Rehab Brankárske rukavice MASTER CG2 NC
50 € 39,99 €

Rukavice „Master CG2“ sú drzou, ale rozumnou skladbou: vnútorný strih prstov, pena Pro Grip a latex na vonkajšej strane. Tieto vlastnosti spolu vytvárajú majstrovské dielo. Cena v kombinácii s jedinečným dizajnom a výbornými vlastnosťami vytvárajú rukavice, ktoré sú „nutnosť“ pre každého brankára.

Rehab Brankárske rukavice Core CG1 NC
25 € 19,99 €

Výborné tréningové rukavice s vnútorným strihom prstov, robustnou penou SmashGrip a latexom na vonkajšej strane. Rukavice s fantastickým pomerom cena/kvalita a exkluzívnym dizajnom. Sú vhodné rovnako pre mladé talenty, ako aj pre skúsených brankárov.

Rehab Goalkeeper tepláky 3/4 (čierne)
30 € 23,99 €

Tieto 3/4 brankárske tepláky, rovnako ako všetky výrobky rehab, ťa presvedčia neskutočným pomerom cena/kvalita. Výborne umiestnené vypchávky na bokoch a kolenách ťa optimálne ochránia počas tréningov aj zápasov.

Rehab Brankárske rukavice Core CG1 FS NC
30 € 24,99 €

Rukavice rehab so špeciálnou ochranou na 4 prstoch. Výborný tréningový model s vnútorným strihom prstov, robustnou penou SmashGrip a latexom na vonkajšej strane. Rukavice s fantastickým pomerom cena/kvalita a exkluzívnym dizajnom. Sú vhodné rovnako pre mladé talenty, ako aj pre skúsených brankárov.

Rehab Goalkeeper legíny (čierne)
40 € 34,99 €

Výborné brankárske legíny s anatomicky umiestnenými penovými vypchávkami na bokoch a kolenách, ktoré ťa optimálne ochránia počas tréningov aj zápasov. Flexibilný materiál garantuje výborný komfort a príjemný manažment odvodu vlhkosti.

Rehab Goalkeeper spodky (čierne)
35 € 29,95 €

Výborné brankárske spodky s anatomicky umiestnenými penovými vypchávkami na bokoch ťa optimálne ochránia počas tréningov aj zápasov. Flexibilný materiál garantuje výborný komfort a príjemný manažment odvodu vlhkosti.

Rehab goalkeeper tepláky (čierne)
30 € 24,99 €

Tieto brankárske tepláky, rovnako ako všetky výrobky rehab, ťa presvedčia neskutočným pomerom cena/kvalita. Výborne umiestnené vypchávky na bokoch a kolenách ťa optimálne ochránia počas tréningov aj zápasov.

MLADÁ, COOL, NOVÁ, VÝSTREDNÁ. Addicted to goalkeeping. Závislá na brankárskom poslaní – to je značka rehab.

MLADÁ, COOL, NOVÁ, VÝSTREDNÁ. Addicted to goalkeeping. Závislá na brankárskom poslaní – to je značka rehab.