Raid Komáre & muchy sprej proti lietajúcemu hmyzu
5,01 €

vlastnosti Komáre & muchy Okamžitý účinok Zabije aj skryté komármi Muchy, komáre, tigrie komáre, osy, sršne, mole Skladovanie a použitie spôsob skladovania typ Max teplota ° C trvanlivé 50 Príprava a použitie Návod na použitie: Pred použitím nádobku pretrepte a pri aplikácii…

Raid Proti moliam s vôňou cédra
4,46 €

vlastnosti Pre spokojné a voňavé oblečenie
zabijeme mole
gél
Esencia cédrového dreva Skladovanie a použitie spôsob skladovania typ trvanlivé Príprava a použitie Návod na použitie: 1. Oddeľte vrecúška od seba. 2. Čiastočne odtrhnite lepenku zo zadnej časti vrecka. 3. Odstráňte hliníkovú fóliu

Raid Max proti švábom a mravcom 3v1
5,01 €

vlastnosti Proti švábom a mravcom
3in1
1. Okamžitý účinok
2. Dlhotrvajúca ochrana
3. Zabíja šváby aj ich vajíčka
Ošetrené miesta chránia po dobu až 4 týždňov Skladovanie a použitie spôsob skladovania typ Max teplota ° C trvanlivé 50 Príprava a použitie Návod na použitie: Pred použitím pretrepte

Raid elektrický proti komárom s 2 ks tekutej náplne
10,80 €

Odpudzovač komárov vám pomôže vyriešiť problém s dotieravým hmyzom nielen ak radi spíte pri otvorenom okne. Balenie obsahuje elektrický strojček s náplňou na 30 nocí a náhradnú náplň na 45 nocí.

Raid Ochrana proti osám a sršňom 300 ml
5,46 € 4,80 €

Raid ochrana proti osám a sršňom, insekticídny aerosól špecialista na hubenie ôs a ich hniezd. Účinný aj na muchy, mole a ostatný lietajúci hmyz. Zanecháva príjemnú vôňu. Je vhodný pre vnútorné použitie. Objem 300 ml.

Raid elektrický proti komárom so suchou náplňou 40 ks
9,30 €

Účinný elektrický odparovač Raid so suchými náplňami vás ochráni proti dotieravým komárom až 12 hodín. Balenie obsahuje strojček do zásuvky s 10 ks náplní a ďalších 30 náplní navyše.

Raid sprej proti lietajúcemu hmyzu 2x400 ml
7,50 €

Raid v spreji proti lietajúcemu hmyzu je účinný proti otravným muchám, komárom vrátane tigrích, ale aj proti osám, sršňom a moliam. Pôsobí okamžite, ale možno ho použiť aj ako preventívny nástrek.

Raid sprej proti lezúcemu hmyzu 2x400 ml
7,50 €

Raid proti lezúcemu hmyzu s vylepšenou receptúrou 3v1 účinne hubí mravce, šváby vrátane ich vajíčok a ďalšie. Možno ho použiť aj ako preventívny postrek, ktorý je účinný až 4 týždne.