REAbags Cestovná taška CITIES 602 - čierna
20,99 € 15,20 €

Cestovná taška z kolekcie CITIES. Okrem hlavného priestoru má taška dve bočné a jedno predné vrecko. Vstup do hlavného priestoru je riešený oválnym zipsom pre lepšiu prístupnosť. Madlá je možné spojiť textilnou spojkou so suchým zipsom pre pohodlné uchopenie a nosenie. Nastaviteľný popruh cez rameno.

REAbags Cestovný kufr Cities Western Gear
28,74 € 25,40 €

Konečne kabínová batožina, ktorá je cenovo dostupná naozaj pre všetkých. Aj napriek tomu ale vybavená kvalitnými in-line kolieskami s kovovými ložiskami, ultraľahkou konštrukciou a vyrobená z 600D polyesteru, ktorý je odolný roztrhnutiu.

REAbags Obal na kufor 9045 Modern Retro
25,90 €

REAbags Obal na kufor 9045 Modern Retro je praktickou a dizajnovou ochranou vášho kufra. Pomôže predísť poškodeniu vašej batožiny a zároveň bude vkusným doplnkom na vašich cestách. Navyše si vďaka tomuto obalu svoj kufor vždy ľahko spoznáte medzi ďalšími batožinami.

REAbags Obal na kufor 9051 Statement
25,90 €

REAbags Obal na kufor 9051 Statement je praktickou a dizajnovou ochranou vášho kufra. Pomôže predísť poškodeniu vašej batožiny a zároveň bude vkusným doplnkom na vašich cestách. Navyše si vďaka tomuto obalu svoj kufor vždy ľahko spoznáte medzi ďalšími batožinami.

REAbags Dámská taška JAZZI 3155
17,60 € 14 €

Posledný kus za túto cenu!

Plátená dámska taška cez rameno ponúka priestor s objemom 31 l a je vyrobená z veľmi kvalitného plátna, vo vnútri je po celej ploche podšitá. Taška spĺňa rozmery príručnej batožiny a je tiež ideálnym spoločníkom na pláž, k bazénu alebo na drobný nákup.

REAbags Obal na kufor 1414 Treasure Island
26 €

Univerzálny ochranný obal na kufor 1414 Treasure Island od výrobcu Reabags je skvelým ochrancom vášho kufra. Je vyrobený zo syntetického materiálu, ktorý možno prať na 30 °C. Univerzálna veľkosť pre kufre s výškou 60 až 80 cm, bez koliesok. Udrží kufor čistý a bez škrabancov

REAbags Obal na kufor 9015 Zebra
25,90 €

REAbags Obal na kufor 9015 Zebra je praktickou a dizajnovou ochranou vášho kufra. Pomôže predísť poškodeniu vašej batožiny a zároveň bude vkusným doplnkom na vašich cestách. Navyše si vďaka tomuto obalu svoj kufor vždy ľahko spoznáte medzi ďalšími batožinami.

REAbags Obal na kufor 9043 Bohemian Rose
25,90 €

REAbags Obal na kufor 9043 Bohemian Rose je praktickou a dizajnovou ochranou vášho kufra. Pomôže predísť poškodeniu vašej batožiny a zároveň bude vkusným doplnkom na vašich cestách. Navyše si vďaka tomuto obalu svoj kufor vždy ľahko spoznáte medzi ďalšími batožinami.

REAbags Obal na kufor 9053 Boombox
25,90 €

REAbags Obal na kufor 9053 Boombox je praktickou a dizajnovou ochranou vášho kufra. Pomôže predísť poškodeniu vašej batožiny a zároveň bude vkusným doplnkom na vašich cestách. Navyše si vďaka tomuto obalu svoj kufor vždy ľahko spoznáte medzi ďalšími batožinami.

REAbags Obal na kufor 9055 Deep Sea
25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

REAbags Obal na kufor 9055 Deep Sea je praktickou a dizajnovou ochranou vášho kufra. Pomôže predísť poškodeniu vašej batožiny a zároveň bude vkusným doplnkom na vašich cestách. Navyše si vďaka tomuto obalu svoj kufor vždy ľahko spoznáte medzi ďalšími batožinami.

REAbags Obal na kufor 9056 Beach Flowers
25,90 €

REAbags Obal na kufor 9056 Beach Flowers je praktickou a dizajnovou ochranou vášho kufra. Pomôže predísť poškodeniu vašej batožiny a zároveň bude vkusným doplnkom na vašich cestách. Navyše si vďaka tomuto obalu svoj kufor vždy ľahko spoznáte medzi ďalšími batožinami.

REAbags Obal na kufor 9069 Pied de Chat
25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

REAbags Obal na kufor 9069 Pied de Chat je praktickou a dizajnovou ochranou vášho kufra. Pomôže predísť poškodeniu vašej batožiny a zároveň bude vkusným doplnkom na vašich cestách. Navyše si vďaka tomuto obalu svoj kufor vždy ľahko spoznáte medzi ďalšími batožinami.

REAbags Obal na kufor 9078 Roses
25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

REAbags Obal na kufor 9078 Roses je praktickou a dizajnovou ochranou vášho kufra. Pomôže predísť poškodeniu vašej batožiny a zároveň bude vkusným doplnkom na vašich cestách. Navyše si vďaka tomuto obalu svoj kufor vždy ľahko spoznáte medzi ďalšími batožinami.

REAbags Príručný kufor na notebook Aerolite WLB41
91,64 € 72,80 €

Malý príručný kufor Aerolite je ideálny spoločník na služobné cesty. Je vybavený vystuženým vreckom na notebook a hlavným priestorom pre vaše veci s objemom 36 l. Predná strana kufra ponúka kapsu na zips s organizérom na písacie potreby a vizitky.

REAbags Príručný kufor na notebook Aerolite WLB31
74,77 € 59,50 €

Malá príručná batožina Aerolite je ako stvorená pre služobné cesty. Kufrík je vybavený vystuženým vreckom na notebook a organizérom na písacie potreby, vizitky a iné drobnosti. Samozrejmosťou je teleskopická rukoväť, kolieska a kódový zámok.

REAbags Cestovný kufor Aerolite T-202/1-S
88,40 € 72,70 €

Príručná kufor Aerolite si môžete vďaka jeho rozmerom vziať so sebou na palubu lietadla u mnohých leteckých spoločností. Kufor ponúka objem 35 l, je zaistený kódovým zámkom, opatrený 2 kolieskami a teleskopickou rukoväťou. Vonkajšia strana ponúka 2 vrecká na zips, z ktorých jedna je prispôsobená pre uloženie notebooku. Ideálna voľba pre každú služobnú cestu!

REAbags Cestovný kufor Aerolite T-9378/3-S
74,62 € 61,50 €

Malý kufor Aerolite s objemom 33 l možno vďaka svojim rozmerom využiť ako príručná batožina. Kufor je zaistený kódovým zámkom, opatrený 4 dvojitými kolieskami a teleskopickou rukoväťou. Vonkajšia strana ponúka 2 vrecká na zips, ktoré uľahčia organizáciu drobnejších vecí.

REAbags Cestovný kufor B.HPPY S
88,78 € 67,90 €

Palubný kufor, ktorý už len pohľadom na neho vo vás vzbudí pohodu a pokoj dovolenky, to je B.HPPY! Skutočne originálny vzor s vami bude na každej ceste vďaka odolnému materiálu škrupiny.

REAbags Cestovný kufor B.HPPY Two In A Melon "L"
106,48 € 87,60 €

Veľký cestovný kufor B.HPPY s farebným letným dizajnom ponúka vnútorný priestor s objemom 91 l. Je vyrobený z pevného odolného ABS plastu a je opatrený štyrmi otočnými kolieskami, výsuvnou rukoväťou a kódovým zámkom. Vnútro kufra je možné rozdeliť pomocou textilnej prepážky, na zabezpečenie obsahu poslúžia elastické popruhy.

REAbags Taška na notebook Aerolite LB17
49,17 € 39,10 €

Čierna taška na notebook z kolekcie Aerolite Business je členená na dva hlavné priestory uzatvárateľné na zips. Jedna polovica tašky je extra polstrovaná a slúži na bezpečné uloženie notebooku, druhá polovica dobre poslúži k uschovaniu dokumentov. Predná strana tašky ponúka kapsu s organizérom a kapsičkami pre písacie potreby, vizitky a iné drobnosti. Súčasťou tašky je nastaviteľný odnímateľný popruh cez rameno.