Revolution PRO Sada piatich rúžov Matte Nude ( Lips tick Collection) 5 x 3,2 g-20%
9,70 € 7,70 €

Kolekcia piatich vzájomne zladených odtieňov rúžov Matte Nude. Dokonalý spôsob ako vytvoriť očarujúce a prirodzený pohľad. Jednoduché nanášanie a komfortné nosenie poteší každú ženu. Sú bohato pigmentované, kombinujú teplé a chladné tóny. Ideálne pre každodenné nosenie.

Revolution PRO Paletka 18 očných tieňov Regeneration Gold minie (Eyeshadows) 14,4 g
10,20 € 8,60 €

Veľmi kreatívne paletka s 18-tich profesionálnymi očnými odtieňoch pre sebavedomé a zmyselné každodenné líčenie. Doprajte si každý deň originálny vzhľad vďaka vysoko pigmentovaným ostínům paletky Gold minie, ktoré vydržia po celý deň. Paletka sa rýchlo stane Vašou nepostrádateľnou súčasťou.

Revolution PRO Paletka očných tieňov New Neutral Romance 18 g
14,90 € 12,70 €

Paletka očných tieňov New Neutral Romance dodá vašim očiam zvýraznenie počas dňa aj večera. Paletka s 18 vínovými, ružovo zlatými, neutrálnymi a purpurovými odtieňmi. Vďaka tejto palete vytvoríte rad atraktívnych vzhľadov. .

Revolution PRO Sada štetcov New Neutral Brush Set
27,20 € 23,80 €

Predstavujeme neprehliadnuteľnou sadu štetcov, s ktorými bude líčenie hračka! Sada obsahuje 5 štetcov na oči a na tvár. Zabalené sú v zlatom tubusu, aby boli štetce chránené. Tubus môžeš tiež rozložiť a používať ako stojan na svoju zbierku štetcov.

Revolution PRO Rúž Diamond Lustre Crystal ( Lips tick ) 3,8 g
9,80 € 8,60 €

Rúž, čo vyzerá ako ten nejblyštivejší drahokam? Presne taká je rúž Diamond Lustre Crystal! Podľahnite kúzlu diamantového trblietania a nechajte svoje pery rozžiariť tak, že ich nikto neprehliadne! Vďaka hydratačnému zloženiu rúž hladko kĺže po perách a nečakaný metalický finiš dodá ten pravý WOW efe

Revolution PRO Paletka 18 očných tieňov Regeneration Restoration (Eyeshadows) 14,4 g
10,90 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi kreatívne paletka s 18-tich profesionálnymi očnými odtieňoch pre sebavedomé a zmyselné každodenné líčenie. Doprajte si každý deň originálny vzhľad vďaka vysoko pigmentovaným ostínům paletky Restoration, ktoré vydržia po celý deň. Paletka sa rýchlo stane Vašou nepostrádateľnou súčasťou.

Revolution PRO Podkladová báza pod make-up (Goddess Glow Primer Serum) 30 ml
11,40 € 10 €

Podkladová báza pod make-up Goddess Glow Primer Serum v sebe ukrýva niečo navyše. Báza je naplnená časticami odrážajúcimi svetlo a tým dodáva pleti prirodzene rozjasnený tón pleti. Pripravuje pokožku pre bezchybnú aplikáciu make-upu. Pleť bude pôsobiť zdravým a rozjasneným dojmom.

Revolution PRO Podkladová báza pod makeup PRO (Pore Primer) 25 ml
9,50 € 9,20 €

Podkladová báza pod make-up je optimálny pre pre všetky tóny a typy pleti. Ľahučká textúra perfektne pôsobí proti pórom. Váš make-up bude vyzerať po celý deň dokonale, vďaka vyhladené pleti, o ktorú sa postará táto báza.

Revolution PRO Rúž New Neutral (Satin Matte Lips tick ) 3,2 g
6,90 €

Dopraj perám trochu luxusu s rúžom Revolution PRO New Neutral Satin Matte v sezónnych odtieňoch! Kolekcia zahŕňa rúžu vo farbe od sýto bobuľovité až po broskyňovú nude. Rúž má intenzívnu saténové matné zloženie a zároveň pery hydratuje.

Revolution PRO Sada piatich rúžov Bare ( Lips tick Collection) 5 x 3,2 g
9,80 € 9,20 €

Kolekcia piatich vzájomne zladených odtieňov rúžov Bare. Dokonalý spôsob ako vytvoriť očarujúce a prirodzený pohľad. Jednoduché nanášanie a komfortné nosenie poteší každú ženu. Sú bohato pigmentované, kombinujú teplé a chladné tóny. Ideálne pre každodenné nosenie.

Revolution PRO Sada piatich rúžov Pink s ( Lips tick Collection) 5 x 3,2-18%
9,80 € 8 €

Kolekcia piatich vzájomne zladených odtieňov rúžov Pink s. Dokonalý spôsob ako vytvoriť očarujúce a prirodzený pohľad. Jednoduché nanášanie a komfortné nosenie poteší každú ženu. Sú bohato pigmentované, kombinujú teplé a chladné tóny. Ideálne pre každodenné nosenie.