Reflex Nutrition Pre Workout 300 g
15,27 €

Reflex Pre-Workout je špeciálne zostavený pre všetkých, ktorí využijú špičkové vlastnosti prémiového pred-tréningového doplnku.

Reflex Nutrition Nexgen 60 kapsúl
9,53 €

Nexgen® je základnou vývojovou verziou špičkového multivitamínu, multiminerálu a antioxidantu určeného pre všetkých aktívnych jedincov.

Reflex Nutrition Magnesium Bisglycinate 90 kapsúl
9,53 €

Magnesium Bisglycinate – produkt, ktorý možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na zníženie únavy a vyčerpania, na udržanie správneho energetického metabolizmu a stavu svalov a kostí.

Reflex Nutrition 100% Whey Protein 2000 g
40,14 €

100% Whey Protein je kompletne získaný z nedenaturovanej srvátky najlepšej kvality, nie je v ňom žiadny pridaný cukor, umelo pridané aminokyseliny ani sójový proteín.

Reflex Nutrition 3D Protein 1800 g
49,70 €

3D Protein od Reflex Nutrition je svetovo prvý a jediný proteín s postupným účinkom, ktorý obsahuje natívny srvátkový proteín, micelárny kazeín a izolát vaječnej bielkoviny v pomere 45:45:10.

Reflex Nutrition Beta Alanine 250 g
12,97 €

Novinka značky Reflex, ktorú možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na vytrvalosť a oddialenie únavy počas strednodobých a dlhších cvičení.

Reflex Nutrition Complete Diet Protein 600 g
17,18 €

Zmes srvátkového koncentrátu (grass fed kvalita), hrachového, tekvicového a ryžového proteínu + hydrolyzovaného waxy kukuričného škrobu + 23 vitamínov a minerálov + komplexu enzýmov + prospešných Biokultura + CLA, zeleného čaju a L-karnitínu.

Reflex Nutrition DigeZyme 90 kapsúl
11,44 €

Novinka značky Reflex, ktorú možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na správny stav zažívacieho systému, ktorý priamo súvisí s celkovou telesnou kondíciou.

Reflex Nutrition Ferrochel Iron Bisglycinate 120 kapsúl
9,53 €

Posledný kus za túto cenu!

Chelátovaná forma železa, ktorú možno odporučiť na zníženie únavy a vyčerpania, na udržanie správneho okysličovania organizmu, na posilnenie imunitného systému a kognitívnych funkcií.

Reflex Nutrition Micro Whey 2270 g
72,66 €

Ultimatívny, vysoko stráviteľný nedenaturovaný izolát srvátkové bielkoviny Mirco Whey – doteraz najčistejší proteín.

Reflex Nutrition Omega 3 90 kapsúl
9,53 €

Produkt Omega 3 značky Reflex Nutrition je výnimočným zdrojom nenasýtených mastných kyselín, s vysokým obsahom EPA a DHA, ktoré nie sú ľahko dostupné v prirodzenom jedálničku.

Reflex Nutrition One Stop XTREME 2030 g
32,49 €

Pravdepodobne najsofistikovanejšia zmes bielkovín a aminokyselín, ktorá bola doteraz vyvinutá. Základ tvorí kombinácia špičkovej srvátkové bielkoviny, natívnej srvátkovej bielkoviny a micelárneho kazeínu.

Reflex Nutrition One Stop XTREME 4350 g
57,36 €

Pravdepodobne najsofistikovanejšia zmes bielkovín a aminokyselín, ktorá bola doteraz vyvinutá. Základ tvorí kombinácia špičkovej srvátkovej bielkoviny, natívnej srvátkovej bielkoviny a micelárneho kazeínu.

Reflex Nutrition Testo Fusion 90 kapsúl
19,09 €

Účinná kombinácia 50% Fenugreek extraktu s vysokým obsahom steroidných saponínov, dôležitých minerálov vo forme chelátu (zinok, meď, horčík), vitamínu D3, B6 a L-karnitínu.