Radox Feel Fresh 2v1 pánsky sprchový gél a šampón

Radox Feel Fresh 2v1 pánsky sprchový gél a šampón

2,57 €

Ako sa chcete cítiť Zažite osviežujúci energizujúci morský vánok ktorý vás prebudí zo spánku Radox Feel Fresh Skladovanie a použitie spôsob skladovania typ trvanlivé Príprava a použitie Použitie Naneste na pokožku Dôkladne opláchnite Používajte iba podľa pokynov Zabráňte…

Partner: Ageosk.sk

Radox bylinná kúpeľová kozmetika

Značka RADOX vznikla v Anglicku spojením prvých slabík slov Radiated [vyžarujúci] a oxygen [kyslík], ktorá charakterizovala vôbec prvý výrobok Radox uvedený na trh - kúpeľová soľ na nohy. Tým bolo dané od samého začiatku jasné posolstvo značky: dopriať a spríjemniť ľudskému organizmu odpočinok; byť prostriedkom relaxácie pre telo i dušu; pomôcť regenerovať unavené svaly. Kúpeľové soli boli prvé z rozsiahlej série kúpeľových prostriedkov RADOX, ktoré sa objavili na anglickom trhu. Bolo to v roku 1957.

Výrobky Radox dokážu urobiť z vašej kúpeľne to najpríjemnejšie miesto na svete.

Doprajte si relaxáciu i osvieženie, starostlivosť i povzbudenie. To všetko dokážu kúpeľové peny, sprchové gély, tekuté mydlá či deo-antiperspiranty Radox. Starostlivo vybrané prírodné zložky doprajú uvoľnenie vášmu telu i mysli, alebo im naopak dodajú energiu. Výrobky Radox majú overené účinky, a tak sa môžete spoľahnúť, že sa tiež vašej pokožke dostane tej najlepšej starostlivosti.