Relax Lyžiarske okuliare Feelin-20%
50,25 € 40,10 €

Lyžiarske okuliare disponujú zorníkom, ktorý je ošetrený úpravou proti zahmlievaniu Antifog aj proti námraze. Súčasťou okuliarov je nastaviteľný remienok so silikónovými protišmykovými prvkami. Relax Lyžiarske okuliare Feelin poskytujú 100% ochranu pred UV žiarením.

Relax Detské lyžiarske okuliare Arch-33%
17,98 € 12 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské lyžiarske okuliare disponujú zorníkom, ktorý je ošetrený úpravou proti zahmlievaniu Antifog. Súčasťou okuliarov je nastaviteľný pásik so silikónovými protišmykovými prvkami. Relax Detské lyžiarske okuliare Arch poskytujú 100% ochranu pred UV žiarením a sú kompatibilné aj s dioptrickými okuliarmi.

Relax Chránič chrbtice Speedmaster Evo Jr.
66,80 € 58,60 €

Chránič chrbtice disponuje ventilačnými kanálikmi Air Stream, ktoré skvele odvetrávajú. Súčasťou je široký bedrový popruh Pro Belt, ktorý zaisťuje správnu ergonómiu. Relax Chránič chrbtice Speedmaster Evo Jr. je ideálnym doplnkom pri lyžovaní.

Relax Chránič chrbtice Speedmaster Evo
92,70 € 84,20 €

Chránič chrbtice disponuje ventilačnými kanálikmi Air Stream, ktoré skvele odvetrávajú. Súčasťou je široký bedrový popruh Pro Belt, ktorý zaisťuje správnu ergonómiu. Relax Chránič chrbtice Speedmaster Evo je ideálnym doplnkom pri lyžovaní.

Relax detské lyžiarske ponožky THUNDER RSO36-40%
6,90 € 4,14 €

Akcia

Lyžiarske ponožky pre deti z materiálu Microclimatic s termoregulačnými vlastnosťami. Ergonomický strih Ergo Fit skvele padne a udržuje nohu chránenú. Odolnejšia vrstva v oblasti päty a prstov. Zosilnenie Wrap-X. Relax detské lyžiarske ponožky THUNDER RSO36 sú vyrobené z podielu Merino vlny a textilu Terry.

Relax detské lyžiarske ponožky THUNDER RSO36A-40%
6,90 € 4,14 €

Akcia

Lyžiarske ponožky pre deti z materiálu Microclimatic s termoregulačnými vlastnosťami. Ergonomický strih Ergo Fit skvele padne a udržuje nohu chránenú. Odolnejšia vrstva v oblasti päty a prstov. Zosilnenie Wrap-X. Relax detské lyžiarske ponožky THUNDER RSO36A sú vyrobené z podielu Merino vlny a textilu Terry.

Relax Combo RH25F
65,67 € 56 €

Elegantná prilba na zjazdové lyžovanie. Relax Combo RH25F je vyrobená technológiou IN-MOLD SHELL a vďaka ochrannej výstuhe CROSS PROTECT ponúka vysokú úroveň bezpečnosti. Helma je vybavená systémom pasívnej ventilácie AIRENERGY pre reguláciu teploty vo vnútri helmy a bezpečnostným upínacím systémom DUAL FIX

Relax Detská - Junior Lyžiarska helma Twister-17%
38,92 € 32,10 €

Detská lyžiarska prilba disponuje konštrukciou In-Mold, ktorá činí helmu veľmi odolnou voči nárazu. Veľkosť možno ľahko upraviť vďaka systému DUAL FIX. Relax Detská – Junior Lyžiarska prilba Twister je opatrená ergonomicky tvarovanou a antibakteriálnou výstelkou SOFT SENSE.

Relax Chránič chrbtice Speedmaster ROP01C
108 €

Dámska vesta s chráničmi chrbtice z materiálu 3D Shock Protection pre absorpciu nárazov. Popruh Pre Belt prispieva k lepšej priľnavosti a držaniu. Odvetrávací systém Air Stream pre príjemnejšie nosenie. Zapínanie na zipsy YKK. Vnútorná vrstva Anti Slip s protišmykovou úpravou. Relax Chránič chrbtice Speedmaster ROP01C s certifikáciou EN 1621–2.

Relax Detská - Junior Lyžiarska helma Twister Visor-23%
76,80 € 58,40 €

Detská lyžiarska prilba so sklopným hľadím. Škrupina In-Mold Shell je pevná aj pružná natoľko, že znižuje prípadné nárazy. Prateľná vložka Soft Sense udržuje hlavu v teple. Nastaviteľný systém Dual Fix prispieva k lepšiemu držaniu na hlave. Relax Detská – Junior Lyžiarska helma Twister Visor spĺňa certifikáciu CE EN 1077: 2007, class B.

Relax Detské lyžiarske okuliare Slider
21,48 € 19,10 €

Detské lyžiarske okuliare disponujú dvojitým zorníkom, ktorý je ošetrený úpravou proti zahmlievaniu Antifog. Súčasťou okuliarov je nastaviteľný pásik so silikónovými protišmykovými prvkami. Relax Detské lyžiarske okuliare Slider poskytujú 100% ochranu pred UV žiarením.

Relax detské lyžiarske ponožky FREE RSO34
7,70 €

Lyžiarske ponožky pre deti disponujú elastickým lemom Flexi Grip. Ergonomický strih Ergo Fit skvele padne a udržuje nohu chránenú. Odolnejšia vrstva v oblasti päty a prstov. Relax detské lyžiarske ponožky FREE RSO34 sú vyrobené z Merina a Terry textilu.

Relax detské lyžiarske ponožky FREE RSO34A-35%
5,90 € 3,80 €

Akcia

Lyžiarske ponožky pre deti disponujú elastickým lemom Flexi Grip. Ergonomický strih Ergo Fit skvele padne a udržuje nohu chránenú. Odolnejšia vrstva v oblasti päty a prstov. Relax detské lyžiarske ponožky FREE RSO34A sú vyrobené z Merina a Terry textilu.

Relax detské lyžiarske ponožky FREE RSO34B
5,90 €

Lyžiarske ponožky pre deti disponujú elastickým lemom Flexi Grip. Ergonomický strih Ergo Fit skvele padne a udržuje nohu chránenú. Odolnejšia vrstva v oblasti päty a prstov. Relax detské lyžiarske ponožky FREE RSO34B sú vyrobené z Merina a Terry textilu.

Relax detské lyžiarske ponožky HAPPY RSO35-40%
5,90 € 3,54 €

Akcia

Lyžiarske ponožky pre deti disponujú elastickým lemom Flexi Grip. Ergonomický strih Ergo Fit skvele padne a udržuje nohu chránenú. Odolnejšia vrstva v oblasti päty a prstov. Relax detské lyžiarske ponožky HAPPY RSO35 sú vyrobené z Terry textilu, ktoré dopomáha uchovávať telesné teplo.

Relax dievčenská zimná čiapka CATRIN RKH136G/J
17,90 €

Dievčenská čiapka Relax CATRIN so sivo-ružovým pleteným vzorom unosí dievča pokojne po celú zimu. Čiapka je vyrobená z akrylu, podšívka potom z príjemného hrejivého flísu.

Relax dívčenská zimná čapica RKH193B
19,90 €

Dievčenská čiapka Relax z priadze s metalickými odleskami a ozdobnou brmbolcom unosia dievčatká na akúkoľvek príležitosť pokojne po celú zimu. Čiapka je vyrobená z akrylu, podšívka potom z príjemného hrejivého flísu.

Relax Gumené nástrahy RELAX KOPYTO 1 STANDARD - 3,5cm -f4619
0,26 €

Napodobenina rybky vyrobená zo silikónu v rôznych farebných variantoch s flitrami aj bez flitrov. Používa sa na ultraľahkú a ľahkú prívlač z brehu aj z člna, a svojim pohybom imituje poranenú rybku. Napichuje sa na jigový háčik do 5 g.

Relax Lyžiarska helma Polar-39%
63,10 € 38 €

Lyžiarska helma disponuje 14 ventilačnými otvormi, ktoré zaisťujú optimálnu teplotu vo vnútri prilby. Súčasťou balenia je vrecko z mikrovlákien Relax Lyžiarska prilba Polar je opatrená bezpečnou In-Mold konštrukciou a výstuhami.

Relax Lyžiarska helma Stealth
109,04 € 105 €

Lyžiarska prilba s integrovaným štítom disponuje konštrukciou In-Mold, ktorá činí helmu veľmi odolnou voči nárazu. Je vybavená 14 ventilačnými otvormi a a systémom ACTIVE BOOST pre optimálne odvetrávanie. Relax Lyžiarska prilba Stealth je opatrená ergonomicky tvarovanou a antibakteriálnou výstelkou SOFT SENSE.

Relax Lyžiarska prilba Polar Visor-41%
100,20 € 58,30 €

Lyžiarska prilba disponuje 14 ventilačnými otvormi, ktoré zaisťujú optimálnu teplotu vo vnútri prilby. Súčasťou balenia je vrecko z mikrovlákien Relax Lyžiarska prilba Polar Visor je opatrená bezpečnou In-Mold konštrukciou a výstuhami.

Relax Lyžiarska prilba Stealth-32%
118,70 € 79,70 €

Lyžiarska prilba disponuje 14 ventilačnými otvormi, ktoré zaisťujú optimálnu teplotu vo vnútri prilby. Súčasťou je zorník z odolného materiálu s úpravou Antifog proti zahmlievaniu. Relax Lyžiarska prilba Wild RH17A je opatrená bezpečnou In-Mold konštrukciou.

Relax Lyžiarska prilba Stealth - rozbalené
118,70 €

Rozbalené

Lyžiarska prilba disponuje 14 ventilačnými otvormi, ktoré zaisťujú optimálnu teplotu vo vnútri prilby. Súčasťou je zorník z odolného materiálu s úpravou Antifog proti zahmlievaniu. Relax Lyžiarska prilba Wild RH17A je opatrená bezpečnou In-Mold konštrukciou.

Relax Lyžiarska prilba Twister RH18A3 / XS-23%
44,50 € 34,20 €

Lyžiarska prilba disponuje 8 ventilačnými otvormi, ktoré zaisťujú optimálnu teplotu vo vnútri prilby. Súčasťou je antibakteriálne výstelka, ktorá skvele odvádza vlhkosť. Relax Lyžiarska prilba Twister RH18A3 / XS je opatrená bezpečnou In-Mold konštrukciou.

Relax Lyžiarska prilba Wild-34%
69,10 € 45,50 €

Dámska zimná prilba s pevnostným riešením In-Mold Shell. Ventilačný systém Active Boost so 14 špeciálne umiestnenými otvormi. Antibakteriálna vložka Soft Sense k odvodu vlhkosti. Relax Lyžiarska prilba Wild je opatrená výstuhou Cross Protect a spĺňa certifikáciu CE EN 1077: 2007, class B.

Relax Lyžiarska prilba Wild RH17A-35%
66,80 € 43,10 €

Lyžiarska prilba disponuje 14 ventilačnými otvormi, ktoré zaisťujú optimálnu teplotu vo vnútri prilby. Súčasťou je antibakteriálne výstelka, ktorá skvele odvádza vlhkosť. Relax Lyžiarska prilba Wild RH17A je opatrená bzepečnou In-Mold konštrukciou.

Relax Lyžiarske okuliare Ace-27%
55,60 € 40,40 €

Lyžiarske okuliare disponujú anatomicky tvarovanou penou Polar Foam, ktorá zaisťuje komfortné nosenie. Súčasťou okuliarov je nastaviteľný pásik so silikónovými protišmykovými prvkami. Relax Lyžiarske okuliare Ace poskytujú 100% ochranu pred UV žiarením.

Relax Lyžiarske okuliare Dare HTG71-21%
63,10 € 49,40 €

Lyžiarske okuliare so širším zorným poľom disponujú ergonomicky zaobleným rámom. Súčasťou okuliarov je nastaviteľný pásik so silikónovými protišmykovými prvkami. Relax Lyžiarske okuliare Dare HTG71 poskytujú 100 % ochranu pred UV žiarením.

Relax Lyžiarske okuliare Feelin HTG49E-22%
55,60 € 43,20 €

Lyžiarske okuliare disponujú zorníkom, ktorý je ošetrený úpravou proti zahmlievaniu Antifog aj proti námraze. Súčasťou okuliarov je nastaviteľný pásik so silikónovými protišmykovými prvkami. Relax Lyžiarske okuliare Feelin HTG49E poskytujú 100% ochranu pred UV žiarením.

Relax Lyžiarske okuliare Jet-38%
26,80 € 16,40 €

Lyžiarske okuliare disponujú zorníkom, ktorý je ošetrený úpravou proti zahmlievaniu Antifog. Sú vyrobené z veľmi odolného polykarbonátového materiálu. Pohodlnosť pri nosení zaisťuje tepelne tvarovaná pena. Relax Lyžiarske okuliare Jet poskytujú 100% ochranu pred UV žiarením.

Relax Lyžiarske okuliare Jet Sierra HTG61A-33%
57,50 € 38,30 €

Lyžiarske okuliare disponujú zorníkom, ktorý je ošetrený úpravou proti zahmlievaniu Antifog. Sú vyrobené z veľmi odolného polykarbonátového materiálu. Súčasťou je nastaviteľný protišmykový pásik. Relax Lyžiarske okuliare Jet Sierra HTG61A poskytujú 100% ochranu pred UV žiarením.

Relax Lyžiarske okuliare Jet Strike-23%
46,35 € 35,30 €

Kvalitné lyžiarske okuliare ideálne na zjazdovku. Relax Strike HTG62 sú vybavené zorníkom z odolného polykarbonátu DURAMAX a opatrené filtrom, ktorý poskytuje 100% ochranu pred UV žiarením. Vďaka konštrukcii OTG je možné nosiť aj cez dioptrické okuliare.

Relax Lyžiarske okuliare Miner HTG70-24%
81,60 € 61,70 €

Lyžiarske okuliare disponujú magnetickým systémom výmeny šošoviek, ktorý umožňuje rýchlo reagovať na zníženú viditeľnosť. Súčasťou okuliarov je nastaviteľný pásik so silikónovými protišmykovými prvkami. Relax Lyžiarske okuliare Miner HTG70 poskytujú 100 % ochranu pred UV žiarením.

Relax Lyžiarske okuliare Skyline-30%
44,50 € 31,10 €

Lyžiarske okuliare disponujú anatomicky tvarovanou penou Polar Foam, ktorá zaisťuje komfortné nosenie. Súčasťou okuliarov je nastaviteľný pásik so silikónovými protišmykovými prvkami. Relax Lyžiarske okuliare Skyline poskytujú 100 % ochranu pred UV žiarením.

Relax Lyžiarske okuliare Slope HTG72A-26%
63,10 € 46,30 €

Lyžiarske okuliare s panoramatickým sklom MULTIVISION disponujú ergonomicky zaobleným rámom. Súčasťou okuliarov je nastaviteľný pásik so silikónovými protišmykovými prvkami. Relax Lyžiarske okuliare Slope HTG72A poskytujú 100 % ochranu pred UV žiarením.

Relax Lyžiarske okuliare Strike HTG62E-24%
51,90 € 39,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare disponujú nastaviteľným protišmykovým silikónovým pásikom. Súčasťou je vonkajšia mikroflísová vrstva, ktorá zaisťuje odvod potu od tváre. Relax Lyžiarske okuliare Strike HTG62E poskytujú 100 % ochranu pred UV žiarením.

Relax Sonic HTG66B Matná Mätová
30,91 € 26,50 €

Lyžiarske okuliare, ktoré sú svojím štíhlym tvarom prispôsobené k prevažne menším tvárom. Relax Sonic HTG66B Matná Mätová umožňujú vďaka systému ventilácie AIR FOG optimálne prúdenie vzduchu a zaručujú pohodlie pokojne počas celodenného lyžovania okrem iného aj vďaka viacvrstvovej pene POLARFOAM.

Relax Wild RH17-34%

Relax Wild RH17

Hodnotenie: 5
62,57 € 40,90 €

Kvalitnáprilba na zjazdové lyžovanie. Relax Wild RH17B je vyrobená technológiou IN-MOLD SHELL a vďaka ochrannej výstuhe CROSS PROTECT ponúka vysokú úroveň bezpečnosti. Helma disponuje systémom ACTIVE BOOST pre reguláciu prúdenia vzduchu vo vnútri prilby a bezpečnostným upínacím systémom DUAL FIX.

Spolocnost Catherine bola založená v roku 1991 a od svojho založenia sa špecializuje na výrobu, dovoz a distribúciu módnych a športových doplnkov. Naša dlhodobá špecializácia na predaj slnecných okuliarov vyvrcholila založením vlastných znaciek RELAX, R2 a Mereni. Pri vývoji tovaru pod týmito znackami vychádzame z prieskumov skúseností spotrebitelov, ale tiež testovanie a používanie športovcov, ako je Ondrej Bank, Lukáš Bauer, Lukáš Vokatý.

Znacka Relax, ale už niekolko rokov neponúka len slnecné okuliare. Sústredí sa aj na iné módne a športové doplnky ako sú plavecké okuliare, lyžiarske okuliare, lyžiarske helmy, ciapky, rukavice a iné zimné ale aj letné textilné doplnky. V sezóne 2007 zavádza na trh funkcné spodné prádlo a ponožky, ale aj opalovacie krémy a mlieka po opalovaní! Zákazníci sa u tovaru tejto znacky môžu spolahnút na kvalitu porovnatelnú s cudzími renomovanými znackami, ale za prijatelné slovenské ceny.

Relax sa predáva vo viac ako 20tich krajinách v EÚ ale aj mimo a severnej Amerike.

Spolocnost Catherine bola založená v roku 1991 a od svojho založenia sa špecializuje na výrobu, dovoz a distribúciu módnych a športových doplnkov. Naša dlhodobá špecializácia na predaj slnecných okuliarov vyvrcholila založením vlastných znaciek RELAX, R2 a Mereni. Pri vývoji tovaru pod týmito znackami vychádzame z prieskumov skúseností spotrebitelov, ale tiež testovanie a používanie športovcov, ako je Ondrej Bank, Lukáš Bauer, Lukáš Vokatý.

Znacka Relax, ale už niekolko rokov neponúka len slnecné okuliare. Sústredí sa aj na iné módne a športové doplnky ako sú plavecké okuliare, lyžiarske okuliare, lyžiarske helmy, ciapky, rukavice a iné zimné ale aj letné textilné doplnky. V sezóne 2007 zavádza na trh funkcné spodné prádlo a ponožky, ale aj opalovacie krémy a mlieka po opalovaní! Zákazníci sa u tovaru tejto znacky môžu spolahnút na kvalitu porovnatelnú s cudzími renomovanými znackami, ale za prijatelné slovenské ceny.

Relax sa predáva vo viac ako 20tich krajinách v EÚ ale aj mimo a severnej Amerike.