

Tuhý dezodorant Women Maximum Protection Clean Scent s obsahom inovatívne technológie TRIsolid, ktorá reaguje na telo a obsahuje tri dôležité zložky: doteraz najúčinnejšiu ochranu proti poteniu od Rexony, technológiu s mikrokapsulami bojujúci proti nepríjemnému zápachu a zložku pre hydratáciu pokož

Rexona Antiperspirant v spreji Invisible Aqua 150 ml
2,20 €

Antiperspirant v spreji Invisible Aqua od značky Rexona je určený pre všetky ženy, ktoré sa chcú cítiť sviežo. Dezodorant Vám zaručí 48-hodinovú ochranu proti potu a navyše nezanecháva biele škvrny na oblečení.

Rexona Tuhý dezodorant Men Maximum Protection Clean Scent 45 ml
5,40 €

Tuhý dezodorant Men Maximum Protection Clean Scent s obsahom inovatívne technológie TRIsolid, ktorá reaguje na telo a obsahuje tri dôležité zložky: doteraz najúčinnejšiu ochranu proti poteniu od Rexony, technológiu s mikrokapsulami bojujúci proti nepríjemnému zápachu a zložku pre hydratáciu pokožky.

Rexona Antiperspirant v spreji Men Motionsense Invisible Black + White 150 ml
2,20 €

Dezodorant Rexona Men Motionsense Invisible Black + White ponúka silnú ochranu proti zápachu aj poteniu. Bojuje najmä proti žltým škvrnám na bielom oblečení. Technológia Motionsense aktívne ničí pot aj nepríjemný zápach. Vďaka nej budete mať pocit sviežosti a sucha až 48 hodín.

Rexona Antiperspirant v spreji Blue Poppy & Apple 150 ml-25%
3,10 € 2,30 €

Antiperspirant je navrhnutý tak, aby poskytol 48 hodinovú ochranu proti poteniu. Obsahuje inovatívnu MotionSense technológiu, ktorá postupne uvoľňuje sviežu vôňu, keď to najviac potrebujete. .

Rexona DEO WOMEN 200ml Active Protection+ Fresh (S-22%
2,86 € 2,23 €

Dámsky antiperspirant v spreji Rexona Active Protection + Fresh s objemom 200 ml s výdržou až 48 hodín absorbuje pot a neutralizuje zápach. Dodáva sviežosť a pocit čistoty. Pre všetky typy pokožky.

Rexona Tuhý antiperspirant Blue Poppy & Apple 40 ml-16%
3,10 € 2,60 €

Tuhý antiperspirant je navrhnutý tak, aby poskytol 48 hodinovú ochranu proti poteniu. Obsahuje inovatívnu MotionSense technológiu, ktorá postupne uvoľňuje sviežu vôňu, keď to najviac potrebujete.

Rexona Tuhý dezodorant Men Motionsense Invisible Black + White 50 ml
2,20 €

Tuhý dezodorant Rexona Men Motionsense Invisible Black + White ponúka silnú ochranu proti zápachu aj poteniu. Najmä bojuje proti žltým škvrnám na bielom oblečení. Technológia Motionsense aktívne ničí pot aj nepríjemný zápach. Vďaka nej budete mať pocit sviežosti a sucha až 48 hodín.

Rexona Antiperspirant roll-on Motionsense Invisible Pure 50 ml
2,40 €

Guličkový dezodorant Motionsense Invisible Pure od značky Rexona je určená pre všetky ženy, ktoré sa chcú cítiť sviežo. Dezodorant Vám zaručí 48-hodinovú ochranu proti potu a navyše nezanecháva biele škvrny na oblečení.

Rexona Antiperspirant sprej Active Protection + Invisible Women
3,16 €

  • Dámsky antiperspirant v spreji Rexona Antibacterial + Invisible Women 150 ml.
    • Účinný antiperspirant, ktorý kombinuje dvojaký účinok – antibakteriálne a spoľahlivý v boji proti škvrnám na oblečení.
    • Obsahuje formulu, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti tí tak vydrží po celý deň
Rexona Antiperspirant v spreji Aloe vera 250 ml
2,80 €

Antiperspirant v spreji Aloe Vera od značky Rexona s technológiou Motionsense poskytuje dlhotrvajúcu ochranu pred potom a zápachom, kedykoľvek ste v pohybe.

Rexona Antiperspirant v spreji Invisible Aqua 250 ml
3,30 €

Antiperspirant v spreji Rexona Invisible Aqua je určený pre všetky ženy, ktoré sa chcú cítiť sviežo. Dezodorant Vám zaručí 48-hodinovú ochranu proti potu a navyše nezanecháva biele škvrny na oblečení.

Rexona Antiperspirant v spreji Men Sport Defence 250 ml
3,10 €

Mimoriadne výkonný dezodorant v spreji z rady Rexona Adrenalín pre mužov – to je Men Sport Defence. Perfektne chráni proti poteniu aj zápachu. Predstavuje vynikajúcu ochranu aj v najnáročnejšom momentoch pri športe.

História Rexony

V roku 1929 spoločnosť Unilever kúpila "recept" a značku Rexona. Vďaka kvalitným produktom a neustálym inováciám sa Rexona stávala čoraz obľúbenejšou a populárnejšou značkou po celom svete.

Rexona ponúka široký rad antiperspirantov pre ženy aj pre mužov a sú účinné po celých 24 hodín. Tieto výrobky zaručujú navyše extra ochranu vo chvíľach neočakávaných emócií, ktoré spôsobujú náhle vlny potenia. Obsahujú teraz nové unikátne zloženie, ktoré aktivuje extra ochranu práve vo chvíli, keď ju najviac potrebujete.

História Rexony

V roku 1929 spoločnosť Unilever kúpila "recept" a značku Rexona. Vďaka kvalitným produktom a neustálym inováciám sa Rexona stávala čoraz obľúbenejšou a populárnejšou značkou po celom svete.

Rexona ponúka široký rad antiperspirantov pre ženy aj pre mužov a sú účinné po celých 24 hodín. Tieto výrobky zaručujú navyše extra ochranu vo chvíľach neočakávaných emócií, ktoré spôsobujú náhle vlny potenia. Obsahujú teraz nové unikátne zloženie, ktoré aktivuje extra ochranu práve vo chvíli, keď ju najviac potrebujete.