Raven Bezpečnostné sandále  XT S1P čierna 36
26,26 €

Novinka

Bezpečnostné sandále Raven XT S1P sú kožené pracovné sandále s kovovou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou proti prepichnutiu. Ich odolnosť zvyšuje masívna ochrana proti okopu.


Raven Pracovná obuv XT O1 čierna 36
21,18 €

Pracovná obuv Raven XT O1 sú kožené topánky bez ochranných prvkov. Majú masívnu časť, ktorá ich chráni proti okopu a zvyšuje tak ich životnosť.


Raven Pracovná obuv XT S1 čierna 36
22,12 €

Pracovná obuv Raven XT S1 sú kožené topánky s oceľovou špicou. Majú masívnu časť, ktorá ich chráni proti okopu a zvyšuje tak ich životnosť.


Raven Pracovná obuv XT S3 čierna 36
24,06 €

Pracovná obuv Raven XT S3 sú nepremokavé bezpečnostné topánky s oceľovou špicou a planžetou proti prepichnutiu. Majú kožený zvršok s masívnou časťou chrániacou proti okopu.


Raven Pracovné poltopánky  XT O1 čierna 36
20,48 €

Pracovné poltopánky Raven XT O1 sú kožená obuv bez ochranných prvkov. Majú masívnu prednú časť, ktorá ich chráni proti okopu a zvyšuje tak ich odolnosť a životnosť.


Raven Pracovné poltopánky XT S1 čierna 36
21,71 €

Pracovné poltopánky Raven XT S1 sú kožené bezpečnostné topánky s oceľovou špicou. Majú masívnu prednú časť, ktorá ich chráni proti okopu a zvyšuje tak ich trvácnosť.


Raven Pracovné poltopánky  XT S1P čierna 36
22,58 €

Bezpečnostné poltopánky Raven XT S1Psú kožené pracovné topánky s oceľovou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Majú masívnu protiokopovú časť pre zvýšenie ich trvácnosti.


Raven Vysoká pracovná obuv Rubber S3  čierna 40
20,47 €

Bezpečnostná pracovná obuv Raven Rubber S3 je vysoká, vodeodolná obuv s bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou proti prepichnutiu. Má antistatickú podošvu (PU/guma) rezistentnú voči pohonným hmotám a olejom.


Raven Vysoká pracovná obuv XT S3 čierna 38
30,74 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoká pracovná obuv Raven XT S3 sú nepremokavé bezpečnostné topánky s kovovou špicou a planžetou proti prepichnutiu. Majú kožený zvršok s masívnou časťou chrániacou proti okopu a drobnými reflexnými prvkami.


Raven je ďalšou z privátnych značiek pracovnej obuvi spoločnosti Červa. Patrí medzi cenovo najdostupnejšiu pracovnú a bezpečnostnú obuv.

Raven je ďalšou z privátnych značiek pracovnej obuvi spoločnosti Červa. Patrí medzi cenovo najdostupnejšiu pracovnú a bezpečnostnú obuv.