REHAZONE.COM Olej z para orechov - 500 ml
22 €

Poklad brazílskeho pralesa – olej z orechov para z Bolívie. Olej z para orechov má jedinečnú delikátnu maslovú vôňu a veľmi jemnú chuť. Vhodný pre teplú aj studenú kuchyňu, pri výrobe pečiva i cukrárskych výrobkov. Ďalšie využitie – kosmetické aj zdravotné v popise produktu.

REHAZONE.COM Náplasti s uhlíkovým vankúšikom 10 ks
7,60 €

Sterilná elastická náplasť s uhlíkovým vankúšikom. Vhodná pre prvú pomoc pri poranení a ošetrenie opakovaných poranení pokožky. Pri aplikácii a pred odobratím riadne vlhčiť – fyziologickým roztokom, prevarenou vodou. Pri pobyte v prírode a vonkajších aktivitách použite pitnú vodu.

REHAZONE.COM Magnézko - spray na svaly a šľachy
11 €

Magnéziovej OLEJ + MSM obsahuje „horčíkový olej“, stovky miliónov rokov starú formu chloridu horečnatého. Obohatené o MSM, organickú zlúčeninu síry, hojne využívané v potravinových doplnkoch pre kĺby, väzy a šľachy. Aplikujte horčík priamo na miesto, na ktoré potrebujete. Vstrebáva sa pokožkou.

REHAZONE.COM Hojivý obväz TECASORB 9x10 cm 10 ks
82 €

Uhlíkové krytie slúžiace na ošetrenie akútnych poranení aj chronických defektov pokožky. Pri ošetrení a pred odobratím je nutné obväz riadne vlhčiť – fyziologickým roztokom, prevarenou vodou. Pri outdoorových aktivitách je možné použiť pitnú vodu.

REHAZONE.COM Náplasť s uhlíkovým vankúšikom 3 ks
3 €

Tecasorb – sterilná náplasť. Elastická náplasť s uhlíkovým vankúšikom. Jednoduchá náplasť s vysokým odsávacím a dezinfekčným efektom. Po dobu aplikácie a pred odobratím riadne vlhčiť. Fyziologickým roztokom, prevarenou vodou, v prírode a pri športových aktivitách pitnou vodou.

REHAZONE.COM Vitamín D3 - spray
11 €

Vitamín D3 pre posilnenie imunity organizmu. Stačí vstreknúť do úst a nechať chvíľu pôsobiť na sliznicu. Sliznica úst – vstupná brána do organizmu. Sprej obsahuje zhruba 100 dávok.

REHAZONE.COM Železo - Fe spray
11 €

Fe -železo spray je podjazyková forma aplikácie železa v komplexe látok podporujúce jeho ľahké vstrebávanie cez sliznicu úst. Jeden vstrek obsahuje 3,5 mg železa (25% RHP). Sprej vystačí na 33 – 50 dní.