René Espresso kapsule pre kávovary Dolce Gusto 16 ks
5,04 € 4,30 €

Táto lahodná káva poteší všetkých stúpencov pravého talianskeho espressa. Silná, aromatická káva s hladkým krémom vám prinesie nezabudnuteľný chuťový zážitok. Jednotlivé kapsuly sú hermeticky uzavreté.

René Espresso Guatemala kapsuly pre kávovary Nespresso, 10ks
3,87 € 2,60 €

Oslnivá talianska káva pražená zo zŕn 100% arabiky, ktoré pochádzajú priamo zo stredoamerickej Guatemaly. Unikátna, špecifická chuť a vôňa si získa všetkých milovníkov kávy aj pre svoju netypicky nízku kyslosť.

René Intensiva kapsuly pre kávovary Nespresso, 10ks
4,26 € 2,60 €

Perfektne upražené káva pochádzajúca z Južnej Ameriky a Afriky, ktorá zaujme hneď po prvom dúšku vďaka lahodnej a bohatej chuti s ľahkým náznakom citrusových plodov.

René Espresso Lungo kapsuly pre kávovary Nespresso, 10ks
3,87 € 2,60 €

Rafinovane vyvážená zmes robusty a arabiky s intenzívnou a bohatou chuťou. Robusta zaručí zemitú chuť, ktorá sa mieša s lahodným tónom citrusových plodov a dohromady tak vytvára jemnú chuť a jedinečnú, príjemnú vôňu.

René Espresso Costa Rica kapsle pro kávovary Nespresso, 10ks
4,26 € 2,60 €

Vynikajúca talianska káva Costa Rica je upražené zo zŕn 100% arabiky. Medzi hlavné poznávacie znaky tejto kávy určite patrí stredná kyslosť, jemná chuť exotického dreva a silná aróma. Vďaka týmto vlastnostiam si túto kávu zamilujete.

René Sublimo kapsuly pre kávovary Nespresso, 10ks
3,87 € 2,60 €

Vynikajúca talianska káva s výraznou chuťou a bohatou arómou, čo pripisujeme dômyselnej kombinácii arabiky a s významným podielom robuste pochádzajúcej z Guatemaly. Kapsuly sú určené pre kávovary Nespresso. Jednotlivé kapsuly sú hermeticky uzavreté, čím je zachovaná nielen vynikajúca chuť, ale aj vôňa kávy.

René Ristretto kapsuly pre kávovary Nespresso, 10ks
3,87 € 2,60 €

Ristretto káva je upražené z vybraných zŕn rôznych druhov arabík pochádzajúcich z východnej Afriky a Južnej Ameriky. Vďaka oddelenému praženiu jednotlivých druhov dodáva tejto jedinečnej zmesi intenzívnu chuť s výraznými ovocnými tónmi.

René Chocolate kapsuly pre kávovary Dolce Gusto 16 ks
5,04 € 4,30 €

Lahodná krémová čokoláda pre kávovary Dolce Gusto je lákavá kombinácia chuti kakaových bôbov ukrytá v jemnom mlieku. V tmavej kapsule sa skrýva čokoláda s bohatou chuťou. Svetlá kapsula obsahuje mliečnu zložku.

René Grande kapsuly pre kávovary Dolce Gusto 16 ks
5,04 € 4,30 €

Silná káva Grande so zlatisto hnedým krémom a intenzívnou aromatickou chuťou vám prinesie neopakovateľný zážitok v každej šálke. Jednotlivé kapsuly sú hermeticky uzavreté.

René Earl Grey s citrónom, čajové kapsuly Nespresso 10 ks
4,26 € 2,80 € 0,28 €/ks

Čajová klasika vo vašej šálke, presne to je Earl Grey čierny čaj s autentickou chuťou bergamotového oleja a okvetnými lístkami nevädze poľnej. Prinesie vám jedinečné potešenie z každej šálky tohto lahodného čaju.