René Espresso kapsule pre kávovary Dolce Gusto 16 ks
5 €

Táto lahodná káva poteší všetkých stúpencov pravého talianskeho espressa. Silná, aromatická káva s hladkým krémom vám prinesie nezabudnuteľný chuťový zážitok. Jednotlivé kapsuly sú hermeticky uzavreté.

René Cappuccino kapsuly pre kávovary Dolce Gusto 16 ks
5 €

Kávové kapsuly Rene Cappuccino pre kávovary Dolce Gusto potešia všetkých milovníkov lahodného krémového cappuccina. V kapsulách sa snúbi bohato napenené mlieko s chuťou jedinečného talianskeho espressa.

René Chocolate kapsuly pre kávovary Dolce Gusto 16 ks
5 €

Posledný kus za túto cenu!

Lahodná krémová čokoláda pre kávovary Dolce Gusto je lákavá kombinácia chuti kakaových bôbov ukrytá v jemnom mlieku. V tmavej kapsule sa skrýva čokoláda s bohatou chuťou. Svetlá kapsula obsahuje mliečnu zložku.

René Grande kapsuly pre kávovary Dolce Gusto 16 ks
5 €

Silná káva Grande so zlatisto hnedým krémom a intenzívnou aromatickou chuťou vám prinesie neopakovateľný zážitok v každej šálke. Jednotlivé kapsuly sú hermeticky uzavreté.

René Lungo Forte kapsuly pre kávovary Dolce Gusto 16 ks
5 €

Lahodná káva s unikátnou chuťou, ktorá vás príjemne povzbudí. Kapsuly sú vhodné pre takzvané dlhé espresso, kedy sa cez kávu prepustí viac vody, čím získate „viac“ kávy plnej chuti. Jednotlivé kapsuly sú hermeticky uzavreté.

René Espresso Costa Rica kapsle pro kávovary Nespresso, 10ks
4,26 € 2,30 €

Vynikajúca talianska káva Costa Rica je upražené zo zŕn 100% arabiky. Medzi hlavné poznávacie znaky tejto kávy určite patrí stredná kyslosť, jemná chuť exotického dreva a silná aróma. Vďaka týmto vlastnostiam si túto kávu zamilujete.

René Espresso Guatemala kapsuly pre kávovary Nespresso, 10ks
3,87 € 2,10 €

Oslnivá talianska káva pražená zo zŕn 100% arabiky, ktoré pochádzajú priamo zo stredoamerickej Guatemaly. Unikátna, špecifická chuť a vôňa si získa všetkých milovníkov kávy aj pre svoju netypicky nízku kyslosť.

René Espresso Lungo kapsuly pre kávovary Nespresso, 10ks
3,87 € 2,30 €

Rafinovane vyvážená zmes robusty a arabiky s intenzívnou a bohatou chuťou. Robusta zaručí zemitú chuť, ktorá sa mieša s lahodným tónom citrusových plodov a dohromady tak vytvára jemnú chuť a jedinečnú, príjemnú vôňu.

René Intensiva kapsuly pre kávovary Nespresso, 10ks
4,26 € 2,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Perfektne upražené káva pochádzajúca z Južnej Ameriky a Afriky, ktorá zaujme hneď po prvom dúšku vďaka lahodnej a bohatej chuti s ľahkým náznakom citrusových plodov.

René Ristretto kapsuly pre kávovary Nespresso, 10ks
3,87 € 2 €

Ristretto káva je upražené z vybraných zŕn rôznych druhov arabík pochádzajúcich z východnej Afriky a Južnej Ameriky. Vďaka oddelenému praženiu jednotlivých druhov dodáva tejto jedinečnej zmesi intenzívnu chuť s výraznými ovocnými tónmi.

René Sublimo kapsuly pre kávovary Nespresso, 10ks
3,87 € 2 €

Vynikajúca talianska káva s výraznou chuťou a bohatou arómou, čo pripisujeme dômyselnej kombinácii arabiky a s významným podielom robuste pochádzajúcej z Guatemaly. Kapsuly sú určené pre kávovary Nespresso. Jednotlivé kapsuly sú hermeticky uzavreté, čím je zachovaná nielen vynikajúca chuť, ale aj vôňa kávy.