Qplay Trojkolka Comfort Junior 4v1, šedá

Qplay Comfort Junior trojkolka 4v1

159,30 €

Trojkolka QPlay Comfort – Qplay Comfort je luxusná trojkolka vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Trojkolka má nastaviteľnú teleskopickú tlačnú tyč s taškou, ktorá uľahčuje vedenie vášho dieťaťa. Pre bezpečnosť vášho dieťaťa má trojkolka bezpečnostné pásy a odnímateľnú bezpečnostnú konzolu.

Partner: Helieli
Qplay Trojkolka Prime Junior 4v1, šedo-čierna

Qplay Trojkolka Prime Junior 4v1

257,70 €

Trojkolka Qplay Prime 4 v 1 – Trojkolka Qplay Prime je luxusná trojkolka, vhodná pre deti od 6 do 36 mesiacov s hmotnosťou do 25 kilogramov. Trojkolka má nastaviteľné teleskopické riadidlá, takže môžete svoje dieťa ľahko viesť.

Partner: Helieli
Qplay Trojkolka Rito Deluxe Junior, čierna a modrá

Qplay Trojkolka Rito Deluxe Junior

211,10 €

Trojkolka QPlay Rito Deluxe – Rito Tricycle Deluxe je luxusná trojkolka, vhodná pre deti od 10 do 36 mesiacov. Trojkolka je vybavená nastaviteľnou, teleskopickou rukoväťou, ktorá vám umožní ľahko viesť vaše dieťa. Pre bezpečnosť vášho dieťaťa má trojkolka bezpečnostné popruhy a bezpečnostnú tyč.

Partner: Helieli
Qplay Trojkolka Elite Junior, ružová

Qplay Trojkolka Elite Junior

98,70 €

Trojkolka QPlay Elite – Hľadáte krásnu trojkolku pre svoje dieťa? Nehľadaj ďalej! Trojkolka QPlay Elite je vybavená všetkými nevýhodami mod. Má nastaviteľné sedadlo, nastaviteľné riadidlá a pevné EVA kolesá.

Partner: Helieli
Qplay čierne
2x

Qplay čierne

54,95 €
52,20 €
Posledný kus za túto cenu!

QPlay – odrážadlo Balance Magnesium – čierne

Qplay odrážadlo - bielo-modré

Qplay odrážadlo - bielo-modré

29,99 €
28,49 €
Novinka

LITTLE TIKES – odrážadlo – bielo-modré, Toto štýlové odrážadlo od spoločnosti Little Tikes je ideálne pre potešenie z jazdy pre najmenšie deti.