Rapoo

Od svojho založenia v roku 2002 Rapoo ponúka vynikajúce, technológie a výrobky užívateľom po celom svete a slogan „Wireless Your Life“ (zbavte svoj život drôtov) je jednoducho jeho firemnou filozofiou, ktorú Rapoo vždy dodržiava.

Rapoo vždy venovalo pozornosť priebežným zmenám používateľských požiadaviek a včasnému poskytovanie zodpovedajúcich riešení. Ponúka bezdrôtové myši, bezdrôtové klávesnice a bezdrôtové headsety, pre užívateľov PC tak, aby naplnili ich potreby. Ďalej sú v ponuke Bluetooth headsety a Bluetooth klávesnice pre inteligentné prístroje, ako sú mobilné telefóny a PC tablety. V pordfóliu sú tiež multimediálne klávesnice a výrobky Multi-link (technológia dandelion), ktoré sú určené pre domáce kino.

Rapoo vlastný tím prvotriednych R & D dizajnérov, ktorí sú hlboko oboznámení s priemyselnými a estetickými štandardmi dnešného sveta a pritom sú schopní presne vystihnúť skúsenosti koncových užívateľov a čerpať aj zo skúseností užívateľov globálnych. Vďaka všetkým týmto atribútom bolo Rapoo schopný v roku 2012 získať pre tri výrobky série Rapoo Blade ocenenie na IF Design Awards. Ako hovoria zástupcovia spoločnosti Rapom, „Toto ocenenie v nás posilnilo našu neúnavnú snahu o spokojnosť zákazníkov“.

Ako jedna z najväčších značiek na súčasnom čínskom trhu, bolo Rapom v roku 2011 zaradený do Shenghenské burzy. V roku 2011 Rapom spustil svoju globálnu trhovú stratégiu tak, aby zabezpečil prístup a servis k výrobkom väčšiemu množstvu užívateľov po celom svete, a aby umožnil globálnym užívateľom súčasne zdieľať jej technologické úspechy.

Dúfame, že začínajúca spolupráca spoločnosti Bell Technology so spoločnosťou Rapom v budúcnosti prinesie na Slovenský trh viac inovácií v bezdrôtových technológiách, a umožníme, aby slogan „Wireless Your Life“ (zbavte svoj život drôtov) sa stal globálnym a priniesol celkom nový životný štýl a unikátny bezdrôtový pôžitok pre každého.

Výrobky značky Rapoo sú zastúpené v nasledujúcich kategóriách: