Raido Cestovný kufor Numero Uno Mood Line S
72,70 € 69 €

Príručná batožina Numero Uno Mood Line veľkosti S od značky Raido si so sebou môžete vziať na palubu väčšiny leteckých spoločností. Jeho škrupina je zhotovená z pevného a odolného ABS plastu so zapusteným TSA zámkom, nemusíte sa teda obávať o obsah kufra. Ponúka navýšenie obsahu o 25%.

Raido Cestovný kufor Numero Uno Mood Line L
101,60 € 95,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovná batožina Numero Uno Mood Line veľkosti L od značky Raido sa stane najlepším spoločníkom pri cestovaní. Jeho škrupina je zhotovená z pevného a odolného ABS plastu so zapusteným TSA zámkom, nemusíte sa teda obávať o obsah kufra. Ponúka navýšenie obsahu o 25%.

Raido Cestovný kufor Numero Uno Mood Line M
86,90 € 82 €

Cestovná batožina Numero Uno Mood Line veľkosti M od značky Raido sa stane najlepším spoločníkom pri cestovaní. Jeho škrupina je zhotovená z pevného a odolného ABS plastu so zapusteným TSA zámkom, nemusíte sa teda obávať o obsah kufra. Ponúka navýšenie obsahu o 25%.

Raido Sada cestovných kufrov Numero Uno Mood Line
252,50 € 207,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada cestovných batožín Numero Uno Mood Line od značky Raido pre celú rodinu poteší na kratších i dlhších dovolenkách. Škrupina je zhotovená z pevného a odolného ABS plastu so zapusteným TSA zámkom, nemusíte sa teda obávať o obsah kufra. Každá veľkosť ponúka navýšenie obsahu o 25%.