Rasasi Abyan Pour Femme - EDP
23,80 €

Abyan Pour Femme je dámska kvetinovo-drevitá vôňa s pižmovým základom. Hlava obsahuje citrón a maliny, v srdci ucítite lístky fialky a ružu. Kompozíciu uzatvára pižmo, céder a cibetka. .

Rasasi Tasmeem Men - EDP

Rasasi Tasmeem Men - EDP

Hodnotenie: 5
17,20 € 15 €

Tasmeem Men je orientálno-korenistá vôňa pre mužov. Výrazná hlava obsahuje palinu, kardamóm a rascu. V srdci sa snúbi koreň kosatca a ruže. Kompozíciu uzatvára pačuli, ambra, pimo, vanilka, fazuľa tonka a santalové drevo.

Rasasi Rumz Al Rasasi Zebra (9325) Pour Lui - EDP
31,30 € 27,50 €

Rumz Al Rasasi Zebra (9325) Pour Lui je cyprusovo-ovocná vôňa pre muža s bohatým zložením. Sviežou ovocnou hlavu dopĺňajú akordy čierneho korenia, v čisto kvetinovom srdci ucítite konvalinku, frézii a jazmín. Kompozíciu uzatvára kože, dubový mach, céder, pačuli, sivá ambra a biele pižmo.

Rasasi Daarej Pour Homme - EDP
18,30 € 17,70 €

Daarej Pour Homme je orientálno-korenistá vôňa pre mužov. Hlava obsahuje kardamóm, palinu a rasca, v srdci objavíte ruži a koreň kosatca. Kompozíciu uzatvára vanilka, pižmo, ambra, fazuľa tonka a santalové drevo. .

Rasasi Rumz Al Rasasi Leo (9453) Pour Lui - EDP-41%
46,90 € 27,50 €

Rumz Al Rasasi Leo (9453) Pour Lui je orientálno-drevitá vôňa pre mužov. Otvára sa tóny klinčeka a lístkov fialky. Potom prechádza do srdca tvoreného cédrovým drevom a kosatcom. Na záver sa rozvonia kombinácia pačuli, hrejivé ambry, pižma, vanilky a santalového dreva.

Rasasi Rumz Al Rasasi Crocodile (9459) Pour Lui - EDP
30,20 €

Rumz Al Rasasi Crocodile (9459) Pour Lui je orientálno-fougerová vôňa pre muža s bohatým zložením. Hlava obsahuje citrusy, korenie, živicu elemi a jablko. Kvetinové srdce dopĺňajú mandľové akordy. Kompozíciu uzatvára drevito-pižmový základ. .

Rasasi Faqat Lil Nissa - EDP-47%
50,80 € 26,90 €

Faqat Lil Nissa je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Obsahuje kosatec, sambacký jazmín, pomarančový kvet a indický oud.

Rasasi Junoon Satin For Men - EDP-52%
83,50 € 39,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Junoon Satin For Men je orientálno-sladká vôňa pre mužov. Tvorí ju sviežu bergamot, agarové drevo, pižmo, korenené a kvetinové tóny.

Rasasi Afshan - EDP
14,10 € 12,10 €

Afshan je skvelá toaletná voda pre charizmatické mužov a elegantné dámy. V úvode sa prejaví tónmi šafranu so zelenými a kvetinovými tónmi. Stredu sa chopil ylang-ylang, ruže a pikantné noty. Pižmo s cédrom a jantárom sa starajú o jedinečný koniec.

Rasasi Arba Wardat - parfémovaný olej
19,60 € 16,90 €

Novinka

Arba Warda je veľmi krásna vôňa pre ženy, ktoré v sebe nesie zmyselnou nehu i orientálne dotyky. Vhodná pre romantickú dušu, ktorá si nepotrpí na príliš sladké vône. S jemnou kvetinovou vôňou sa budete cítiť ľahko ako vánok po dlhé hodiny.

Rasasi Busaina - EDP
20,20 €

Nechajte sa okúzliť vzrušujúcimi výduchy Rasasi Busaina v spreji. Pozoruhodné aróma, vďaka ktorému znovuobjevíte sami seba. Na začiatku vône ucítite levanduľu a citrusy. Prostredná tóny sú dreviny a kvetinové. Na konci tejto parfumovej vody je cítiť živice a pižmo.

Rasasi La Yugawam Orchid Prairie - EDP
62,60 € 60,50 €

La Yuqawam v arabčine znamená neodolateľný. Séria LaYuqawam rozširuje klasický, ale moderný pocit plný elegancie, kultivovanosti a prestíže na orientálne parfumérie. La Yuqawam Orchid Prairie je romantická a zmyselná moderné orientálne toaletná voda pre súčasnú ženu.

Rasasi La Yuqawam Homme - EDP
64 €

Vôňa La Yuqawam Homme je rafinovanou ozdobou pre muža, ktorý je žiaduce, silný, rafinovaný a elegantný. La Yuqawam Pour Homme otvára zemitá, korenistá, horkosladké kožovitá nota. Indický šafran vyžaruje jemnú a intímne rafinovanú notu do kožovitého otvoru a nastavuje tempo pre zmyselný zážitok.

Rasasi Rabwa - parfémovaný olej-22%
22,30 € 17,30 €

Novinka

Rabwa je fascinujúce, dramatická a návyková vôňa, ktorá odvodzuje svoju búrlivú bujnosť. Rasasi Rabwa pohladí vaše zmysly a dodá vám sebavedomie.

Rasasi Abyan Pour Homme - EDP-29%
31,30 € 22,10 €

Abyan Pour Homme je drevito-korenistá vôňa pre mužov. Hlava obsahuje kardamóm, škoricu a svieže tóny mandarínky a grepu. V srdci sa ukrýva kombinácia ruže a jablká. Kompozíciu uzatvára pižmo, koža a drevité tóny. .

Rasasi Ahwak Arjuwani - parfémovaný olej
11,80 € 10,90 €

Novinka

Oudh al Mithali je ódou na mystiku orientálnych vôní. Intenzívne plavba tajomného luxusu. Vôňa je dokonalou zmesou vysoko kvalitného Oudh. Je to súčasná klasika, pripravená vás hypnotizovať zmyselnou vôňou Oudh.

Rasasi Al Hobb Al Abady - EDP
18,60 €

Vôňa „Al Hobb Al Abad“ alebo „láska je večná“ má na začiatku svieže citrusové a bergamotovej noty, nasledované sviežou kvetinovou vôňou a doplnené základnými tónmi pižma, vanilky a drevitých poznámok. Je vhodná pre ženy, ktoré sa rady obklopujú luxusom a chcú na seba upútať pozornosť.

Rasasi Al Hobb Al Hayat - EDP
18,60 €

Neexistuje život bez lásky, preto sa táto skvelá toaletná voda nazýva „Al Hobb Hayat“ alebo „Láska je život“. Vôňa má hore zvodné ovocné tóny, nasledované čerstvými ľaliami a doplnený základnými tónmi pižma, vanilky a drevitých poznámok.

Rasasi Al Wisam Day - EDP-41%
54,70 € 32,20 €

Al Wisam Day je orientálno-fougerová vôňa pre mužov. Otvára sa tóny sviežeho bergamotu, aromatické levandule a pelargónie. V srdci ucítite kombinácii ruže, muškátové šalvie, santalového a cédrového dreva. Kompozíciu uzatvára hrejivá ambra, pižmo, dubový mach a agarové drevo.

Rasasi Arba Wardat - EDP
21,40 €

Arba Warda je veľmi krásny – pre ženy vyrobený parfum, ktoré v sebe nesie zmyselnou nehu i orientálne dotyky. Vhodná pre romantickú dušu, ktorá si nepotrpí na príliš sladké vône. S jemnou kvetinovou vôňou sa budete cítiť ľahko ako vánok po dlhé hodiny.

Rasasi Ashaar Pour Homme - EDP-37%
58,60 € 36,80 €

Ashaari Pour Homme je orientálna vôňa pre mužov. Korenenú hlavu tvorí škorice s kardamónom doplnené o svieže bergamot. Srdce obsahuje cédrové drevo, základ potom drevo santalové a agarové, mach a Styrax.

Rasasi Attar Al Boruzz Jazeebiyat Musk Tabriz - EDP-38%
170,80 € 105,60 €

Akcia

Attar Al Boruzz Jazeebiyat Musk Tabriz je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy aj mužov. Hlava obsahuje citrón, mandarínku, broskyňa, čierne ríbezle a kokos. V srdci sa ukrýva tuberóza, ruže, kosatec a pomarančový kvet. Kompozíciu uzatvára ambra, pižmo, vanilka a agarové drevo.

Rasasi Attar Al Boruzz Lamaat Musk Tabriz - EDP-26%
176,20 € 128,70 €

Attar Al Boruzz lama Musk Tabriz je orientálna vôňa pre mužov aj ženy. Hlava obsahuje červený pomaranč, bergamot a ružové korenie. V srdci ucítite kombinácii indickej ruže, marakuje a bieleho cédrového dreva. Kompozíciu uzatvára ambra, pižmo, vanilka, santalové a agarové drevo.

Rasasi Attar Al Mohabba Female - EDP-35%
47 € 30,50 €

Attar Al Mohabba Female je orientálna vôňa pre ženy. Hlava obsahuje aromatickú škoricu, kardamóm a svieži bergamot. V srdci sa snúbi akordy cédrového dreva, pižma a ruže. Kompozíciu uzatvára kombinácia pačuli, vetiveru, koža, agarového dreva a ďalších drevitých tónov.

Rasasi Attar Al Mohabba Male - EDP-27%
38,30 € 27,70 €

Attar Al Mohabba Male je orientálna vôňa pre mužov. Hlava obsahuje svieži bergamot a esenciu z kvetov horkého pomaranča (neroli). V srdci ucítite kombinácii jazmínu, sladkej vanilky a ylang-ylang. Kompozíciu uzatvára santalové drevo, pižmo a Styrax.

Rasasi Badia`a - EDP
11,70 € 11,30 €

Badia´a je kvetinová vôňa pre ženy. Je to vôňa zvýraznená buketom voňavých ovocných, sladkých a kvetinových vonných tónov, ktoré prinesú zmyselný, romantický a svieži parfumovaný pocit.

Rasasi Daarej Pour Femme - EDP
18 €

Daarej Pour Femme je gurmánska kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Ovocnú hlavu dopĺňajú zelené akordy, ktoré prechádzajú v čisto kvetinové srdce. Kompozícia uzatvára ambra, pačuli, pižmo, karamel, vetiver a santalové drevo. .

Rasasi Dhan Al Oudh Al Nokhba - EDP
27,30 € 26,20 €

Vôňa Dhani Al Oudh Al Nokhba nádherne zachytáva naše vnútorné vznešené emócie. Dokonalá zmes pripravená nechať rozkvitnúť naše srdce a dušu tým najelegantnejším a najstručnejšie spôsobom. Upokojuje nervy a vyvoláva pocit dôvery, optimizmu a eufórie.

Rasasi Dhan Al Oudh Al Safwa - EDP
32,30 €

Difúzna vrchný noty nesú svieže, citrusové a suché drevité prvky so srdcom zdôrazňujúcim podtónmi ruže. K základnej note prispieva pižmo, biely jantár a teplé agarové drevo. Perleťovo lesklý flakón položený na bielom saténu vyvoláva dojem parfumu pre nevestu.

Rasasi Dhanal Oudh Jurrah - EDP
23,40 €

Dhanal Oudh Jurrah od Rasasi je orientálna vôňa pre ženy a mužov. Dhanal Oudh Jurrah bol uvedený na trh v roku 2011. Najdôležitejšie noty sú šafran, jazmín, ruže a agarové drevo (oud); stredné tóny sú vetiver, santalové drevo, tymián a guajakové drevo; základné tóny sú pižmo a jantár.

Rasasi Dhanal Oudh Nashwah - EDP
27,40 € 24,20 €

Dhanal Oudh Nashwah od Rasasi je orientálna korenistá vôňa pre ženy aj mužov. Dhanal Oudh Nashwah bol uvedený na trh v roku 2011. Hlavnými tóny sú muškátový oriešok, med a agarové drevo (oud); stredné tóny sú jahodový list a jalovec; základné tóny sú koža, jantár a céder.

Rasasi Dirham - EDP
12,50 €

Dirham je výnimočná vôňa pre mužov aj ženy. Úvodné noty zaberá čierne ríbezle, zelené tóny, pomarančový kvet, hyacint, pomaranč, mandarínka a citrón. Kvetinové srdce rozkvitá vďaka ľaliu, ružu, konvalinkou, jazmínu, klinčeka a ylang-ylangu. Pižmo, santalové drevo, vetiver a balzam.

Rasasi Egra Men - EDP-36%
19,50 € 12,30 €

Egraa Men je drevito-aromatická vôňa pre mužov. Hlava obsahuje borievky (bobuľky borievky), smrek, lístok fialky a grep. V srdci sa snúbi jedľa, kosatec a živice galbanum. Kompozíciu uzatvára dubový mach, šedá ambra, pižmo a santalové drevo.

Rasasi Egra Women - EDP-50%
27,40 € 13,50 €

Egra Women je kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy. Otvára sa tóny sviežeho bergamotu, lekna, frézie a výrazného korenia. Potom prechádza do srdca tvoreného pomarančovým kvetom, jazmínom a aromatickú slivkou. Kompozíciu uzatvára santalové drevo, pačuli a pžimo.

Rasasi Entebaa For Men - EDP-33%
54,80 € 36,50 €

Entebaa For Men je orientálna vôňa pre mužov. Tvori ju citrusy, kvetinovo, drevité a orientálne akordy.

Rasasi Entebaa For Women - EDP-54%
54,80 € 25 €

Entebaa For Women je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Ovocnú hlavu tvorí hruška, čierne ríbezle a šťavnatá broskyňa. Kvetinové srdce ucítite kombináciu mimózy a ruže. Kompozíciu uzatvára pižmový základ.

Rasasi Esraa - EDP
14,50 €

Podmanivý parfum, ktorý bol zmiešaný k dokonalosti pomocou najkvalitnejších éterických olejov. Rozpúta kvetnatou vrchný notu, ktorá sa skladá z bergamotu, ylangu a šafranu. Jantárová stredná nota prúdi koreňom kosatca, cédrom a gurjunovým balzamom.

Rasasi Faqat Lil Rijal - EDP-48%
47 € 24,40 €

Faqat Lil Rijal je orientálno-drevitá vôňa pre mužov. Hlava obsahuje svieži bergamot, kosatec a agarové drevo (oud). V srdci ucítite kombinácii kardamónu, ryža, jazmínu a pelargónie. Kompozíciu uzatvára pačuli, pižmo, koža, santalové a agarové drevo.

Rasasi Fattan Pour Femme - EDP-51%
31,30 € 15,10 €

Fattan Pour Femme je orientálna vôňa pre ženy. Citrusovo-korenistá hlava obsahuje bergamot, tangerínes a jemné tóny ružového korenia. V srdci sa snúbi kosatec, ruža, jazmín, esencie z kvetov horkého pomaranča (neroli) a pačuli. Kompozíciu uzatvára pižmo, koža a hrejivá ambra.

Rasasi Fattan Pour Homme - EDP-38%
31,30 € 19,40 €

Fattan Pour Homme je orientálna vôňa pre mužov. Otvára sa jemnými tónmi ružového korenia, sviežim bergamotom a grepom. Potom prechádza do srdca tvoreného konvalinkou, pačuli, vetiverom a cédrovým drevom. Kompozíciu uzatvára hrejivá ambra, živice benzoin a dubový mach.

Rasasi Hatem Men - EDP
16,50 €

Hatem Men je vôňa zvýraznená buketom vonných aromatických, drevitých a bylinkových vonných tónov, ktoré prinesú upokojujúce, svieža a zmyselné parfumované vnemy.

Rasasi Hawas For Her - EDP
54,80 € 48,10 €

Hawás For Her je orientálno-ovocná vôňa pre ženy. Obsahuje červené a granátové jablko, jazmín, pralinku a vetiver.

Rasasi Junoon Velvet For Men - EDP-39%
83,50 € 50,80 €

Akcia

Junoon Velvet For Men je orientálna vôňa pre mužov. Hlava obsahuje netradičnú kombináciu sladkej vanilky, kože a paradajkového listu. V srdci ucítite muškátovou šalvia, koreň kosatca, živice labdanum a galbanum.

Rasasi Khaltat Al Khasa Ma Dhan Al Oudh - EDP
22,60 €

Rasasi Khaltat Al khas Ma Dhani Al Oudh je jedinečná vôňa, ktorá je vhodná ako pre dynamické mužov, tak aj pre sofistikované ženy. Začína notami sviežich a korenených tónov.

Rasasi Kun Mukthalifan Men - EDP-51%
27,40 € 13,40 €

Kun Mukthalifan Men je drevito-korenistá vôňa pre mužov. Svieža hlava obsahuje citrón a mandarínku. V srdci sa rozvonia hrejivá ambra a korenené akordy. Kompozíciu uzatvára pižmo a santalové drevo.

Rasasi Kun Mukthalifan Women - EDP-46%
27,30 € 14,60 €

Kun Mukthalifan Women je kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy. Otvára sa kombináciou broskyne a bergamotu. Potom prechádza do čisto kvetinového srdca tvoreného jazmínom, tuberózou a kvetinou heliotrop. Kompozíciu uzatvára sladká vanilka, pačuli, ambra, pižmo a santalové drevo. .